Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Hurmasica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 23, 2016 9:42 pm

Model1964 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:Da malo narušim ovu veselicu na forumu.
Ako uprava misli da sa ovim imenovanjem rješava sve dosadašnje probleme onda nismo ništa napravili.
Ocekujem jasno i glasno izvješce :-) o događanjima u zadnja dva mjeseca. To su dužni i zbog sebe i zbog nas?
Rekao sam to i jučer pa da ponovim. Slažem se u potpunosti da se malo treba "preispitati" svlačionica sve u dogovoru i sa novim trenerom. Miloš je, pošto je sigurno profesionalno odradio svoj posao, ostavio neku analizu igračkog kadra koja će poslužiti novom treneru. Pauza nakon Čelika je dovoljno duga da se te stvari izvedu na čistac. Samo lagano... :palacgore:
Ništa lagano, nema cekanja :ne:
diego je ovo napisao i mislim da je upravu
Uprava ako ne stane iza Petrovica,djaba nam sve ! Ako bude ista stvar i s njim,onda igraci po necijem naredjenju tjeraju Misimovica i ostale !
Zbog Želje
Ocekujem jasno i glasno izvješce :-) o događanjima u zadnja dva mjeseca.
Očekujem i ja majka mu stara ali pomalo, ne traje ni uviđaj policijski jedan dan već malo duže. Dok se zapisnik napravi, popriča sa svjedocima, analiziraju otisci prstiju... Đe si navalio 'bem ti revoluciju :mrgreen: :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

LARSSON
Kontakt:

Evo saće ti se PR MENADŽER javiti i samo tebi objasniti a onda javnosti. Biće sankcija nadam se
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

1921.ba
Kontakt:

SLAVKO DOBRODOSAO
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

iVar
Kontakt:

uto avg 23, 2016 9:44 pm

Fejzić, Toskas, Boccaccini, S. Stevanović, Husić, Radinović, Bekrić, M. Stevanović, Lazić, Štilić i Nikolić :titula:
A ako se glupani opamete i zaigraju na nivou onda:

Veca, Toskas, Boccaccini, Memija, Husić, Radinović, Blagojević, M. Stevanović, Lazić, Štilić i Lendrić. :titula: :titula:

fk1921

uto avg 23, 2016 9:44 pm

Bit ce sankcija ljudi za pojedine igrace u klubu a i za neke ispisnice...PS mislite li da bi Slavko dosao kod nas da mu nismo garantovali da ce problem u svlacionici biti rijesen a ne da ga on mora rijesavati?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Bruda.TM
Kontakt:

uto avg 23, 2016 9:45 pm

Morzhy je napisao/la:Sefer je dobar kondicioni trener, valjda ostane

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Slazem se.
Just do it.
:zeljeznicar1:

Pyongyang 🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵

Morzhy
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

fk1921 je napisao/la:Bit ce sankcija ljudi za pojedine igrace u klubu a i za neke ispisnice...PS mislite li da bi Slavko dosao kod nas da mu nismo garantovali da ce problem u svlacionici biti rijesen a ne da ga on mora rijesavati?
E to je već info za muštuluka!

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

damirfile
Kontakt:

fk1921 je napisao/la:Bit ce sankcija ljudi za pojedine igrace u klubu a i za neke ispisnice...PS mislite li da bi Slavko dosao kod nas da mu nismo garantovali da ce problem u svlacionici biti rijesen a ne da ga on mora rijesavati?
Za muštuluka si.

Model1964

uto avg 23, 2016 9:46 pm

@Hurmasica
Jesam navalio i ne volim revolucije :-)
Strah me je da se ovo ne zataška i ponovo Jovo na novo, pa da za nekoliko godina svako ima svoju verziju događaja. Tako je bilo od rata pa do ove uprave. nijedna afera nije rascišcena a klub se naplaco za tri sadiona.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

delinjo
Kontakt:

uto avg 23, 2016 9:46 pm

uprava prvi potez odlican..da bi bio idealan ocekujem bar 3 do 5 ispisnica u dogovoru sa Slavkom ....Kapiten mora biti medju tim igracima ! i nadam se da ces kapitensku dati Miroslavu!!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Hurmasica
Kontakt:

uto avg 23, 2016 9:47 pm

Riješili smo kao što rekoh jedan dio problema. Sada ide i onaj dio koji je bitan za budućnost, onu dalju, mjesto sportskog direktora koji će sa šefom struke upravljati tim sportskim segmentom. Idemo Željo!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Neandertalac

diego1921 je napisao/la:Uprava ako ne stane iza Petrovica,djaba nam sve ! Ako bude ista stvar i s njim,onda igraci po necijem naredjenju tjeraju Misimovica i ostale !
Ne. Ako Petrovic uspije discantirat upravu od odluka onda se mozemo i nadati necemu. Ovaj trener nije levat, on je po Svabiji treniro raznorazne mangupe, dok su se nasi jos ljuljali u jajima. Njemu ne mozes muda pod bubrege, sigurno.
Samo ako nasi po vec definisanim procedurama budu i dalje nos stavljali gdje mu nije mjesto, ode i ovaj brzo
Svakako na zimskoj opet ocekujem promet na Grbavici, jedno deset out i jedno pet in.

Ne kazem da ne treba, samo valja to sve uklopit.

Sretno nam.

Edit. Jedino sto se po pitarima trenitacno ispisalu, to mi nekako grije dusu :-)
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u uto avg 23, 2016 9:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željeznicar za život cijeli!

Elegant
Kontakt:

:ganja:

slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Roberto Baggio
Kontakt:

Sad će Ćelo sebi staviti klauzulu, procenat od duple krune. :mrgreen:
FK Željezničar 1921

fanaticZeljin
Kontakt:

uto avg 23, 2016 9:49 pm

:zeljeznicar1: Koji Stilic :mrgreen:
Srcu draga, boja PLAVA !

1921.ba
Kontakt:

uto avg 23, 2016 9:49 pm

Fakat nam je sportski dio kluba *****, al segment kluba zaduzen za karanje pitara funkcionise besprijekorno
:rofl: :rofl: :rofl:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Hurmasica
Kontakt:

uto avg 23, 2016 9:50 pm

Model1964 je napisao/la:@Hurmasica
Jesam navalio i ne volim revolucije :-)
Strah me je da se ovo ne zataška i ponovo Jovo na novo, pa da za nekoliko godina svako ima svoju verziju događaja. Tako je bilo od rata pa do ove uprave. nijedna afera nije rascišcena a klub se naplaco za tri sadiona.
Ma znam, zezam se. Očekujem i ja neke sankcije kao i svi i nadam se da ćemo u narednom periodu biti informisani i povodom toga.

bianco blu
Kontakt:

nikakve ispisnice ne treba dijeliti. Nek šef vidi šta mu treba, a šta ne. Nek on odluči.
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

krajisnik87
Kontakt:

Imali sutra trening i u koliko je ?
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Roberto Baggio
Kontakt:

uto avg 23, 2016 9:51 pm

Hurmasica je napisao/la:Riješili smo kao što rekoh jedan dio problema. Sada ide i onaj dio koji je bitan za budućnost, onu dalju, mjesto sportskog direktora koji će sa šefom struke upravljati tim sportskim segmentom. Idemo Željo!
:palacgore: I to mislim da smo ovaj dio riješili puno bolje od očekivanog. A sada čekamo i ostale poteze.
FK Željezničar 1921

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 31 gost.

Prijava  •  Registracija