Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 12:32 pm

ne svidja mi se ovo prebacivanje favorita na nasu stranu, pitari su skontali nakon 2 poraza od nas, skontali da igracki jaci tim ne pobjedjuje uvijek u derbiju... ali ako mogu reci, nismo vec sigurno 2 godine bili favoriti u derbiju... pa treba muski prihvatiti i tu ulogu sada i pokazati zasto smo bolji... to znaci, bez nekog srkleta igrati i razviti svoju igru, imamo kvalitet da ih napokon pobjedimo sa vise od 2-3 razlike, ali naravno treba protivnika cijeniti i ne misliti na fazon "lako cemo"... samo hrabro i maksimalno angazovano, samo ne ko sinisa prosli derbi :D
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

1921.ba
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:40 pm

cao pitjitji :karanje: :kafa:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

MU'MIN T.M.
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:48 pm

nikson
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:50 pm

Sve ce ovo doci na svoje do derbija, ovaj Kostic bas zna sta radi...Nikad mi ovakve treninge nismo imali...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Hurmasica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:50 pm

Promocija sezonskih ulaznica i članskih kartica FK Željezničar održat će se u subotu, 16. jula u Konzum Family Centru (Ložionička 16) od 11 do 15 sati te u nedjelju, 17. jula u Sarajevo City Centru od 12 do 16 sati. Vaši domaćini u subotu će biti Miroslav Stevanović i Jovan Blagojević, dok ćete se u nedjelju moći družiti sa Vedranom Kjosevskim i Denisom Pozderom.

Pored razgovora sa našim prvotimcima i mogućnosti da kupite sezonske ulaznice i članske kartice, naš vjerni sponzor Sarajevski Kiseljak pripremio je malonogometni ambijent, a najuspješnije učesnike očekuju vrijedne nagrade.

Budite sa nama!

Mi smo Željini, Željo je naš!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:57 pm

Plava Porodica je napisao/la:Jedva nafato malo vremena da trening pogledam, bio dole oko 10:30 kad nista. Vidim u cosku stoji trening skalamerija, verovatno je kasnije.
U 11 trening budalice sto se ne javi, ja bio tu u blizini stadiona :ganja:

storm_raider
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:09 pm

Hurmasica je napisao/la:Promocija sezonskih ulaznica i članskih kartica FK Željezničar održat će se u subotu, 16. jula u Konzum Family Centru (Ložionička 16) od 11 do 15 sati te u nedjelju, 17. jula u Sarajevo City Centru od 12 do 16 sati. Vaši domaćini u subotu će biti Miroslav Stevanović i Jovan Blagojević, dok ćete se u nedjelju moći družiti sa Vedranom Kjosevskim i Denisom Pozderom.

Pored razgovora sa našim prvotimcima i mogućnosti da kupite sezonske ulaznice i članske kartice, naš vjerni sponzor Sarajevski Kiseljak pripremio je malonogometni ambijent, a najuspješnije učesnike očekuju vrijedne nagrade.

Budite sa nama!

To je ono o cemu smo pricali, bravo, bravo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

CARSONIO
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:10 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ne svidja mi se ovo prebacivanje favorita na nasu stranu, pitari su skontali nakon 2 poraza od nas, skontali da igracki jaci tim ne pobjedjuje uvijek u derbiju... ali ako mogu reci, nismo vec sigurno 2 godine bili favoriti u derbiju... pa treba muski prihvatiti i tu ulogu sada i pokazati zasto smo bolji... to znaci, bez nekog srkleta igrati i razviti svoju igru, imamo kvalitet da ih napokon pobjedimo sa vise od 2-3 razlike, ali naravno treba protivnika cijeniti i ne misliti na fazon "lako cemo"... samo hrabro i maksimalno angazovano, samo ne ko sinisa prosli derbi :D
apsolutno se slazem sa tobom cak se i ne sjecam kad im je gora bila atmosfera pred derbi totalno su divovi psihicki pali valjda im ova nasa lijepa prica ne godi jer oni su uvijek vise mrzili Zelju nego sto su volili svoj klub .
Imati igrace poput Benke,Duljevica,Bekica,Sarica,Husejinovica i biti ovako negativan mi nije jasno pogoto za njih divove :rofl: :rofl: :rofl:
koji si prvaci u euforiji setnja ligom itd
Moram priznati da mi se ovo ne svidja da nam igra blagojevic i stevanovic bili bi favoriti ali ovako moje misljenje je da su blizi pobjedi

avlami97
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:17 pm

U derbiju se nikada ne zna. Ni meni se ne sviđa euforija. Ko zabije prvi gol, u ogromnoj je prednosti. Ne daj Bože da nam uđe neka frljoka u prvih 15 minuta. Voda uđe u uši, a oni dobiju krila, igra na kontre... Samo hladne glave ući u tekmu i vjerovati da i nakon, lupam o:2, možeš pobijediti.

Glava, psiha i sreća će odlučiti, ili neka frljoka. Po kvalitetu smo tu negdje, iako je to teško sada znati kada nismo odigrali ni jednu tekmu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Okolele
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:17 pm

Evo na hayatu ima promotivna reklama za sezoneske karte i clanstvo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

ChWilla
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:20 pm

ma ja tu euforiju uopšte ne vidim. raja je više i radoznala (jer smo malo toga mogli vidjeti na djelu) i skeptična nego euforična.

kod njih jeste obratno, dolaze neke stvari iz donjeg dijela leđa u glavu. prodao si trajno klub, a opet se tjeraš sa željom, širokim, zrinjskim...radnikom...nisi odskočio, nego si opet tu. a mislio si, i ubijedili su te da ćeš odskočiti...
gradi željo boli te *****

LARSSON
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:22 pm

Ako hoćete da se nervirate imate Džumhura na BHTu, ohanite malo :ganja:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

avlami97
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:38 pm

Željezničar i Sarajevo u subotu od 20 sati
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

storm_raider
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:38 pm

Ljudi, hajmo neki prijedlog - sta biste jos voljeli imati na forumu?

Trenutno radim na tome da razvijem dodatni plugin koji ce izbacivati rezultate, imati neki feed naseg Zelje. To cemo napraviti za svaki dio podforuma za taj tim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

CARSONIO
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:40 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: koja sminka
arelinho je napisao/la:Evo derbi igramo u subotu u 20:00. Ja sam zadovoljan. Jer je ljeto pa je ok da igramo noćnu utakmicu. :pljesak: :pljesak:

Elegant
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:41 pm

Tri dana pred derbi naslov "Stevanovic produzio ugovor do 2018." :zeljeznicar1:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:47 pm

gdje ste pročitali to za termin derbija?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Grbavica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:48 pm

Hurmasica je napisao/la:Promocija sezonskih ulaznica i članskih kartica FK Željezničar održat će se u subotu, 16. jula u Konzum Family Centru (Ložionička 16) od 11 do 15 sati te u nedjelju, 17. jula u Sarajevo City Centru od 12 do 16 sati. Vaši domaćini u subotu će biti Miroslav Stevanović i Jovan Blagojević, dok ćete se u nedjelju moći družiti sa Vedranom Kjosevskim i Denisom Pozderom.

Budite sa nama!

Ja sinoc o ovome kad ono danas najava. Aferim za ljude zadužene za marketing.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

CARSONIO
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:52 pm

Grbavica je napisao/la:

Budite sa nama!

Ja sinoc o ovome kad ono danas najava. Aferim za ljude zadužene za marketing.
ovo i tekma u 20h mi popravi ovaj tmurni dan :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: samo jos da ga Zera zabije

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:52 pm

storm_raider je napisao/la:Ljudi, hajmo neki prijedlog - sta biste jos voljeli imati na forumu?

Trenutno radim na tome da razvijem dodatni plugin koji ce izbacivati rezultate, imati neki feed naseg Zelje. To cemo napraviti za svaki dio podforuma za taj tim.
Možeš li to malo pobliže objasniti?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Brkoo, Durgo, Google [Bot], mali, mamba21, PratimsamoPlave, Veteran1965 i 53 gosta.

Prijava  •  Registracija