Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

cikazubo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 12:17 pm

Husić je bio sasvim solidan do one gluposti, kontam evo došao lik sebi fina partija, kad ono -.-

salle86
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:19 pm

A je.bo ga grob i penal. Nekad mi izgleda ko da sudije jedva čekaju nešto da sviraju kontra nas. Mada sam sa moba gledao, ali ovo je moglo i da se ne svira bar tako meni izgleda.
Nekako imam osjećaj da se sve poklopilo kontra nas. U igrače se uvukao strah, nesigurnost. Sudije nas više ne maze, odbijaju se lopte od stativa, a protivnici takoreći koriste sve što kreiraju pretvore u gol.
Nekako fakat kontam da se treba pokušati opet sa fejzićem, kako veca stade među stative ko da smo na mrve nagazili. Nije sve ni do njega ali vjerujem da ne ulijeva neko samopouzdanje zadnjoj liniji.
Onako gledajući ovaj izvještaj nije to sad toliko loše da je za harakirija ali evidentno je da Petrović mora prvo vratiti samopouzdanje igračima, pa tek ostalo.
Šteta bodova fakat, nije u globalu igra bila toliko ni loša (ili lošija od protivnika) koliko tabela govori.
I nama fali vođa na terenu, ne mora on biti najbolji igrač ekipe ali mora biti taj kotačić koji će nekad zagalamiti, nekad smiriti nekog, nekad sudiji dobaciti i sl. Kod nas ko da niko istim jezikom ne priča, isto ko djeca kad dođu prvi dan u školu pa svi na rezervi, niko ni sa kim puno ne palamudi. Fali kolektiv, debelo fali. A pojedinaca kvalitetnih, pa i sad nakon ovih loših rezultata, usudio bih se reći i za najveće domete imamo. Samo što su razbijeni ko vojska.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

SWRA_1921
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:20 pm

Ma dobar sudija bi ovdje svirao faul nad Boccacinijem :)

avlami97
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:21 pm

[video]https://youtu.be/AM5FyvnuQq8[/video]
Je li lopta prešla gol-liniju na 5:48?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Hurmasica
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:24 pm

avlami97 je napisao/la:[video]https://youtu.be/AM5FyvnuQq8[/video]
Je li lopta prešla gol-liniju na 5:48?
Vjeruj mi da je i meni to prošlo kroz glavu maloprije dok sam gledao. Čini mi se da nije cijelim obimom lopta prešla liniju.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

shzna
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:26 pm

Nije prešla, čak mislim da nije ni išla po liniji.
1987

Devotion
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:26 pm

Znate li da smo u zadnjih pet kola osvojili bodova koliko i Olimpik. Da protiv njih u posljednjoj minuti prvog poluvremena nismo dali gol, usput budi receno iz cjstog ofsajda, sada bi bili poravnati. Slavko ne znam da si imao tezi zadatak u karijeri.

exbabilon
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:27 pm

Joj yebo mater i ovaj njihov golman, frajer je korner cekao na gol liniji, ni pola metra nije izletio, i to na kraju ispadne odlicno za njih, samo mu lopta dodje u ruke..

Vrag

ned avg 28, 2016 12:27 pm

Husiću pucati u koljena

cikazubo
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:28 pm

Odgledah sad na City tv utakmicu juniora sa Zrinjom u Mostaru, nema nekih da se previše ističu ali je igra predobra, dominantni 90 min, posjed lopte odličan, igra tečna, brza puna nekih kombinacija, melem za oči nakon Bekrića, Bevaba, Dženisa itd..

shzna
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:29 pm

Beganović s 5 metara bukvalno dodao Ružiću. Ja ne kontam šta on još radi u klubu. Nevezano za ovu šansu, nego za cjelokupni dojam iz više utakmica. Potez karijere dupli s Lendrićem protiv Širokog i gol protiv Ferenca.
1987

avlami97
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:29 pm

salle86 je napisao/la:A je.bo ga grob i penal. Nekad mi izgleda ko da sudije jedva čekaju nešto da sviraju kontra nas. Mada sam sa moba gledao, ali ovo je moglo i da se ne svira bar tako meni izgleda.
Nekako imam osjećaj da se sve poklopilo kontra nas. U igrače se uvukao strah, nesigurnost. Sudije nas više ne maze, odbijaju se lopte od stativa, a protivnici takoreći koriste sve što kreiraju pretvore u gol.
Nekako fakat kontam da se treba pokušati opet sa fejzićem, kako veca stade među stative ko da smo na mrve nagazili. Nije sve ni do njega ali vjerujem da ne ulijeva neko samopouzdanje zadnjoj liniji.
Onako gledajući ovaj izvještaj nije to sad toliko loše da je za harakirija ali evidentno je da Petrović mora prvo vratiti samopouzdanje igračima, pa tek ostalo.
Šteta bodova fakat, nije u globalu igra bila toliko ni loša (ili lošija od protivnika) koliko tabela govori.
I nama fali vođa na terenu, ne mora on biti najbolji igrač ekipe ali mora biti taj kotačić koji će nekad zagalamiti, nekad smiriti nekog, nekad sudiji dobaciti i sl. Kod nas ko da niko istim jezikom ne priča, isto ko djeca kad dođu prvi dan u školu pa svi na rezervi, niko ni sa kim puno ne palamudi. Fali kolektiv, debelo fali. A pojedinaca kvalitetnih, pa i sad nakon ovih loših rezultata, usudio bih se reći i za najveće domete imamo. Samo što su razbijeni ko vojska.
Nisam siguran da bi svirao za nas da je bila kontra situacija. Ako bi i svirao, onda bi se na svim portalima i forumima pisalo - jeste vidjeli kakav penal za Želju svira?
Je li lopta prešla gol-liniju kod one naše šanse. Na videu iza 5:45? Čini mi se da je lopta pogodila golmana u nogu, a noga mu je bila unutar gola.

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:31 pm

avlami97 je napisao/la: Je li lopta prešla gol-liniju kod one naše šanse. Na videu iza 5:45?
slika
Nije
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

exbabilon
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:31 pm

A to s penalom je posebna prica. Niko se nije ni ocesao zbog penala koji je sviran 5 minuta do kraja i tako direktno odlucio rezultat utakmice. Da je nama sviran isti ovaj, prvo bi tekma u Zenici bila prekinuta, svi portali bi objavili snimak s pitanjem "Da li je Celik ostecen?"..

shzna
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:33 pm

Penal je bio, nemojte sad takvu priču forsirati, kad je vukao i rukama i nogama igrača koji je bio daleko od gol šanse, a prethodno ga lopta preskače, to mi je jadnije, to njegovo profesionalno pozicioniranje nego pravljenje penala.
1987

exbabilon
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:33 pm

exbabilon je napisao/la:A to s penalom je posebna prica. Niko se nije ni ocesao zbog penala koji je sviran 5 minuta do kraja i tako direktno odlucio rezultat utakmice. Da je nama sviran isti ovaj, prvo bi tekma u Zenici bila prekinuta, svi portali bi objavili snimak s pitanjem "Da li je Celik ostecen?"..
EDIT

A zapamtite sta vam kazem, na onoj emisiji na BHT-u kad bude onaj "ekspert" za sudjenje. Reci ce sigurno da je penal ispravno dosudjen, jos ako bude situacija kad Ugljesa obara njihovog igraca poslije jednog prekida reci ce da je i to trebao biti penal i drugi zuti karton Radinovicu..

cikazubo
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:34 pm

exbabilon je napisao/la:A to s penalom je posebna prica. Niko se nije ni ocesao zbog penala koji je sviran 5 minuta do kraja i tako direktno odlucio rezultat utakmice. Da je nama sviran isti ovaj, prvo bi tekma u Zenici bila prekinuta, svi portali bi objavili snimak s pitanjem "Da li je Celik ostecen?"..
Nek objavljuju šta hoće ti plaćenički portali, a što se tiče penala sasvim je opravdano dosuđen i nemamo se šta žaliti.

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:36 pm

cikazubo je napisao/la:
Nek objavljuju šta hoće ti plaćenički portali, a što se tiče penala sasvim je opravdano dosuđen i nemamo se šta žaliti.
Mislim da niko ne dvoji da li je bio penal ili ne. Poteže se priča bi li se to nama sudilo da je kontra situacija... ŠBBKBB
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

avlami97
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:36 pm

Penal je čist, ali samo kažem da je bila kontra situacija, čisto sumnjam da bi nam svirao. Sada sam ponovo pogledao i vidio da je golmana pogodila lopta u nogu koja je bila na liniji, tako da je sve čisto u toj situaciji.

Dr. Adzem
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:37 pm

Je*o ja majku ako ne bi Stevanovic imao mjesta komotno u barsi igrati kakav je ono majstor. Uh da imamo još Stilu i na lijevoj strani isto Stevanovica bar blizu ko i on. Usput Tuce koliko god ne može trudi se spor je sa dodavanjima mada eto više ne ide ko prije sam sve. Husic jbg trci kreten ko navijen al debil neznam koji qurac ono napravi ko da je Ronaldo bio a ne Pliska
Cuva Bog Zelju svog!

Prijava  •  Registracija