Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 7:39 pm

Ja bih Hadzica doveo bez razmišljanja
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 9:50 pm

Zasto bi dovodili njih dvojcu kad imamo nase talente Zubanovic, Osmanovic ?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 9:56 pm

Brkoo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 9:50 pm
Zasto bi dovodili njih dvojcu kad imamo nase talente Zubanovic, Osmanovic ?
Hadžić treća opcija, davanje prilike, pod dva uslova. Prvi da ne košta puno i drugi koji je puno važniji AKO PROĐE LJEKARSKI PREGLED BEZ IKAKVIH PROBLEMA, onda može. Jer je imao teških povreda iza sebe, pa da se klub ne ošteti na taj način. Veladžića ja iskreno ne bih vraćao, Veladžić je prije svega desetka po prirodi, a tu je Dacić od mlađih, pa za njega nema mjesta. Zubanović ispred Hadžića da se razumijemo, ali ne daj Bože povrede ili suspenzije treba imati i trećeg napadača, ukoliko se Hadžić pokaže kao pun pogodak, možemo zaraditi na njemu za razliku od Sarajeva. Ja se naprimjer zalažem da Kišića uzmemo na ljeto, ako ostanemo bez Šabanadžovića, vjerujem da si primjetio da se oko njega možda i najviše "borim" kao da sam mu manager, momku nisam ni ćao u prolazu rekao, ali me oduševio svojim pristupom na svakoj utakmici na Otoci.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 10:03 pm

Bogi ti i tvoje preporuke..pa ja sad u kasne sate gledam snimke sa Citytv..pogledao sam Rudar-Olimpik..ima neka iskra u tom tvom Kisicu..mada nije mogao puno pokazati, jer je teren malo neugodan..
Zašto Hadzic, zato što imamo trenutno jednog etabliranog napadača i Zubana..naravno, pod uslovom da je zdrav.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 10:20 pm

https://www.youtube.com/watch?v=794mEs4ANYM

15:53, pa do kraja te utakmice pogledaj izvještaj, mislim da sam konačno pogodio utakmicu koja je bila njegova ponajbolja :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 10:29 pm

bogi je napisao/la:
sri nov 21, 2018 9:56 pm
Brkoo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 9:50 pm
Zasto bi dovodili njih dvojcu kad imamo nase talente Zubanovic, Osmanovic ?
Hadžić treća opcija, davanje prilike, pod dva uslova. Prvi da ne košta puno i drugi koji je puno važniji AKO PROĐE LJEKARSKI PREGLED BEZ IKAKVIH PROBLEMA, onda može. Jer je imao teških povreda iza sebe, pa da se klub ne ošteti na taj način. Veladžića ja iskreno ne bih vraćao, Veladžić je prije svega desetka po prirodi, a tu je Dacić od mlađih, pa za njega nema mjesta. Zubanović ispred Hadžića da se razumijemo, ali ne daj Bože povrede ili suspenzije treba imati i trećeg napadača, ukoliko se Hadžić pokaže kao pun pogodak, možemo zaraditi na njemu za razliku od Sarajeva. Ja se naprimjer zalažem da Kišića uzmemo na ljeto, ako ostanemo bez Šabanadžovića, vjerujem da si primjetio da se oko njega možda i najviše "borim" kao da sam mu manager, momku nisam ni ćao u prolazu rekao, ali me oduševio svojim pristupom na svakoj utakmici na Otoci.
Moje misljenje je da moramo imati dva dobra napadaca a treci da bude potencijal koji ce se boriti za minute. Evo zamisli sad povrijedi se Suljo i mi ostanemo na Zubanovicu i Hadzicu, neozbiljno bi to bilo najblaze receno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 10:39 pm

Brkoo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 10:29 pm
bogi je napisao/la:
sri nov 21, 2018 9:56 pm
Brkoo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 9:50 pm
Zasto bi dovodili njih dvojcu kad imamo nase talente Zubanovic, Osmanovic ?
Hadžić treća opcija, davanje prilike, pod dva uslova. Prvi da ne košta puno i drugi koji je puno važniji AKO PROĐE LJEKARSKI PREGLED BEZ IKAKVIH PROBLEMA, onda može. Jer je imao teških povreda iza sebe, pa da se klub ne ošteti na taj način. Veladžića ja iskreno ne bih vraćao, Veladžić je prije svega desetka po prirodi, a tu je Dacić od mlađih, pa za njega nema mjesta. Zubanović ispred Hadžića da se razumijemo, ali ne daj Bože povrede ili suspenzije treba imati i trećeg napadača, ukoliko se Hadžić pokaže kao pun pogodak, možemo zaraditi na njemu za razliku od Sarajeva. Ja se naprimjer zalažem da Kišića uzmemo na ljeto, ako ostanemo bez Šabanadžovića, vjerujem da si primjetio da se oko njega možda i najviše "borim" kao da sam mu manager, momku nisam ni ćao u prolazu rekao, ali me oduševio svojim pristupom na svakoj utakmici na Otoci.
Moje misljenje je da moramo imati dva dobra napadaca a treci da bude potencijal koji ce se boriti za minute. Evo zamisli sad povrijedi se Suljo i mi ostanemo na Zubanovicu i Hadzicu, neozbiljno bi to bilo najblaze receno..
Slažem se i ja sam uvijek za opciju da imamo dva dobra napadača, problem je, što ponuda po meni je jako slaba, a opet nešto razmišljam prije će taj Hadžić se razigrati u želji da ostvari šta u karijeri, nego neko drugi, evo ovaj lik se nameće sa našeg regiona kao najskupllji napadač https://www.transfermarkt.com/miljan-sk ... ler/260468 koji je bez kluba, a realno da i čemu valja, valjda bi do novembra našao klub, pa makar iz druge srpske lige.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 11:03 pm

Bogi jesi pregledao sta materijalo o Zelji iz Banja Luke što je Lars postavljao...a kad smo kod omladine..pogledao sam jedan snimak Zvijezde i ovaj je bio u prvoj, mislim protiv Toska ili Slavena..sigurno vrijedan praćenja(kad kreneš raditi ozbiljnije za klub :ganja: )
https://www.transfermarkt.de/esmir-hasu ... ler/569199
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 11:07 pm

Simply Blue je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:03 pm
Bogi jesi pregledao sta materijalo o Zelji iz Banja Luke što je Lars postavljao...a kad smo kod omladine..pogledao sam jedan snimak Zvijezde i ovaj je bio u prvoj, mislim protiv Toska ili Slavena..sigurno vrijedan praćenja(kad kreneš raditi ozbiljnije za klub :ganja: )
https://www.transfermarkt.de/esmir-hasu ... ler/569199
Jesam, idalje ista imena sa moje strane se mogu čuti Bojan Marković, za Bosančića kažu da je slabiji, a hvale lijevog beka od 17 godina, Nikola Jovandić, evo vidim da je Zukan čuo za njega, čim mu je cijenu podigao :D
Hasukić, Hasukić, joj poznato mi je Boga mi, ali stvarno se sad ne mogu sjetiti, ima nešto i za njega sto posto, ako se sjetim, javim.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

sri nov 21, 2018 11:40 pm

Veladzic manje vise, da budem iskren nisam ga ni upratio, ali Hadzica mislim da bi stvarno bilo steta propustit' sad, jer momak ce napraviti nesto. Nek' se bori sa Zubanom.
Ako vec pratite i olimpic, sta bi sa Devedzicem, ne igra uopste ?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 22, 2018 1:53 am

Goran Brkic
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 22, 2018 2:18 pm

phpBB [video]


Strašno mi teško padne kad igrači kao Bjelos iz manjih klubova odu negdje u inostranstvo...a tu su nam bili pred nosom i pritom nisu toliko bili medijski prisutni..
Kako je na nekom od ranijih videa, čovjek koji vodi ovaj kanal rekao da on pravi klipove samo na zahtjev samih igrača ili možda njihovih menadzera...Tako je ljetos nakon završetka sezone osvanuo novi Veselinovicev video, tj. pred početak prelaznog roka...objavio je tako i na Vimeu video za Cerminagica, pa je on sam skoro na YT objavio svoja dva videa..što znači da je bilo dogorilo do nokata..i Cerimagic potpisa za Mura...neću da kažem da su ti klipovi doprinijeli transferima, ali je jasna namjera igrača, uglavnom..
S obzirom na stanje u Slaviji i trend dovodjenja igrača nakon što su se oparili, uglavnom se dovode iskusni i vjerovatno skupi igrači..pa su šanse da on dodje do prve ekipe, dosta mali.

A što se tiče naše male želje od prošle godine..Zivkovica iz Orasja..pa nam je ove godine kao splasnuo entuzijazam..jer nije toliko efikasan i jer mu na TM sad stoji da nije više krilo već CM, tako ga je i Lars stavljao u anketi..ali po snimcima što sam pratio on je još uvijek desno krilo i uopšte nije loš..Ono malo što sam pogledao, jedno je sigurno nije glup, ne trči grlom u jagode...svjestan je svoje prednosti u odnosu na protivnike, a to je brzina, tako da se pokušava riješiti protivnika iz prvog dodira..nešto kao što je Miro Stevanovic radio, da se iz prvog koraka kreće u pravcu iz kojeg mu je došla lopta i tako izbaci protivnika iz ravnoteže i kupi sebi dovoljno vremena za centaršut..Ne zanosi se previše i nema previše improvizacije i pokušaja egzibicija koje u 99% slučajeva budu fijasko..što implicira da je već sad sposobniji, pametniji i bolji igrač nego naš Zec..
Za kraj, šut mu uopšte nije loš, svakako bolji nego u našeg dvojca sa sredine(Anel i Haris)..prekidi isto tako...Kažem nije velik uzorak da bi se moglo nešto baš konkretno napisati, ali dovoljno je da se zna da nije izgubljen i da prošla polusezona nije incident.
Zadnja izmjena: Simply Blue, dana/u čet nov 22, 2018 2:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 22, 2018 2:20 pm

Ja kontao ovaj Bjelos u Vojvodini
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 22, 2018 2:28 pm

Jok, CSKa Sofia :ganja:
Inače zanimljiv igrača kod ovog Admira na YT.

Nego, šta je sa Leonom...nema ga ko ni petobe
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

čet nov 22, 2018 2:30 pm

Trenutno je u ilegali, kuje plan protiv dovođenja Čabraje :D
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

pet nov 23, 2018 11:13 am

Znači za sada 62%-38% protiv Čabraje. Ko posjed Citya protiv Uniteda :D
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

pet nov 23, 2018 12:17 pm

Ja nisam ni primjetio anketu...inače jako puno ljudi glasalo :D
Neka ga dalje od Zelje...eto jedino ostaje mala bojazan, da nam ne bude kao sa Krstanovicem
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

pet nov 23, 2018 1:16 pm

Simply Blue je napisao/la:
pet nov 23, 2018 12:17 pm
Ja nisam ni primjetio anketu...inače jako puno ljudi glasalo :D
Neka ga dalje od Zelje...eto jedino ostaje mala bojazan, da nam ne bude kao sa Krstanovicem
Širimo se pomalo :D

Ono što je trenutno logično, morati ćemo dovesti minimalno golmana, jednog stopera, lijevog beka, bar jednog centralnog ili defanzivnog veznog, jer ovako ostajemo na Osmanovicu, Sabanu, Hajdaru i Vranjesu. Za Sabana se ne zna da li ide ili ostaje, i Vranjes je upitan. Osim toga bar jedno ili oba krila i napadača.

Znači minimala 5 igrača ako niko ne ode.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

pet nov 23, 2018 4:54 pm

Konobar daj 5 Murića i reci bgt muzici malo tiše
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kartoteka

pet nov 23, 2018 5:12 pm

https://www.transfermarkt.ba/taylon/pro ... ler/607379

phpBB [video]

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 51 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija