Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 7:35 pm

avlami97 je napisao/la:Ja bih predložio da se nastavi sa prodajom godišnjih, jer bi raja sigurno i dalje kupovala. Szona je godišnjih odmora. Uprava treba nastaviti prodavati godišnje.
Definitivno se slazem. Nastaviti sa godisnjim kartama do kraja Augusta. Ako bude dobrih rezultata, a bice - svi se nadamo, islo bi to mozda i do 1800. Hajde produzite prodaju godisnjih do kraja augusta, zbog velike potraznje!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 7:38 pm

delinjo je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Ako se desi da mi budemo prvaci, da li imamo pravo 2. pretkolo LP igrati na Grbavici ?
pa sto ce ti to ako dragi rodrigo ?? :ganja:
Protiv uroka :mrgreen:
Da ostavimo i drugima mogucnost neku :titula:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 7:39 pm

storm_raider je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Ja bih predložio da se nastavi sa prodajom godišnjih, jer bi raja sigurno i dalje kupovala. Szona je godišnjih odmora. Uprava treba nastaviti prodavati godišnje.
Definitivno se slazem. Nastaviti sa godisnjim kartama do kraja Augusta. Ako bude dobrih rezultata, a bice - svi se nadamo, islo bi to mozda i do 1800. Hajde produzite prodaju godisnjih do kraja augusta, zbog velike potraznje!
Neka neko predloži Upravi. ABd pa pobijedimo Slobodu, uz dobar marketing, godišnje bi išle k'o ligure niz Logavinu :DD:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 7:41 pm

rodrigo87 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Ako se desi da mi budemo prvaci, da li imamo pravo 2. pretkolo LP igrati na Grbavici ?
pa sto ce ti to ako dragi rodrigo ?? :ganja:
Protiv uroka :mrgreen:
Da ostavimo i drugima mogucnost neku :titula:
vakat je brate :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 7:43 pm

Cemu vakat, tome je i vrijeme :D
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 7:59 pm

Znam sve delinjo, sve znam. Vidis da ja necu uopste da comment ovo oko Bogicevica jer necu da se petljam u nesto sto nije moj posao, nas posao je da comment igru na terenu
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 8:03 pm

fk1921 je napisao/la:Znam sve delinjo, sve znam. Vidis da ja necu uopste da comment ovo oko Bogicevica jer necu da se petljam u nesto sto nije moj posao, nas posao je da comment igru na terenu
ma i bolje...bices rahat i pametniji zivota mi :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 8:07 pm

Sarajevski Željezničar među prvima je potpisao reprogram duga. Zakon koji je usvojen 2014. Plavi su odmah prihvatili i počeli s njegovom realizacijom. Odmah su potpisali reprogram duga i od oktobra te godine počeli s uplatama jedinstvenih mjesečnih rata prema Poreskoj upravi. Željo zasad ima dug od 1.007.498 KM na osnovu glavnice, te 1.439.368 KM kamate, ali to će biti oprošteno kada se uplati posljednja rata.

Kako nam je kazao direktor Željezničara, ugovor sa Poreskom upravom potpisan je na deset godina, a dinamika isplate teče planiranim tokom.

– U oktobru 2014. godine potpisali smo reprogram duga i zasad sve ide planiranim tokom. Vlada je donijela odluku da kamate budu oproštene svim klubovima koji na vrijeme izmiruju svoje obaveze, ali u slučaju da prestanu sa plaćanjem rata, onda se može aktivirati dug po iznosu kamate. Kada je usvojen Zakon, bila je ponuda da se u periodu od 12 mjeseci isplati cjelokupan dug, a da se klubovima vrati 30 posto od tog iznosa. Mi tada nismo bili u stanju to uraditi i potpisali smo ugovor na 10 godina. Moram istaći da ratu uplatimo najkasnije do svakog 11. u mjesecu – kazao je Šiljak.

Na pitanje je li reprogram duga omogućio klubovima da registriraju igrače koji dolaze izvan granica BiH, Šiljak je kazao:

– To je jedna od olakšica potpisivanja reprograma poreskog duga. Imamo pravo da registriramo igrače koji nisu državljani BiH. Kad šaljemo zahtjev za boravišnu i radnu dozvolu, moramo poslati i potvrdu na kojoj piše da smo dužni, ali da redovno izmirujemo svoje obaveze i nema problema prilikom registracije i papirologije vezanih za igrače sa strane – dodao je Šiljak.http://kaportal.ba/celik-najveci-pojedi ... iliona-km/" target="_blank
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 8:10 pm

avlami97 je napisao/la:Sarajevski Željezničar među prvima je potpisao reprogram duga. Zakon koji je usvojen 2014. Plavi su odmah prihvatili i počeli s njegovom realizacijom. Odmah su potpisali reprogram duga i od oktobra te godine počeli s uplatama jedinstvenih mjesečnih rata prema Poreskoj upravi. Željo zasad ima dug od 1.007.498 KM na osnovu glavnice, te 1.439.368 KM kamate, ali to će biti oprošteno kada se uplati posljednja rata.

Kako nam je kazao direktor Željezničara, ugovor sa Poreskom upravom potpisan je na deset godina, a dinamika isplate teče planiranim tokom.

– U oktobru 2014. godine potpisali smo reprogram duga i zasad sve ide planiranim tokom. Vlada je donijela odluku da kamate budu oproštene svim klubovima koji na vrijeme izmiruju svoje obaveze, ali u slučaju da prestanu sa plaćanjem rata, onda se može aktivirati dug po iznosu kamate. Kada je usvojen Zakon, bila je ponuda da se u periodu od 12 mjeseci isplati cjelokupan dug, a da se klubovima vrati 30 posto od tog iznosa. Mi tada nismo bili u stanju to uraditi i potpisali smo ugovor na 10 godina. Moram istaći da ratu uplatimo najkasnije do svakog 11. u mjesecu – kazao je Šiljak.

Na pitanje je li reprogram duga omogućio klubovima da registriraju igrače koji dolaze izvan granica BiH, Šiljak je kazao:

– To je jedna od olakšica potpisivanja reprograma poreskog duga. Imamo pravo da registriramo igrače koji nisu državljani BiH. Kad šaljemo zahtjev za boravišnu i radnu dozvolu, moramo poslati i potvrdu na kojoj piše da smo dužni, ali da redovno izmirujemo svoje obaveze i nema problema prilikom registracije i papirologije vezanih za igrače sa strane – dodao je Šiljak.http://kaportal.ba/celik-najveci-pojedi ... iliona-km/" target="_blank
:palacgore: :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 8:11 pm

Nakon tri odigrana kola tabela u Premijer ligi malo je jasnija, pa smo našeg sagovornika zamolili da prokomentariše stanje na tabeli. "Ništa novo za gornji dio tabele kad je u pitanju Zrinjski i Željo, a Željo je ipak naš najbolji i najtrofejniji klub i kada su u pitanju prve dvije tri pozicije oni su uvijek tu. Najviše me zadivila Krupa koja je po meni zaista senzacija", dodao je Zoran Kokot, napadač NK Vitez.

:kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:03 pm

Gavranee još dva sata i 57 minuta gavranee :D
 
fanaticZeljin
Postovi: 3089
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:11 pm

LARS1921 je napisao/la:Gavranee još dva sata i 57 minuta gavranee :D
Crni gavraneeee, kako ces ti 7 dana bez foruma :ganja:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:11 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Rammus
Postovi: 41
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 2:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:24 pm

Evo statistike na onom portalu za utakmicu sa Širokim, sada je ona InStat analiza mnogo sličnija našoj, Bokačini, Lendrić i Kosorić najbolji, Bevab najgori... Napredujemo kao analitičari :mrgreen:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:29 pm

chile je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Veliki Zeljeznicar!

Volio bih kada bi i ovi drugi klubovi izasli sa brojem prodanih godisnjih karata.
Sta ce iznositi vjerovatno svi zajedno kad se saberu ne dobace do ove brojke...
Iz sezone u sezonu ovo treba da raste i keoz koju godinu ako se zadrzi ovako pristupacna cijena u odnosu na karte za pojedinacne utakmice mogli bi dobaciti da predjemo brojku od 50% kapaciteta stadiona.
Raja se lagano vraca na stadion, Zeljo je "in" to uprava treba koristiti, i naravno popraviti i asortiman artikala u shopu ono je sad ispod svoh kriterija.

Sent from my Plavo Sokocalo
Svašta bi se imalo napisati ali mislim da kad se sve sabere i oduzme, da sve strane u ovu rečenicu: TAKO MORA BITI KAD NAM KLUB VODE LJUDI KOJI SU IZ NAS, KOJI GODINAMA ŽIVE ŽELJEZNIČAR, KOJI SLUŠAJU I GLEDAJU SVE ONO ŠTO MUČI "OBIČNOG" NAVIJAČA, KOJI VOLE KLUB.
Jednostavno imam osjećaj nekad ko da sam ja lično u upravi pa ne pitaju šta bi uradio, popravio, dopunio. Naravno to mora biti prepoznato i priznato, a željo ima veliku navijačku bazu pa da se aktivira 20% tri Grbavice bi nam bile malo. A na dobrom smo putu.
Vjerujem da sad svi sa nestrpljenjem očekuju da istok počne sa gradnjom. Tek tad se može očekivati pomama za željom...

:zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:29 pm

storm_raider je napisao/la:Sa Micom ce se uskoro ozbiljno pricati.
Odlicna vijest :palacgore:
Zajedno s onom za prodaju sezonskih, i da sva sredstva od prodaje karata idu u izgradnju istocne tribine :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:30 pm

Qwerty_1987 je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
gavran je napisao/la:

dan jos nije gotov
Hajde zvanicna janze hajde :shisha:
Mirsooo jel nas to testiraš ? slika slika

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Nikad bruda trebali su objavit za janeza .p.s stoji ponuda za acu al necka se nesto
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:32 pm

Rammus je napisao/la:Evo statistike na onom portalu za utakmicu sa Širokim, sada je ona InStat analiza mnogo sličnija našoj, Bokačini, Lendrić i Kosorić najbolji, Bevab najgori... Napredujemo kao analitičari :mrgreen:
:lol:
Uvijek smo mi imali potencijala samo trebamo imat stručan kadar da izvuče maximum iz nas :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:38 pm

džaba, nečijih 10 pogrešnih pasova može biti u bezopasnoj poziciji, a nečiji jedan izbaciti protivnika u sto posto šansu. ili dženis, nevidljiv prije i poslije a onim pasom napravio akciju za gol.

ili kako vrednovati stevino propuštanje protiv olimpica? 98% igrača bi nešto probalo i upropastilo situaciju.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 9:39 pm

ChWilla je napisao/la:džaba, nečijih 10 pogrešnih pasova može biti u bezopasnoj poziciji, a nečiji jedan izbaciti protivnika u sto posto šansu. ili dženis, nevidljiv prije i poslije a onim pasom napravio akciju za gol.

ili kako vrednovati stevino propuštanje protiv olimpica? 98% igrača bi nešto probalo i upropastilo situaciju.
ma ovo je jedna velika glupost...volio bi samo vidjeti pretrcane kilometre...sve ostalo je glupost totalna ..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija