Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 8:11 am

Ejakuliraj Zeljo po onome sto haman stoljece nevino ulicama hoda !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 8:12 am

Tryg je napisao/la:Sta ba mozda ne bude, izbaci taj rijecnik iz vokabulara.

Poslat ti broj mobitela u inbox kad krenes lajv sa streamom da mi posaljes obavijest :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Posalji ti meni 50 eura :ganja:

@swra i ti smori vala :ganja:
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 8:42 am

Raja dugo čitam ovaj forum, od kako ste prešli sa gg.ba, pa rekoh da se i ja prijavim :)
Željo ima da razbije ove tuzlake danas i da zasjednemo na tron i više ne silazimo do kraja sezone aBd.
Samo da pitam da li će biti stream-a danas, ako neće da odem u ćošak i da plačem :)
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:05 am

ž'21 je napisao/la:
Dr. Kostic je napisao/la:
ž'21 je napisao/la: Tako je, konačno neko iz fudbalske nacije :mrgreen:
Kažu trenirao fizičku spremu po pustinji
Nema veze sto nije sa nama pripreme prosao bice on top

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Eksplozivan igrac..
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 9:51 am

barbarez je napisao/la:Zar vi stvarno mislite da smo mi forumasi toliko bitan k u r a c , u taktickom smislu , da ce nasa struka a i struke drugih klubova po forumima traziti odgovore i rijesenja.
Zar zaista mislite da se danas nekog moze iznenaditi nesto specijalno. Svako o svakom zna manje vise sve.
Nema tu nekih prevelilih tajni. Ako ih i bude, djeluje se trenutno na terenu.
Morate priznati da bi bilo jako neozbiljno da neko relevantnim uzima ono sto se pise po forumima.
Forum sluzi nama ,a ne klubovima.
Sluzi nam da dajemo komentare , da dijelimo misljenja , pokrecemo neke akcije.
Budite realni, pa cak ni ovi insajderi koliko god znali ili ne znali, fule preko 90 % stvari. Mislim generalno na sve informacije. Bilo to postava, dolazak, vrijeme dolaska itd...
Zato ja ne mislim da ovo sto mi piskaramo ili citamo ima nekih ozbiljnijih stetnih stvari po klub.
Nas klub mi djeluje sve ozbiljnije u svakom segmentu, pocev od nacina treninga , ishrane koja je bitna 80 posto za dobru spremu i razvoj, pa do pristupa , analize kako struke tako i uprave.
Ovo su stvari koje nasi igraci nisu navikli i tako se radi u ozbiljnim klubovima.
Zato mi je i drago da mahala postaje goli k u r a c u sistemu funkcionisanja naseg kluba. Hocete Europakog Zelju, pa izvolite i gledajte.
To Kosticu samo deri. Ubi u igracima Bosnjacki mentalitet a nek uprava samo radi svoje.
Zato se ja ne sekiram da forum i to sto mi pisemo utice na neke stvari u klubu. Tipa ovo taktike, otkrivanje. Pa nismo Braco i Vrbanjusa .
Buraz, samo jedna stvar. Ja as sve shvatam kad kažete da nema veze što ovjd eneko napiše sastav. ALi ovdje su uhvatili ismijavati čovjek koji je napisao da to nije u redu. A nije u redu jer posotji sigurno 0,1% šanse da neko prati sve. Kod ozbiljnih klubova je to tako. Ja sam upratio da je jedan forumaš dva puta rekao sastav protiv pitara i Širokog koji je nama svima bio iznenađenje. Oba puta je rekao da je gledao trening. Nisam ga tad ozbillno shvatio, ali sad jesam. Naša prednost na početku ove sezone je što niko ne zna kako ćemo izgledati. Dovoljno je da se zna sastav da protivnički trener zna sve varijante tog sastava. AKo ne zna sastav tj ne zna par igrača onda su varijante naše igre mnogo šire i teško se dovoljno pripremiti za svaku. Nema veze što se sastav zna pred tekmu ako nisi pripremio sve za tu neku varijatu igre. U derbijima svaki detalj zna odlučiti. E ako postoji 0,1 promil šanse da je neko ovo upratio, a postoji, onda je glupo ismijavati čovjek (nisi to ti radio nego ostali) i zbog toga sam ja lično stao na njegovu stranu. Što je bitno da znamo sastav. Meni nije bitno. Pred tekmu ok. Ali sad me fakat ne zanima. Ima čovjek koji je plaćen da duma o tome. Znam da neke zanima, ali radi 0,1 promil moguće dobrobiti kluba nema potrebe da se piše. A njima to nije problem shvatiti već pravdaju sebe ismijavanjem drugoga.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:07 am

ono.na je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:3-5-2 mogu samo talijani igrati :-). Mislim mogu uspjesno igrati.
ti si bolan meni ko manjem bio uzor :lol: ..kako si samo spustao kolegi na poslu..onda saznam da si i plavi pa mi jos draze :D

hajmo u udine :D
A jos danas idemo njegovom kolegi u goste , idu tri boda ;)
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:20 am

Danas ćemo život dati, Željo mora zaigrati! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

1:2 :kafa:
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u sri avg 10, 2016 11:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:24 am

Tone Tuzla tone Sloboda!!!

Chwilla hastal reserved :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:28 am

Tušanj i Pecara u centru pažnje, Sarajevo želi vratiti mir, Olimpic prve bodove

Pročitajte više na: http://sport1.ba/tusanj-pecara-u-centru ... ve-bodove/" target="_blank
Željezničar ante portas !
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:31 am

Danas se igra protiv ekipe koja je opasna iz prekida jer imaju fizicki dominantnih par igraca u odnosu na ostatak njihove ekipe tipa Krpic i Dzidic. Inace kao ekipa imaju seljacki mentalitet i to je kljuc kako uzeti bod-ove primjer za to je i Radnik. Plus igramo pred papanskom publikom koja ce se okrenuti protiv svog tima ako im ne bude isla voda na njihov mlin. Trka i borba ono sto hocu da vidim i da pokusamo iskoristiti njihove nedostatke u odbrani a ima ih dosta izvuceni stoperi su im spori lose reaguju itd. Po ovom sto kaze Kosta ide na pobjedu i to postujem mnogo vise od toga da probamo uzeti X a braniti se cijelo vrijeme sto je sloboda radila prosle godine taj ih je pickanluk i udaljio od titule. I zato hrabro i jako tone tuzle tone sloboda.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:32 am

ne mogu obećati. ako stignem stignem teška je situacija.
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:43 am

1_3 lendric,bekric,kosoric
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:56 am

Srijeda je, danas Zeljo igra :shisha:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 10:59 am

Lendric Ivan registrovao se na forum, dobro dosao :rofl:
Željezničar ante portas !
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:07 am

U slobodi mi se svidio grahovac jako dobar igrac , samo mi nije jasno da im je teren onako los
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:17 am

KogaBrigaZaNick je napisao/la:Raja dugo čitam ovaj forum, od kako ste prešli sa gg.ba, pa rekoh da se i ja prijavim :)
Željo ima da razbije ove tuzlake danas i da zasjednemo na tron i više ne silazimo do kraja sezone aBd.
Samo da pitam da li će biti stream-a danas, ako neće da odem u ćošak i da plačem :)
Dobrodosao, valjda si nas :mrgreen:
Lars je zaduzen za to i nikad nije izdao, tako da nece ni danas. :D
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:18 am

Pozdrav svima..novi sam..Pratio sam vas dok ste bili na ss.ba i od kad ste presli ovamo pratim redovno , nista mi ne moze promaci, pa sam odlucio da se registrujem..znam da ce prvo pitanje biti "Oklen si?", pa da odmah kazem da sam iz SA.. Za avatar i ime sam stavio nasu Haubicu , mislim da je suvisno ista o njemu reci, nadam se da nikome ne smeta to.. Da ne naglabam vise s obzirom da je prvi post samo cu reci : ZGAZI IH ZELJOOO ! :zeljeznicar1:
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:19 am

(VIDEO) Manijaci žele reprizu Tušnja, Fukare bi da se ponovi Kup BiH iz prošle sezone

Pročitajte više na: http://sport1.ba/video-manijaci-zele-re ... le-sezone/" target="_blank
Željezničar ante portas !
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:20 am

znaci pocelo je
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:25 am

Kostic i Ljesnik ako danas nadmudre Husrefa mislim da ce to biti to,da ce skinuti sa sebe ogroman teret , a ujedno da ce opravdati ukazano povjerenje od Uprave, padavo ce naravno biti to je neminovno ali se isto tako nadam da nece biti dugi i pogubni sa sve ono sto se uradilo do danasnjeg dana, ja bih bio zadovoljan i sa neresenim rezultatom s obzirom da je ovo prvo zvanicno gostovanje za ekipu ,trenera itd..a nadam se potajno dominantnoj pobjedi.

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija