Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

irfo
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:30 am

Hajde Željo pobijedi, bodove donesi, noćas nešto lijepo treba da se desi, hajde Željo pobijedi, biće vina i pjesme, ja bez tebe ne znam, ja bez tebe ne smijem!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Dr. Adzem
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:37 am

Lendric Ivan je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Lendric Ivan registrovao se na forum, dobro dosao :rofl:
ZELJE, Pive, Lendrica Ive ! :rofl1:
Hvala puno, bolje vas nasao !
Dobrodošao Ive!
Cuva Bog Zelju svog!

Dr. Adzem
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:38 am

Ajmo svi smo slo slo slobodo na qurac te nabodo!
Cuva Bog Zelju svog!

nikson
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:39 am

Mislim da cemo ih danas pregazit ko plitak potok!
Igracima a i strucnom stabu je veci pritisak igrati na Grbavici, jer tu nemaju pravo na kiks, a ovako ce da budu opusteni totalno a imamo toliko dobrih igraca sa strasno dobrim shvatanjem igre, koji bez pritiska mogu da urade mnogo toga. Ovo je tim za mnogo vece domete od Slobode i ukoliko dobijemo danas, prosetat cemo se ligom!
A i ako ne dobijemo opet cemo se prosetati :ganja:
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

addyno1
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:39 am

Jaozinho22 je napisao/la:Malo me je počelo nervirat ovo stalno povrijeđivanje malog Žere.Evidentno je da momak fizički nije zreo za zahtjeve i izazove prvog tima te smatram da bi mu se trebao dodijeliti fitness trener i da on ovu godinu igra u juniorima a da u radu s njim u teretani dobije par kila mišićne mase. Mali je veliki talenat i šteta bi bilo da kroz preskakanje razvoja dobijemo kontraefekat.
potpuno se slazem, Zera jos fizickom konstitucijom nije tako jak za puno opterecenje koje trazi profesionalni fudbal. Treba igrati za juniore i povremeno mu davat 20 minuta u laksim utakmicama premijer lige.

Dr. Adzem
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:41 am

nikson je napisao/la:Mislim da cemo ih danas pregazit ko plitak potok!
Igracima a i strucnom stabu je veci pritisak igrati na Grbavici, jer tu nemaju pravo na kiks, a ovako ce da budu opusteni totalno a imamo toliko dobrih igraca sa strasno dobrim shvatanjem igre, koji bez pritiska mogu da urade mnogo toga. Ovo je tim za mnogo vece domete od Slobode i ukoliko dobijemo danas, prosetat cemo se ligom!
Fali lijevo krilo za to šetanje. Daj Bože da si upravu. Zrinjski ima dobru ekipu pa čak i sloboda
Cuva Bog Zelju svog!

shzna
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:44 am

SLO SLO SLOBODO NA KURRAC TE NABODO
1987

shzna
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:45 am

TONE TUZLA TONE SLOBODA
1987

hardwell
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:46 am

Nisam pratio forum zadnjih dana pa nisam informisan, hoće li biti prenosa danas? Hvala :zeljeznicar1:
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

ž'21
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:47 am

Jaozinho22 je napisao/la:Malo me je počelo nervirat ovo stalno povrijeđivanje malog Žere.Evidentno je da momak fizički nije zreo za zahtjeve i izazove prvog tima te smatram da bi mu se trebao dodijeliti fitness trener i da on ovu godinu igra u juniorima a da u radu s njim u teretani dobije par kila mišićne mase. Mali je veliki talenat i šteta bi bilo da kroz preskakanje razvoja dobijemo kontraefekat.
Sto posto si u pravu, pa on je ove godine izašao iz kadeta, a prošle godine nije se mogao nositi ni sa juniorima Sarajeva, a da mogne sa seniorima. Mora on još godinu ili dvije po potrebni provesti u juniorima i tek onda da se priključi seniorima, malo da očvrsne, a dok je u juniorima neka dobija posljednjih desetak minuta u situacijama kada riješimo utakmicu.

@hardwell Larssonova tv

Grbavica
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:48 am

Počeli smo ko i reprezentacija prije par godina, svaka utakmica nam "historijska". Jedni govore ako ovdje uzmemo titulu osvajamo, drugi govore ako pobjedimo stručni štab više neće biti pod pritiskom i slične stvari. Još samo da pročitam da ako pobjedimo u Tuzli, svi ratovi će prestati, gladnih neće biti, prestaće redukcije vode u Sarajevu... Ma idila.
Ljudi četvrto je kolo, polahko.
Zadnja izmjena: Grbavica, dana/u sri avg 10, 2016 11:49 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

nikson
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:49 am

Dr. Kostic je napisao/la:
nikson je napisao/la:Mislim da cemo ih danas pregazit ko plitak potok!
Fali lijevo krilo za to šetanje. Daj Bože da si upravu. Zrinjski ima dobru ekipu pa čak i sloboda

Samo sto mi imamo siri izbor igraca 15 puta od njih, e to je poenta svega i to je ono sto me najvise raduje. Kad krene gust raspored, pa kup, pa povrede, kartoni, picke materine a ti imas 10 igraca na klupi, I gotovo svakog mozes iskoristiti, tad si u velikoj prednosti.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

iggy2377

sri avg 10, 2016 11:49 am

hardwell je napisao/la:Nisam pratio forum zadnjih dana pa nisam informisan, hoće li biti prenosa danas? Hvala :zeljeznicar1:
hoce abd cekamo da Lars objavi linkove

ChWilla
Kontakt:

sri avg 10, 2016 11:51 am

Grbavica je napisao/la:Počeli smo ko i reprezentacija prije par godina, svaka utakmica nam "historijska". Jedni govore ako ovdje uzmemo titulu osvajamo, drugi govore ako pobjedimo stručni štab više neće biti pod pritiskom i slične stvari. Još samo da pročitam da ako pobjedimo u Tuzli, svi ratovi će prestati, gladnih neće biti, prestaće redukcije vode u Sarajevu... Ma idila.
Ljudi četvrto je kolo, polahko.
poslije tuzle svega još 28 prvenstvenih utakmica.

ali ipak je jasno da u slučaju pobjede danas stručni štab "polaže" i za najozbiljnije seronje, a oni na zadatku će izgubiti mnogo argumenata...
gradi željo boli te *****

mula
Kontakt:

sri avg 10, 2016 12:02 pm

Realno gledajući ove smo sezone bolja ekipa od Slobode bez obzira što imamo isti broj bodova. Oni su ove sezone ostali bez odlična dva igrača koja su prešla u Sarajevo, ali tu je i činjenica da Zeba nije igrao, što je naravno dobro po nas.Mi smo do sada viđenom bolji u odnosu na prošlu godinu. Naravno ova moja konstatacija uopšte ne mora ništa značiti iz razloga što logika u fudbalu ne postoji. Ono čime bih ja bio zadovoljan, je to da poslije utakmica, kako god završila, ne primimo onako smiješne golove, kakve smo primali prošle sezone od te iste Slobode. Nadam se da će i ovu utakmicu Kostić izvesti sastav koji će na najbolji način odgovoriti protivniku i da će na ovoj utakmici poloziti ispit kao i u prošlim.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

mula
Kontakt:

sri avg 10, 2016 12:02 pm

iggy2377 je napisao/la:
hardwell je napisao/la:Nisam pratio forum zadnjih dana pa nisam informisan, hoće li biti prenosa danas? Hvala :zeljeznicar1:
hoce abd cekamo da Lars objavi linkove
Ima li prenos na mojaTV
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

nikson
Kontakt:

sri avg 10, 2016 12:04 pm

Ima mula

exbabilon
Kontakt:

sri avg 10, 2016 12:15 pm

Zrinjski bez Todorovica protiv Sirokog, Slobode i nas.

Charlie Sheen
Kontakt:

sri avg 10, 2016 12:28 pm

Kad se sjetim kupa lose mi bude koliko su superiorniji bili u svakom segmentu ali djeluje mi da je ovo neka druga dimenzija Zelje u odnosu na proslu.Nadam se samo da ce se spustiti lopta na zemlju bez onog izbijanja,da se nece forsirati jedna strana ja bi cak poceo sa Pozderom umjesto Nikolica zbog fizike trebace se hrvati sa njihovim stoperima.Tesko ce biti ali ioak vjerujem u pobjedu ali i remijem ne bi bio razocaran,vazno je ne gubiti.Hajdeeee Zeljooo

Izlija
Moderator
Kontakt:

sri avg 10, 2016 12:32 pm

Valja danas za Enisa navijati :pljesak:
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Ragib Muskic, Veteran1965 i 22 gosta.

Prijava  •  Registracija