YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Eisenbahner1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 9:25 pm

fczeljo je napisao/la:Slavko Petrović javno izjavi da je nezadovoljan igrom ekipe protiv Olimpica.

Protiv Širokog izvede na teren istih 11.
Proslo je 7 dana pauze, igračima je iznio svoje sugestije. Ako su na treninzima shvatili gdje su pogriješili i igrali kako treba, zašto ne bi opet počeli?
S druge strane, evo reci mi ti šta bi ti promijenio u sastavu
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

ChWilla
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:27 pm

niti su isti, niti imamo bolje...
gradi željo boli te *****

teteac8684
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:30 pm

Treba raspisati tender za ljevakom

fczeljo
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:35 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
fczeljo je napisao/la:Slavko Petrović javno izjavi da je nezadovoljan igrom ekipe protiv Olimpica.

Proslo je 7 dana pauze, igračima je iznio svoje sugestije. Ako su na treninzima shvatili gdje su pogriješili i igrali kako treba, zašto ne bi opet počeli?
1. Vidim dobro su prihvatili njegove sugestije.
2. Fata umjesto Uglješe. Ako ništa, više bi bilo žara i borbe na terenu.

delinjo
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:36 pm

ma smjena generacija i na tribinama je ucinila svoje,uh ***** bi oni onoj starijoj generaciji navijaca mogli setkati ovako ,sjecam se Cice koliko mu se majka jebavala i kad se osvajalo sve gotovo bez poraza,a taj Cica je bolji od svih sadasnjih igraca al djaba :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

godrina
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:39 pm

Veteran je napisao/la:I vala Kerim tanak ko rizla, smješno iz utakmice u utakmicu. Mora na žalost ovdje još dosta prometa biti u igračkom kadru. Golman, lijevi bek, minimalno jedan stoper, zadnji vezni, 10-ka i lijevo krilo....ma vala i špic jedan...ma baš nam je ekipa ko ćuna mlohava......
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ni meni vala Memija nije jasan nikako. Meni se cinio puno boljim kad je tek pocinjao u seniorima nego zadnjih pola godine. Lijevi bek nam ne treba, eno imamo ga u omladinskom poognu. Radinovic bi mogao igrati zadnjeg veznog, ili kakav je na posudbi onaj mali Hasanovic jel ? Dosta je ba vise mjenjanja 6-7 igraca svaki prelazni rok, i to nam je veliki problem. Mancester potrosi bruku miliona na igrace koji pojedinacno vrijede desetine miliona i ne mogu imati instant rezultat, tesko je to sve brzo poslozit. U tome je glavna snaga Zrinjskog, kao sto neko rece tamo benjo colic, todorovic, bilbija izgledaju svemirski brod za ostatak lige a glavna im osobina to sto su vec neko vrijeme zajedno, i cine dobar tim.
Mi bi trebali prodat ono sto prodat moramo, tj rijesit se ali ne sa zamjenom koja je isti taj neko, vec uzet ili dokazano boljeg ili gurnut u vatru nekog djecaka, barem cemo se svi manje nervirat.
Lijevo krilo i desetka su pozicije gdje smo bas tanki, i to bi nam trebali biti glavni zadaci u prelaznom roku.
Zadnja izmjena: godrina, dana/u ned okt 30, 2016 9:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:40 pm

fczeljo je napisao/la:

Vidiš drug, Fata neće zaigrati za Želju. Možeš ti biti nezadovoljan rezultatom, kao i ja, ali trenutno je ovo naš najbolji sastav. Kad ne ide, nemaš adekvatne izmjene koje mogu donijeti prevagu, tako da što se te strane tiče, mislim da se bespotrebno diže halabuka
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

fczeljo
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:43 pm

fczeljo je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la: Proslo je 7 dana pauze, igračima je iznio svoje sugestije. Ako su na treninzima shvatili gdje su pogriješili i igrali kako treba, zašto ne bi opet počeli?
Vidiš drug, Fata neće zaigrati za Želju. Možeš ti biti nezadovoljan rezultatom, kao i ja, ali trenutno je ovo naš najbolji sastav. Kad ne ide, nemaš adekvatne izmjene koje mogu donijeti prevagu, tako da što se te strane tiče, mislim da se bespotrebno diže halabuka
Vidiš, kvalitet nije uopšte upitan. Mislim da je ekipa pokazala da je dosta kvalitetnija od Širokog.

Međutim, bez borbe i trčanja ni Barcelona ne bi mogla pobijediti ni Metalleghea, a ne Željo u gostima kod Širokog. Ono što je problem i kod Širokog i kod Olimpica, nije kvalitet već šetanje po terenu, a to se ne liječi nikakvim razgovorom nego hlađenjem i batinom. Ja sam siguran da bismo mi dobili Širokog sa značajno lošijim sastavom, ali sastavom koji će preorati teren. Al šta ja znam, vjerovatno Slavko misli da se može šetanjem dobiti u gostima.

Plava Porodica
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:45 pm

Za sve se moze reci zamjerka, osim za trcanje i zalaganje.
Pa budite malo realni.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

cikazubo
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:47 pm

A ja strucnjaka ovdje u pm..

Pinkii
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:48 pm

Mi imamo problem jer nam zadnji vezni igra 10 ,desni bek igra lijevog,a napadac lijevo krilo. Dobro smo mi iko uzeli kako krpimo ove pozicije.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:49 pm

fczeljo je napisao/la: Međutim, bez borbe i trčanja ni Barcelona ne bi mogla pobijediti ni Metalleghea, a ne Željo u gostima kod Širokog. Ono što je problem i kod Širokog i kod Olimpica, nije kvalitet već šetanje po terenu, a to se ne liječi nikakvim razgovorom nego hlađenjem i batinom.
To je već drugi par rukava. Mi nemamo pobjednički mentalitet trenutno i tu Zrinjski ima prevagu u odnosu na cijelu ligu. Mi psihološki smo tanki kad primimo gol. Uzmi primjer protiv Viteza, te posebno protiv Zrinje i danas Širokog. Primiš gol i kasnije igra za ku***. Psiha je čudna stvar i tu polažem nade u Slavka da će ih preko pauze natamburati i glave im pročistiti, a do tada nek radi lagano koliko može. Vidimo da on može, jer mu je prvi poraz na klupi, a došao je krajem augusta ili početkom septembra. Sabura i vremena treba, da je lako podići ekipu, onda bi nam Kostić još bio trener

exbabilon
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:50 pm

Janjus rece prosli vikend, a dosta raje se slozilo. Samo 4 prava igraca ima Zeljo. Gledam danas njihov ucinak. Miru zatvorili savrseno, totalno bezopasan i bez konkretnih pokusaja u ofanzivi. Blagojevic predao masu lopti njima, zavlacio se medju njihove igrace, gubio lopte.. bas los bio. Aco nije bio los nazad, ali je opet pokusavao kreirati igru, slati dugr lopte..nijedna korisna. Lendric bezopasan po go protivnika, nije usao ni u jednu sansu, offsajdima presjecao nasu igru u drugom poluvremenu svako malo...

Helem, sta onda ocekivati od ostali igraca, kako traziti vise od anonimnog Markovica, isprepadanog Memije, nespremnog Krizmana ili lijevo zavaljenog Sinise...

Danas nam je trebao neki pojedinac da iskoci iz sivila, napravi neki potez i donese nam bod.. Ali kad ti zatvore 2-3 glavne vedete, ti stvarno ostanes bezopasan. Moglo se jos sat igrati cini mi se, opet bi ostalo 1:0, pa i s igracem vise mozda..

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Plava Porodica
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:51 pm

ZELJO MI TE VOLIMO KAKO GOD ZAVRSIO :zeljeznicar1: :baklja:
Ajd zdrao
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Hurmasica
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:52 pm

Fali nama ovo :D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=_RwHJoiy9ZM[/video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:57 pm

Pročitah da je onaj oteti šal što su Škripari zapalili zapravo Šemsin, zna li neko šta više?

Pinkii
Kontakt:

ned okt 30, 2016 9:58 pm

slika
ZA ONA DOBRA,DOBRA STARA VREMENA...

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

zeljeznicka21
Kontakt:

ned okt 30, 2016 10:06 pm

Tryg je napisao/la:Da mozemo biti zadovoljni igrom do sada uopsteno? Ne mozemo nikako, jedine ekipe koje si nadigrao su Brotnjo i Gorazde.
A Radnik koji je drugi na tabeli kao nismo nadigrali i to u gostima ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

1921.ba
Kontakt:

ned okt 30, 2016 10:07 pm

evo i mene nazad... sta reci nego steta ovakvu utakmicu zijaniti... steta... idemo dalje. VTŽ
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Grbavica
Kontakt:

ned okt 30, 2016 10:08 pm

Meni je ovo danas bilo OK. Da je bilo malo hehe sreće, sad bi svi pisali kako smo nepobjedivi i kako napadamo titulu.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bozidar Radosevic, cipiripi, Google [Bot], Leon_Professional, neroazzuro, ZeljinManijak i 35 gostiju.

Prijava  •  Registracija