Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:37 pm

De ba ne provaljujte se oko Dzenisa. Momak je veci manijak od pola ljudi ovdje, a i slika je slikana prije utakmice. Koji likovi :palacdole:
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:39 pm

E cuj kez od uha do uha hahahaha. Ja ne vjerujem sta pisete. Tacno me stid ovoga sto pisete bgm.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:39 pm

E moj Željo.. :cigara:
1987
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:39 pm

storm_raider je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Predsezona; pojacanja; Livaja, Diata, Mladenovic. Odmah se vidjelo da ne mirise na dobro. Upozoravao sam na to dok su me ovde uvjeravali da su to odlicni igraci kojima se treba dati sansa da s dokazu i pokazu.
U nekim boljim vremenima ti isti bi placali da se pojave na sirem spisku naseg kluba.

Pocetak sezone; uljuljani dobrim rezultatom u evropi i sa umornim prvim timom koji je Odovic poslao na teren u Banja Luci gubimo. Iako su svi govorili da se izvede kombinovani sastav Odovic je probao, ali ovigledno pogresno. Taj poraz je odredio tok sezone. Radnik na Grbavici je spustio na zemlju i one najoptimisticnije koji su se uvjerili u sve slabosti tadasnjeg sastava.
Slijedi sudijska lakrdija u Sirokom, prepirka sa savezom i dvije stopostotne propustene sanse u Mostaru gdje za deset minuta gubimo tri boda.
Odlazak Bajica i dolazak lesine Stokica sa nespremnim seoskim pajacem Kokotom koji je direktni krivac za losu koheziju ekipe i nemir u svlacionici nas je kostao jos nekih sigurnih bodova a sramotni porazi su se nastavljali, Mladost, Travnik.
Smjene trenera, turbulencije, ekipa nspremna da se izbori sa pritiskom, mladi igraci nose sav pritisak dok se promasena pojacanja ponasaju nedolicno prema plavom dresu, nezainteresovano i bahato ( Stokic ).
Kraj malo duze polusezone, i vec tada sanse za evropu su bile na minimumu. Finansijska inekcija daje prostora upravi za zvucnije i bolje igrace, krece operacija, Evropska Grbavica.
Siroki na Grbavici pada u jako neizvjesnoj utakmici i krece niz kojeg su svi prizeljkivali.
Da naglasim da nam igra nije bila na nivou u skoro svim pobijedama pa smo tako znali uzeti tri boda iz jednie sanse na utakmici dok je protivnik fulao nemoguce ( Tuzla ).
Euforija i zelja se pretvorila u bahatost navijaca koji su sve glasnije najavljivali i titulu iako se pozivalo na oprez, vidjelo se da smo u igri limitirani, sa dosta slabosti i bez tecne igre, da zavisimo od forme pojedinaca i njihove trenutne inspiracije.
Sloboda u kupu na Grbavici. Druga minuta, greska odbrane, sok, nevjerica.
Pocinje raspad sistema.
Sve slabosti izlaze na povrsinu. Sve glasnije se prica i Edisovoj kompetentnosti da vodi Zelju u bolje sutra. Stala nas je i sreca pa smo pogadjali stative precke, protivnik zabijao iz polusansi.
Kola su krenula nizbrdo i slag na tortu, Celik, Prijedor, Slavija.

Namjerno sam ostavio za kraj pobijede nad konama, to je jedina svijetla tacka ove sezone i jedino cega se sjetim sa radoscu.

U svakom zlu ima neko dobro.
Ne izlazak u evropu je veliki finansijski deficit ali ce ekipa imati vremena da se kvalitetno pripremi i fokusira na nadolazecu ligu 12. Ocekujemo imenovanje novog strucnog staba koji ce sigurno je imati i podrsku uprave te dovoljno vremena da uigra tim. Navijaci su zeljni uspjeha, ipak smo mi najtrofejniji BiH klub i za sljedecu sezonu samo titula dolazi u obzir. Pored titule gledaoci su zeljni dobre igre, jednog leprsavog Zelje bez polovnjaka u ekipi i bez onih koji ne osjecaju ponos prema grbu na njihovim prsima.
Trenutno vlada veliko interesovanje za desavanja u klubu, pozitivna prica nas pokrece uprkos losoj sezoni. Potrudimo se da tako i ostane i dajmo podrsku pa da se ponovo na novoj Grbavici ori sampionska pjesma.

VTZ
:palacgore:
Samo se ne bih slozio za titulu. Naravno volio bih da osvojimo, ali ne vidim to kao neki imperativ, Evropa prije svega. To je moje neko misljenje, iako shvatam i one koji zele iskljucivo pehar naredne godine.
Apsolutno se sa obojicom slazem. Bitnije je napraviti sistem.

Manite se drustvenih mreza. Dzenis je nas.

Ma ne zelim na tu temu u diskusiju uopste :-) Samo titula, sve ostalo je neuspijeh!
Željeznicar za život cijeli!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:40 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Polomio ih Edis na treninzima i ucinio ih invalidima za zavrsnicu prvenstva i to je jedina istina.. Na svakom treningu se islo 100% jer Simeone nije znao svoj posao nego se vodio nakim pogibijama.. Nije znao dozirati formu i osvjeziti ekipu.. On je iskljucivi krivac zasto nismo izborili evropu.. Igraci nisu krivi sekunde.. Do duse i uprava je kumovala lose odradjenom ljetnom pauzom sto je rezultovalo kriminalnim prvim dijelom sezone pa smo morali fatati veliku bodovnu razliku..

Uprava treba da izvuce pouke iz svega ovoga jer ako im ova sezona nije dovoljna skola onda nikad nece ni nauciti..
Danas gledam Halvadzic trci kao navijen, za Lendrica puno vise prostora uz Djermanovica nego ono standardno nabijanje lopte. Da je znao i on rotirati, mi bi 3. zavrsili a ne 5.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:40 pm

Ne mogu se porediti skoro pa profi fudbaleri sa nama običnim navijačima, pa čovjek od najmanje kategorije do ovog seniorskog staža odigra utakmica mali milion, pobjeda i poraza isto tako, zato lijepo postoji izreka: -Leave Work At Work-

Ja tek sad vidjeh, da Borac pakuje kofere, je li ovo treći put?? Jedino šteta što nas neće počastiti.
Oni kao one glupače na fejsu sa statusima: Dođem, izdEminiram, izađem :ganja: :ganja:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:41 pm

Pokisao,nanovo popišan,murija mi uzela i cigare i upaljač,gazili po nekakvom blatu,uđeš na tribinu močvara,pogledaš na teren vaterpol,pogledam ko je u prvih 11 ,iznenadim se pozitivno,ne igramo toliko loše,vidi se da momci žele da se dokažu,i ono došao na utakmicu radi Želje, halalio se od Evrope,i onda se u trenutku sve poklopi po nas,ponadaš se i primiš gol ni sam ne znam kako.Tačno bih se ranio sad. :psujem:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:41 pm

Joj melahonije, trznite se malo :-). Ima li ko od ovih što su bili na tekmi da malo opširinje šta napišu.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:42 pm

I ova slika je prije pocetka utakmice kad nismo imali sanse za Evropu. Je li se to ne smiju slikati i smijati? Hahah. Treba im sve uzeti jer nisu u evropi. Ako hoce da igraju u Zelji, ne smiju imati fejs i instagram. Moraju se deaktivirati.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:42 pm

Zahvaljujemo se navijačima na bezrezervnoj podršci

http://fkzeljeznicar.ba/zahvaljujemo-se ... sci/20388/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:44 pm

Daj recite ovima na zvaničnoj da je bilo duplo više ljudi na tribini nego što oni pišu. Istina da je za Slaviju mali broj ljudi, ali nas je bilo 400-450. To ti je vise nego kona na Koševu ;)
+naši momci na glavnoj tribini
Zadnja izmjena: Eisenbahner1921, dana/u ned maj 15, 2016 8:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:44 pm

Minjore je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Polomio ih Edis na treninzima i ucinio ih invalidima za zavrsnicu prvenstva i to je jedina istina.. Na svakom treningu se islo 100% jer Simeone nije znao svoj posao nego se vodio nakim pogibijama.. Nije znao dozirati formu i osvjeziti ekipu.. On je iskljucivi krivac zasto nismo izborili evropu.. Igraci nisu krivi sekunde.. Do duse i uprava je kumovala lose odradjenom ljetnom pauzom sto je rezultovalo kriminalnim prvim dijelom sezone pa smo morali fatati veliku bodovnu razliku..

Uprava treba da izvuce pouke iz svega ovoga jer ako im ova sezona nije dovoljna skola onda nikad nece ni nauciti..
Danas gledam Halvadzic trci kao navijen, za Lendrica puno vise prostora uz Djermanovica nego ono standardno nabijanje lopte. Da je znao i on rotirati, mi bi 3. zavrsili a ne 5.
ima momak start iz mjesta strašan, to se i na prvim treninzima vidjelo. on nešto mora igrati, mora dobiti šansu. pitari svršavaju na one svoje iz naše kadetske reprezentacije koja se prvi put igdje ikako plasirala, a u nas momak koji je bio u trećoj reprezentaciji na svijetu i zabijao golove trune u korist srđana stanića...koji je i dalje dobar desni bek, ali očajno lijevo krilo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:45 pm

Neandertalac brate, shvatam te potpuno kad kazes da je tragicno da smo nekoliko sezona bez trofeja, ali mislim da bismo ove ljude morali istrpiti jer rade kao nijedna uprava do sada. Pokusavaju uspostaviti (i ne samo da pokusavaju vec se vide jasni pomaci) pravi, evropski model funkcionisanja kluba i to je put koji nas nikako ne moze odvesti u losem pravcu. Niko od nas ne zna koliko tacno je taj put dug ali je on jedini koji Zelju vodi tamo gdje ga svi zelimo vidjeti.

Meni licno titula ne treba ako cemo je osvojiti sa Zujom koji ce nam bacati suplje price iako i sam zna da znamo da nam poslije toga slijedi sunovrat i ako ce nam marketing strucnjaci prodavati dresove iz gepeka.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:47 pm

Dolina je napisao/la:Joj melahonije, trznite se malo :-). Ima li ko od ovih što su bili na tekmi da malo opširinje šta napišu.
Teren je bio zaista ocajan za igru. Onaj njihov desetka kada je uletio Lendricu ja sam mislio nogu ce mu slomiti. Sreca pa je Ivan skocio inace bi svasta bilo jer je isao bas sa namjerom da ga povrijedi. Nije se imalo sta vidjeti zbog loseg terena ali se vidjelo u malom Halvadzicu da je jako brz i da moze proci igraca i na ovakom terenu iako se nekoliko puta zajebao pa prodje igraca al mu lopta ostane iza njega. Mirko Kramaric je odigrao dobru utakmicu, gol koji smo primili je ocajan. Ja jos ne vjerujem da je ono bio pogodak ali kada bolje razmislim ekipa koja dva puta ne dobije Rudar i Slaviju ne zasluzuje da igra u Evropi. Jos samo ovo treba spomenuti i treba spominjati sljedecih dana, sedmica, mjeseci i godina. Lendricu i Miroslavu treba dati dozivotni ugovor sa Željom. Neka napisu koliko para hoce.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:48 pm

Halvadzic Mirza :kafa:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:Pokisao,nanovo popišan,murija mi uzela i cigare i upaljač,gazili po nekakvom blatu,uđeš na tribinu močvara,pogledaš na teren vaterpol,pogledam ko je u prvih 11 ,iznenadim se pozitivno,ne igramo toliko loše,vidi se da momci žele da se dokažu,i ono došao na utakmicu radi Želje, halalio se od Evrope,i onda se u trenutku sve poklopi po nas,ponadaš se i primiš gol ni sam ne znam kako.Tačno bih se ranio sad. :psujem:
Ako ti nije ovjerena knjizica posudicu ti svoju, znam kako ti je..
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:50 pm

Znaci dobar Mirza danas bio? Mlad je itekako, treba ga sacuvat, pogurat i za finu paru prodati.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:50 pm

Znaci momak koji u zivotu nije igrao na onakvom terenu i koji nikada vise to sigurno nece igrati odusevi danas u Lukavici, a kod naseg Simeonea nije imao mjesta da igra. A mogao bi i vise pokazati u Zenici ili na Grbavici gdje mu teren jos vise odgovara.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
miretm
Postovi: 28
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:51 pm

Ne razumijem ove sto pricaju kako nam titula ne treba bit imperativ nego izlazak u Evropu pa bolan mi smo Zeljeznicar najveci i najtofejniji klub sa armijom navijaca.Daj onda ne ulazite u stadion,ostavite Edisa za trenera Dzenisu kapitensku traku i da se igramo sta ce nam clanske i sl stvari.
19TM87 ZAVIDOVICI
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 8:51 pm

Zola:

Sa današnjih desetak minuta u remiju sa Slavijom okončana je moja posudba klubu u kojem sam stasao. Žao mi je što Željezničar nije izborio mjesto koje vodi u Evropu. Žao mi je i što nisam dobio veću minutažu i više igrao. Hvala ljudima iz rukovodstva koji su se potrudili da ponovo dođem na Grbavicu. Uvjerio sam se da ti ljudi rade sjajan posao na organizaciji kluba i dizanja na jedan viši nivo. Bilo kako bilo, za sve ti hvala Željo, i za dobro i za loše!
Željeznicar za život cijeli !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 265 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija