Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 12:57 pm

ž'21 je napisao/la:
Okolele je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Ja očekujem sljedeće sezone 23 igrača u ekipi, a to su Kjosevski, Fejzić, S. Stevanović, Stanić, Kosorić, Osmanković, ??? (neki stoper kvalitetan), Bogičević, Husić, Kramarić, Zahirović, Hasanović, Blagojević, Bekrić, Javi, Sadiković, Hiroš, M. Stevanović, Midžić, ??? (lijevo krilo kvalitetno), Tiago, Lendrić i Pozder. Možda bi ovoj ekipi trebalo pridružiti još dva igrača.

Prvi tim: Kjosevski, S. Stevanović, Kosorić, ???, Husić, Zahirović, Blagojević, Javi, M. Stevanović, ???, Lendrić.

Klupa: Fejzić, Stanić, Osmanković, Bogičević, Kramarić, Hasanović, Bekrić, Sadiković/Hiroš, Midžić, Tiago, Pozder.

Dženisa, Mujagića, Mailsona, Halvadžića i Benju Šehića posuditi gdje će imati pristojnu minutažu, a mislim da u Želji mjesta nema za Hodžurdu i Bogičevića zajedno, jedan mora napustiti klub kao i Enis Sadiković, te Đermanović i Turković koji su po meni dolaskom Pozdera izgubili mjesto u ekipi. U slučaju da Lendrić napusti klub, Dejan može ostati. Ovdje sam računao da ćemo prodati Kerima i uzeti fin novac za njega. Na svakoj poziciji bi bili pokriveni sa dobrim igračima, a također bismo dali šansu omladincima koji to zaslužuju.
Zaboravio si Uglješu
Nije on još naš zvanično :D
I mene to kopka sto jos nije objavljen na zvanicnoj
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:02 pm

pa jos igra za Borac nece ni objaviti do kraja sezone ....
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:10 pm

Nego jel istina da su podebljali slovo O?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:12 pm

AsharaK je napisao/la:Nego jel istina da su podebljali slovo O?
Ako si vidio na stranici, zadnja vijest za opstinu, ono je stara slika. A ako ne mislis na to, onda je mozda i istina :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:15 pm

ž'21 je napisao/la:Ja očekujem sljedeće sezone 23 igrača u ekipi, a to su Kjosevski, Fejzić, S. Stevanović, Stanić, Kosorić, Osmanković, ??? (neki stoper kvalitetan), Bogičević, Husić, Kramarić, Zahirović, Hasanović, Blagojević, Bekrić, Javi, Sadiković, Hiroš, M. Stevanović, Midžić, ??? (lijevo krilo kvalitetno), Tiago, Lendrić i Pozder. Možda bi ovoj ekipi trebalo pridružiti još dva igrača.

Prvi tim: Kjosevski, S. Stevanović, Kosorić, ???, Husić, Zahirović, Blagojević, Javi, M. Stevanović, ???, Lendrić.

Klupa: Fejzić, Stanić, Osmanković, Bogičević, Kramarić, Hasanović, Bekrić, Sadiković/Hiroš, Midžić, Tiago, Pozder.

Dženisa, Mujagića, Mailsona, Halvadžića i Benju Šehića posuditi gdje će imati pristojnu minutažu, a mislim da u Želji mjesta nema za Hodžurdu i Bogičevića zajedno, jedan mora napustiti klub kao i Enis Sadiković, te Đermanović i Turković koji su po meni dolaskom Pozdera izgubili mjesto u ekipi. U slučaju da Lendrić napusti klub, Dejan može ostati. Ovdje sam računao da ćemo prodati Kerima i uzeti fin novac za njega. Na svakoj poziciji bi bili pokriveni sa dobrim igračima, a također bismo dali šansu omladincima koji to zaslužuju.
Ne bi se slozio da Mirzu treba na posudbu, on ce vjerovatno sljedece godine imati vecu minutazu i misljenja sam da se na njega moze ozbiljno racunati. Druga stvar, zasto Mailsona slati na posudbu, nije mlad igrac da se afirmise, ako se ne racuna na njega i ako nije dokazao kvalitet onda nema potrebe ni za posudbom. Dejo po meni ne bi trebao da napusti tim, imali bi 3 napadaca, sto je mozda puno ako se igra ovako kao danas, ali mozda ce novi sef pokusavati i sa 2 napadaca :ganja:

Slazem se da Enis, Nedo, Bogi ili Hodza ne trebaju ostati. Takodjer, vjerujem da ce biti jos odlazaka, Kramaric ili Stanic, Mailson nije imao priliku, volio bi da ostane jer ne vjerujem da je bas toliko los ali vidjet cemo, mnogo toga zavisi i od novog trenera.

Veca, Fejzic golmani - Sinisa, Memija bekovi (ako se Memija proda onda bi ja Stanica ostavio kao zamjenu Sinisi na tom mjestu), Aco, Osmankovic, novi stoper i Hodza ili Bogi, jer ne mislim da cemo dovesti 2 stopera(mada bi volio :ganja: ) - Husic i Kramaric na lijevom beku
Zaha, Blagoje, Javi, Dado, Bekric i eto taj Ugljesa ako ce doci, na sredini terena - Miroslav, Mirza desna krila - Tiago, novi igrac i Mailson mogu na lijevom krilu ako Mailson ostane, Midjic koji moze i lijevo i desno - Lendra, Pozder, Dejo u napadu.
Na posudbu bi morali ici Dino, Dzenis, Hiros, Mujaga.

Bgm trebat ce se novi trener pravo namuciti i oznojiti dok odabere tim za sljedecu sezonu. Nek mu je sretno, ali s pravim trenerom i jos tim mogucim 2-3 transfera mi moramo najaviti borbu za trofej jer imamo finu ekipu a i 3 godine smo bez trofeja :ganja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:18 pm

Sad je kljucno dovesti dobrog trenera !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:20 pm

Bogi ce nam trebati za klupe, on nece ici nigdje.
Traziti stopera za klupe je malo nezahvalno, ali Bogi je tu godinama.
Potrebno je naci stopera ili ubaciti Durakovica ili Osmankovica, koliko se sjecam da su stoperi.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:25 pm

Djulaga_ je napisao/la:Bogi ce nam trebati za klupe, on nece ici nigdje.
Traziti stopera za klupe je malo nezahvalno, ali Bogi je tu godinama.
Potrebno je naci stopera ili ubaciti Durakovica ili Osmankovica, koliko se sjecam da su stoperi.
Ma nema ništa od Durakovića, loš je, po meni.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:32 pm

Osmankovic je babaroga.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:36 pm

Na stranu to sto je obaveza dovesti kvalitetnog i iskusnog stopera, ali Osmankovic mora imati prednost u odnosu na Bogicevica.
Aco, novi a izrazito kvalitetan stoper i Osmankovic moraju biti odbrambeni bedem u predstojecoj sezoni.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:42 pm

Ajzea je napisao/la:Na stranu to sto je obaveza dovesti kvalitetnog i iskusnog stopera, ali Osmankovic mora imati prednost u odnosu na Bogicevica.
Aco, novi a izrazito kvalitetan stoper i Osmankovic moraju biti odbrambeni bedem u predstojecoj sezoni.
Ne samo Osmankovic, nego Zeric, Kjosevski, Beganovic, Mujagic, Memija, Halvadzic MORAJU biti dio prve ekipe i dobijati minutazu kako ce napraviti neki balans je vec posao novog trenera ali ovo mor biti pravilo da ovi mladi ne statiraju nego da su dio ekipe ako se za nekog procjeni da nije kvalitet dati mu odrijesene ruke a ubaciti taman nekoga iz kadeta ako treba da se vrti tu... Politika kluba mora biti takva.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:52 pm

pile87 je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Na stranu to sto je obaveza dovesti kvalitetnog i iskusnog stopera, ali Osmankovic mora imati prednost u odnosu na Bogicevica.
Aco, novi a izrazito kvalitetan stoper i Osmankovic moraju biti odbrambeni bedem u predstojecoj sezoni.
Ne samo Osmankovic, nego Zeric, Kjosevski, Beganovic, Mujagic, Memija, Halvadzic MORAJU biti dio prve ekipe i dobijati minutazu kako ce napraviti neki balans je vec posao novog trenera ali ovo mor biti pravilo da ovi mladi ne statiraju nego da su dio ekipe ako se za nekog procjeni da nije kvalitet dati mu odrijesene ruke a ubaciti taman nekoga iz kadeta ako treba da se vrti tu... Politika kluba mora biti takva.
Kjosevski i Memija su vec lansirani u prvih jedanaest, medjutim, bojim se da cemo zapostaviti najveceg dragulja u liku Zerica. Minutaza mu se mora dozirati, to bez daljnjeg, ali ce veliki problem predstavljati ako uopste ne bude gurnut u vatru, sto ce kao krajni rezultat dati gubitak mozda i najvrijednijeg iz omladinskog.. Zerica izgubiti ne smijemo, jer je nevjerovatan u svakom smislu te rijeci. Svaka cast ostalima, ali oni nisu nivo niti mogu biti na nivou na kojem Zeric moze biti. Sutra bih poceo i sa Halvadzicem i sa Zericem, mjesto Memije na lijevom krilu te Bekrica na mjestu desetke.. Nemamo sta izgubiti, a ko zna koliko mozemo dobiti.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:53 pm

Aco, novi štoper, Osmanković i Bogičević. To nam treba biti ta neka osnova odbrane. Na jednoj strani bi imao Acu i tog novog štopera koji će sigurno biti kvalitetan i na drugoj strani imaš iskusnog Bogičevića i mladog Osmankovića koji će dobiti šansu. Po meni 2 dobro izbalansirana štoperska para :D

PS. Postavljaju se stolice na jugu.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 1:59 pm

Ajzea je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Na stranu to sto je obaveza dovesti kvalitetnog i iskusnog stopera, ali Osmankovic mora imati prednost u odnosu na Bogicevica.
Aco, novi a izrazito kvalitetan stoper i Osmankovic moraju biti odbrambeni bedem u predstojecoj sezoni.
Ne samo Osmankovic, nego Zeric, Kjosevski, Beganovic, Mujagic, Memija, Halvadzic MORAJU biti dio prve ekipe i dobijati minutazu kako ce napraviti neki balans je vec posao novog trenera ali ovo mor biti pravilo da ovi mladi ne statiraju nego da su dio ekipe ako se za nekog procjeni da nije kvalitet dati mu odrijesene ruke a ubaciti taman nekoga iz kadeta ako treba da se vrti tu... Politika kluba mora biti takva.
Kjosevski i Memija su vec lansirani u prvih jedanaest, medjutim, bojim se da cemo zapostaviti najveceg dragulja u liku Zerica. Minutaza mu se mora dozirati, to bez daljnjeg, ali ce veliki problem predstavljati ako uopste ne bude gurnut u vatru, sto ce kao krajni rezultat dati gubitak mozda i najvrijednijeg iz omladinskog.. Zerica izgubiti ne smijemo, jer je nevjerovatan u svakom smislu te rijeci. Svaka cast ostalima, ali oni nisu nivo niti mogu biti na nivou na kojem Zeric moze biti. Sutra bih poceo i sa Halvadzicem i sa Zericem, mjesto Memije na lijevom krilu te Bekrica na mjestu desetke.. Nemamo sta izgubiti, a ko zna koliko mozemo dobiti.
I ja sam za ovo, vidjeli smo sa ferencom kolko nasa djeca mogu. Sa svim ovim dolascima zapostavili smo pricu o nasoj djeci.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 2:00 pm

to nije moralo da se desi usprkos dolascima. mi smo igrali sa 14 igrača efektivno. možda bi i rezultat bio bolji, a ne lošiji...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 2:01 pm

ma ne treba nikoga na silu gurati ako nema kvalitet...ok dati mu sansu ali sad gurati nekoga samo zato sto je mlad i iz nase skole a on nema kvaliteta je van svake pameti...i ne moze se na silu iz svake generacije izbaciti 3 igraca ...ko zasluzi neka ga tu i dati mu odredjenu minutazu ali sad nesto grlom u jagode samo da bi imali mladih igraca u ekipi a da oni budu sumnjivog kvaltieta,to je malo glupo ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 2:04 pm

ne znaš ako ne probaš. a mi u ovoj polusezoni 5-6 igrača bukvalno nismo ni probali. dok je recimo mujagić i prije punoljetstva pokazao da može itekako igrati bar slabije utakmice, a svejedno ostao zakucan za klupu i tribine...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 2:05 pm

Ipak nije podebljano slovo O, nadam se da su narucili i ovih bijelih stolica koliko fali pa da zamijene sa plavim...

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 2:06 pm

Mujagic je bolji igrac od Djermanovica.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 2:08 pm

ili kemo osmanković, oni omladinci salzburga bi u nas bili prvi favorit u seniorskoj ligi što neki kažu. ako može sa njima (a jedini je mogao), sigurno može i u našoj ligi.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija