Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

1921.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 12:11 am

rodrigo87 je napisao/la:Pusiona, nestalo mi kafe.... :(
probaj uz caj....
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Roberto Baggio
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:12 am

Kontam, Zrinjski je u odličnoj situaciji da ponovi onaj Amarov podvig iz drugog mandata, 3 titule iz 4 godine. I to istim onim redom kao što smo i mi: titula, pa završe treći, pa onda još dvije titule. Doduše, mi smo u te svoje četiri godine uzeli usput i dva kupa.

Ima još dosta da se igra do kraja, ali Zrinjski je već u situaciji da bi bio veliki neuspjeh ako ovo ne privedu kraju kako treba, ogromna je prednost. Ide im naruku što im je konkurencija trenutno fakat nikakva, što se mi, pitari, Sloboda i Široki, kao očekivani konkurenti, umjesto s njima za vrh, grčevito borimo između sebe i sa ostalima za ligu za prvaka. Od Radnika se moglo i očekivati da će biti među prvih 6, ali Krupa bi, kako sada stvari stoje, vrlo lako mogla gurnuti jednoga od ovih favorita u ligu za opstanak, a nije isključeno ni da se Mladost i Vitez upetljaju da još nekom zagorčaju život.

Široki se izblamirao protiv Maltežana u Evropi, pa im otišao predsjednik koji je bio 20 godina, već treći trener ih vodi ove sezone, čini mi se nikad lošije rezultate u prvenstvu nisu imali. Evo sad se, kao dižu, pa su trenutno sedmi... Sloboda se napela prethodnih godina, i onda se Husić negdje malo preračunao i začas sjebao sve dobro što je uradio. Još otjeraju odličnog trenera za naše uslove, a već im se krene osipati ekipa i prije pauze. Nama i pitarima su vazda puna usta dušmana koji, kao, rade protiv nas i usporavaju naš evropski napredak, a sami smo sebi najveći neprijatelji, stručnjaci da prokockamo dobitne situacije i sami sebe u govna uvalimo. Zrinjski ove sezone izgleda veoma dobro, ali u ovakvoj konkurenciji i puno manje bi im bilo dovoljno da budu prvi.

Od otkaza Odoviću pa do danas, po meni najbolje što se desilo Želji je dolazak Petrovića. To mi je važnije i od dolaska Miroslava Stevanovića, a Petrovićev dugoročni angažman mi je važniji i od produžavanja ugovora Stevanoviću. Ali Petrovića smo doveli tek nakon jednog podugog niza pogrešnih poteza, u ekipu koja je uzalud potrošila pripreme, fizički nespremna, psihički uništena, sa viškom igrača u kadru a opet bez adekvatno popunjenih pozicija, jer su dva trenera početnika zajedno sa upravom dva prijelazna roka zaredom napravili haos...

Idemo dalje, korak po korak, uz realne ciljeve, kao što ih je Petrović i dosad postavljao. Nakon revanša sa Goraždem, Petrović je utakmicu sa Širokim najavio kao priliku da pokažemo da smo došli na nivo da se uključimo čak malo ozbiljnije u borbu za vrh. Nažalost, to nismo uradili, što znači da nismo još zreli za to. Bili smo čak u nekim trenucima vrlo blizu, ali džaba, slijedi povratak na prethodni nivo: opet borba za samu ligu za prvaka. Vidjet ćemo, možda nam se nešto i otvori opet prema vrhu u ova četiri kola do kraja jeseni, ali trenutno trebamo brinuti o ovim ekipama što su u par bodova sa nama, i ispred i iza.
FK Željezničar 1921

rodrigo87
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:15 am

1921.ba je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Pusiona, nestalo mi kafe.... :(
probaj uz caj....
Ma ko jos caj pije u 12, pola 1 :D
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 12:16 am

Omar500 je napisao/la:
1921.ba je napisao/la:sada gledam u montazi iz vise uglova ovaj penal nad stevanovicem.... nazalost osteceni smo... vidjecete sutra u izvjestaju
A oni ni da izdvoje taj detalj u emisiji....
To mi je najgore hajde izgubiti onako ali ovo vise prelazi sve granice i hajmo sad to kad bude gotov klip preracunazi u bodove pa da vidimo

Sent from my C5303 using Tapatalk

1921.ba
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:17 am

pijem ja kad te napuse vjetar na pecari :D

i nije u 12 nego oko pola 11, 11 :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Pinkii
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:18 am

Gledam pazljivo ovaj snimak na BHT-u,sta je sa Blagojevicem ? Momak unisiti nas vezni red. Totalno je van forme nekako nezainteresovan. Lendric po starom trci,ali ne zna poentu sto trci. Ostali kad se sagleda bar prvo poluvrijeme okej. Ne znam kakvu reakciju ste ocekivali Ugljese za ovaj njihov gol. Nece ga lik kopackom u glavu udariti kad je ovaj bio u padu. Imaju nasi strah dotaci protivnika u 16 metara. Proklete sudije uvukle strah nama,a i igracima da ovi kad udju 16 metara ne smijes ih dirati pa ako Bog da fulit ce.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:20 am

Svima onima koji se nadaju tituli je Slavko u intervjuu kod Bikica porucio da na to zaborave jer je to obecanje bila velika greska. Covjek je realan i objektivan, zatrazio je od navijaca da budemo svi redom strpljivi. Ima kratkorocne i dugorocne ciljeve. Svjestan je sta ova ekipa moze, a sta ne. Fakat je porazavajuce da smo fizicki nespremni, a da smo i mi svi poletili pred prvenstvo, moci cemo kao trcati kao navijeni svih 90 minuta. Busali se kako imamo bruku veznjaka, na kraju nemas koga ubaciti kao izmjenu. Nesto se pitam kako bi sve to izgledalo da je onaj Hervas ostao, ali ne vrijedi se ni prisjecati toga.

Bit ce sigurno nekih ciljanih pojacanja, ali siguran sam i odlazaka. Neki igraci zaista nemaju sta traziti u nasem klubu. Posto Markovic nece igrati protiv Slobode, vjerovatno mozemo ocekivati Jovana, Ugljesu i Bekrica. S tim da se potajno nadam Zericu na klupi, pa da udje umjesto Bekrica. Ici ce Vlado na remi, to je sigurno, i bit ce nam veoma tesko. Uredu je pritisak sto smo imali, ali moramo to znati uraditi i u drugom dijelu utakmice, ako zatreba.
Ne pratim Celik, ali kakav je Hasanovic? S tim da igra u ekipi koja je u raspadu sistema, pa nesto i ne vidim da se moze istaci.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

MrRiccoli
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:25 am

Ja dosad stvarno nisam obracao paznju na sudijske greske pa ni ovo sto se pokrenuli ovdje da se napravi klip sa greskama nekako mi to bas ono pitarski ali nakon ovog vcrs mislim da je krajnje vrijeme da se ppduzme nesto na tom polju, ali ne da nas sudije paze nego da nas ne j.ebu.

LARSSON
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:27 am

Realno penala očima nije vidjelo

[video]https://www.youtube.com/watch?v=fr5QgSlAs1U[/video]

:guz:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Choks
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:27 am

Biće bolje raja . Realno limitirani smo , nemamo pobjednički duh odavno , ove sve nazovimo derbi tekme teško dobijemo . Nadat se da nas Ćelo brat vrati , samo mu treba dati vremena . Proigrajmo i daj nam titule , suho .

Grbavica
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:30 am

LARS1921 je napisao/la:Realno penala očima nije vidjelo

[video]https://www.youtube.com/watch?v=fr5QgSlAs1U[/video]

Stevanović ga je udario glavom u lakat! Čista situacija kao i u Goraždu.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:30 am

Grbavica je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Realno penala očima nije vidjelo
Stevanović ga je udario glavom u lakat! Čista situacija kao i u Goraždu.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Praise the sun \[T]/

cikazubo
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:32 am

Odlican intervju kod Bikica, Slavko je covjek na zemlji, zna sta hoce i sta moze, djeluje mi da jedva ceka da preguramo nekako ovu polusezonu, stalno spominje da smo totalno lose pripremljeni, nejse..
Moje laicko misljenje u vezi danasnje utakmce je da smo mi vise zasluzili pobjedu, 2 precke, jedna 100% prilika gdje sami sebi smetamo i nedosudjen penal, listica ni kriva ni duzna uze tri bobe, ali opet smo nekako sami krivi, dobijemo go a reakcija u preostalih 52min utakmice ravna nuli. Sto se tice igraca sve je to bilo u granicama normale, samo su se po meni negativno isticali Bocaccini i narocito Blagojevic, danas su sto se u raji kaze prodali vise lopti od adidasa, Blagojevic van sebe, kad se sjetim da smo prosle sezone za njega znali govorit da nam je najbolji igrac, sad nije ni sjena tog Jovana.

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Choks je napisao/la:Biće bolje raja . Realno limitirani smo , nemamo pobjednički duh odavno , ove sve nazovimo derbi tekme teško dobijemo . Nadat se da nas Ćelo brat vrati , samo mu treba dati vremena . Proigrajmo i daj nam titule , suho .
Ja iskreno i dalje mislim da je ova ekipa dobra kvalitetom s tim da nam fale bar dva ljevaka u njoj ali svejedno mislim da je igracki kvalitetna, ali psihicki katastrofa jer vcrs hajd sto nismo pobijedili ali nismo smjeli izgubiti al nikako.

delinjo
Kontakt:

penal ko suza i zuti karton ...ali kako da ga svira gledaj reakcije niko ne trazi penal jebote...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:36 am

delinjo je napisao/la:penal ko suza i zuti karton ...ali kako da ga svira gledaj reakcije niko ne trazi penal jebote...
To mene nervira...igraci Sirokog se valjaju po zemlji, nasi se setkaju, niko pritisak da izvrsi. Pa jbt....

Praise the sun \[T]/

delinjo
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:38 am

Omar500 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:penal ko suza i zuti karton ...ali kako da ga svira gledaj reakcije niko ne trazi penal jebote...
To mene nervira...igraci Sirokog se valjaju po zemlji, nasi se setkaju, niko pritisak da izvrsi. Pa jbt....
njima kao da je svejedno ..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Grbavica
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:40 am

ma kad je faul, faul je, maho ti ili ne maho. ovo je bio faul.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Pinkii
Kontakt:

pon okt 31, 2016 12:46 am

Da nam se ova danasnja sreca hoce vratiti protiv Slobode ili Zrinjskog.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

FaraonTM
Kontakt:

pon okt 31, 2016 1:00 am

Ja i dalje smatram da je ova ekipa po imenima kandidat za titulu. Ne vidim da na papiru Zrinjski ima bolje igrače od naših, ali papir je papir a teren je teren.

Igramo loše, da se samo dokopati Lige za Prvaka i što dalje otići u kupu, pa ćemo vidjeti kako ćemo dalje.

Čini mi se da su igrači beskrvni, nema želje, nema volje, nema drskosti. Psihološko stanje ekipe katastrofa, nekad mislim da naši igrači misle da nose dres Glasinca a ne Želje. Čudan odraz na terenu ekipe kojoj po imenima Europa ne bi smjela biti upitna pogotovo u ovakvoj konkurenciji, a mi čak strahujemo da li ćemo se na proljeće uopšte boriti za Europu.

I ovakvo stanje traje već čitavu 2016. godinu, promijenjena su tri trenera, bilo je dobrih momenata, ali činjenica je da Željo igra veoma čudno i promjenljivo cijelu ovu godinu.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], Brkoo, Damke, Rolz, shzna i 46 gostiju.

Prijava  •  Registracija