YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

GoodisonPark
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 10:39 pm

LARS1921 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 7:56 pm
phpBB [video]
@ Grbavica evo izjave..

Edit: Inače, meni je više zasmetalo ovo "Niko nije nepobediv pa ni TAJ Željezničar" Ne govori se o najtrofejnijem i najvećem klubu tako moj Marko.
Spoiler:
Što bi rekla Zelina žena u vizi za budućnost " evo mog horoza" :D
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u uto mar 07, 2017 10:44 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Grbavica
Kontakt:

uto mar 07, 2017 10:40 pm

cikazubo je napisao/la:
uto mar 07, 2017 10:32 pm
Grbavica je napisao/la:
uto mar 07, 2017 10:26 pm
cikazubo je napisao/la:
uto mar 07, 2017 8:52 pm
Joj Obradovića debila, zapamtiće on Željezničar nakon ova 4 susreta u narednom periodu..

a šta je izjavio i gdje?
Ma ništa specijalno, nego ona njegova pojava ko' da je pobjego iz Gvantnama i izjava da Željo igra "dosta loše" me iznerviraše :D
ma gdje je izjava rođo, da i ja pročitam ili pregledam :D ti sve reče osim onog najbitnijeg :D

EDIT: Evo goodison je postavio. Hvala :palacgore:
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

delinjo
Kontakt:

uto mar 07, 2017 10:41 pm

GoodisonPark je napisao/la:
uto mar 07, 2017 10:31 pm
SanMan je napisao/la:
uto mar 07, 2017 10:25 pm
@goodisonPark to što mi ti nabaci ni na kraj pamti mi nije bilo. Ako je tako izgledalo slobodno nek brišu ovi moderatori odma, ja s ne bunim
Ništa lave do mene je, pogrešan kontekst izvukoh jbg :D

Vidim i ja sad da nisu bile loše namjere, rekao bih prije neko evociranje uspomena sa foruma i to lošijih :D Bude nekad previše praznog hoda (priče) na forumu pa zato ja zaružih onako na prvu :) Moja isprika drugar.

Hajde daj nam ti neki svoj sastav da vidimo šta kontaš ti za sutra?

ne diraj brata @sanman je legenda :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

mirzza
Kontakt:

uto mar 07, 2017 10:42 pm

ChWilla je napisao/la:
uto mar 07, 2017 3:57 pm
od ekipe 2002. niko osim hasagića i donekle, ali baš donekle bukija nije napravio ništa van želje poslije toga. jedan starter protiv newcastlea je ne predugo poslije toga završio sa tacnom. međutim, generalno smo neuporedivo manje zaostajali za ozbiljnim evropskim ekipama nego deset i sad petnaest godina poslije toga. nažalost apsolutno je nezamislivo da mi danas (ili 2012.) odigramo dvije ravnopravne utakmice sa timom iz gornje sredine španske lige...a tad je bilo realnost.
A Sanel Jahić?

Model1964

uto mar 07, 2017 10:49 pm

uto mar 07, 2017 8:31 pm
Ko će igrati lijevog beka jer koliko upratih Stojanovic nema pravo nastupa u kupu.. Kad sam već spomenuo njega, na njemu se vidjelo da igra pod pritiskom njemu je grlo presušilo već nakon 15 minuta utakmice, kod jednog prekida morao je otici skroz do naše klupe da se osvježi. Inače prijedlog i molba ljudima u klubu da na istočnoj strani ostave nekoliko boca sa vodom, raspoređenih po istoku da ne mora čovjek napuštati poziciju radi toga ;)

E sad vjerujem da Slavko neće staviti Musu a Sinišu prebaciti lijevo jer mi se čini da nema povjerenje u njega još bar kada je u pitanju defanziva. Znači očekivati Stanića na toj strani, stavio bih Bekrića njemu posebno leže mokri i teški tereni a nazad ne bih mjenjao ništa, Boka je vjerovatno nedovoljno spreman a Kerla i Bogi su u gostima u Krupi bili jako dobri zato opet njima dati priliku. Možda i Uglješu ubaciti a Markovića odmoriti ( koji je Darku ovo bio karton po redu)?

Složili smo se da nam u subotu sredina nije bila baš na nivou, i zato baš iz ovog razloga treba najviše rotacija praviti baš na tim mjestima a svjedoci smo da su svi ti igrači dobri na neki svoj način i tu svako svakoga može zamjeniti osim možda Blagog ali nezamjenjiv je samo kad je u top formi, tako da.. Slavko zna :) Evo pade mi na pamet da bi i Stevo mogao dobiti neku veću minutažu, neka i njega tu zatrebaće nam on u nastavku sigurno..
Nek ostave i nama na istoku koju flašu pive, vina i loze :DD:
Nemeremo mi biti suhije usta dok Stojanovic pije :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

ChWilla
Kontakt:

uto mar 07, 2017 10:50 pm

ja on je već tad počinjao dobijati ozbiljne minute...zaboravio sam.
gradi željo boli te *****

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto mar 07, 2017 10:56 pm

Dje nam je Sanel Jahic :r :r

E i jesam pojeo govno sto sam ga prizivao :placeodsmijeha: :11:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

GoodisonPark
Kontakt:

uto mar 07, 2017 10:58 pm

Model1964 je napisao/la:
Ko će igrati lijevog beka jer koliko upratih Stojanovic nema pravo nastupa u kupu.. Kad sam već spomenuo njega, na njemu se vidjelo da igra pod pritiskom njemu je grlo presušilo već nakon 15 minuta utakmice, kod jednog prekida morao je otici skroz do naše klupe da se osvježi. Inače prijedlog i molba ljudima u klubu da na istočnoj strani ostave nekoliko boca sa vodom, raspoređenih po istoku da ne mora čovjek napuštati poziciju radi toga ;)

E sad vjerujem da Slavko neće staviti Musu a Sinišu prebaciti lijevo jer mi se čini da nema povjerenje u njega još bar kada je u pitanju defanziva. Znači očekivati Stanića na toj strani, stavio bih Bekrića njemu posebno leže mokri i teški tereni a nazad ne bih mjenjao ništa, Boka je vjerovatno nedovoljno spreman a Kerla i Bogi su u gostima u Krupi bili jako dobri zato opet njima dati priliku. Možda i Uglješu ubaciti a Markovića odmoriti ( koji je Darku ovo bio karton po redu)?

Složili smo se da nam u subotu sredina nije bila baš na nivou, i zato baš iz ovog razloga treba najviše rotacija praviti baš na tim mjestima a svjedoci smo da su svi ti igrači dobri na neki svoj način i tu svako svakoga može zamjeniti osim možda Blagog ali nezamjenjiv je samo kad je u top formi, tako da.. Slavko zna :) Evo pade mi na pamet da bi i Stevo mogao dobiti neku veću minutažu, neka i njega tu zatrebaće nam on u nastavku sigurno..
Ma daj Model :placeodsmijeha:

Jooj slovenac jesmo se i mi zarakijali jednom prilikom u Visokom kad smo s'Bosnom igrali, nismo tad bili na onoj velikoj tribini, nego iza gola nasloniš se na onaj zid, loza, i pitaš idu li naši, tu se masa raje nabije i ti ne vidiš ništa ako nisi u prvom redu. Mada nije bilo potrebe za guranjem svakako ne vidiš dalje od šesn'est :D
Željo samo Željo!!!

SanMan
Kontakt:

uto mar 07, 2017 11:00 pm

Golman, Siniša, Kerla, Bogi, Stana, Marković/Blagojević, Bekrić/Uglješa, Zeba, Musa/Zakarić, Lendra, Miro
Na zadnjoj tekmi smo vidjeli da Blagojević i Marković niđe veze u sredini ako trebamo napadati. Obojica su destruktivci i to je dobro izgledalo na pripremama protiv jakih ekipa. Ako moraš napadati (u ovoj našoj ligi Mi moramo uvjek) trebaju krativci. Zašto nebi probali sa našim najvećim znalcima skupa Zeba i Bekrić. Vala ako se nemogu odbraniti 5 odbranbenih protiv Mladosti ( i sličnih ekipa) e je..
Stara fudbalska: napad je najbolja odbrana
Musu bi stavio u prvu postavu da ih izmori a onda uveo svježeg Zakarića
E sad to neke moje gluposti a drugo je što je i trener ziceraš i sigurica, gola nismo primili "sto" godina a uvjek neka uđe (zato on i jeste trener)

Model1964

uto mar 07, 2017 11:02 pm

uto mar 07, 2017 10:58 pm
Model1964 je napisao/la:

Ma daj Model :placeodsmijeha:

Jooj slovenac jesmo se i mi zarakijali jednom prilikom u Visokom kad smo s'Bosnom igrali, nismo tad bili na onoj velikoj tribini, nego iza gola nasloniš se na onaj zid, loza, i pitaš idu li naši, tu se masa raje nabije i ti ne vidiš ništa ako nisi u prvom redu. Mada nije bilo potrebe za guranjem svakako ne vidiš dalje od šesn'est :D

Šta imaš gledat, bitno je da osjetiš :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

uto mar 07, 2017 11:04 pm

ako cemo gledati tradiciju, uzimamo radnika 2 razlike... a u uzvratnoj utakmici remi igramo...
100/94/37/34 - i to je to!

ž'21
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 11:05 pm

BHDragons je napisao/la:Sutra 1:3 Obradović 23'/Lendrić 34',42', Bekrić 67'
Mi kome damo tri gola nek izadju sami iz lige

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Pinkii
Kontakt:

uto mar 07, 2017 11:05 pm

Zrinjski i Olimpik mogu napustiti ligu znaci.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

Plava Porodica
Kontakt:

uto mar 07, 2017 11:06 pm

Hajde Plavi obradujte nas bar Vi..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

ž'21
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2017 11:07 pm

Pinkii je napisao/la:Zrinjski i Olimpik mogu napustiti ligu znaci.slika
Drugi ce je napustit a prvi jos nece. Znaci učinak 50 posto

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Hurmasica
Kontakt:

uto mar 07, 2017 11:09 pm

Prije utakmice ogledajte međusobni omjer i statistiku protiv Radnika :)

viewtopic.php?f=51&t=152&start=100
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

GoodisonPark
Kontakt:

uto mar 07, 2017 11:10 pm

:lol:

@ Model, e to je samo jedan od čari gostovanja, a kad ga osjetiš onda sigurno vidiš i puno dalje preko stadiona :D

SanMan dobro to je neko tvoje viđenje, Zeba i Bekrić zajedno bilo bi tu kreacije kamara, a dobro si rekao da je Slavko ziheraš pogotovo u kup takmičenju tako da možemo očekivati čvrstu sredinu terena a prekidi će sigurno biti šansa i nama i njima, Kerla je tu odličan.
Željo samo Željo!!!

Vrag

uto mar 07, 2017 11:18 pm

Omar500 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 10:56 pm
Dje nam je Sanel Jahic :r :r

E i jesam pojeo govno sto sam ga prizivao :placeodsmijeha: :11:

**** Sanela gdje je Ivan Kostic :D

BabOsim
Kontakt:

uto mar 07, 2017 11:32 pm

Ide li 1921 ekipa za Bijeljinu?

1921.ba
Kontakt:

uto mar 07, 2017 11:36 pm

idemo
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Trenutno korisnika/ca: Dr. Adzem, Google [Bot] i 23 gosta.

Prijava  •  Registracija