Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 8:42 am

Velahalve je napisao/la:
Tavas1921 je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:Neka je samo nama Kostića, onakav nivo profesionalizma na treninzima nisam vidio nikad na našim terenim. A igra i rezultati će vjerovatno ubrzo doći i niko neće moći zaustaviti Plavu mašinu do svoga cilja :zeljeznicar1:
Profesionalizam jeste kad tako gledas. Al sta kad igrac prica "sta ce on doso iz slovenije nama da postavlja cunjeve". Tesko cemo mi naprijed dok se ne ocistimo naseg glupog mentaliteta, kojeg nazalost mnogi igraci imaju..
Teško mi možemo napredovati kad imamo takve igrače u ekipi, koji ne mogu nivo profesionalizma podići na jedan ozbiljan nivo kojeg preferira Kostić, ja lično znam kako i na koji način Kostić radi, i jako sam upoznat sa pričama igrača koji okolo izkazuju nezadovoljstvo kako ih Kostić lomi, neki ga čak porede sa ćelavcem Ješićem koji je bar po meni, jedan od glupljih trenera koji je uopšte radio u našoj ligi.
Ja podržavam Kostića, i volio bih da se svima onima koji ne mogu ispuniti zadatke i izdržati intezitet treninga koje nameće Kostić uruče papiri, pa ljudi, intezitet treninga i profesionalizam moraju se podići, moramo oziljno raditi, moramo imati profesionalce u ekipi ako želimo napraviti neki iskorak kako u našoj ligi, a pogotovo u evropi gdje nam ne smije biti cilj samo učešće u istoj, daj Bože kada bi u budućnosti imali trening kamp, i da igrači borave u njemu od 08 do 16, bar tako rade ozbiljni evropski klubovi, ali to je sada već naučna fantastika!
Upravo tako :palacgore:
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:07 am

Velahalve je napisao/la:
Tavas1921 je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:Neka je samo nama Kostića, onakav nivo profesionalizma na treninzima nisam vidio nikad na našim terenim. A igra i rezultati će vjerovatno ubrzo doći i niko neće moći zaustaviti Plavu mašinu do svoga cilja :zeljeznicar1:
Profesionalizam jeste kad tako gledas. Al sta kad igrac prica "sta ce on doso iz slovenije nama da postavlja cunjeve". Tesko cemo mi naprijed dok se ne ocistimo naseg glupog mentaliteta, kojeg nazalost mnogi igraci imaju..
Teško mi možemo napredovati kad imamo takve igrače u ekipi, koji ne mogu nivo profesionalizma podići na jedan ozbiljan nivo kojeg preferira Kostić, ja lično znam kako i na koji način Kostić radi, i jako sam upoznat sa pričama igrača koji okolo izkazuju nezadovoljstvo kako ih Kostić lomi, neki ga čak porede sa ćelavcem Ješićem koji je bar po meni, jedan od glupljih trenera koji je uopšte radio u našoj ligi.
Ja podržavam Kostića, i volio bih da se svima onima koji ne mogu ispuniti zadatke i izdržati intezitet treninga koje nameće Kostić uruče papiri, pa ljudi, intezitet treninga i profesionalizam moraju se podići, moramo oziljno raditi, moramo imati profesionalce u ekipi ako želimo napraviti neki iskorak kako u našoj ligi, a pogotovo u evropi gdje nam ne smije biti cilj samo učešće u istoj, daj Bože kada bi u budućnosti imali trening kamp, i da igrači borave u njemu od 08 do 16, bar tako rade ozbiljni evropski klubovi, ali to je sada već naučna fantastika!
Slazem se sa tobom, i ja sam sam rekao kad je ovaj SS doveden da me je najvise strah nasih igraca i njihovog mentaliteta da nepocnu bojkovati rad SS).Treninzi su ozbiljni, radi se zastoko samo je problem AKO GA IMA to je u glavi nasih igraca i njihovog mentaliteta.
Iskreno volio bi da SS ostane bez obzira na rezultat zadovoljan bi bio sa izlaskom u Europu, i nebih zelio da uprava podlegne pritiscima navijaca i igraca i smjeni SS,jer bi to bilo pogubno i vratilo nas opet na pocetak, i ako bi se to desilo ja bi bio prvi koji bi vratio clansku i godisnju jer nezelim da budem dio necega gdje nema iskoraka prema naprijed vec vracanje na staro i u proslost
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:21 am

Ma nije problem u cunjevima a niti toliko u Kosticu. Lesnik nekada ima bezobrazan stav; debilu, kretenu, glupane i tako to mu se omakne.
Iako licno moje misljenje, meni bi krv pisali na treninzima. A raja sam inace, kontam i odmor, djevojke, probleme razne privatne, samo; druzba je druzba a sluzba je sluzba.
Ni meni se na poslu ne svidja more stvari pa radim, doprinosim, trudim se.
To sto pricaju, nadji mi ko ne prica protiv sefa, raritet teski.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:25 am

Dok se oni zale, nisu ni skontali da su utakmicu odigrali pa gotovo cijelu bez igraca manje, a to se nije ni osjetilo trkom. Samo nek se zale ;)
Željezničar ante portas !
 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:26 am

Kostic je kad je dosao obecao titulu, dobio je sve uslove za rad, ima respekabilan tim sa sirokom klupom i ukoliko ne osvojimo titulu dzaba sve.
Mene ne zadovoljava ta floskula da izadjemo u Evropu itd, rad na duge staze.
Trener si koji je dosao u tu u tim kojem je ambicija uvijek titula. Kakav rad na duge staze, to jedino kad stvaras tim od svog podmlatka i anonimnih igraca. Mi kupujemo gotove igrace i trener si koji to treba slozit. Ne uspijes, ma zdravo da si Mourinjo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:32 am

i drugi ulažu u ekipe (neki ni u šta drugo i ne ulažu za razliku od nas), i drugi igraju, i drugi ganjaju. a manje su mijenjali od nas. titula je uvijek željin cilj, ali ja bi bio zadovoljan i "samo" kupom. da odčepi.

ne bi bio zadovoljan evropom sa trećeg i četvrtog mjesta.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:33 am

Neandertalac je napisao/la:Ma nije problem u cunjevima a niti toliko u Kosticu. Lesnik nekada ima bezobrazan stav; debilu, kretenu, glupane i tako to mu se omakne.
Iako licno moje misljenje, meni bi krv pisali na treninzima. A raja sam inace, kontam i odmor, djevojke, probleme razne privatne, samo; druzba je druzba a sluzba je sluzba.
Ni meni se na poslu ne svidja more stvari pa radim, doprinosim, trudim se.
To sto pricaju, nadji mi ko ne prica protiv sefa, raritet teski.
If sta sam tih istih prica cuo protiv svakog trenera koji je bio kod nas. Pa i protiv Amara upravo glavni razlog primjedbi su bile upucene psovke.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:34 am

Sta nam je sa zvanicnom, odmaraju jos od derbija ili ...?
Kada mozemo ocekivati azuriranje broja clanskih i prodatih sezonskih karata?
Ima li danas trening?

http://sport1.ba/poznat-termin-mjesto-o ... jeznicara/" target="_blank
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:46 am

@neandertalac imas dosta primjera poznatijih trenera koji koriste taj nacin da bi pokazali da su autoritet.Nije to nikakav problem, nisu ovo kadeti.
A i to sto spominjete kako ovi igraci ne mogu, nisu navikli na ovakav sistem su gluposti.Pola njih je igralo u jacim ligama, gdje se sigurno radi na ozbiljniji nacin.A i da nisu svi teze ka jacim ligama.

Sto se tice titule rano je o tome pricati.Nasi su najavili da cemo se pobiti za titulu, sto ne znaci da cemo je osvojiti.Jedan Juventus do polusezone ne moze meda, ali kada se uigraju sve pada u vodu.Tako da treba pruziti podrsku ovom sefu i pomocniku, vidi se da su zeljni rada.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:56 am

ISB87 je napisao/la:@neandertalac imas dosta primjera poznatijih trenera koji koriste taj nacin da bi pokazali da su autoritet.Nije to nikakav problem, nisu ovo kadeti.
A i to sto spominjete kako ovi igraci ne mogu, nisu navikli na ovakav sistem su gluposti.Pola njih je igralo u jacim ligama, gdje se sigurno radi na ozbiljniji nacin.A i da nisu svi teze ka jacim ligama.

Sto se tice titule rano je o tome pricati.Nasi su najavili da cemo se pobiti za titulu, sto ne znaci da cemo je osvojiti.Jedan Juventus do polusezone ne moze meda, ali kada se uigraju sve pada u vodu.Tako da treba pruziti podrsku ovom sefu i pomocniku, vidi se da su zeljni rada.
Kad spominjes Juventus bas juce buraz govori zamisli da celnici nekog naseg kluba vode taj Juve pa Allegri bi odma odletio nakon prve polusezone gdje nisu licili na ozbiljnu ekipu, ali ljudi sacekali dali vremena covjeku jer je nova ekipa i na kraju su osvojili sve zivo osim LP, a sam on je stalno potencirao pricu da je tesko zamijeniti 3-4 dojra igraca i sa tu samo vrijeme pomaze.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:57 am

Utišala se zvanična ko da se sprema oluja.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 9:58 am

Ma naravno, znam dobro kakvih se sve izraza upotrebljavalo.

Ima tu i dublja tematika, malo sufliranja sa strane, ko je on ( Kostic op.a.) koga je trenirO, gdje si prije bio itd...

A igraci ko igraci, vazdaa ce biti nezadovoljnih i djubradi.

Kazem, meni bi krv pisali. Ako je vec moja glava na panju i ako sam sef, radit ces sto ti kazem. I tacka.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 10:00 am

Ako hoćemo da budemo pravi u VEZNOM TREBAJU IGRAT VEZNJACI A U NAPADU NAPADAČI!
Protiv Olimpica očekujem tu četvorku na sredini plus ofanzivnije bekove koji trebaju gore dolje,ne mora i neće to izgledati perfektno ali napredak treba da se vidi.
Imam osjećaj da će se tandem Pozder-Lendra nazabijat golova ako budu igrali u Špicu sto im je i primarna pozicija. U sredini nam trebaju dva trkača i sto znaju lopte (Blagi-Ugi) majstor Čupo i lijevo može ko god hoće :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 10:02 am

Koji je termin i satnica utakmice protiv olimpica ?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 10:03 am

Mirek11 je napisao/la:Sta nam je sa zvanicnom, odmaraju jos od derbija ili ...?
Kada mozemo ocekivati azuriranje broja clanskih i prodatih sezonskih karata?
Ima li danas trening?

http://sport1.ba/poznat-termin-mjesto-o ... jeznicara/" target="_blank
Danas je prijateljska ona mislim sa Koralom..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 10:04 am

malta071 je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:ja vjerujem da necemo Milosa otjerati ako ne uzme titulu,znam da ce ga neki " navijaci " prozivati zbog toga,al ne treba da se uprava i Milos zamaraju s tim. Liga ce biti puno bolja i bice jaci tekmi,u ovom sistemu takmicenja ne moze ti niko garantovati titulu..Treba da tezimo da vidimo napredak u svim segmentima,trofeji ce doci prije ili kasnije !
Pa nece se vecina buniti ako budemo u borbi za titulu vecinu sezone pa i da je ne osvojimo. Slazem se da ako je napredak vidljiv i titula u prvoj sezoni nije pod moranjem.
Eh sad ako zavrsimo peti sa ovim igracima, normalno da ce velika vecina biti nezadovoljna. Jel moguce ne biti medju prva tri sa ovakvim igracima?
O Kosticu ce vecina dati svoje misljenje nakon polusezone, tj bice jasno ima li znanje ili ne. Reci da mora ostati minimalno dvije godine, sa igracima s kojim raspolaze je smijesno ako vec u prvoj sezoni ne budemo u samom vrhu.
:zeljeznicar1:
Upravo tako Malta.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 10:05 am

Kakva je situacija s povredama pred Olimpic? Ovi pretendenti na mjesto lijevog veznog, Lazic i Halvadzic dokle su s oporavkom, mozemo li Jahica ocekivati bar na klupi?

Cenera karta na Otoci, sta ces, treba sirotinji pomoci da se ne ugase...
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 10:08 am

dell21 je napisao/la:Koji je termin i satnica utakmice protiv olimpica ?
http://sport1.ba/poznat-termin-mjesto-o" target="_blank ... jeznicara/
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 10:08 am

Slazem se sa razmisljanjem malta071@

Pogotovo dio; cuj europom zadovoljan :-)
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 10:12 am

Okolele je napisao/la:
Mirek11 je napisao/la:Sta nam je sa zvanicnom, odmaraju jos od derbija ili ...?
Kada mozemo ocekivati azuriranje broja clanskih i prodatih sezonskih karata?
Ima li danas trening?

http://sport1.ba/poznat-termin-mjesto-o ... jeznicara/" target="_blank
Danas je prijateljska ona mislim sa Koralom..
Koraj prijatelju, Koraj :D
ma dosao Vedran sa juniorima, ostali su tu vrijedno treniraju
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot] i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija