Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

MATORI
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 1:54 pm

avlami97 je napisao/la:
MATORI je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Građanska dužnost obavljena. Jug br. 78 za sina, a Sjever-penzionerska 22. Ova moja penzionerska populacija mi je malo zakazala. Valjda čekaju da vrijeme bude ugodnije. :zeljeznicar1:
Buraz mora li se imati članska za kupovinu penzionerske ?
Ne treba, ali to ti je jedan od ličnih dokumenata. Nije džaiz bez takvih stvari ulicom hodati. Šalim se, ali ako si u mogućnosti kupi ili produži članarinu. :D
Ma moram ovih dana produžiti dvije i uplatiti jednu članarinu, za moju dvojicu i njihovog jarana (studenti).
Vala za sebe neću ako ne moram...

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 2:07 pm

sergejevic je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
mkulaglic je napisao/la: A Haris Skoro voza ko čarobnjak iz Oza :)

Sent from my C5303 using Tapatalk
Zahvaljujci njemu navijam za Zelju :)
Dobar je bio. Samo ima on brata, mislim da bi se danas o njemu pricalo kao o Mesi ili Papetu da nije imao jednu nesrecu, Hamdija. Uvijek je bio bolji fudbaler od Harisa, ali eto sudbina mu nije dala da odigra svoje.
Znam i njega :)
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Izlija
Moderator
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:12 pm

Razočarao si me Matori sad pravo, hajde da je neko od ovih geliptera tako hladno rekao za člansku pa bih i razumio ali ti da tako kažeš, nemam riječi. Moj je stari odmah prvog donjeo lovu za sebe i mamu, iako ne idu na utakmice moraju da imaju člansku, tog dijela identiteta se nikada neće odreći.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

MATORI
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:20 pm

Izlija je napisao/la:Razočarao si me Matori sad pravo, hajde da je neko od ovih geliptera tako hladno rekao za člansku pa bih i razumio ali ti da tako kažeš, nemam riječi. Moj je stari odmah prvog donjeo lovu za sebe i mamu, iako ne idu na utakmice moraju da imaju člansku, tog dijela identiteta se nikada neće odreći.
Da finasiraš troje (2+1) studenata sa jednom penzijom nebi NIJEDNE progovorio.
Usput rečeno ja ih častim članskim, oni kupuju godišnje od svoje love, tako da...
Nastavi, samo nastavi Izlija...

Benjoza
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:22 pm

Izlija je napisao/la:Razočarao si me Matori sad pravo, hajde da je neko od ovih geliptera tako hladno rekao za člansku pa bih i razumio ali ti da tako kažeš, nemam riječi. Moj je stari odmah prvog donjeo lovu za sebe i mamu, iako ne idu na utakmice moraju da imaju člansku, tog dijela identiteta se nikada neće odreći.
kod mene kuci svi je imaju, mati, babo, seka, dva brata, dvije snahe, dvije bratične i ja :D

storm_raider
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:34 pm

Nemaju svi iste uslove ljudi.. zato su delinjo i Minjore pokrenuli ovu akciju: viewtopic.php?f=51&t=291" target="_blank

U ovakvoj drzavi sretan je ako mu u kuci jedno radi.. volimo svi mi Zelju, ali treba biti i realan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

avlami97
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 2:35 pm

pile87 je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Zahvaljujci njemu navijam za Zelju :)
Dobar je bio. Samo ima on brata, mislim da bi se danas o njemu pricalo kao o Mesi ili Papetu da nije imao jednu nesrecu, Hamdija. Uvijek je bio bolji fudbaler od Harisa, ali eto sudbina mu nije dala da odigra svoje.
Znam i njega :)
Hamdija je bio ekstra igrač, prvo Unis, pa malo Bosna V, Pofalićki..., kao i Faik Kolar (trener Olimpika), igrao za popularni GEPEK. Faika su uspoređivali sa Papetom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

avlami97
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:36 pm

storm_raider je napisao/la:Nemaju svi iste uslove ljudi.. zato su delinjo i Minjore pokrenuli ovu akciju: viewtopic.php?f=51&t=291" target="_blank

U ovakvoj drzavi sretan je ako mu u kuci jedno radi.. volimo svi mi Zelju, ali treba biti i realan.
Upravo tako. Mene sramota sa kakvim prihodima moram živjeti i školovati sina. :lol:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Izlija
Moderator
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:39 pm

MATORI je napisao/la:
Da finasiraš troje (2+1) studenata sa jednom penzijom nebi NIJEDNE progovorio.
Usput rečeno ja ih častim članskim, oni kupuju godišnje od svoje love, tako da...
Nastavi, samo nastavi Izlija...
Ako sam te uvrijedio izvini, za izvinjenje imaš od mene člansku, može li tako. Mada si fulio poentu, svima je guravo ali ovoj omladini se mora malo toplije objasniti značaj članske a od tebe sam kao pripadnika starog korpusa navijača očekivao malo drugačije rezonovanje. Klub je ponudio penzionerima mogućnost godišnje bez članske zbog teške finansijske situacije u državi i tvoje je pravo da tu mogućnost i iskoristiš ali .....
Lijep pozdrav i očekujem da mi se javiš u pp da te častim članskom.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

plava pruga
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:43 pm

https://www.imageshack.us/i/pmnPxg79j" target="_blank Kolekcija

:zeljeznicar1:

MATORI
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:47 pm

"Izlija"
Hvala tebi ali ne treba meni ništa hvala Bogu.
Kupi člansku nekome kome je ona uslov za ulaznicu jug,
kad je meni klub već omogućio da ne moram platiti i članarinu
kao uslov za godišnju - penzionersku.
I nisam uvrijeđen, samo moram "replicirati".
Samo prije kritikovanja bilo koga treba malo razmisliti zašto je nešto tako kako jeste.

Alipasino
Kontakt:

uto jul 12, 2016 2:55 pm

Otvaranje sjeverne tribune tekma Zeljo Hajduk.Uzeli 1-0 dao Curic go.

Funk
Kontakt:

uto jul 12, 2016 3:10 pm

Obavljena duznost... JUG 86

Hurmasica
Kontakt:

uto jul 12, 2016 3:13 pm

Ukupno je naplaćeno i rezervisano 28 stolica na istočnoj tribini!

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 12, 2016 3:15 pm

Za nas koji nemaju milju za istok. Zna li ko koliko je godisnja, polugodisnja i pojedinacna za istok?
Cuva Bog Zelju svog!

SWRA_1921
Kontakt:

uto jul 12, 2016 3:16 pm

Dr. Kostic je napisao/la:Za nas koji nemaju milju za istok. Zna li ko koliko je godisnja, polugodisnja i pojedinacna za istok?
Pa kralju, da sacekas mozda da naprave tribinu? :mrgreen:

Masinovodja
Kontakt:

uto jul 12, 2016 3:17 pm

Hurmasica je napisao/la:Ukupno je naplaćeno i rezervisano 28 stolica na istočnoj tribini!

ako je ovdje ubrojano 10 stolica megamixa,pravo sam zabrinut :/ :zeljeznicar1:

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 12, 2016 3:19 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
Dr. Kostic je napisao/la:Za nas koji nemaju milju za istok. Zna li ko koliko je godisnja, polugodisnja i pojedinacna za istok?
Pa kralju, da sacekas mozda da naprave tribinu? :mrgreen:
Da se kako moze napravit preko noci ubi nestrpljenje.
Cuva Bog Zelju svog!

Funk
Kontakt:

uto jul 12, 2016 3:22 pm

Sta mislite da opet prozovemo ove sa facebooka da pokazu svoje godisnje? Da malo animiramo uspavane navijace!

Tipa Ice Bucket Challenge .

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 12, 2016 3:24 pm

Danas bio na Grbavici, zvizdan kad je upeko oko 12, nije bilo raje ispred mene ali dosao je covjek poslije.
Cura sto radi ko lutka :ganja:
Govori dobila jucer 100 sezonskih za Sjever i Jug a za Zapad je manje dobila. Kaze idu ko halva, evo vidim ovi neki govore 80+, moglo bi se danas prodati 100 sezonskih.
Clanova je do 12 bilo 4065 ako je suditi po onom zadnjem broju na clanskoj. Stvarno fin broj, moze to i bolje, treba malo poceti na TV-u forsirati i postaviti vikendom stand u SCC kako neko rece, vjerujem da bi se prodalo bas mnogo clanskih.

Kako sad ljepse izgleda ondje kad su uradili ovaj novi asfalt, vidio sam i momak neki crta nesto na onom zidu od nove prostorije sto je uradjena sitnom ciglom. Na pomocnom u cosku stoje one sprave sve, ali valjda nemaju trening danas.

Kostic ce nas raskućiti, prskalice samo štancaju na glavnom :ganja: Teren strasan, jedva cekam da pocne, pa da zagalami Zeljo
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], mavi, MU'MIN T.M., neroazzuro i 49 gostiju.

Prijava  •  Registracija