Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

damirfile
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 11:18 pm

Onakva greska se kaznjava jos u ovakvoj jebenoj situaciji da pogrijesi onako ccc
Da Stevo hvala na ispravci.

ž'21
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:19 pm

A koje sanse protiv Viteza spominjete? Ima li gdje sazetak da ih i ja vidim :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

psihopata
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:20 pm

Brkoo je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:Manite se priča oko suđenja, loši smo i moramo to priznati, dobije nas Vitez koji danas izgubi kući 4:1, a mi im nismo osutali ma sred Grbavice kako treba
Kako nismo osutali kad je Memija fulio 100% sansu sa 9-10 metara nakon ubacivanja Stevanovica, u prvom poluvremenu. Jos je sansi bilo ali mi je ta posebno u glavi. Onda se Lendricu svirao faul a na drugoj strani Kokotu nije zbog iste stvari, znaci ide 1 na 1 sa golmanom..

Stvarali smo i protiv Zrinjskog i protiv Viteza sanse samo ih nismo realizovali a nasi protivnici jesu svoje..
i to je kao alibi za vitez?ošutali smo 2-3 puta?da bi izgubio od nekakvog kurčevog viteza kući opravdati bi te moglo jedino da smo fulili desetak 100% šansi,pogodili 3-4 puta okvir gola,pa ono da kažeš,baš nam se nije dalo,a to što smo u prvom poluvremenu imali blagu terensku inicijativu i 2-3 poluprilike nikako ne može opravdati naše balerine koje su morale i bez trenera to dobiti.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

Velahalve
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:21 pm

Brkoo je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:Manite se priča oko suđenja, loši smo i moramo to priznati, dobije nas Vitez koji danas izgubi kući 4:1, a mi im nismo osutali ma sred Grbavice kako treba
Kako nismo osutali kad je Memija fulio 100% sansu sa 9-10 metara nakon ubacivanja Stevanovica, u prvom poluvremenu. Jos je sansi bilo ali mi je ta posebno u glavi. Onda se Lendricu svirao faul a na drugoj strani Kokotu nije zbog iste stvari, znaci ide 1 na 1 sa golmanom..

Stvarali smo i protiv Zrinjskog i protiv Viteza sanse samo ih nismo realizovali a nasi protivnici jesu svoje..
Loše i nedovoljno za klub kakav je Željezničar, protiv Zrinjskog nismo loše izgledali dok nismo gol primili, a Vitez želim sto prije zaboraviti

Zeljo1921
Kontakt:

Husic a sad i Veca su mi postali tako antipaticni da jedva cekam da im ledja vidim.

Dr. Adzem
Kontakt:
Status: Online

Kad nam je sudija svirao zadnji put penal i kad smo zadnji put imali igrača vise?
Cuva Bog Zelju svog!

cikazubo
Kontakt:

Zeljo1921 je napisao/la:Husic a sad i Veca su mi postali tako antipaticni da jedva cekam da im ledja vidim.
Meni je i Kosoric..

damirfile
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:23 pm

Jos neko napisa talove nekih sa juga i pojedinih igraca, nisu se dzaba ti talovi i sklopili jarani, kafica ovo ono... znaci ja cu pustat golove boli me kita jug mi cuva leda. Ja ovakav osjecaj imam.

Hurmasica
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:24 pm

Maribor u krizi, Partizan u krizi, Hajduk u krizi, Željo u krizi a vala nešto se i ja ne osjećam dobro :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Zeljo1921
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:24 pm

cikazubo je napisao/la:
Zeljo1921 je napisao/la:Husic a sad i Veca su mi postali tako antipaticni da jedva cekam da im ledja vidim.
Meni je i Kosoric..
Izgleda da ga je ponijelo sto je kapiten i sto je pozvan u repku pa se promjenio. Veca umislio da je golmancina, Barsa place za njim. Husic prava seljacka faca i lola, nije dobar sa glavom nikako.

Velahalve
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:25 pm

Dr. Kostic je napisao/la:Kad nam je sudija svirao zadnji put penal i kad smo zadnji put imali igrača vise?
Prijatelju, sami sebi smo krivi za trenutno stanje, naši crveni su svi zasluženi u ovoj sezoni

cikazubo
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:26 pm

Hurmasica je napisao/la:Maribor u krizi, Partizan u krizi, Hajduk u krizi, Željo u krizi a vala nešto se i ja ne osjećam dobro :mrgreen:
Realno Hajudk i nije u krizi vec ih stizu ocekivane stvari, al zato Partizan i Željo preslikan start prvenstva od prosle godine :ganja: Al lakse covjeku kad zna da ih ima jos :cigara:

ž'21
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 11:26 pm

Dr. Kostic je napisao/la:Kad nam je sudija svirao zadnji put penal i kad smo zadnji put imali igrača vise?
Pa sto ce mi ga svirat ako ga nema? Kad bude penal nek ga svira, kad ne bude nek ga ne izmislja i to je to

Hurmasica
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:27 pm

cikazubo je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Maribor u krizi, Partizan u krizi, Hajduk u krizi, Željo u krizi a vala nešto se i ja ne osjećam dobro :mrgreen:
Realno Hajudk i nije u krizi vec ih stizu ocekivane stvari, al zato Partizan i Željo preslikan start prvenstva od prosle godine :ganja: Al lakse covjeku kad zna da ih ima jos :cigara:
Izjadamo se jedni drugima, podijelimo tugu pa se nekako lakše i predevera :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

salle86
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:29 pm

Jbg. Podijelili smo se i mi izgleda u tabore. To ne valja.
Ne mogu prihvatiti priču da smo kardinalni. Nismo. Niko nas do sad nije razvalio igrom. Nije opravdanje ali fakat tako mislim. Doduše nismo ni mi nikog. Problem je što je protivnicima sve prolazilo, nama ništa. Bukvalno. Plus još psihološki problem. To je najveći kiks. Do primljenog gola i nekako igramo, čim primimo to je to.
Može bolje. Mora. Ja fakat vjerujem da imamo igrače za titulu. A za europu sigurno. Ali kad ne ide onda treba naći elektrošok da se razbudimo.
Već malo pozitivnije gledam, sinoć sam baš bio puko.
VOLIM TE ŽELJO...
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Dr. Adzem
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:30 pm

Velahalve je napisao/la:
Prijatelju, sami sebi smo krivi za trenutno stanje, naši crveni su svi zasluženi u ovoj sezoni
Znam da su zasluženi nakon provokacija sudiske organizacije. Jesmo loši al mali faulovi nedosudjeni su frustracija kod igrača evo primjer Bekric sinoć na njemu više od pola faulova nije svirano i crveni Secerovica smiješno
Cuva Bog Zelju svog!

Roberto Baggio
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:30 pm

Zbog priča o važnijim stvarima, nažalost nije bilo ozbiljnijih analiza jučerašnje utakmice. Istakao bih par meni zanimljivih detalja.

Napokon, dakle, 451, ali tako da je u sredini kao zadnji vezni bio Šećerović, a ispred njega i Radinović i Bekrić. Njih dvojica su mi se posebno svidjeli u prvom poluvremenu, zato što su obavljali odličan posao i defanzivno i ofanzivno. Oni su ustvari bili najvažniji igrači u presingu, zato što su markirali Tomića i Petraka, tako da nismo dozvoljavali Zrinjskom da mirno prenesu loptu na našu polovinu i da ova dvojica na našoj polovini nešto probaju kreirati. Čak u prvom poluvremenu nismo dali mira ni štoperima, jer ih je ganjao Lendrić, a pomagali su odmah i Stevanović i Pozder. Zato je Zrinjski bio najvećim dijelom poluvremena osuđen na duge lopte, a jako puno puta smo im našim presingom uspijevali i oduzeti loptu na njihovoj polovini. Za mene u prvom poluvremenu jedina slaba tačka je bio Kjosevski, sa jednom nesigurnom intervencijom i nekoliko rizičnih ispucavanja, ostali su odigrali dosta dobro i sigurno smo bili zaslužili vodstvo.

U drugom poluvremenu, do gola smo pokušali igrati nešto slično, i bilo je ok, ipak je protivnik Zrinjski, vrlo čvrsta i defanzivno dobra ekipa, koju je teško načeti. Kod primljenog gola, prvi put u utakmici Tomić je uspio pobjeći i Radinoviću i Bekriću, i otvorilo mu se jako puno prostora na našoj polovini, što je on majstorski iskoristio sa dobrom loptom na lijevo krilo, što je bilo pola posla za gol. Drugu polovinu posla odradio je Kjosevski.

Do gola smo izgledali veoma dobro. Čak sam u pojedinim momentima prvog poluvremena kontao, to je to, ovo je dosad najbolje otkad je tu Kostić, evo nade... Ali onda poslije gola, igrali smo još samo par minuta, i sve se raspalo, nigdje plana B, loše izmjene Kostića, Zrinjski se počeo zajebavati na našoj polovini, trebali smo, realno, još dva komada primiti.

Kostić je prije utakmice izjavio da u ovakvim utakmicama ekipa treba pokazati karakter. Mi smo prije gola pokazali da imamo ozbiljnog potencijala, ali poslije gola više se ništa dobro ni optimistično nije moglo vidjeti. To, nažalost, jeste vjerna slika dosadašnjeg toka ove sezone.
FK Željezničar 1921

Dr. Adzem
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 11:31 pm

ž'21 je napisao/la:
Pa sto ce mi ga svirat ako ga nema? Kad bude penal nek ga svira, kad ne bude nek ga ne izmislja i to je to

Sinoć nam čist penal nije sviran
Cuva Bog Zelju svog!

Vrag

Koga briga za Partizanom, Hajdukom i Mariborom. Oni su svi igrali uspjesno Evropu. Sta smo mi uradili ? Osim sto smo drkali na upravu. Dotle je islo da smo ih gurali prije kluba.

Problemi je lociran davno, a nista se ne poduzima povodom njega.
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u ned avg 21, 2016 11:32 pm, ukupno mijenjano 3 puta.

godrina
Kontakt:

Velahalve je napisao/la:
godrina je napisao/la:ko je najavio titulu od uprave ? da znam kome fakturisat racun ako izgubim opkladu vecera i gajba pive
ps: jel onaj levat na golu jos uvijek clan kluba :psujem:
Ja kad sam govorio da treba Fezic braniti, ovdje ga skoro svi stavljali u prvu postavu, ali mi se ne pitamo, frajer ne zaslužuje ni po jednom osnovu da brani u prvoj postavi, 3 utakmice branio 5 golova primio, a na stranu ćemo ostaviti neke druge stvari sto se njega tiče
drama los na golu + te neke stvari koje se ne smiju dozvolit = najblaza kazna klupa i neka novcana
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dr. Adzem i 24 gosta.

Prijava  •  Registracija