Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

baxuz87
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 4:12 pm

Tryg je napisao/la:OOOOOOOOO OOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOO

Sent from my iPhone using Tapatalk
YEBEM TE SARAJVOOOOOO
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV

avlami97
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:13 pm

Zna li iko koliko će karata biti pušteno u prodaju - ukupno? Još ove godišnje idu k'o halva. Bit će krkljanac pravi. STOP prodaji karata :karanje:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Haklapuc
Kontakt:

ChWilla je napisao/la:ja mislim da će u ovoj sezoni gubljenja bodova od "autsajdera" biti više nego ikad. onaj metalege je dobra ekipa i mnogi će slomiti zube na njima, naročito na strani.
Ako mislimo uzeti titulu, jednostavno moramo pobjeđivati autsajdere, to je jasno ko dan. Pa prošle sezone od jačih ekipa smo samo od Zrinjskog imali lošiji međusobni pa eto završismo na petom mjestu upravo zbog malih utakmica. 4 izgubljena boda protiv Slavije, 5 protiv Rudara, 3 protiv Mladosti, samo jedan osvojen protiv Radnika, pa eto računajte gdje bismo završili s bodovima protiv autsajdera.

Hurmasica
Kontakt:

Drljević o filmu "Fata": Ona ima više ljubavi nego svi mi

http://ba.n1info.com/a106139/Vijesti/Ku ... -danu.html" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:16 pm

Bit ce ludilo sutra, jos samo da jug bude u elementu u sta ne sumnjam plus koreografija...
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Haklapuc
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:16 pm

Neandertalac je napisao/la:
Haklapuc je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Fejzic
Memija_Aco_Bocacini_Husic
Beganovic_Ugljesa_Bekric_Lendric
Pozder_Nikolic

Naprijed Zeljo ljubavi moja!
Slično razmišljamo, s tim da ja ni u ludilu ne bih trošio Lendrića na toj poziciji. I još smatram da bi nam više donio pokretljiviji vezni red sa dva trkača Šećerovićem i Radinovićem.
Ne razmisljamo. Ja ne bi ovako ali struka bi. Vidjecemo.
Sretno nam.
Ne bih ni ja, ali sam svjestan da imamo ukupno jedno krilo u rosteru za ovu utakmicu i to momka koji je dosad ovakvu utakmicu gledao samo na tv-u. Beganović nam je prijeko potreban zbog svoje agresivnosti i muda, iskreno se nadam da je napredovao u odnosu na prošlu sezonu.

ChWilla
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:19 pm

Haklapuc je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:ja mislim da će u ovoj sezoni gubljenja bodova od "autsajdera" biti više nego ikad. onaj metalege je dobra ekipa i mnogi će slomiti zube na njima, naročito na strani.
Ako mislimo uzeti titulu, jednostavno moramo pobjeđivati autsajdere, to je jasno ko dan. Pa prošle sezone od jačih ekipa smo samo od Zrinjskog imali lošiji međusobni pa eto završismo na petom mjestu upravo zbog malih utakmica. 4 izgubljena boda protiv Slavije, 5 protiv Rudara, 3 protiv Mladosti, samo jedan osvojen protiv Radnika, pa eto računajte gdje bismo završili s bodovima protiv autsajdera.
to je tačno, mislim da smo protiv prvih 4 imali 15 bodova a protiv zadnjih 4 16. samo mislim da niko neće biti imun na to, više nego ikad.
gradi željo boli te *****

1921.ba
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:23 pm

Sa ponosom vas obavještavamo da je danas do 15 sati prodano 1210 godišnjih ulaznica za sezonu 2016/2017 što je rekordan iznos u proteklih šest godina. Prodaja se nastavlja danas do 18 sati, te sutra od 9 do 14 sati.
Za se vas koji u naredna dva dana ne stignete kupiti svoju ulaznicu, prodaja se nastavlja od ponedjeljka od 10 sati.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

avlami97
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:23 pm

FK Željezničar
1 min
Sa ponosom vas obavještavamo da je danas do 15 sati prodano 1210 godišnjih ulaznica za sezonu 2016/2017 što je rekordan iznos u proteklih šest godina. Prodaja se nastavlja danas do 18 sati, te sutra od 9 do 14 sati.
Za se vas koji u naredna dva dana ne stignete kupiti svoju ulaznicu, prodaja se nastavlja od ponedjeljka od 10 sati.
Još jednom vas napominjemo da godišnju ulaznicu možete kupiti i na portalu kupikartu.ba te je dobiti na vašu kućnu adresu

Grbavica
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:24 pm

ma ljepota kad imaš godišnju, raja se polomi tražeći kartu za derbi, a ti sjediš u hladu i zagrijavaš se za sutra :mrgreen:
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

cikazubo
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:25 pm

Samo da bude ozvucenje normalno sutra pa da grmimo svi kao jedan.

damirfile
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:25 pm

Grbavica je napisao/la:ma ljepota kad imaš godišnju, raja se polomi tražeći kartu za derbi, a ti sjediš u hladu i zagrijavaš se za sutra :mrgreen:
Neki smo daleko :ganja:

Haklapuc
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:27 pm

ChWilla je napisao/la:
Haklapuc je napisao/la:
to je tačno, mislim da smo protiv prvih 4 imali 15 bodova a protiv zadnjih 4 16. samo mislim da niko neće biti imun na to, više nego ikad.
Bilo kako bilo, moramo biti svjesni da se ni sad neće pokazati svi novi igrači i da ćemo na zimu morati dodatno pojačati i osvježiti ekipu ukoliko želimo titulu. Mislim da nismo ni svjesni koliko će Liga za prvaka biti teška i iscrpljujuća. Pričamo o nekoj širini, a ruku na srce već u prvom kolu se moramo krpiti zbog izostanaka Blagojevića i Stevanovića. Mislim da je sa novim sistemom takmičenja prošlo vrijeme kada si titulu mogao osvojiti kombinovanjem 13-14 igrača.

w0st
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:31 pm

Joj ubi me ova napetost da hoce samo pocet

Jaozinho22

pet jul 22, 2016 4:31 pm

Neandertalac ako i imaš info ko sutra igra neozbiljno je objaviti na jednom javnom forumu...sto neko reče Hurta ne mora ni otići na utakmicu samo nek ovdje uđe i pročita sta mi pišemo sve ima na tacni. U redu analize neke u redu diskusija ali iznijet prvih jedanaest,30 sati pred utakmicu stvarno neozbiljno.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

ChWilla
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:32 pm

sigurno.

s tim da ti je blagojević najvjerovatnije najbolji igrač prošle sezone kad se cijela sabere, a stevanović top 3 otkad je došao, vjerovatno i top 2. niko u ligi nema zamjene za svoja tri-četiri najbolja igrača.
gradi željo boli te *****

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:32 pm

Na Grbavici je tolika guzva da je ja ne pamtim. Sto za karte, sto u fanshopu. Dosle majice i raja dosla da se opremi za sutra..
Spremite se za sutra dobro, pravimo spektakl kao i svaki put do sada, a ostalo je na igracima !

avlami97
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:35 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Neandertalac ako i imaš info ko sutra igra neozbiljno je objaviti na jednom javnom forumu...sto neko reče Hurta ne mora ni otići na utakmicu samo nek ovdje uđe i pročita sta mi pišemo sve ima na tacni. U redu analize neke u redu diskusija ali iznijet prvih jedanaest,30 sati pred utakmicu stvarno neozbiljno.
ma znaš da on uvijek fula ;) ;) Najvaio je za juče BUM, pa ništa. Samo Kosta zna, kako i šta?

fk1921

pet jul 22, 2016 4:40 pm

avlami97 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Neandertalac ako i imaš info ko sutra igra neozbiljno je objaviti na jednom javnom forumu...sto neko reče Hurta ne mora ni otići na utakmicu samo nek ovdje uđe i pročita sta mi pišemo sve ima na tacni. U redu analize neke u redu diskusija ali iznijet prvih jedanaest,30 sati pred utakmicu stvarno neozbiljno.
ma znaš da on uvijek fula ;) ;) Najvaio je za juče BUM, pa ništa. Samo Kosta zna, kako i šta?
nema info, nagadja ko svi mi ovdje...svejedno sto ga uopste comment, nebitan lik totalno :D
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Haklapuc
Kontakt:

pet jul 22, 2016 4:41 pm

ChWilla je napisao/la:sigurno.

s tim da ti je blagojević najvjerovatnije najbolji igrač prošle sezone kad se cijela sabere, a stevanović top 3 otkad je došao, vjerovatno i top 2. niko u ligi nema zamjene za svoja tri-četiri najbolja igrača.
Ma naravno, svjestan sam ja da na klupi ne možemo imati igrače podjednakih kvaliteta kao Blagojević ili Stevanović, ja više ciljam na to da u slučaju njihovog izostanka na klupi moraš imati igrača koji je u stanju odgovoriti na zadatke koje mu trener da. Biću jako sretan ako se sutra novajlije koje će biti u ekipi pokažu u pravom svjetlu, jer će se tako dokazati da imamo jaku klupu koja će nam itekako trebati u nastavku prvenstva.

Trenutno korisnika/ca: blueboy, Brkoo, Charlie Sheen, Google [Bot], PratimsamoPlave, showa_00, Ujko i 48 gostiju.

Prijava  •  Registracija