YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Omar500
Moderator
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 3:30 pm

@jovan
Gdje se necu sjecati Vugdalica, ostao mi je u lijepom sjecanju, odlican igrac. Ako se ne varam, to je sin od Sabahudina Vugdalica. I da, bio je na Otoci, dao je i intervju za neki portal, to sam dobro upratio.

Ovo sto se prica za Pecu, Obradovica, je veoma dobro. To su igraci koji bi pojacali ekipu i takvi su uvijek dobrodosli. Bit ce dolazaka na zimu, vjerovatno 5 igraca, ali i to je napredak, iako ce sigurno biti i odlazaka, ali boze moj, ne mozemo odmah smanjiti na 3 dolaska i 3 odlaska. Samo neka ostane tu vecina ekipe, jer tako se to gradi, a hoce, ima tu opet potencijala. Obradovic je odlican napadac, svidja mi se kako igra. Dobro se gradi, ali nije klasicni sidras. Ne libi se sutati iz teskih pozicija i lijeovm i desnom, poprilicno je brz i agilan. Za Pecu nema sta govoriti, znamo svi kakav je. Ako dodje, stvarno odlicno, ako ne, ja bih zaganjao Lelica. Odradit ce dobro Slavko prelazni rok.

Ja bih Miri veceras dao poluvrijeme, ne bih ga umarao puno. Ako Olimpic bude jos sa juniorima izasao protiv nas, ali msm da je to malo vjerovatno, onda ce to biti maciji kasalj. Svejedno, pripaziti se za tu utakmicu. Danas ovo odraditi fino, prognoziram 3-0.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

GoodisonPark
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:31 pm

Nešto mi se vrti po glavi i ne znam da li ste vi saglasni...

Mulalić je pogriješio što nije imao razbijača u napadu a evo sad čini mi se i Slavko pravi istu grešku. Ova formacija se ne igra bez robusnog i jakog na lopti centarfora koji zna primiti i spustiti loptu bliže golu protivnika. Zato se Lendrić i gubi u ovakvoj formaciji i zuji okolo bez konkretnog učinka..
Hadzijalagic je napisao/la:Cuj onog "jebes trofeje" :psujem:
Jeste, dobro si "čuo" i nije onaj nego goodison. yebeš trofeje ako ćemo se opet dovesti u situaciju da smo jednom nogom u stečaju a drugom u grobu. Yebeš trofeje ako ćeš ovako morati tapkati u mjestu godinama dok ne posložiš neke stvari na bar pristojan nivo. Yebeš trofeje ako će ti jedan igrač biti prijavljen na PIO-MIO a ostali svi tražiti advokate da te oderu nakon sigurne presude..Ima još ovoga treba li ici dalje...
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Hurmasica
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:34 pm

Pa dobro ima istine u tome da trofej kao trofej ne znači ništa ako ćeš klub uvaliti u još veća go.vna. Kratkoročno imaš neku satisfakciju ali dugoročno te samo glava može zaboljeti. Teško je naći taj neki balans, pogotovo kod nas u BiH što je apsurd, ali se ja nadam da ćemo mi to uspješno realizovati, kad-tad :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Pinkii
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 3:35 pm

Elegant je napisao/la:Celik, Olimpik, Sloboda lagano idu propast ...
Sloboda Boga mi vodi protiv Sirokog u kupu

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:36 pm

GoodisonPark je napisao/la:Nešto mi se vrti po glavi i ne znam da li ste vi saglasni...

Mulalić je pogriješio što nije imao razbijača u napadu a evo sad čini mi se i Slavko pravi istu grešku. Ova formacija se ne igra bez robusnog i jakog na lopti centarfora koji zna primiti i spustiti loptu bliže golu protivnika. Zato se Lendrić i gubi u ovakvoj formaciji i zuji okolo bez konkretnog učinka..
Jeste, dobro si "čuo" i nije onaj nego goodison. yebeš trofeje ako ćemo se opet dovesti u situaciju da smo jednom nogom u stečaju a drugom u grobu. Yebeš trofeje ako ćeš ovako morati tapkati u mjestu godinama dok ne posložiš neke stvari na bar pristojan nivo. Yebeš trofeje ako će ti jedan igrač biti prijavljen na PIO-MIO a ostali svi tražiti advokate da te oderu nakon sigurne presude..Ima još ovoga treba li ici dalje...
Izgleda da zato i zeli Obradovica iz Radnika.

Slazem se sa goodisonom, nego malo ruzno zazvuci 'yebes trofeje'. jeste ruzno, ali kontam bit i meni je bitnije da se sve stabilizuje, to mi je puno bolje nego ho-ruk titula i onda belaj poslije. Mada ja se ne sekiram, ne bi me cudilo da uzmemo kup ove sezone, i da se posteno potucemo za titulu.

Na citytv snimak utakmice treceg kola Zeljeznicar - Siroki Brijeg. Ostavio na kanalu, kontam mozda budu prenosili mostarski derbi, pa da ubijem vrijeme taman do nase tekme.

Praise the sun \[T]/

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:37 pm

Pinkii je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Celik, Olimpik, Sloboda lagano idu propast ...
Sloboda Boga mi vodi protiv Sirokog u kupu

Zato sto se i Siroki raspada :rofl: :rofl: :D

Praise the sun \[T]/

storm_raider
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:38 pm

I ovo sto @Goodison pise ima smisla. Nije sa nama slucaj, ali uzmite KK Bosnu kao primjer. Osvajalo se sve i svasta, krediti su se uzeli, a kada je trebalo to poceti vracati, ekipa koja je vodila klub dala otkaz sa izgovorom "idemo sada kada je najbolje". Ma da...

Mozda je nekima nacin na koji je to napisao ruzan ili previse direktan, ali covjek tako pise i nikoga ne vrijedja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

krajisnik87
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:39 pm

Vec je neko pitao al nisam vidio da je neko odgovorio , hocel biti prenos na ovom portalu ?
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Pinkii
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:41 pm

Nek nam ovaj Olimpik odmah da 3 boda da moze Lendric rahat u Argelini preko vikenda.

SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

chile
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:41 pm

storm_raider je napisao/la:
chile je napisao/la:
storm_raider je napisao/la: Pa ne znam bas da je vecina, pricam svakodnevno sa ljudima koji idu na utakmice i nisam stekao takav utisak. Naravno da smijes spomenuti ovdje, pa ja sam nebrojeno puta pisao da je glupost napravljena sa svim tim najavama. Pogotovo najava titule. Evo ja sam neutralan i samo me Zeljo interesuje, a garantujem ti i da je moderacija citava takva. Slazem se da su svi kiksali sa nekim stvarima i apsolutno me ne interesuje ko sjedi u klubu. Interesuje me jedino ko igra i kako igraju. Nas navijace ne bi trebalo nista mimo toga zanimati.

Moras shvatiti i obicnu raju. Imali smo mi ovdje raznih napada na forum (znas i sam), pa su ljudi obazrivi. Naravno, ne opravdavam i moderacija ima da reaguje na svaku neosnovanu tvrdnju, a pogotovo o forumasima.
Ovo boldirano je bit svega a osvrni se malo na forum u zadnjih godinu dana vecinu to najmanje interesuje. Tj pise se o svemu osim o bitnom, kao da tu pisu ljudi involvirani u klub i koji imaju interesa (ili neko zastupa iste), dosta ih pise "provjerene info" na koje se lijepe kao krpelji, a info su vecinom malo je reci nebuloze.
I kao sto kazes obicna raja, eh ta raja polako zaobiazi dolinu to i jeste problem.
Uzmi derbi i jug manje od 1/3 su ljudi koji su dosli radi zelje i to se vidi kad treba zapjevati neku pjesmu ostali su radi poneke slike i statusa bili tu.
neki kazu super bice nas milju dvije koji smo standardni i fina spika... jbg to nije super treba teziti da nas bude 10k bez obzira na protivnika a ov u klubu su fino poceli i sad su se opasno pogubili... zar je to tesko priznati.
I previse je na njih otisla paznja u odnosu na bitno tj sramotnu igru nasih vedeta u ovoj polusezoni, rezultat je i dobar u odnosu na ono sto su prikazivali.
Pazi, to ti je isto, kao kada ljudi kod nas stalno pricaju o politici. Mi ne bi smjeli da se brinemo o politici, vec bi ona trebala da se brine o nama. Ali, kada kvalitet zivota (sportski rezultat) nije adektavan, onda ljudi moraju da pricaju o politici (upravi). Nema to veze sa tim misljenjem da neko ovdje na forumu usmjerava nesto, ja ti garantujem da nije tako, vec nismo zadovoljni rezultatima, a nije da nismo navikli i na titule i na pobjede, pa onda pricamo o stvarima o kojim ne bi trebali pricati. Da smo npr. pobjedili na derbiju, ma ne bismo mi danas pricali o transferima, nego bi nas bilo veceras 3500 - 4000 ljudi. To je tako prijatelju, nema to veze sa forumom ili sa necim desetim. Jednostavno, ljudi traze razloge losih rezultata, u odnosu na to kada je Amar bio tu. Ali, moramo shvatiti da smo mi prije, iako smo imali rezultata, imali jedan veoma nesistematski odnos u klubu. Pa i Amara je to zivciralo najvise. Zato se u administraciji radi kako se radi. Pametan si, vjerujem da i sam znas da nista, ili je veoma malo stvari, ustvari, crno ili bijelo. Moramo neku granicu naci, jako brzo idemo od sjaja do ocaja. I nazad.

Na kraju sezone cemo svoditi racune.
Vidis ja recimo ne volim o Amaru mnogo, nemam toliko dobro misljenje o njegovom boravku tu kao sto vecina ima.
On u ovom trenutku bi trebalo da je iza nas i gledati ispred, nas veliki problem i jeste sto sve gledamo kroz proslost od politike do sporta.
I brojimo neka krvna zrnca na ovaj ili onaj nacin te smo mnogo daleko od realnosti... cudan smo narod jbg.
i veliki problem jeste sto je za vecinu sve crno ili bijelo.. uzmes Lendrica za primjer na pocetku sezone su majice trazili Zelje pive i Lendric Ive, pa ono smece od kapetana, a sad je suprotno da mogu najradije bi ga lansirali direkt u Split.
Sve u svemu fino si rekao nije nista crno niti bijelo .
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

storm_raider
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:47 pm

chile je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
chile je napisao/la: Ovo boldirano je bit svega a osvrni se malo na forum u zadnjih godinu dana vecinu to najmanje interesuje. Tj pise se o svemu osim o bitnom, kao da tu pisu ljudi involvirani u klub i koji imaju interesa (ili neko zastupa iste), dosta ih pise "provjerene info" na koje se lijepe kao krpelji, a info su vecinom malo je reci nebuloze.
I kao sto kazes obicna raja, eh ta raja polako zaobiazi dolinu to i jeste problem.
Uzmi derbi i jug manje od 1/3 su ljudi koji su dosli radi zelje i to se vidi kad treba zapjevati neku pjesmu ostali su radi poneke slike i statusa bili tu.
neki kazu super bice nas milju dvije koji smo standardni i fina spika... jbg to nije super treba teziti da nas bude 10k bez obzira na protivnika a ov u klubu su fino poceli i sad su se opasno pogubili... zar je to tesko priznati.
I previse je na njih otisla paznja u odnosu na bitno tj sramotnu igru nasih vedeta u ovoj polusezoni, rezultat je i dobar u odnosu na ono sto su prikazivali.
Pazi, to ti je isto, kao kada ljudi kod nas stalno pricaju o politici. Mi ne bi smjeli da se brinemo o politici, vec bi ona trebala da se brine o nama. Ali, kada kvalitet zivota (sportski rezultat) nije adektavan, onda ljudi moraju da pricaju o politici (upravi). Nema to veze sa tim misljenjem da neko ovdje na forumu usmjerava nesto, ja ti garantujem da nije tako, vec nismo zadovoljni rezultatima, a nije da nismo navikli i na titule i na pobjede, pa onda pricamo o stvarima o kojim ne bi trebali pricati. Da smo npr. pobjedili na derbiju, ma ne bismo mi danas pricali o transferima, nego bi nas bilo veceras 3500 - 4000 ljudi. To je tako prijatelju, nema to veze sa forumom ili sa necim desetim. Jednostavno, ljudi traze razloge losih rezultata, u odnosu na to kada je Amar bio tu. Ali, moramo shvatiti da smo mi prije, iako smo imali rezultata, imali jedan veoma nesistematski odnos u klubu. Pa i Amara je to zivciralo najvise. Zato se u administraciji radi kako se radi. Pametan si, vjerujem da i sam znas da nista, ili je veoma malo stvari, ustvari, crno ili bijelo. Moramo neku granicu naci, jako brzo idemo od sjaja do ocaja. I nazad.

Na kraju sezone cemo svoditi racune.
Vidis ja recimo ne volim o Amaru mnogo, nemam toliko dobro misljenje o njegovom boravku tu kao sto vecina ima.
On u ovom trenutku bi trebalo da je iza nas i gledati ispred, nas veliki problem i jeste sto sve gledamo kroz proslost od politike do sporta.
I brojimo neka krvna zrnca na ovaj ili onaj nacin te smo mnogo daleko od realnosti... cudan smo narod jbg.
i veliki problem jeste sto je za vecinu sve crno ili bijelo.. uzmes Lendrica za primjer na pocetku sezone su majice trazili Zelje pive i Lendric Ive, pa ono smece od kapetana, a sad je suprotno da mogu najradije bi ga lansirali direkt u Split.
Sve u svemu fino si rekao nije nista crno niti bijelo .
Pa tako je to nekako prijatelju. Drago mi je da smo se slozili. A recimo kada bi se poredile neke stvari, koje obicna raja ne vidi (a ne treba ni da ih zanima), a rekao bih osnovne stvari (kao npr, da li je neko prijavljen na punu platu, da li se doprinosi isplacuju, broj sponzor, rad u klubu - ovo sto i Slavko kaze), vidjeli bismo da je danas neuporedivo bolje nego prije 5 godina. Treba malo siru sliku gledati, ja prvi kazem da su pogrijesili u nekim izjavama, ali kakva je prije situacija bila, ovo sada je neuporedivo. Fazon je sto je rezultat uvijek kao snijeg koji prekrije sve. Ali, kad-tad, kada se taj snijeg otopi, valja se "pohrvati" sa nekim elementarnim problemima. Nemojmo da se mi dijelimo na bilo kakve torove. Opet, ne bude li rezultata, a to treba da nas najvise interesuje, neka se pakuju. Ali, mislim da ce biti.

GoodisonPark
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:49 pm

To je to, možda ja malo koristim neke neprikladne izraze ali poenta je bitna. Ima negdje izjava ljudi iz uprave u kojoj kažu, mogli smo sve uložiti u ekipu uzeti titulu ili više njih i svi bi nas veličali i kovali u zvijezde a što bi Željo još dublje tonuo to ništa. Kad pogledam Čelik sve mi bude jasno, došli su u situaciju kad se o peharima i ne razmišlja, da je izvući i spasiti živu glavu, odnosno ostaviti klub u životu i to im je jedina preokupacija.

Dajte da se izdignemo na level iznad svih, infrastrukturno, finansijski da se stabilizujemo i onda će biti kanti i ćupova i pehara možda već i ove sezone.
Željo samo Željo!!!

damirfile
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:52 pm

GoodisonPark je napisao/la:Nešto mi se vrti po glavi i ne znam da li ste vi saglasni...

Amar cijelu karijeru trenersku igra sa takvim napadacem.

GoodisonPark
Kontakt:

sri okt 19, 2016 3:58 pm

Zato me Edis i iznenadio što nije kopirao Amarovu taktiku do kraja. Slavko opet ima neku svoju filozofiju ali i on u mnogome podsjeća na Amara. Evo Omar reče da planira dovesti Obradovića iz Radnika i ne bi me iznenadilo. Tad nam nije bilo najjasnije ali evo tek unazad godinu uviđamo da je tip igrača Laze Popovića kljucan za rezultat u ovakvoj formaciji.

Sretno nam danas, da sve prođe bez povreda i da raja napokon malo uživa u lijepoj igri i finim potezima. Vidimo se na Grbavici :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u sri okt 19, 2016 4:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Elegant
Kontakt:

sri okt 19, 2016 4:00 pm

GoodisonPark je napisao/la:Dajte da se izdignemo na level iznad svih, infrastrukturno, finansijski da se stabilizujemo i onda će biti kanti i ćupova i pehara možda već i ove sezone.
Ovaj proces je poceo ali se krece puzevim korakom iz puno razloga, nas cilj za ovu sezonu je da se izbori eurpa, infrastrukturalno smo sjajno poceli i obezbjedili dva predkola na Grbavici ali sad imamo ovaj nejasni status istoka. Nema novca za isti, nema izvođaca radova (jeftinog), nema dozvola. Pare kroje ekipu i debelo smo se opekli ove sezone sa igracima, nesmotrena dovođenja i raskidi ugovora su nas debelo kostali.

Slazem se sa tvojim postom iza da nam ne treba situacija da se zaduzimo da bi uzeli trofej pa da narednih nekoliko sezona glavu razbijamo kako preziviti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

damirfile
Kontakt:

sri okt 19, 2016 4:12 pm

Nije problem sto nema para to je ocekivano ovo je bosna. Medutim mene vise brine DOZVOLA, u cemu je problem.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri okt 19, 2016 4:15 pm

Prvotimci Olimpica odbili da treniraju zbog neisplaćenih plata, protiv Željezničara Radović sa juniorima?

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/prvo ... rima/69862
Željezničar ante portas !

storm_raider
Kontakt:

sri okt 19, 2016 4:23 pm

http://sport1.ba/kup-bih/uzivo-fk-zelje ... azde/69860

Eto bice stream na ovom portalu, za ove sto su pitali.

SWRA_1921
Kontakt:

sri okt 19, 2016 4:31 pm

Stream ili text prenos???

storm_raider
Kontakt:

sri okt 19, 2016 4:32 pm

Oboje.

Trenutno korisnika/ca: bianco blu, DR.HOUSE, Google [Bot], mavi i 21 gost.

Prijava  •  Registracija