Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Whisperer
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 26, 2016 2:35 pm

Model1964 je napisao/la:@Mirso
Nemoj da si batre :-) . Napadaju i mene da sam pitar ... pa sam hin pomnožiJo sa nulom :-)
Samo ti piši nije ovo S Koreja
ha ha koji si ti brat ma dobro forum je da djelimo misljenja brt bolje nekad ubacit nesto da se malo stvori pozitive neke , jbg moje misljenje je sto rece @D. kostic da nam fkt trebaju tri igraca jos 8-)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto jul 26, 2016 2:36 pm

Mirso je nasa legenda, pa ni za Subica nije slagao, prenio je sto je cuo i nedugo zatim Subic izjavi za medije da je pregovarao sa Zeljeznicarom :)
Ne moze Mirso znati hoce li neko potpisati ili ne
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

fk1921

uto jul 26, 2016 2:39 pm

10 igraca nam treba.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Dr. Adzem
Kontakt:
Status: Online

uto jul 26, 2016 2:39 pm

Ma ne lupam brate dajem primjer. Treba nama oko 30 igrača duga sezona povrede kartoni neko će ispasti iz ritma itd. treba uvijek imati adekvatnu zamjenu. Eto primjer sta nam se desilo u Zenici prošle sezone nikad ne znaš sta se može desiti. Doći će vrijeme da stalno igramo subota srijeda svi će se žaliti na zgusnut raspored tako da vidim itekako nasu šansu za duplu krunu
Cuva Bog Zelju svog!

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 26, 2016 2:43 pm

Kazanova je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Dje bubasarbaaa?????? Kazanova nas ispalio :arrow:
tebi nebi odo nistaaa nit prenjeo kao vise nikom za zivu glavu a teb pogotovo bake :palacgore:
Mirso brate sto se zavadi s ovim covjekom. Sta ti je uradio?! Da nisi pomjesao s onim FKZ1921 ili ti se ipak zamjerio. :DD:

@Omar :palacgore: Ne pregovara Mirso, a do sad nista nije slagao sto je pisao. Ako igrac ne dodje nije do njeg, kontakti su postojali.
Mirso samo ti svoj posao, pusti druge i idemo po titulu :titula: :titula: :titula:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Whisperer

uto jul 26, 2016 2:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Kazanova je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Dje bubasarbaaa?????? Kazanova nas ispalio :arrow:
tebi nebi odo nistaaa nit prenjeo kao vise nikom za zivu glavu a teb pogotovo bake :palacgore:
Mirso brate sto se zavadi s ovim covjekom. Sta ti je uradio?! Da nisi pomjesao s onim FKZ1921 ili ti se ipak zamjerio. :DD:

@Omar :palacgore: Ne pregovara Mirso, a do sad nista nije slagao sto je pisao. Ako igrac ne dodje nije do njeg, kontakti su postojali.
Mirso samo ti svoj posao, pusti druge i idemo po titulu :titula: :titula: :titula:
Leonco brt ama nisam se pomjesoo znam sto govorim , ma iznjecu uvjek sto cujem , sto saznam rado cu podjelit sa svima vama @Omar isto je Memis izjavioo , pa i zakric za kojeg sam reko ... treba se spremit mlanut olimpica bice cener ulaz garanat
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 26, 2016 2:51 pm

Da Bog da i buba i Stila potpisali i Mirso bio kralj foruma
Cuva Bog Zelju svog!

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 26, 2016 2:53 pm

:palacgore: Dobro Mirsoni

Hajmo dobiti Olimpik pa makar i 1-0, samo da se upise prva pobjeda! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Pustite razbijanja, 4-5 komada, prosle godine smo jedva Velez dobili, Rudar nismo nikako uspjeli pobjediti. Treba ozbiljno uci u tekmu i dati sve od sebe.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u uto jul 26, 2016 2:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

krajisnik87
Kontakt:

uto jul 26, 2016 2:53 pm

Ma Mirso je brat sta je god napisao kasnije je i bilo tacno rekao je pregovaramo Subicem tako je i bilo,Memisevic isto.Juce sa Bubu spomenu i kasnije gg potvrdi da smo i njega kontaktirali.Samo pisi brate cekamo da napises da je neko zavrsen
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Whisperer

uto jul 26, 2016 3:03 pm

krajisnik87 je napisao/la:Ma Mirso je brat sta je god napisao kasnije je i bilo tacno rekao je pregovaramo Subicem tako je i bilo,Memisevic isto.Juce sa Bubu spomenu i kasnije gg potvrdi da smo i njega kontaktirali.Samo pisi brate cekamo da napises da je neko zavrsen slika slika
ma brt sto cujem saznam to iznesem i prenesem , kad bude 100% nesto zavrseno to cu reci , cekamo za nemira ako mu ne ispadne vani ocel sletit u jato plavooooo , lego bi ko samar budali.. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 26, 2016 3:18 pm

Nedim Đumišić, sjajni stoper iz Toronta u najtrofejnijem bh. klubu
Spoiler:
Mladi 17-godišnji potencijalni reprezentativac BiH iz Toronta Nedim Đumišić nastavlja svoj nogometni put u juniorskom pogonu najtrofejnijeg bosanskohercegovačkog kluba u FK Željezničar.

Nedim se trenutno nalazi sa svojim novim klubom na Bjelašnici gdje su u toku pripreme za predstojeću sezonu.

Nedim Đumišić je rođen 1999. godine u Torontu (Kanada). Igra na poziciji stopera, a visok je čak 194 cm. Nogomet igra od svoje osme godine, a u Dixie SC iz Toronta pravi svoje prve fudbalske korake, gdje osvaja i mnogobrojne nagrade i priznanja, a u kampu u Zenici je bio i jedan od najistaknutijih fudbalera.

U protekloj sezoni Nedim je veoma uspješno nastupao na poziciji stopera za kadetske i juniorske selekcije SC North Mississauga, a u februaru ove godine učestvovao je i na kampu za bhtalente iz dijaspore koji je održan u Zenici gdje je bio i jedan od najzapaženijih fudbalera.

Želja ovog mladog potencijalnog “Zmaja” je da i u Željezničaru nastavi sa odličnim igrama, te da se i u budućnosti nađe na spisku selektora za jednu od mladih selekcija reprezentacije BiH.

– Moj san je ispunjen, da igram za najtrofejniji klub u Bosni i Herecegovini. Nadam se da ću odličnim partijama u juniorskom timu skrenuti pažnju trenera seniorskog tima. Također se nadam da sam svojom igrom i zalaganjem uspio da skrenem pažnju selektora u februaru na kampu u Trening centru u Zenici. Najveća mi je želja da opet nosim najdraži dres reprezentacije BiH.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

fk1921

uto jul 26, 2016 3:19 pm

Jel Sanel Jahic dosao kao povrijedjen igrac ili se povrijedio na treningu?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 26, 2016 3:20 pm

fk1921 je napisao/la:Jel Sanel Jahic dosao kao povrijedjen igrac ili se povrijedio na treningu?
Povrijedio na treningu i bit će u konkurenciji za Olimpik
Cuva Bog Zelju svog!

Whisperer

uto jul 26, 2016 3:24 pm

Dr. Kostic je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Jel Sanel Jahic dosao kao povrijedjen igrac ili se povrijedio na treningu?
Ja msm tek ce jaha bit spreman za 3 il 4 kolo

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 26, 2016 3:28 pm

Stvarno Jel moguće da na tm onaj maneken više vrijedi od stile? Hahaha
Cuva Bog Zelju svog!

nookey
Kontakt:

uto jul 26, 2016 3:30 pm

Dr. Kostic je napisao/la:
Ja bih ovako protiv Regoja:

Ćeman
Siniša Bocaccini Bevab
Blagoje
Miroslav Bekrić Požder
Lendrić Jahić Stevo

7:1 za nas :ganja:

cikazubo
Kontakt:

uto jul 26, 2016 3:31 pm

Dulja vrijedi onoliko koliko smo im mi ponudili, nece im niko specijalno vise dati, ako ga se sad ne rijese njemu ce cijena postepeno padati i bice slican ishod kao i sa Svrakom.

mula
Kontakt:

uto jul 26, 2016 3:35 pm

........................Fejzić
S.Stevanović.....Talijan....Grk......Bevab
M.Stevanović....Blagojević...Ugljesa Pozder
...............Lendric
.......................Nikolić

Protiv Olimica
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

mula
Kontakt:

uto jul 26, 2016 3:39 pm

cikazubo je napisao/la:Dulja vrijedi onoliko koliko smo im mi ponudili, nece im niko specijalno vise dati, ako ga se sad ne rijese njemu ce cijena postepeno padati i bice slican ishod kao i sa Svrakom.
Nema šanse
Duljević za razliku od Svrake nije isprozivan od navijača i veći je profesionalac.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Whisperer

uto jul 26, 2016 3:40 pm

cikazubo je napisao/la:Dulja vrijedi onoliko koliko smo im mi ponudili, nece im niko specijalno vise dati, ako ga se sad ne rijese njemu ce cijena postepeno padati i bice slican ishod kao i sa Svrakom.
po svemu sudeci nama ce bit najveci konkurenti zrinja i kone mozda, Zrinja uze ovog pehara dobar igrac pritom je siroki oslabio , protiv olimpica treba izvest. fejza- kosoric-grk- sinisa stevanovic-lazic- blagoje -ugljesa -mico- zeric- nikolic- lendra i trica im negine :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Prijava  •  Registracija