Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Jaozinho22
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 10:11 am

Ako ginemo, ginemo svi zajedno :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

dell21
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:13 am

Jacina tima ne igra ulogu nikakvu. Derbi je nesto posebno I nijanse ce odluciti kao uvijek do sada.

Kapiten
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:15 am

Mislim da pretjerujete. Naravno da ulogu igra i taktika i kvalitet igraca.

Okolele
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:16 am

„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Hurmasica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:20 am

Fejzić: Jedva čekam derbi na Grbavici, navijači su naša dodatna prednost

Pročitajte više na: http://sport1.ba/fejzic-jedva-cekam-der ... -prednost/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

cikazubo
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:21 am

Svakako da glavnu ulogu igraju taktika i kvalitet, pa nije mma, naravno bez želje i žara nema pobjede, al to se valjda podrazumijeva kad je derbi. Nije Edis dobio derbi na Grbavici samo zato sto je nafuro igrace da trce ko ludi, mi smo njih u svakom pogledu nadigrali i nadmasili takticki, a za to je svakako potrebna ta motivacija koja je na visem nivou nego inace. Prosli derbi npr je bio bas dosadan, igre nije bilo, jedan detalj odlucio pobjednika, sve se svodilo na neke greske i individualne sposobnosti, tako da ako Kostic fino postavi ekipu i ako se budu pridrzavali zadataka vjerujem da cemo uzeti s 2 gola razlike, jer pite na pripremama igraju istu igru kao na proljece.

Kapiten
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:23 am

cikazubo je napisao/la:Svakako da glavnu ulogu igraju taktika i kvalitet, pa nije mma, naravno bez želje i žara nema pobjede, al to se valjda podrazumijeva kad je derbi. Nije Edis dobio derbi na Grbavici samo zato sto je nafuro igrace da trce ko ludi, mi smo njih u svakom pogledu nadigrali i nadmasili takticki, a za to je svakako potrebna ta motivacija koja je na visem nivou nego inace. Prosli derbi npr je bio bas dosadan, igre nije bilo, jedan detalj odlucio pobjednika, sve se svodilo na neke greske i individualne sposobnosti, tako da ako Kostic fino postavi ekipu i ako se budu pridrzavali zadataka vjerujem da cemo uzeti s 2 gola razlike, jer pite na pripremama igraju istu igru kao na proljece.
Bas tako. :palacgore:

kontranogama
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:30 am

Po svemu do sada vidjenom i napisanom da je derbi u 3-4 kolu ja bi na nas zivot stavio. Ovako pomalo strepim da momci nisu uigrani. Ali derbi je derbi i ako daju sve od sebe kao sto moraju onda uzimamo. Ja se ne bojim ove sezone, samo da prvu tekmu uzmemo zbog naseg navijackog mentaliteta. Sa pobijedom imamo svaku sljedecu tekmu 30% gledalaca VISE nego normalno. VTZ
Zadnja izmjena: kontranogama, dana/u pet jul 15, 2016 10:56 am, ukupno mijenjano 1 put.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:42 am

fin broj članova na zvaničnoj :) 4111
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Jaozinho22

pet jul 15, 2016 10:46 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:fin broj članova na zvaničnoj :) 4111
Ako klepimo kosooke mogli bi i na 5.000 :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Grbavica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 10:54 am

Trebalo bi malo pojačati marketing u narednih mjesec dana. Dijaspora je tu, stranci su tu, pun je grad.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

MU'MIN T.M.
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:16 am

Može li neko uslikati i postaviti slike sa imenima, ispisanim na ciglama ma zapadu....

boju dao si nebu...
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:18 am

Jedna mala kritika...ne znam do koga je, al meni nije jasno kako nisu mogli komplet garniture novih dresova i majica ubaciti prije mjesec dana u fan shop.
Jucer gledam, a vjerujem da je svakog dana isto, ko god izvadi clansku/godisnju udje u fan shop. Jucer 3-4 covjeka pitaju za dresove, kaze cura tek oko 20-og. :roll:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Plava Porodica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:21 am

Jedva nafato malo vremena da trening pogledam, bio dole oko 10:30 kad nista. Vidim u cosku stoji trening skalamerija, verovatno je kasnije.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

delinjo
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:26 am

Plava Porodica je napisao/la:Jedva nafato malo vremena da trening pogledam, bio dole oko 10:30 kad nista. Vidim u cosku stoji trening skalamerija, verovatno je kasnije.
kako ti nije stid opremu koja kosta 8 milja zvati skalamerijom ccc :ganja: :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Hurmasica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:30 am

Počeo je trening u 11. Postavili su mrežu do kraja na pomoćnom tako da što ste gledali (barem bez naprezanja) gledali ste :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Jaozinho22

pet jul 15, 2016 11:32 am

delinjo je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Jedva nafato malo vremena da trening pogledam, bio dole oko 10:30 kad nista. Vidim u cosku stoji trening skalamerija, verovatno je kasnije.
kako ti nije stid opremu koja kosta 8 milja zvati skalamerijom ccc :ganja: :ganja:
:lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,

Amar Osim.

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:39 am

Ima li ko da živi u onim zgradama iznad pomoćnog da snimi trening? :D
Kad stave i mreže ispred tih zgrada :mrgreen:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

storm_raider
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:23 pm

Neandertalac je napisao/la:Pitari kukaju, vec alibije spremaju. Tako ce se sigurno i razvijati sitiacija narednih dana, to mi favoriti ce se sigurno jos vise napumpavati. Treba to oprezno, bez puno busanja u grudi, derbi je, ne pobjedjuje uvijek jaca ekipa na papiru itd. Pogotovo jer i mi imamo dosta novih stvari.
Ne bih bio nezadovoljan remijem iako se nekako blesavo nadam rapsodiji momaka u plavom.
:palacgore:

Bas tako, u derbiju je euforija najveci neprijatelj. To je posebna utakmica i mnogi samo zbog te utakmice prate ovo prvenstvo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Jaozinho22

pet jul 15, 2016 12:31 pm

Trealo bi se sutra sta zapjevat :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,

Amar Osim.

Trenutno korisnika/ca: Bosanac1993, Brkoo, Mirek11 i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija