Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:05 am

manwhosoldtheworld je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Zna li neko kad igra ova u21 repka jel džabe ulaz?
Nije, zadnja domaca na kosevu protiv engleza je bila 5 km koliko se sjecam.
Hvala :ganja: Ako ništa da pazarimo kojeg norvežana
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:06 am

MrRiccoli je napisao/la:
1921.ba je napisao/la:kad sve sagledam nismo bili losi i optimistican sam za naredne tekme ne znam za vas
Bili smo katastrofa, a vecerasnja pobjeda bi bila vrijedna kao nezz ti sta, jer bi mnogo mirniji otisli na pauzu i lagano se spremali da zapocnemo seriju. Ovako nas je husic po drugi put zguzio al momacki.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ta dva boda haos bi nam znacila, a imali smo ih da ne bi budale...a i komplet ekipa se prepala, nigdje presing na igrace Celika...bi situacija, tri nasa krenula na jendog i stali samo, kao da ne znaju bi li ili ne bi... :/
Naravno, Husic glavni krivac, ne opravdavam ga sekunde, ali i ovo nesto govori. I onda nemas ti sta, oni se poslije gola poceli valjati, dvije izmjene, sta ces...
Da je Petrovic bio na klupi, bilo bi to mnogo drugacije. Strasan pritisak bi im pravio tokom cijele utakmice, zabili bi i dva gola, a ne jedan.
@1921.ba
Drug, puno bolje nego u proslim utakmicama (drugo poluvrijeme), imali su igraci Celika i srece, ali imali smo i mi u dva navrata, da se ne lazemo. Ali bio je pritisak, bilo je prilika, to je istina. Jos su dvije-tri lopte komotno mogle uci, nek se zahvale svom golmanu i pukoj sreci sto bi se odbila od nekog lopta.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:08 am

yebem ja Memiju i serem se na njegovu karijeru ako njemu Siniša Stevanović uzima mjesto.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:12 am

Grbavica je napisao/la:yebem ja Memiju i serem se na njegovu karijeru ako njemu Siniša Stevanović uzima mjesto.
:palacgore: :palacgore:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:13 am

1921.ba je napisao/la:ne znam, preko 10 suteva, dosta opasnih napada... jedino realizacija stekala
Jedan nalet koji nije trajao ni 10 min.
Ostalih 80+ min. smo bili sramota, nista ni sa cim igraci sami sebi smetali na terenu.
Prvih 45min jedan pokusaj od suta imao Radinovic.
Sramota za nas klub, nadam se da ce celo protjerat bar 5-6 danasnjih startera.
Ljudi definitivno ne znaju i nisu kapacitet za Zelju.
Od danasnjeg kapitena, lijeve strane do ove "nase djece".
Ni celo nema carobni stapic da od njih napravi igrace, kad je vec takvo stanje bolje da forsira juniore.
Oni ce igrati i srcem i dusom, borbenosti i zalaganja im nece faliti a greske ce im se oprostiti sigurno.
Na kraju dugorocno mogu donjeti mnogo vise koristi a i osmjeha u odnosu na vecinu trenutnih vedeta.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:17 am

salemprolic je napisao/la:Što je najgore evo gledam ovaj raspored do kraja i majke mi osim ovog Olimpika na Grbavici ja ne vidim utakmicu za koju mogu garantovati da ćemo dobiti...a da ne govorim da idemo i pitarima, Zrinjskom i Sirokom poslije...pogledajte gdje su vam najblize dezurne apoteke i idemo, velika borba je pred nama. Volim te Željo!
Ja kad maloprije skonta da je još 14 kola, panika me ufati. Nama će trebat čudo da se uguramo među 6 sa ovakvom formom i igračima. Koliko sam zagovarao ovaj sistem umjesto trokružnog i sad vidim da to nije za nas. Ja levat kontam mi smo jaka ekipa to je bolje za nas, a sad me strah sramote. Trenutno smo samo jači od Olimpica i možda Čelika. Sa još par ekipa smo bara, ostali su svemirski za nas. Ne mogu da vjerujem da sam ovo doživio ko da je 96. godina. Nadam se da će Čelo stići nešto napraviti da baš ne bude totalna bruka. Vjeruju mi ovi levati su u stanju i njega povaliti. Nije lako stvati u hodu rješavati stvari kad imaš limitiran kadar kojeg boli k... za klubom i rezultatom.

Ima li taj Marković pravo nastupa. Što nije on danas igrao umjesto Begana ili će liga završiti dok dobije papire.
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:18 am

Grbavica je napisao/la:yebem ja Memiju i serem se na njegovu karijeru ako njemu Siniša Stevanović uzima mjesto.
Vjerujem kad bi mu se dala prilika kako treba na njegovom mjestu da bi dosao sebi. A ne ovako Sinisa otkako je poslije derbija "zaprijetio" Kosticu igra i kad ne igra. Utopio se i on u ovo sivilo iz kojeg jedino Mico iskace. On je slucaj Baje. Baja da je ostao jos jednu polusezonu u Zelji pao bi psihicki ne mogu reci propao bi, sreca pa ga Zuban odvede. Mada Memija perfektno odigra utakmice za reprezentaciju. Vidjet cemo i tu da li je propao slucaj ili ne, taman se igraju na grbavici utakmice. Mada sam negdje procitao da prvu ne igra zbog kartona.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:29 am

Plavi orkestar je napisao/la:Kako se samo nekad igralo i borilo za dres Zelje.Da mi je ovo još nekad docekati.
[video]https://m.youtube.com/watch?v=66o2vpEYibI[/video]
Hvala ti brate na ovome. Gdje ovo iskopa. Bio sam na ovoj tekmi. Nikad do Sudnjeg dana ni najgoreg igrača sa ove utakmice nećemo gledati u našem dresu. Ova bi ekipa sad igrala grupe Lige prvaka a mi se grčevito borimo za Ligu za prvaka. E Bože dragi za 30 godina mi se vratimo u amatere, a ravnopravno sa Interom i Arsenalom igrali.
Zadnja izmjena: Rodom s mejtaša, dana/u ned avg 28, 2016 2:30 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:30 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:Što je najgore evo gledam ovaj raspored do kraja i majke mi osim ovog Olimpika na Grbavici ja ne vidim utakmicu za koju mogu garantovati da ćemo dobiti...a da ne govorim da idemo i pitarima, Zrinjskom i Sirokom poslije...pogledajte gdje su vam najblize dezurne apoteke i idemo, velika borba je pred nama. Volim te Željo!
Ja kad maloprije skonta da je još 14 kola, panika me ufati. Nama će trebat čudo da se uguramo među 6 sa ovakvom formom i igračima. Koliko sam zagovarao ovaj sistem umjesto trokružnog i sad vidim da to nije za nas. Ja levat kontam mi smo jaka ekipa to je bolje za nas, a sad me strah sramote. Trenutno smo samo jači od Olimpica i možda Čelika. Sa još par ekipa smo bara, ostali su svemirski za nas. Ne mogu da vjerujem da sam ovo doživio ko da je 96. godina. Nadam se da će Čelo stići nešto napraviti da baš ne bude totalna bruka. Vjeruju mi ovi levati su u stanju i njega povaliti. Nije lako stvati u hodu rješavati stvari kad imaš limitiran kadar kojeg boli k... za klubom i rezultatom.

Ima li taj Marković pravo nastupa. Što nije on danas igrao umjesto Begana ili će liga završiti dok dobije papire.
Stvarno djelujemo zabrinjavajuce. Pored nekvalitete i lose selekcije ekipe ovakvu bezdusnost i pickastost nismo nikad imali.
Mirza Rascic !
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:32 am

Mi da smo dobili Zrinjski i Celika bili bi drugi na tabeli, samo jaka serija nas moze izvuci. Izdvojio bih Miroslava, Ugljesu, Boccacinija, Lazica,Jahica. Ima Petrovic pune ruke posla. Uprava pod hitno naci generalnog i poceti istok graditi. Nadam se seriji rezultatskoj poslije pauze.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:37 am

Udarila ova nesanica, ne da Zeljo da se zaspe...pa uzeo gledam tabelu i ove utakmice i sto vise gledam i dumam sve mi gore...znaci u 7 kola mi smo skupili 8 bodova, imamo negativnu gol razliku a od tih 7 tekmi 5 odigrali u Sarajevu, 4 na Grbavici, jednu na Otoci. U Zenici igrali protiv mozda i najlosije ekipe u ligi koja je pored svih problema jucer bila i igracki osakacena neigranjem nekoliko igraca iz prvih 11. Jedino eto tu Tuzlu mozemo izdvojiti kao mec u gostima kod teskog protivnika i tu nam je bilo po usima lagano. Tacno mi lose dodje kad skontam da je vec prosla trecina ovog prvog dijela a nama tek zayebane tekme dolaze...
Opet eto pozitivno je sto nam je dosao novi trener u kojeg svi vjerujemo, pa eto dosla je i ta reprezentativna pauza, a hvala Bogu mi igraca za repke nemamo pa cemo moci u ful sastavu u ovih 15 dana mozda nesto i promijeniti u glavama i nogama igraca. I kad vec gledam malo i pozitive sebi govorim da ce ovaj Krizman bit stroj kao i Markovic, i da ce s njima u sastavu bit potpuno drugacije i bolje samo da sebi misli malo smirim...
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:46 am

Ma eto fatamo se za slamke. Najdeblja slamka je Ćelo i još po koja tanka ko dlaka u vidu nekih par igrača koji ni sami više ne vjeruju da će karijeru napraviti. Ma jeb.o ovo više ovo ničem ne vodi može insan samo oboliti nego da se hoće tribina počet praviti. Nek igra ko umije mi ćemo se oduševljavat stadionom. U građevini je spas.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 2:55 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:Ma eto fatamo se za slamke. Najdeblja slamka je Ćelo i još po koja tanka ko dlaka u vidu nekih par igrača koji ni sami više ne vjeruju da će karijeru napraviti. Ma jeb.o ovo više ovo ničem ne vodi može insan samo oboliti nego da se hoće tribina počet praviti. Nek igra ko umije mi ćemo se oduševljavat stadionom. U građevini je spas.
Bas brate...obolit samo...opet nesto kontam prosle godine akcija za evropsku Grbavicu, mi Evrope ne izborismo. Svaki igrac koji je doveden po uhodanoj proceduri, novo pojacanje FK Zeljeznicar. Evo svakom od njih jebemo mater a jednog nam kerovi nazad u Spaniju otjerase bez minute odigrane. Jos sad kontam kod prodaje godisnjih karata kazu liga 12, 4 derbija godisnje, puno jakih utakmica...samo jos to da nas po usima klepi pa tacno da se s mosta u Miljacku bacim :(
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:15 am

Nikom ova pauza nece doci kao meni(vjerujem i vama).
15. dana da se odmorimo, da ne dumamo, da mi zivci ozive, a i da se posvetim privatnom zivotu, jer mi je Zeljo dobrano usrao ovaj mjesec, evo jezik grizem sebi dok ovo pisem,ali tako je.
Malo se presabrat, nadat se da ce Celo cudo neko uvesti, pa da makar na Grbavici mogu reci "baza bez poraza".

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:17 am

Omar500 je napisao/la:
dimitrijevic je napisao/la:Meni zao Dine Bevaba koliko je los i strasljiv.Bilo je katastrofalnih igrača kod nas,ali onakav kukavicluk i manjak samopouzdanja nisam odavno vidio.
Momak ima nevjerovatne traume, ne smije prici lopti, ako je vec i kod njega, prepadne se, gleda samo da je se rijesi. Pod hitno se toga mora osloboditi ili inace nema smisla da nastavlja karijeru. Tu mu moze pomoci dobar trener, ako ima ikakve nade za njega.
Tačno nekad da čovjek pomisli kako se kod nas fudbalom bave samo oni najgori koji nigdje drugo na bilo kojem poslu nisu uspjeli.
Da nije smiješno bilo bi žalosno
Pa nije nogomet kvantna fizika majku mu je.bem, bar ne ovaj kod nas. Dovoljno je da nemaš dvije lijeve. I da imaš mozga barem ko steona krava.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 3:30 am

Ja da se vratim u staru formu, od prije par godina, u ovoj sad trenutnoj situaciji bio bih prvi izbor na lijevom beku.
Nemam klipova po jutuu, mogao bih na probu uletiti do zime..
Ako nista i dalje imam filing u nogama, sut i centarsut, sto je veliki upgrade na onog plasljivka i onu kockarsku ublehu.

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 24
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 7:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 8:30 am

Sad nakon prospavane noci... Husic van iz ekipe... Mozda i iz kluba... ne zbog manjka zalaganja, vec zbog karaktera... momak je nepouzdan skroz i ne mozes strepiti kad ce napraviti novu glupost i ponistiti sve oni sto je (ako je) do tada dobro napravio... Znaci dovesti lijevog beka HITNO, jer je Kramaric za ovu dvojicu Marcelo licno...
Dovesti desetku, u vidu Semira Stilica, HITNO... Dati mu platu koliko trazi, ako treba napraviti prostor za njegovo placanje kroz otkaze/sporazumne raskide nekim fudbalerima koji nisu ni za sta... Semirov korner i slobodan udarac je uvijek pola gola i mislim da je isplativa investicija... Isplativija nego davati platu dvojici lijevih bekova od kojih nemas nikakve koristi...
Zadnja linija Jahic - Bocca dobro izgleda, Sinisa desno borben, malo tanji naprijed, ali ni bilzu los kao lijeva strana koja ja uzasna... Nekoliko puta se sinoc vidjelo da su i nasi igraci svjesni da smo lijevo tanki (Husic - Bevab), pa se i nije toliko napadalo po toj strani iako smo nekoliko puta imali ogroman prostor lijevo da ugrozimo Celik...
Vezni red sa Radinovicem koji je pravi igrac i Blagojem kojem treba samo malo na psihi poradit i objasnit neke stvari, jer je neupitno radilica i odlican igrac, trebao bi izgledati ok... Desno krilo ne treba ni komentarisat, dugo vremena necemo vidjeti ovakvog igraca u nasoj ligi nakon sto ode dalje i ja mu zelim sve najbolje... Lazic bi mogao lijevo odigrat korektno, Sandi Krizman isto, mada bi Sandi mogao zaprijetiti i Lendicu u vrhu napada, iako Ivan je i dalje majstor i u nekoj je golgeterskoj krizi, mada kad procepi covjek je masina za golove...
Began je borben i sve to stoji, ali ima veoma lose postupke (zuti karton na 80 metara od naseg gola, bez potrebe i nakon toga neki zesci startovi kojim nas je mogao ostaviti na cjedilu)... Radio je to i ranije, cini mi se Sloboda na Grbavici, crveni karton...
Ne znam za vas, ali ja vidimo ogroman potencijal u ovoj ekipi i strucnjak kao sto je Slavko ce vjerovatno napraviti da ova ekipa proigra... I sinoc smo dominirali, neko kaze Celik tanak, ovo ono, ali taj Celik je uzeo Radnika, taj Celik je izgubio od Sirokog tek nakon sto su dobili crvene kartone... Mada ozbiljna ekipa koja pretenduje za sam vrh bi gostovanje u Zenici trebala rjesavati bez problema...
Po meni je ova igra i pritisak od sinoc, te napravljen odredjen broj prilika za gol, jer napredak u odnosu na utakmice sa Slobodom, Vitezom i Zrinjskim... Uvjeren sam da ce Slavko ovo podici na veci level...
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 9:08 am

Slavko treba poradit na psihi igraca prije svega. Dohavizat Memiju, Jovana, Fejzica (ja na klosara Vedrana ne racunam), pokusat naci negdje kakvog lijevog beka i pripremit nam Zeru.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 9:15 am

Nisam bas siguran da bi Stilic napravio razliku. Pa nece ga niko. Ubjedjen sam da ne bi bio puno bolji od Bekrica. A Svraka??? Najgori posljeratni igrac Zelje, kojem su se poslozile neke stvari u zivotu.
 
Avatar
BlueIsTheColor
Postovi: 24
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 7:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 28, 2016 9:38 am

bablaz je napisao/la:Nisam bas siguran da bi Stilic napravio razliku. Pa nece ga niko. Ubjedjen sam da ne bi bio puno bolji od Bekrica. A Svraka??? Najgori posljeratni igrac Zelje, kojem su se poslozile neke stvari u zivotu.
Po meni Stila bi bio igrac cije bi se prisustvo znatno osjetilo... Njegove asistencije i prekidi su nesto sto bi donijelo prevagu... Nece ga niko u ozbiljnijim evropskim klubovima zato sto mu radijus kretanja nije veliki i skolovanih igraca po evropi i kamara, ali za nas u ovom trenutku i nasu ligu opcenito bi bio top igrac i bio bi dominantan... pa istu stvar si imao sa M. Stevanovicem... Kao nece ga niko u evropi, dosao kod nas, zlobnici bi rekli da uzima pare na osnovu stare slave, a covjek je trenutno najdominantniji igrac lige ubjedljivo...

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 287 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija