Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 11:23 am

Cuj odma jutros trening, neka tako i treba. Trebo je jos sinoc biti ;)
Željezničar ante portas !

Charlie Sheen
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:25 am

Tacno kad vidim da neko napise ma Celik ie dao sve od sebe,ginu protiv nas,naloze se ,lose mi bude.Jel treba mrtvi celik da skine gace da bi ih dobio,boli me kad usporedis uslove nasih igraca i njihovih,jel se osjetila ta razlika na terenu?oni na aparatima imaju volju da davati 110 posto sebe a kao nase frizirice i bradice to ne trebaju i kao to bi trebalo biti opravdanje sto su ovi na kitlama ginuli,ma dajte.Vitez da ne spominjem.Ne sjecam se kad sam sse vise stidio igraca Zelje nego sad,u ovom sivilu i Lendric nam je izasao iz volje iako smo do nedavno pravili majice sa njegovim likom,frajer je samo utono u sivilo ekipe.Nadam se boljem,jahic lazic krizman markovic zeric bi trebali dati neku novu dimenziju ovoj ekipi.Stilic jos klub nije nasao,vrijeme mi istice...ispisnica ce biti kako sam cuo

Charlie Sheen
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:32 am

I da,Kostic rece da nema ekipu a Bekric mu se suprostavio i rekao da ima dobru ekipu.Sad vidimo ko je u pravu

Valter
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:34 am

Charlie Sheen je napisao/la:Tacno kad vidim da neko napise ma Celik ie dao sve od sebe,ginu protiv nas,naloze se ,lose mi bude.Jel treba mrtvi celik da skine gace da bi ih dobio,boli me kad usporedis uslove nasih igraca i njihovih,jel se osjetila ta razlika na terenu?oni na aparatima imaju volju da davati 110 posto sebe a kao nase frizirice i bradice to ne trebaju i kao to bi trebalo biti opravdanje sto su ovi na kitlama ginuli,ma dajte.Vitez da ne spominjem.Ne sjecam se kad sam sse vise stidio igraca Zelje nego sad,u ovom sivilu i Lendric nam je izasao iz volje iako smo do nedavno pravili majice sa njegovim likom,frajer je samo utono u sivilo ekipe.Nadam se boljem,jahic lazic krizman markovic zeric bi trebali dati neku novu dimenziju ovoj ekipi.Stilic jos klub nije nasao,vrijeme mi istice...ispisnica ce biti kako sam cuo
Nemoj da bi kome palo na pamet da predlozi da se prave majice sa likom M.Stevanovica. Ostacemo i bez njega.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

ISB87
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:40 am

Fuj, fuj ekipa.Platit koliko traze samo da odu iz kluba.Kakve smo mi ublehe dovodili.Nek se psihicki dizu negdje drugo.

Ostaviti kostur, na klupi par igraca, uz krizmana i jos 4-5 juniora probati nesto ludo iskombinovat.
MIRZA RASCIC

Rodom s mejtaša
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:42 am

Gledam sad ona Mladost još nema poraza :roll: . Ko tamo uopšte igra, ne znam im nijednog igrača. Pa u najgorem slučaju ja sam očekivao da ćemo sad imati 14 bodova. Nevjerovatno.

sergejevic

ned avg 28, 2016 11:44 am

Ne moze covjek ni zaspati kako treba. Sedmica za sedmicom samo se razocaras.
Zadnje 4 utakmice, 1 bod, gol razlika 1-6.
Tuzno ljeto.
Treba krenuti u veliki remont tima po cijenu igranja lige za opstanak. Ovako nismo daleko od nje, mada mislim da sa trenutnim kadrom mozemo do 6. mjesta. Problem je sto sumnjam da to nekoga moze zadovoljiti. Tesko je napraviti tim kada imas 30 igraca u rosteru. Gotovo nemoguce. Ovdje ima igraca koji nemaju mjesta cak ni u ovakvom Zelji. Da stvar bude gora to su vec potroseni igraci koji ne mogu vise napredovati, nisu kvalitetni, a nisu ni mladi da bi ih neko cekao. Takve treba udaljiti iz ekipe.

1921.ba
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:46 am

VIDEO/ FOTO: NK Čelik – FK Željezničar 1:1

Pogledajte prilike, golove, jedanaesterac i atmosferu sa utakmice te izjavu Samira Bekrića.

http://1921.ba/video-foto-nk-celik-fk-z ... ar-11-2677" target="_blank
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Hurmasica
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:54 am

Joj kad vidim ove propuštene prilike tupim nožem bih se zaklao :r
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:57 am

Nama treba psihički reset. Dobrih igrača imamo, to ne možete sporiti. Ali Željo će uvijek imati neke svoje boljke koje će ga konstantno pratiti. Eto donedavno je bio taj stadion, nikad ga početi graditi. Danas živimo u nekom snu i gledamo kako je naš dom svaki dan sve ljepši i ljepši. Je*en osjećaj, zar ne? U igračkom kadru te boljke su lijeva strana i zavaljivanje igrača. Dženis je na putu da postane novi Stana, nema šta nije igrao, a svoju poziciju nikako. Doduše niko baš i ne zna koja pozicija bi bila perfektna, znamo da je ofanzivac :D
Drago mi je da je Lazić dobio minute i da je, kako kažete, te minute opravdao. Nadam se da će on i Križman biti jako dobri na toj čuvenoj poziciji. Mi u utakmice ulazimo loše, na nekom drugom nebu i to je veliki problem. Drugačijim pristupom na utakmicama mi smo ekipa velikih dometa, to je i Slavko Petrović i rekao u određenom smislu. Husić zna lopte, Husić trči, ali Husić mora napraviti glupost. Njegovo fudbalsko znanje s tim nema veze. Od Slavka očekujem da ga ošine po glavu i malo promiješa klikere u istoj, u skladu s njegovim mogućnostima, a ako nakon toga on nastavi s budalaštinama na terenu, paša moj sretan put s Grbavice.
Vidim da je ekipa 1921.ba postavila video, odoh "uživati" 7 minuta :)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Charlie Sheen
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:59 am

Tuzno je sta su ispromasivali

Morzhy
Kontakt:

ned avg 28, 2016 11:59 am

Baš bih volio zaviriti u podiok Petrovićeve kartoteke koji se odnosi na FK Željezničar. Vjerujem da su tamo samo Miroslav i Uglješa sa dobrom probavom, ostalo sve proljev, sedmi ove godine.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Hurmasica
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:06 pm

Kad pogledam izvještaj i propuštene prilike...

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

SWRA_1921
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:08 pm

Imali smo vala dosta prilika, zalosno je da nije makar koja vise usla. Ali po meni se ipak neki napredak vidi, sansi je bilo u 2 poluvremenu, ali zasto ih nije bilo u 1 kad su igraci odmorni, to je pitanje. To znaci da nemaju igru i ideju, a da u drugom vise lome na fizicku spremu.

Boccacini katastrofalna greska i ponovo izuzetno lose postavljanje, kao i protiv Viteza i meni je i on kriv za gol. Ide svijeca, putuje 50m i ti kao stoper nesto izmisljas tu. Raznesi i njega i loptu jbmti sunce.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:09 pm

joj ovde atmosfere, kao da je pala atomska bomba.. u odnosu na prethodne utakmice vidi se napredak, rezultat je peh, jbg, ali kad celo u ove dvije sedmice sve to rijesi, vidjecemo novog zelju... ovo je pocetak karanja svih timova u premijer ligi!!!

a vi brzo zaboravljate sta smo mi prosli od 2005. do 2009. definitivno najgori period zelje ikada u istoriji!
100/94/37/34 - i to je to!

1921.ba
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:09 pm

slika

Ostatak fotografije sa sinošnjeg susreta pogledajte u galeriji.

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... 3690163817" target="_blank

Valter
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:10 pm

Vi koji hvalite jucerasnju partiju Ugljese, pogledajte u video prilogu kod sanse Celika kako ga lik jednistavno zaobidje a ovaj se njje ni udostojio da ga pokusa stici.Mora on jos puno na sebi poraditi
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

SWRA_1921
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:12 pm

Imaju jos 13 dana da se presaberu, da poprave sto se moze, da trener ubaci svjezu krv i ideje i onda nek se bez svih 12 bodova do utakmice sa Sarajevom ne pojavljuju, sve ostalo je OGROMAN neuspjeh.

1921.ba
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:13 pm

.
Zadnja izmjena: 1921.ba, dana/u ned avg 28, 2016 12:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Valter
Kontakt:

ned avg 28, 2016 12:16 pm

Znate li da smo mi tim sa najmanje datih golova zajedno sa ovakvim Celikom.

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Google [Bot], Mamba1921 i 57 gostiju.

Prijava  •  Registracija