Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:05 am

ma važnija je konstanta od dovođenja nekih aman zaman pojačanja. pa fakat pogledajte taj sastav zrinjskog koji bježi nama 11 bodova.

osim lijevog boka gdje se mora nešto učiniti jer naprosto nemamo ljevaka.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:06 am

Ako bi ko trebao van iz veznog to je Jovan,ali nema ga ko zamijeniti da ga moramo ocigledno trpiti do zimske pauze.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:08 am

salle86 je napisao/la:Nebi meni Šećerović ispred Markovića zaigrao NIKAD. Igrač koji se boji svoje sjene u, koji pola godine igra i još je u nekom grču, strahu. JOK.
Nama treba bezobrazan igrač na toj poziciji, sve ostalo je uzalud.
Marković došao na mala vrata ali do sad igra sasvim solidno, istina ništa spektakularno ali odgovorno da, za ekipu da.
Ako bi ko vani onda je to Uglješa. Jeb.em ti ja igrača kojem je mrsko pa se izgubi u odsutnom trenutku i ostavi svog igrača u gol šansi. Dozirati mu minutažu sa klupe ali umjesto Jovana/Markovića.
Obavezno nam treba zadnji vezni, ali da je bezobrazan, namazan, radilica. I da nije glupan već neko ko koristi mozak, neko ko se ne boji lopte, protivničkog igrača već sa jasnim ciljem da ga zaustavi. Ali šta nama uostalom ne treba :)
marković je suspendovan za sljedeću, nisam mislio inače da treba igrati...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:19 am

To OK.
Da se nadovežem na post iznad, Jovan mi je najdraži igrač ali ako nastavi igrati po sistemu 3 lopte našim napadačima pa 2 njihovim, mora se dovesti u red. Makar klupom, makar ovim mojim prijedlogom da se rotira Uglješa...sa njim. Marković je za sad neko ko svojim igrama najviše koristi u sredini i mjesto mu nebi trebalo biti upitno (kad može igrati)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:22 am

malo se prokurčio. mora spustiti loptu, jednostavno pokušava preteške stvari. ono što on pokušava na jedvite je jade prolazilo i protiv goražda. u premijer ligi prolazi pola puta, a drugo pola je šansa za protivnika. da mu to može konstatno prolaziti vrijedio bi milion eura.

marković zasad ubjedljivo najpouzdaniji i najviše pozitivnog efekta u vezi otkad igra.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:22 am

Jovan je uz nasu odbranu igrac koji mi se u snu pojavljuje kao nocna mora.
Ma ni sjenka starog.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:24 am

čak bi ga možda bolje bilo stvarno gurnuti baš naprijed na desetku, a da drugi iznose loptu. tu ako mu ove preteške stvari prođu šansa je za nas, a ako ne prođu nije odmah šansa za njih...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:25 am

I dakako ako ista zelimo protiv Slobodanke, onda definitivno Zerica umjesto Tuceta, a to se desiti nece.
Jos jedna utakmica za dobrog nerviranja.
Cak mi bolje izgleda i Secer-Jovan-Radinovic nego bilo koja verzija u kojoj je Tuce.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:28 am

ChWilla je napisao/la:čak bi ga možda bolje bilo stvarno gurnuti baš naprijed na desetku, a da drugi iznose loptu. tu ako mu ove preteške stvari prođu šansa je za nas, a ako ne prođu nije odmah šansa za njih...
Zanimljivo razmislanje,ali si u pravu.Koliko god los bio, jedini igrac koji ima dobru kontrolu i motoriku u nasem veznom redu.Voli da protura loptu izmedju dva igraca, na desetci to i ne bi bilo tako pogubno ako izgubi loptu, a mozda jednom ili dvaput i prodje..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:29 am

šećerović od početka, bar zna slomiti. žera u drugom, bekrić na tribine. neki kažu odličan bio protiv goražda...i jeste, ali to je nažalost u ovom trenutku i njegov vrh.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:31 am

Ne mogu da vjerujem da se igrac tako promijeni. Nije vise isti od onog sto je bilo u Zenici. Ovo nije ni pad forme nego jednostavno covjek se skroz promijenio. Vratio bih Ugljesu kao zadnjeg veznog jer to najbolje zna,a gore Jovana ili Markovica. Bekric ne dolazi u obzir jer lik je za utakmice gdje igras protiv drugoligasa ili sl. Zao mi je,ali tako je. Ne znam sta taj Zeba ceka vise stalno je po Grbavici i na pomocnom terenu nikad da potpise da nas malo sreca pogleda. I jos ono sto sam uocio da nama kornere izvodi Ugljesa,Miroslav i Blagojevic. Nije ni cudo sto haman nikad gola ne zabijemo iz kornera kad nemamo nekog ko ce biti zaduzen za to vec tri igraca se rotiraju za svaki korner.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:35 am

slika

Stanje na tabeli nije ni blizu sinoćnjem raspoloženju :)
Jbg, valjda smo svi očekivali bod(ove), nakon pola sata igre bili ubijeđeni u osvajanje istih, pa onda hladan tuš.
Ali realnost je drugačija.
Dočekujemo Slobodu nikad goru u zadnje 2 sezone, gostujemo Vitezu koji se itekako može pobjediti.
Kone gosti u Krupi, Široki u Mostaru već naredno kolo. Ima tu dosta opcija no fakat ta liga za prvaka je neupitna po meni, europa bi ako se šta drastično ne promjeni kod nas na gore a itekako može, te kod konkurenta na bolje, takođe trebala biti.
Zrinjski...fakat treba prestati razmišljati o njima, bar za sad. Jeste ona priča mi smo Željo, uvijek želimo titulu, nikad od nje ne odustajemo. Ali u ovom trenutku ona je tako daleko da je bolje misliti da i ne postoji :)
E ako se nekad otvori prilika OK, pokušati. Ako ne dosta i drugo mjesto u ovakvoj situaciji, i ono bi nam bilo ko' titula. Jbg...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 9:39 am

ma do kraja je raspored k'o raspored, četiri domaće i četiri gostujuće. osim zrinjskog sve ostalo se može razumno dobiti. i dalje smo samo tri boda od drugog mjesta, na kojem je radnik koji nam dolazi u zadnjem kolu prije lige za prvaka, i gdje ćemo najvjerovatnije imati bolji duel. radnik isto ide i komšijama na koševo gdje tradicionalno gubi. mladost i sloboda nam dolaze, široki je opet ostao "tri i po" boda iza, a sad ide zrinjskom gdje to može vrlo lako postati šest i po. ja očekujem na kraju da mi i komšije budemo drugi i treći, ne znam i nebitno kojim redom...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 10:04 am

mi trebamo gledati sebe, raspored nam nista ne znaci. zelis li biti najbolji, moras pobjediti sve protivnike ili biti blizu toga. kojim redosljedom, manje je vazno.
situacija nije sjajna ali je daleko od katastrofalne kako je vec pojedini dozivljavaju. ulazak u sest najboljih po meni nije upitan. tu bi trebali prezimiti a pauzu iskoristiti za krpljenje rupa i nabijanje kondicije uz uigravanje par novopridoslih igraca. ocekivali smo vise, ali realnost je da smo tu gdje jesmo.

trebamo smanjiti apetite i prilagoditi ih realnoj situaciji u kojoj trenutno jesmo. jos uvijek hodamo po zici i takmicarski nismo ni blizu onoga sto bi Zeljo trebao biti u ovoj drzavi. administrativno smo napravili iskorak ali na terenu jos uvijek nismo sve poslozili kako treba i uhvatili pravi pravcati pojednicki ritam kakav nam dolikuje kao najvecem bosanskohercegovackom klubu.

na proljece ocekujem pravog Zelju, izlazak u Evropu i evropske utakmice na Grbavici. njih tri bi me zadovoljile u potpunosti. titula ce morati pricekati jos malo. nazalost.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 10:08 am

Udjoh na onaj portal tamo da vidim sta pisu oni iz Sirokog i reko da vidim pravo sta ima na temi Zeljeznicara kad neko napisao da ova uprava ide na zimu i da se pu pu vracaju oni bivsi. Bude li se to ostvarilo ne gine nam liga za opstanak. Samo da uprava izdrzi jer su ovo teska vremena za nas klub ako uspijemo svi zajedno izdrzati na dobitku smo.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 10:22 am

kratkoročno bi se rezultati sigurno popravili. sto posto. a srednjeročno i dugoročno bi opet kopali rupu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 10:28 am

Dobiti Slobodu i Viteza na mišiće, uz malo sreće, i eto nas opet u samom vrhu...Ne znam samo čemu ovolika drama...Imamo i kup na proljeće, imat ćemo prođene pripreme sa Slavkom, uigraniju ekipu, realne šanse za plasman u evropska takmičenja...Polako ljudi, što odmah u krajnost...
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 10:50 am

Raja se potajno nadala tituli već i ove sezone pa nam je svima možda zbog toga teško pao ovaj poraz .
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 10:56 am

Pa dobro, kako je najavljeno (doduše od strane bivšeg trenera) i ja sam se ponadao...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 11:02 am

Pinkii je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da se igrac tako promijeni. Nije vise isti od onog sto je bilo u Zenici. Ovo nije ni pad forme nego jednostavno covjek se skroz promijenio. Vratio bih Ugljesu kao zadnjeg veznog jer to najbolje zna,a gore Jovana ili Markovica. Bekric ne dolazi u obzir jer lik je za utakmice gdje igras protiv drugoligasa ili sl. Zao mi je,ali tako je. Ne znam sta taj Zeba ceka vise stalno je po Grbavici i na pomocnom terenu nikad da potpise da nas malo sreca pogleda. I jos ono sto sam uocio da nama kornere izvodi Ugljesa,Miroslav i Blagojevic. Nije ni cudo sto haman nikad gola ne zabijemo iz kornera kad nemamo nekog ko ce biti zaduzen za to vec tri igraca se rotiraju za svaki korner.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
Zeba i kad potpise, a trebao bi, nece imati pravo nastupa u prvenstvu do 19. kola.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Majestic-12 [Bot] i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija