Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 10:54 am

Trebalo bi malo pojačati marketing u narednih mjesec dana. Dijaspora je tu, stranci su tu, pun je grad.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

MU'MIN T.M.
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:16 am

Može li neko uslikati i postaviti slike sa imenima, ispisanim na ciglama ma zapadu....

boju dao si nebu...
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:18 am

Jedna mala kritika...ne znam do koga je, al meni nije jasno kako nisu mogli komplet garniture novih dresova i majica ubaciti prije mjesec dana u fan shop.
Jucer gledam, a vjerujem da je svakog dana isto, ko god izvadi clansku/godisnju udje u fan shop. Jucer 3-4 covjeka pitaju za dresove, kaze cura tek oko 20-og. :roll:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Plava Porodica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:21 am

Jedva nafato malo vremena da trening pogledam, bio dole oko 10:30 kad nista. Vidim u cosku stoji trening skalamerija, verovatno je kasnije.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

delinjo
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:26 am

Plava Porodica je napisao/la:Jedva nafato malo vremena da trening pogledam, bio dole oko 10:30 kad nista. Vidim u cosku stoji trening skalamerija, verovatno je kasnije.
kako ti nije stid opremu koja kosta 8 milja zvati skalamerijom ccc :ganja: :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Hurmasica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:30 am

Počeo je trening u 11. Postavili su mrežu do kraja na pomoćnom tako da što ste gledali (barem bez naprezanja) gledali ste :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Jaozinho22

pet jul 15, 2016 11:32 am

delinjo je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Jedva nafato malo vremena da trening pogledam, bio dole oko 10:30 kad nista. Vidim u cosku stoji trening skalamerija, verovatno je kasnije.
kako ti nije stid opremu koja kosta 8 milja zvati skalamerijom ccc :ganja: :ganja:
:lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 15, 2016 11:39 am

Ima li ko da živi u onim zgradama iznad pomoćnog da snimi trening? :D
Kad stave i mreže ispred tih zgrada :mrgreen:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

storm_raider
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:23 pm

Neandertalac je napisao/la:Pitari kukaju, vec alibije spremaju. Tako ce se sigurno i razvijati sitiacija narednih dana, to mi favoriti ce se sigurno jos vise napumpavati. Treba to oprezno, bez puno busanja u grudi, derbi je, ne pobjedjuje uvijek jaca ekipa na papiru itd. Pogotovo jer i mi imamo dosta novih stvari.
Ne bih bio nezadovoljan remijem iako se nekako blesavo nadam rapsodiji momaka u plavom.
:palacgore:

Bas tako, u derbiju je euforija najveci neprijatelj. To je posebna utakmica i mnogi samo zbog te utakmice prate ovo prvenstvo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Jaozinho22

pet jul 15, 2016 12:31 pm

Trealo bi se sutra sta zapjevat :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:32 pm

ne svidja mi se ovo prebacivanje favorita na nasu stranu, pitari su skontali nakon 2 poraza od nas, skontali da igracki jaci tim ne pobjedjuje uvijek u derbiju... ali ako mogu reci, nismo vec sigurno 2 godine bili favoriti u derbiju... pa treba muski prihvatiti i tu ulogu sada i pokazati zasto smo bolji... to znaci, bez nekog srkleta igrati i razviti svoju igru, imamo kvalitet da ih napokon pobjedimo sa vise od 2-3 razlike, ali naravno treba protivnika cijeniti i ne misliti na fazon "lako cemo"... samo hrabro i maksimalno angazovano, samo ne ko sinisa prosli derbi :D
100/94/37/34 - i to je to!

1921.ba
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:40 pm

cao pitjitji :karanje: :kafa:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

MU'MIN T.M.
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:48 pm

nikson
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:50 pm

Sve ce ovo doci na svoje do derbija, ovaj Kostic bas zna sta radi...Nikad mi ovakve treninge nismo imali...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Hurmasica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:50 pm

Promocija sezonskih ulaznica i članskih kartica FK Željezničar održat će se u subotu, 16. jula u Konzum Family Centru (Ložionička 16) od 11 do 15 sati te u nedjelju, 17. jula u Sarajevo City Centru od 12 do 16 sati. Vaši domaćini u subotu će biti Miroslav Stevanović i Jovan Blagojević, dok ćete se u nedjelju moći družiti sa Vedranom Kjosevskim i Denisom Pozderom.

Pored razgovora sa našim prvotimcima i mogućnosti da kupite sezonske ulaznice i članske kartice, naš vjerni sponzor Sarajevski Kiseljak pripremio je malonogometni ambijent, a najuspješnije učesnike očekuju vrijedne nagrade.

Budite sa nama!

Mi smo Željini, Željo je naš!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pet jul 15, 2016 12:57 pm

U 11 trening budalice sto se ne javi, ja bio tu u blizini stadiona :ganja:

storm_raider
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:09 pm

Hurmasica je napisao/la:Promocija sezonskih ulaznica i članskih kartica FK Željezničar održat će se u subotu, 16. jula u Konzum Family Centru (Ložionička 16) od 11 do 15 sati te u nedjelju, 17. jula u Sarajevo City Centru od 12 do 16 sati. Vaši domaćini u subotu će biti Miroslav Stevanović i Jovan Blagojević, dok ćete se u nedjelju moći družiti sa Vedranom Kjosevskim i Denisom Pozderom.

Pored razgovora sa našim prvotimcima i mogućnosti da kupite sezonske ulaznice i članske kartice, naš vjerni sponzor Sarajevski Kiseljak pripremio je malonogometni ambijent, a najuspješnije učesnike očekuju vrijedne nagrade.

Budite sa nama!

Mi smo Željini, Željo je naš!
To je ono o cemu smo pricali, bravo, bravo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

CARSONIO
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:10 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ne svidja mi se ovo prebacivanje favorita na nasu stranu, pitari su skontali nakon 2 poraza od nas, skontali da igracki jaci tim ne pobjedjuje uvijek u derbiju... ali ako mogu reci, nismo vec sigurno 2 godine bili favoriti u derbiju... pa treba muski prihvatiti i tu ulogu sada i pokazati zasto smo bolji... to znaci, bez nekog srkleta igrati i razviti svoju igru, imamo kvalitet da ih napokon pobjedimo sa vise od 2-3 razlike, ali naravno treba protivnika cijeniti i ne misliti na fazon "lako cemo"... samo hrabro i maksimalno angazovano, samo ne ko sinisa prosli derbi :D
apsolutno se slazem sa tobom cak se i ne sjecam kad im je gora bila atmosfera pred derbi totalno su divovi psihicki pali valjda im ova nasa lijepa prica ne godi jer oni su uvijek vise mrzili Zelju nego sto su volili svoj klub .
Imati igrace poput Benke,Duljevica,Bekica,Sarica,Husejinovica i biti ovako negativan mi nije jasno pogoto za njih divove :rofl: :rofl: :rofl:
koji si prvaci u euforiji setnja ligom itd
Moram priznati da mi se ovo ne svidja da nam igra blagojevic i stevanovic bili bi favoriti ali ovako moje misljenje je da su blizi pobjedi

avlami97
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:17 pm

U derbiju se nikada ne zna. Ni meni se ne sviđa euforija. Ko zabije prvi gol, u ogromnoj je prednosti. Ne daj Bože da nam uđe neka frljoka u prvih 15 minuta. Voda uđe u uši, a oni dobiju krila, igra na kontre... Samo hladne glave ući u tekmu i vjerovati da i nakon, lupam o:2, možeš pobijediti.

Glava, psiha i sreća će odlučiti, ili neka frljoka. Po kvalitetu smo tu negdje, iako je to teško sada znati kada nismo odigrali ni jednu tekmu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Okolele
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:17 pm

Evo na hayatu ima promotivna reklama za sezoneske karte i clanstvo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.

Prijava  •  Registracija