YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 27, 2016 11:55 am

srđan je kao desni bek zasluženo bio dospio na širi spisak reprezentacije, ali kao lijevi je vala tanak, baš tanak. ove četiri utakmice kako igra su i iznad njegovog ranijeg nivoa na lijevom beku...
gradi željo boli te *****

Jaozinho22

uto sep 27, 2016 11:59 am

Čuj Srdjan Dani Alves za ove nabrojane. Daj ba. Pa ne možeš to brate napisat al nikako. Srdjan Stanić je prosječni desni bek naše lige a lijevo je i ispodprosjecan da se ne lažemo. Sad sto mi nemamo boljeg nije on kriv.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

cikazubo
Kontakt:

uto sep 27, 2016 11:59 am

Ma mozemo vala pricati sta hocemo, ali posle Husica i Bevaba meni Stana izgleda kao Carvajal na beku, nije mu prirodna pozicija, nije u takmicarskoj formi ali opet pruza sasvim solidne partije i nakon 7-8 kola dobili smo sa Stanom i Krizmanom i tu lijevu stranu koja je skoro podjednako aktivna kao i desna, samim tim dobijamo i jacu desnu stranu jer je manje opterecenje na Miri, slazem se da smo se Kramarica olako rijesili, ali nakon Mladenovica, Bevaba i Husica, Stana (van forme) djeluje sasvim pristojno na toj poziciji..

1921.ba
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:09 pm

pa naravno da nije idealan ali za ove sto su igrali je dani alves... a sad ni on ne valja, kako onda da ocekujemo da besirevic bude strasan ? poslije prve greske i njemu ce se jebati sve
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Hurmasica
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:11 pm

Na spisku su sve poznata imena, a u slučaju povreda od ovih pet igrača: Armin Hodžić, Riad Bajić, Zvonimir Kožulj, Miroslav Stevanović i Dario Dumić bismo nekoga pozvali. Danas, sutra i u petak planiram da pogledam neke utakmice naših igrača i još jednom prije okupljanja provjerim njihovu formu. Sve igrače očekujemo u ponedjeljak u Briselu osim Šunjića koji tog dana igra prvenstvenu utakmicu.“
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Choks
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:22 pm

Ja sam se nadao da će pozvati Miroslava zaslužio je da bude na spisku odmah a ne na rezervnom .

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:29 pm

bolje da ga ne zove... nek se koncentrise na klub... u repki bi samo grijao klupu i gubio vrijeme...
100/94/37/34 - i to je to!

Brkoo
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:30 pm

Izet zabio jedan gol i odmah ga vracaj u reprezentaciju. Stevanovic od pocetka igra maestralno i nema ga na spisku a skolovaniji igrac 10 puta od Izeta. Cudi me da nije Duljevica pozvao, da je zdrav vjerovatno bi dobio poziv jer se treba prodati, e moj Mesa..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Jaozinho22

uto sep 27, 2016 12:34 pm

1921.ba je napisao/la:pa naravno da nije idealan ali za ove sto su igrali je dani alves... a sad ni on ne valja, kako onda da ocekujemo da besirevic bude strasan ? poslije prve greske i njemu ce se jebati sve
Besirevic je još dijete i normalno da ce mu se tolerisati većina stvari...dok je ovaj odavno zreo igrač i čuva komarce u više navrata nego svog igrača.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:35 pm

Nije ni ovo lose, bit ce sa njima i obaviti par treninga. ;)
Željezničar ante portas !

Choks
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:36 pm

Nema veze što bi bio na klupi , veliki je podstrek biti pozvan u reprezentaciju .

ChWilla
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:36 pm

ma bolje je nama u ovoj situaciji da ga ne poziva i da se sa ekipom na miru priprema za predstojeće teške utakmice, umjesto da bije put i ne bude ni u protokolu.

mi ga prodati ako ne produži svakako ne možemo, ili možemo za 50 hiljada. ako neće da produži (pu pu pu) više nam vrijedi on do kraja sezone nego ono što možemo dobiti. a ako produži biće vremena.

1921.ba
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:41 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
1921.ba je napisao/la:pa naravno da nije idealan ali za ove sto su igrali je dani alves... a sad ni on ne valja, kako onda da ocekujemo da besirevic bude strasan ? poslije prve greske i njemu ce se jebati sve
Besirevic je još dijete i normalno da ce mu se tolerisati većina stvari...dok je ovaj odavno zreo igrač i čuva komarce u više navrata nego svog igrača.
mislis da ce se tolerisati ako bude igrao u bijeljini sada i po njegovoj strani primimo golove ? ne bih rekao ;)
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

ChWilla
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:41 pm

ne pehiraj sa tim golovima i to u množini...

Kospicar
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:42 pm

http://m.sport" target="_blank sport.ba/bh_fudbal/bazdarevic-optimista-petorica-igraca-na-rezervnom-spisku/208198

Hodzic, Baja i Mico na rezervnom spisku..
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

salemprolic
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:47 pm

ChWilla je napisao/la:ma bolje je nama u ovoj situaciji da ga ne poziva i da se sa ekipom na miru priprema za predstojeće teške utakmice, umjesto da bije put i ne bude ni u protokolu.

mi ga prodati ako ne produži svakako ne možemo, ili možemo za 50 hiljada. ako neće da produži (pu pu pu) više nam vrijedi on do kraja sezone nego ono što možemo dobiti. a ako produži biće vremena.
Ma 100%. Kakva repka, Želji je on potreban. Ljetne pripreme su očigledno bačene u vodu, zato nam je jako bitno da svaku ovu pauzu budemo u kompletnom sastavu, da se ekipa što bolje spremi i uigra. A i što kažeš on još nije produžio ugovor da bi nam repka pomogla da ga reklamiramo. U sadašnjoj situaciji bi nam samo odmogla da se za njega zainteresuju klubovi pa da momak skroz izbaci iz bilo kakve opcije produženje saradnje sa našim klubom.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...

Elegant
Kontakt:

uto sep 27, 2016 12:52 pm

Bilo bi super da Mico porduzi ali opet se nadati da sljedece ljeto na njemu mozemo zaradit, valjda se dogovore.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto sep 27, 2016 1:04 pm

Treba nahajcat sjever za parolu Mico parafiraj :D
Željezničar ante portas !

MATORI
Kontakt:

uto sep 27, 2016 1:31 pm

AsharaK je napisao/la:Treba nahajcat sjever za parolu Mico parafiraj :D
Možda je bollje MIRO NE IDI JOŠ - TI SI JEDAN OD NAS

Kapiten
Kontakt:

uto sep 27, 2016 1:52 pm

Spoiler:
slika
:mrgreen:

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Ujko i 23 gosta.

Prijava  •  Registracija