Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Plava Porodica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 27, 2016 1:09 am

Jednu godinu ne igraš Evropu, i sad svi šatro bi bili zadovoljni Evropom.
Ja nisam i neću biti zadovoljan.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

malta071
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:14 am

diego1921 je napisao/la:ja vjerujem da necemo Milosa otjerati ako ne uzme titulu,znam da ce ga neki " navijaci " prozivati zbog toga,al ne treba da se uprava i Milos zamaraju s tim. Liga ce biti puno bolja i bice jaci tekmi,u ovom sistemu takmicenja ne moze ti niko garantovati titulu..Treba da tezimo da vidimo napredak u svim segmentima,trofeji ce doci prije ili kasnije !
Pa nece se vecina buniti ako budemo u borbi za titulu vecinu sezone pa i da je ne osvojimo. Slazem se da ako je napredak vidljiv i titula u prvoj sezoni nije pod moranjem.
Eh sad ako zavrsimo peti sa ovim igracima, normalno da ce velika vecina biti nezadovoljna. Jel moguce ne biti medju prva tri sa ovakvim igracima?
O Kosticu ce vecina dati svoje misljenje nakon polusezone, tj bice jasno ima li znanje ili ne. Reci da mora ostati minimalno dvije godine, sa igracima s kojim raspolaze je smijesno ako vec u prvoj sezoni ne budemo u samom vrhu.
:zeljeznicar1:

w0st
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:15 am

Plava Porodica je napisao/la:Jednu godinu ne igraš Evropu, i sad svi šatro bi bili zadovoljni Evropom.

Eh to .

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:17 am

w0st je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Jednu godinu ne igraš Evropu, i sad svi šatro bi bili zadovoljni Evropom.

Eh to .
I sta sad, do kraja se tucemo za titulu i ostanemo kratki za dva boda i treba sve tjerati? A dobra igra priazana tokom sezone? Necu ni ja biti zadovoljan ako bude bezidejna igra, nabij, patnja svaka utakmica, i da zavrsimo cetvrti jedva i izborimo europu...pa nisam ni ja bas toliko glup. Ali ne treba ni pretjerivati sada sa ultimatumima. Idemo na oba trofeja, to je svakako, ali nikad ne mozes garantovati! :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

BHDragons
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:23 am

Neka je samo nama Kostića, onakav nivo profesionalizma na treninzima nisam vidio nikad na našim terenim. A igra i rezultati će vjerovatno ubrzo doći i niko neće moći zaustaviti Plavu mašinu do svoga cilja :zeljeznicar1:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

diego1921
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:27 am

malta071 je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:ja vjerujem da necemo Milosa otjerati ako ne uzme titulu,znam da ce ga neki " navijaci " prozivati zbog toga,al ne treba da se uprava i Milos zamaraju s tim. Liga ce biti puno bolja i bice jaci tekmi,u ovom sistemu takmicenja ne moze ti niko garantovati titulu..Treba da tezimo da vidimo napredak u svim segmentima,trofeji ce doci prije ili kasnije !
Pa nece se vecina buniti ako budemo u borbi za titulu vecinu sezone pa i da je ne osvojimo. Slazem se da ako je napredak vidljiv i titula u prvoj sezoni nije pod moranjem.
Eh sad ako zavrsimo peti sa ovim igracima, normalno da ce velika vecina biti nezadovoljna. Jel moguce ne biti medju prva tri sa ovakvim igracima?
O Kosticu ce vecina dati svoje misljenje nakon polusezone, tj bice jasno ima li znanje ili ne. Reci da mora ostati minimalno dvije godine, sa igracima s kojim raspolaze je smijesno ako vec u prvoj sezoni ne budemo u samom vrhu.
Malta ne znam sta ti nije jasno,pisali smo da bi bili zadovoljni da izborimo evropu i da vidimo nesto novo,neki napredak,a sta znaci napredak? Pa da budes u igri za trofeje do kraja,da vidis neku lijepu igru,da izbacis nekog novog mladog igraca,da napredujes u svim segmentima..Niko nije rekao da mi hocemo da Milos ostane sto duze,a da se blamiramo..Cilj uvijek treba da bude borba za titulu,al ako se ne uzme ,da se ne skidaju glave,to je moje misljenje..Preko noci nijedan klub nije napravio rezultat !

MrRiccoli
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:32 am

Jedini moguci nacin je korak po morak, a ovo su Kosticevi prvi koraci tako da zelimo svi titulu to je jasno, ali treba da bude jasno da nismo superiorni u odnosu na ostale ili bar nismo jos uvijek, a sumnjam da cemo i biti. Moramo ici polako od tekme to tekme i ne nabijati pritisak. Sa posjetom smo poceli odlicno kad bi tako nastavili ni rezultat ne bi izostao sigurno.

Sent from my C5303 using Tapatalk

LARSSON
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:37 am

Nadat se da će nam biti fin ždrijeb barem prva dva kola kupa, proći to, i još se dodatno pojačati na polusezoni, pa barem kup osvojiti
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

diego1921
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:44 am

LARS1921 je napisao/la:Nadat se da će nam biti fin ždrijeb barem prva dva kola kupa, proći to, i još se dodatno pojačati na polusezoni, pa barem kup osvojiti
Pa dobro nije da smo sad slabi s imenima , sigurno smo medju prva 3 al to treba pokazati na terenu .Uglavnom volio bi da osvojimo sve, da ne mjenjamo svaki par mjeseci ! :zeljeznicar1:

malta071
Kontakt:

sri jul 27, 2016 1:59 am

diego1921 je napisao/la:
malta071 je napisao/la:
Malta ne znam sta ti nije jasno,pisali smo da bi bili zadovoljni da izborimo evropu i da vidimo nesto novo,neki napredak,a sta znaci napredak? Pa da budes u igri za trofeje do kraja,da vidis neku lijepu igru,da izbacis nekog novog mladog igraca,da napredujes u svim segmentima..Niko nije rekao da mi hocemo da Milos ostane sto duze,a da se blamiramo..Cilj uvijek treba da bude borba za titulu,al ako se ne uzme ,da se ne skidaju glave,to je moje misljenje..Preko noci nijedan klub nije napravio rezultat !
Napisah li ja da mi nesto nije jasno? Samo sam na tvoj post dodao svoje misljenje, a ako tebi nije jasno jos malo da pojasnim.
Sa OVIM igracima ja se nadam duploj kruni. Glasao sam za titulu jer vjerujem da sa ovakvim igracima je to sasvim realno za ocekivati. Zadovoljio bih se i sa vice prvakom ako neka druga ekipa naprosto eksplodira ili izgubimo u zadnjem kolu sa bodom zaostatka.
Sve osim toga je fail jer smo nase talente prodavali i kad smo bili drugi i treci. Ne zanima mene jel trening evropski ako nam je igra i bodovni saldo ispod nekih ekipa koje nisu ulozile koliko smo mi.
Nismo Sloboda pa da ocekujemo nesto preko noci. Nama je svaka sezona bez titule propala a bez Evrope katastrofa.
Cuj Evropa nam cilj...

delinjo
Kontakt:

sri jul 27, 2016 2:07 am

malta071 je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
malta071 je napisao/la:
Napisah li ja da mi nesto nije jasno? Samo sam na tvoj post dodao svoje misljenje, a ako tebi nije jasno jos malo da pojasnim.
Sa OVIM igracima ja se nadam duploj kruni. Glasao sam za titulu jer vjerujem da sa ovakvim igracima je to sasvim realno za ocekivati. Zadovoljio bih se i sa vice prvakom ako neka druga ekipa naprosto eksplodira ili izgubimo u zadnjem kolu sa bodom zaostatka.
Sve osim toga je fail jer smo nase talente prodavali i kad smo bili drugi i treci. Ne zanima mene jel trening evropski ako nam je igra i bodovni saldo ispod nekih ekipa koje nisu ulozile koliko smo mi.
Nismo Sloboda pa da ocekujemo nesto preko noci. Nama je svaka sezona bez titule propala a bez Evrope katastrofa.
Cuj Evropa nam cilj...
moram se sloziti sa tobom :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

diego1921
Kontakt:

sri jul 27, 2016 2:12 am

Malta ja sam napisao da bi ja zadovoljan bio evropom a ne da je cilj to .Napisao sam cilj je borba za titulu , a ako ti mozes u ovoj drzavi da garantujes sigurno titulu , onda bujrum !Bez jakog lobija ovdje je jako tesko doci do titule.
Ja govorim u svoje ime a znaju se ambicije kluba .

Omar500
Moderator
Kontakt:

sri jul 27, 2016 2:18 am

Stadion Rapida iz Beca gotov za manje od dvije godine. Mnogi navijaci su ucestvovali u gradnji donacijom. Ljudi dragi sta je ovo, gledajte slike, od stadiona samog, uredjenosti izvan njega, fan shopa, muzeja kluba...

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 62&page=12" target="_blank

Moramo biti ponosni na cinjenicu sto smo jedan od rijetkih klubova na prostoru bivse drzave koji ima stadion u svom vlasnistvu. Pravi fudbalski, bez atletske staze. Pogledajte Marakanu trenutno kako izgleda, to je ruglo. Ogroman stadion, preskup za odrzavanje, ne mogu nista s njim. Maksimir pored silnih uljepsanja lici na sve osim na normalan fudbalski objekat. Mi smo poceli ove godine sa rekonstrukcijom, navijaci kluba prvenstveno. Ciglu po ciglu. Stadion gdje se sve raspadalo, koji je bio totalno neuslovan, sada ispunjava kategoriju dva UEFA-e. Idemo polako, gradit ce se to dugo, ali gradi se s ljubavlju. Zato mi je na derbiju bilo veoma lose kada sam gledao stoku kako razvaljuje stadion. Da su 100 hiljada dali, ne bih nikad pristao na to, da gledam kako balavi majmuni pred hiljadama navijaca Zelje lome i krse stadion. A navijaci su dali svoj novac, koliko je ko mogao. Mozda nikad necemo imati ovako moderan stadion kao sto ima Rapid, ali sigurno meni ljepseg stadiona na svijetu nema i nevjerovatno se radujem, kao malo dijete, svim radovima na istom. A o toj famoznoj istocnoj tribini sam sanjao godinama, a mogu misliti koliko tek oni stariji navijaci Zeljeznicara. I ne mogu vam opisati koliko cu biti sretan kada nikne napokon taj famozni istok. Neka to bude u ovoj sampionskoj sezoni, zasto da ne dignemo pehar na ovom stadionu. Idemo polako, korak po korak do konacnog cilja i onda europa na Grbavici, po prvi put za mene. :titula:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Plava Porodica
Kontakt:

sri jul 27, 2016 2:25 am

@malta bas tako. :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Leon_Professional
Kontakt:

sri jul 27, 2016 2:40 am

Omar500 je napisao/la:Stadion Rapida iz Beca gotov za manje od dvije godine. Mnogi navijaci su ucestvovali u gradnji donacijom. Ljudi dragi sta je ovo, gledajte slike, od stadiona samog, uredjenosti izvan njega, fan shopa, muzeja kluba...

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 62&page=12" target="_blank

Moramo biti ponosni na cinjenicu sto smo jedan od rijetkih klubova na prostoru bivse drzave koji ima stadion u svom vlasnistvu. Pravi fudbalski, bez atletske staze. Pogledajte Marakanu trenutno kako izgleda, to je ruglo. Ogroman stadion, preskup za odrzavanje, ne mogu nista s njim. Maksimir pored silnih uljepsanja lici na sve osim na normalan fudbalski objekat. Mi smo poceli ove godine sa rekonstrukcijom, navijaci kluba prvenstveno. Ciglu po ciglu. Stadion gdje se sve raspadalo, koji je bio totalno neuslovan, sada ispunjava kategoriju dva UEFA-e. Idemo polako, gradit ce se to dugo, ali gradi se s ljubavlju. Zato mi je na derbiju bilo veoma lose kada sam gledao stoku kako razvaljuje stadion. Da su 100 hiljada dali, ne bih nikad pristao na to, da gledam kako balavi majmuni pred hiljadama navijaca Zelje lome i krse stadion. A navijaci su dali svoj novac, koliko je ko mogao. Mozda nikad necemo imati ovako moderan stadion kao sto ima Rapid, ali sigurno meni ljepseg stadiona na svijetu nema i nevjerovatno se radujem, kao malo dijete, svim radovima na istom. A o toj famoznoj istocnoj tribini sam sanjao godinama, a mogu misliti koliko tek oni stariji navijaci Zeljeznicara. I ne mogu vam opisati koliko cu biti sretan kada nikne napokon taj famozni istok. Neka to bude u ovoj sampionskoj sezoni, zasto da ne dignemo pehar na ovom stadionu. Idemo polako, korak po korak do konacnog cilja i onda europa na Grbavici, po prvi put za mene. :titula:
Sve se s tobom slazem i potpisujem. Cak si i napisao ono sto sam ti htio odmah napisati kad sam vidio da si okacio slike stadiona. A to je ovo boldirano.
Zalosno i bolno, ali ipak realno. Mada mi smo navikli da zivimo ovako i ova nova Grbavica za nas bi bila vrijednija nego sto je ovaj Rapidov stadion za njih.
Nama malo treba za srecu. Klasa radnicka :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Tavas1921
Kontakt:

sri jul 27, 2016 7:56 am

BHDragons je napisao/la:Neka je samo nama Kostića, onakav nivo profesionalizma na treninzima nisam vidio nikad na našim terenim. A igra i rezultati će vjerovatno ubrzo doći i niko neće moći zaustaviti Plavu mašinu do svoga cilja :zeljeznicar1:
Profesionalizam jeste kad tako gledas. Al sta kad igrac prica "sta ce on doso iz slovenije nama da postavlja cunjeve". Tesko cemo mi naprijed dok se ne ocistimo naseg glupog mentaliteta, kojeg nazalost mnogi igraci imaju..

mula
Kontakt:

sri jul 27, 2016 8:14 am

Tavas1921 je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:Neka je samo nama Kostića, onakav nivo profesionalizma na treninzima nisam vidio nikad na našim terenim. A igra i rezultati će vjerovatno ubrzo doći i niko neće moći zaustaviti Plavu mašinu do svoga cilja :zeljeznicar1:
Profesionalizam jeste kad tako gledas. Al sta kad igrac prica "sta ce on doso iz slovenije nama da postavlja cunjeve". Tesko cemo mi naprijed dok se ne ocistimo naseg glupog mentaliteta, kojeg nazalost mnogi igraci imaju..
Nije to tek tako kako ti misliš da jeste. Svakom je u cilju da igra u prvoj postavi i mislim da je nemoguće praviti "klanove" unutar ekipe, pa da se stvori takva atmosefera, jer igrači znaju da im to nije u interesu. Svi oni imaju želju da se afirmišu i da naprave neki iskorak u svojoj karijeri (osim Jahića) :DD:
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

teatrale36
Kontakt:

sri jul 27, 2016 8:14 am

Dr. Kostic je napisao/la:Protiv Olimpika ovako bi ja
Fejzic
Memija, Aco, Siniša
Tuce, Blagoje, Secerovic, Radinović, Miro
Pozda, Lendra
A gdje su ti stoperi :rofl1:

Dr. Adzem
Kontakt:

sri jul 27, 2016 8:20 am

teatrale36 je napisao/la:
Dr. Kostic je napisao/la:Protiv Olimpika ovako bi ja
Fejzic
Memija, Aco, Siniša
Tuce, Blagoje, Secerovic, Radinović, Miro
Pozda, Lendra
A gdje su ti stoperi :rofl1:
1-2-5-2 formacija haha ofanzivno bas
Cuva Bog Zelju svog!

Velahalve
Kontakt:

sri jul 27, 2016 8:26 am

Tavas1921 je napisao/la:
Teško mi možemo napredovati kad imamo takve igrače u ekipi, koji ne mogu nivo profesionalizma podići na jedan ozbiljan nivo kojeg preferira Kostić, ja lično znam kako i na koji način Kostić radi, i jako sam upoznat sa pričama igrača koji okolo izkazuju nezadovoljstvo kako ih Kostić lomi, neki ga čak porede sa ćelavcem Ješićem koji je bar po meni, jedan od glupljih trenera koji je uopšte radio u našoj ligi.
Ja podržavam Kostića, i volio bih da se svima onima koji ne mogu ispuniti zadatke i izdržati intezitet treninga koje nameće Kostić uruče papiri, pa ljudi, intezitet treninga i profesionalizam moraju se podići, moramo oziljno raditi, moramo imati profesionalce u ekipi ako želimo napraviti neki iskorak kako u našoj ligi, a pogotovo u evropi gdje nam ne smije biti cilj samo učešće u istoj, daj Bože kada bi u budućnosti imali trening kamp, i da igrači borave u njemu od 08 do 16, bar tako rade ozbiljni evropski klubovi, ali to je sada već naučna fantastika!

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Racional87 i 22 gosta.

Prijava  •  Registracija