Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

logme
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 21, 2016 11:02 pm

exbabilon je napisao/la:Sto frajer kaze sinoc, samo se na Grbavici ganja neko ravnopravno i posteno sudjenje, ujednacen kriteriji, pa ponekad i na stranu gosta. U 4 domace utakmice, mi 3 zavrsimo s igracem manje..
Ja mislim da je samo kod nad zaključana tribina dok ne odu autobusi s gostujućim navijačima. Sinoć otključali sjever tek kad su autobusi bili na Socijalnom.
Meni upravo istekla članska, odoh je sutra produžiti. Moramo biti jaki, sad im treba podrška više nego ikad.

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:04 pm

I mene zanima sta je sa istokom. Cisto bih volio da znam, vidim neki bi najradije da se nikad ne izgradi, jedva docekali lesinari. Tesko bi im palo da ne mogu graditi sta pozele na onom zemljistu iza istocne tribine...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

exbabilon
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:06 pm

ž'21 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Sto frajer kaze sinoc, samo se na Grbavici ganja neko ravnopravno i posteno sudjenje, ujednacen kriteriji, pa ponekad i na stranu gosta. U 4 domace utakmice, mi 3 zavrsimo s igracem manje..
I sad su nas ko svi zajebali? Pustite mi se toga. Ja bih Husića otjer'o iz Želje nakon onog starta, Blagojevića također nakon onog debilizma, da je Ronaldo. Jedino bih Šećeroviću mogao progledati kroz prste, ali je i on debilno postupio. Kostića bih također otjerao jer je rekao nakon gluposti Husića da se takve gluposti neće više dešavati, a mi od tad još dva crvena dobismo da ne može gluplji od glupljeg. Ko nam je kriv, pa imamo igrače koji se kao iznerviraju i onda počinju da prave gluposti? Niko živ.
Ma to stoji, Blagojevic je napravio glupost, Husic se zalijetao ko bik. Sinoc Secerovic nije zasluzio crveni 100%. Vise je problem kriteriji o kojem sam pisao u iducem postu, sitni faulovi, prekidi, pustanje prednosti, zuti kartoni i slicno...

Dr. Adzem
Kontakt:

ž'21 je napisao/la:
I sad su nas ko svi zajebali? Pustite mi se toga. Ja bih Husića otjer'o iz Želje nakon onog starta, Blagojevića također nakon onog debilizma, da je Ronaldo. Jedino bih Šećeroviću mogao progledati kroz prste, ali je i on debilno postupio. Kostića bih također otjerao jer je rekao nakon gluposti Husića da se takve gluposti neće više dešavati, a mi od tad još dva crvena dobismo da ne može gluplji od glupljeg. Ko nam je kriv, pa imamo igrače koji se kao iznerviraju i onda počinju da prave gluposti? Niko živ.
Ti se ne bi iznervirao da te sudija je*e čitavu utakmicu. Razumljivo je ovo sve. Nama treba dobar psiholog da sve to oni ignorisu
Cuva Bog Zelju svog!

dell21
Kontakt:

Kostic se mozda pogubio i nije ocekivao ovakav mentalitet kod igraca. U Bosni samo motka i zeljezna ruka pomaze to se vidi na husrefu i amaru. Odstrani iz ekipe par igraca pa makar ih misimovic guro pokazi da si sef u svlacionici.Ne daj da ti par igraca vodi politiku. Sljedeca zenica, pola ih ostavi u sar nek trce ima ih ko zamijeniti.

iggy2377

ned avg 21, 2016 11:07 pm

Smjene li trenera i divedu nekog od nasih ja cu biti prvi koji ce vratiti clqnsku i pokloniti godisnju zapad toliko

Velahalve
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:08 pm

Manite se priča oko suđenja, loši smo i moramo to priznati, dobije nas Vitez koji danas izgubi kući 4:1, a mi im nismo osutali ma sred Grbavice kako treba

ž'21
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:09 pm

@exbabilon zato kazem da bih jedino Secerovicu progledao kroz prste ali ova dvojica su napravili debilizme za koje nema opravdanja.

@Dr. Kostic Husic je dobio crveni u 30 minuti prvog dijela. Je li ja trebam i o tome da brinem sto se on iznervira za pola sata? Koji ce mi djavo takav u Zelji? Navedi mi sudijske greške protiv nas osim utakmice sa Olimpicom gdje je sudija adekvatno kažnjen. Nema ih ili ih ima vrlo malo tako da me pocinje ta prica oko toga da su svi protiv nas, malo nervirati.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

godrina
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:09 pm

ko je najavio titulu od uprave ? da znam kome fakturisat racun ako izgubim opkladu vecera i gajba pive
ps: jel onaj levat na golu jos uvijek clan kluba :psujem:
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Format
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:10 pm

Vidim Maribor nije pobjedio 4 utakmice,hej Maribor a sigurno nije ni upali vruce kao kod nas.

shzna
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:11 pm

Format je napisao/la:Vidim Maribor nije pobjedio 4 utakmice,hej Maribor a sigurno nije ni upali vruce kao kod nas.
Bit će njima i prevruće. Vidi ko im je novi trener.
1987

Zeljo1921
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:12 pm

Format je napisao/la:Vidim Maribor nije pobjedio 4 utakmice,hej Maribor a sigurno nije ni upali vruce kao kod nas.
Jesic ih izgleda preuzima.

ž'21
Kontakt:

shzna je napisao/la:
:rofl: :rofl:

Dr. Adzem
Kontakt:

Nije samo Maribor i Partizan je ko i mi
Cuva Bog Zelju svog!

Brkoo
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:13 pm

Velahalve je napisao/la:Manite se priča oko suđenja, loši smo i moramo to priznati, dobije nas Vitez koji danas izgubi kući 4:1, a mi im nismo osutali ma sred Grbavice kako treba
Kako nismo osutali kad je Memija fulio 100% sansu sa 9-10 metara nakon ubacivanja Stevanovica, u prvom poluvremenu. Jos je sansi bilo ali mi je ta posebno u glavi. Onda se Lendricu svirao faul a na drugoj strani Kokotu nije zbog iste stvari, znaci ide 1 na 1 sa golmanom..

Stvarali smo i protiv Zrinjskog i protiv Viteza sanse samo ih nismo realizovali a nasi protivnici jesu svoje..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Format
Kontakt:

shzna je napisao/la:
Vidio sam al hocu reci nesto drugo,ljudi su najorganizivaniji klub sa Dinamom,sta su trebali upravu protjerat,ima drugim nacina

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

shzna je napisao/la:
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

damirfile
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:15 pm

Da je lendric ono dao sa 5 m ili nesto slicno glavom u tz profulao sig bi drugacije bilo al da su babi muda..

Velahalve
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:16 pm

godrina je napisao/la:ko je najavio titulu od uprave ? da znam kome fakturisat racun ako izgubim opkladu vecera i gajba pive
ps: jel onaj levat na golu jos uvijek clan kluba :psujem:
Ja kad sam govorio da treba Fezic braniti, ovdje ga skoro svi stavljali u prvu postavu, ali mi se ne pitamo, frajer ne zaslužuje ni po jednom osnovu da brani u prvoj postavi, 3 utakmice branio 5 golova primio, a na stranu ćemo ostaviti neke druge stvari sto se njega tiče

Brkoo
Kontakt:

ned avg 21, 2016 11:17 pm

damirfile je napisao/la:Da je lendric ono dao sa 5 m ili nesto slicno glavom u tz profulao sig bi drugacije bilo al da su babi muda..
Stevo je profulao u Tuzli..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Bozidar Radosevic, Google [Bot] i 25 gostiju.

Prijava  •  Registracija