Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Neandertalac
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 4:06 pm

Vrbanjusa@ :palacgore:

Lars@ Ok sto si trol, zachatavas temu, ali sada fakat postajes naporan. Imaš gore post pa citaj, probaj shvatiti. Ako ne kontas pronadji nekog starijeg forumasa neka ti pojasni.

Kazanova@ Prenio sto sam cuo, cak su neki culi isto, imas postove.
Željeznicar za život cijeli!

rios
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:07 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
rios je napisao/la:
Derbi nam je pred vratima,za 15 dana..Daj da pricamo o tome..Kakvo je Sarajevo,kakvu ce formaicju igrati,da li je bolje da Duljevica ( ako ostane ) cuva Memija ili Sinisa,da li u generalci protiv Metalenge otkriti ili sakriti karte,itd..Izgubili su dva derbija,bice pod pritiskom da ne izgube i treci zaredom,da li nam je to prednost ili hendikep?

Ispisali smo puno toga u ovoj pauzi,pisat cemo jos dok ne pocne i neka cemo,zato i jesmo tu.

Cini mi se da je Sinisa bolja opcija...Duljevic ima nevjerovatan prvi korak, explozivnost mu je jaca strana, a tu Sinisa ima vece izglede da ga zaustavi. Ima nize teziste i startniji je od Memije, bar se meni tako cini...Memija ima veci kapacitet pluca, duze sprinteve moze da izgura bez problema...ovo je samo moje skromno misljenje na osnovu onoga sto sam gledao na terenu.

Vjerujem da ce Hurtic i Kostic do derbija imati sve potrebne informacije, prvenstveno jer ce "snimati" jedan drugog u prijateljskim koje se igraju u Slo. Ne vjerujem da ce biti nekog "sakrivanja karata" jer je derbi samo jedna utakmica, a ekipa se mora uigrati kako god.
Sto se tice komsija, nemam pojma na sta lice i koju formaciju guraju...pritisak je na obje ekipe, mi smo domacini, oni imaju dosta turbulencija u i oko kluba...
Odlicno razmisljanje.To nize teziste je nevjerovatno bitno,kao i razvijanje brzine u prva tri koraka,tu se zapravo i dobijaju dueli 1 na 1..Mene brine Sinisina agresivnost,u proslom derbiju je izgorio,ne bude li mogao sacuvati hladnu glavu bojim se da cemo imati problema.
Znas kako je to sa tim sakutiranjem protivnika u pripremnim utakmicama,puno vidis a nista opet ne mozes uzeti kao sigurno.Karte su skrivene same po sebi obzirom da ce to biti tek prvo kolo,nijedan trener nece znati kako mu ekipa/protivnik reaguje u utakmici koja se igra za bodove.Nesto ne vjerujem ni da ce se znati pocetni sastav u derbiju protiv Metalegea,mozda jedan dio da,ali svih 11 ne vjerujem.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:07 pm

Da se Miloš Kostić zove Amar Osim ne bi njemu ili upravi niko rekao niti 'a' ni za jednog dovedenog igrača.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

mula
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:12 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Da se Miloš Kostić zove Amar Osim ne bi njemu ili upravi niko rekao niti 'a' ni za jednog dovedenog igrača.
Koga je to Kostić doveo?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Plava Porodica
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:13 pm

Ukratko,nisam bio od jutros,isplati li se čitati? :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

LARSSON
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:13 pm

I ja se pitam koga, ovo sve misimovic i nikolic se menadzera igraju
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

fk1921

pet jul 08, 2016 4:17 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ukratko,nisam bio od jutros,isplati li se čitati? :)
no
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

mula
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:25 pm

fk1921 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Ukratko,nisam bio od jutros,isplati li se čitati? :)
no
Dodi poslije derbija aBd :ganja:
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

exbabilon
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:33 pm

I pored logike da mi dolazimo da gledamo Zelju, a ne protivnike Zelje na Grbavici, mislim da bi i nasi mogli u iducoj sezoni razmisliti o kategorizaciji ulaznica kao sto su to uradili pitari. Cijene poceti prilagodjavati protivnicima i trenutku u kojem se nalazimo. Ali to prije svake tekme skontati sta je najpametnije, pa objaviti.. oni su sad objavili unaprijed cijene pa nema nazad, a postoji vise faktora koji uticu na potraznju osim imena protivnika. Igra Zelje, forma, vrijeme, itd.. Zato, kako nemam nista protiv da sjever na derbiju 10, mislim da bi protiv Krupe mogao biti i 5 recimo..

ellaxaz
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:37 pm

Okolele je napisao/la:Naš klub danas je dobio 4000-tog člana! Radi se o dječaku Ajdinu Ćosiću koji je unuk bivšeg fudbalera našeg kluba, Edina Bahtića- Fiće.

slika
Fico idol.
:palacgore:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

fk1921

pet jul 08, 2016 4:48 pm

exbabilon je napisao/la:I pored logike da mi dolazimo da gledamo Zelju, a ne protivnike Zelje na Grbavici, mislim da bi i nasi mogli u iducoj sezoni razmisliti o kategorizaciji ulaznica kao sto su to uradili pitari. Cijene poceti prilagodjavati protivnicima i trenutku u kojem se nalazimo. Ali to prije svake tekme skontati sta je najpametnije, pa objaviti.. oni su sad objavili unaprijed cijene pa nema nazad, a postoji vise faktora koji uticu na potraznju osim imena protivnika. Igra Zelje, forma, vrijeme, itd.. Zato, kako nemam nista protiv da sjever na derbiju 10, mislim da bi protiv Krupe mogao biti i 5 recimo..
Uprava se ulizuje navijacima a inace ne bi tako uradili sa cijenama karata...
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

shzna
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:51 pm

Al možete :ne:
1987

Jaozinho22

pet jul 08, 2016 4:53 pm

shzna je napisao/la:Al možete :ne:
:lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

LARSSON
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:54 pm

shzna je napisao/la:Al možete :ne:
slika

Ja bih volio da se i meni ulizuju sa jednim lijevim krilom, crne boje :ganja:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:55 pm

mula je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Da se Miloš Kostić zove Amar Osim ne bi njemu ili upravi niko rekao niti 'a' ni za jednog dovedenog igrača.
Koga je to Kostić doveo?
Ako ti znaš tačno, reci mi koga je doveo Kostić otkad je sjeo na našu klupu.
Nije ironično, fakat pitam
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Plava Porodica
Kontakt:

pet jul 08, 2016 5:00 pm

mula je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:
no
Dodi poslije derbija aBd :ganja:
Uštedili ste mi pola sata :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Plava Porodica
Kontakt:

pet jul 08, 2016 5:12 pm

Ma protiv Metaledža izaći u formaciji da izginemo,tipa 2-2-4 da kontaju kite da smo tarabe.
Pa da ih mlatnemo.
P.s. volio bih opet slične izjave Barbarića iz prvog derbija,ili nalickanog sa drugog.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

SWRA_1921
Kontakt:

pet jul 08, 2016 5:17 pm

south side je napisao/la:Veznjak Željezničara, Damir Sadiković, će najvjerovatnije karijeru nastaviti u Švicarskoj,

Naime, talentovanaog veznjaka koji je za Plave ugovorom vezan do 2018. godine, u svojim redovima ga žele vidjeti dva člana druge lige u Švicarskoj, a jedan od njih je Xamax.

Miloš Kostić ne računa na usluge mladog reprezentativca naše zemlje, a Sadikovićev transfer za sada koči upravo njegov klub jer sa Grbavice opravdano traže obeštećenje za svog fudbalera.
Transfer "KOČI" klub, kao da bi ga trebali pustiti možda :rofl1: Po mom misljenju, cifra od 350.000 eura minimalno, i moze ici...

exbabilon
Kontakt:

pet jul 08, 2016 5:19 pm

fk1921 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:I pored logike da mi dolazimo da gledamo Zelju, a ne protivnike Zelje na Grbavici, mislim da bi i nasi mogli u iducoj sezoni razmisliti o kategorizaciji ulaznica kao sto su to uradili pitari. Cijene poceti prilagodjavati protivnicima i trenutku u kojem se nalazimo. Ali to prije svake tekme skontati sta je najpametnije, pa objaviti.. oni su sad objavili unaprijed cijene pa nema nazad, a postoji vise faktora koji uticu na potraznju osim imena protivnika. Igra Zelje, forma, vrijeme, itd.. Zato, kako nemam nista protiv da sjever na derbiju 10, mislim da bi protiv Krupe mogao biti i 5 recimo..
Uprava se ulizuje navijacima a inace ne bi tako uradili sa cijenama karata...
Nije bitno kakve su im namjere, ali je potez na mjestu. Isforsirati clanske i godisnje maksimalno, probati na taj nacin sto vise ljudi vezati za Zelju i utakmice, ali ako cemo realno taj broj nece sigurno biti veci od 2 hiljade recimo, i to je preoptimisticna prognoza. Eh da ne bi na par utakmica u sezoni Grbavica izgledala prazno, jer Krupa, Vitez, Metalenge, Celik, Olimpic ne privuku vise od hiljadu-dvije ljudi mimo ovih s godisnjim kartama, bolje je po meni imati jednak profit sa dodatnih 1000 na stadionu. Nekad ce bas tih 1000 navijaca vise okrenuti utakmicu na nasu stranu, a eventualni gubitak s finansijke strane od par stotina maraka nece biti nenadoknadiv sigurno.

Izlija
Moderator
Kontakt:
Status: Online

pet jul 08, 2016 5:26 pm

Nemojte se bezveze svađati, umjesto da se skupljamo i zbijamo redove pred početak sezone dešava se suprotno. Ne tako davno (zimus) smo izdizali klub iz pepela i napravili najveću zapamćenu akciju navijača jednog kluba, dočekali prvog protivnika zagrljeni na tribini i pjevali u jedan glas. Ne tako davno smo svi bili protiv zajedničkog neprijatelja a sada se djelimo na upravu i Amarovce a istina nije ni blizu istine. Neznam ko nas zavadi ali nam svima treba jedno hitno buđenje iz ljetne letargije bez utakmica u evropi. Naš klub može vrlo lahko prebroditi finansijski neizlazak na evropsku scenu samo ako navijači dođu sebi i opet pruže ruku svom klubu u kojeg se kunu. Ako hoćemo priznati sebi klub je napredovao u sportskom segmentu u odnosu na prošlu sezonu, kako igrački tako i u rukovodstvenom dijelu i nema razloga za paniku. Uz pomoć svojih navijača Željo će opet podići pehar i nijedan klub nas neće spriječiti u tome, samo mi možemo podapeti klubu da se titula izmakne i ja vas molim da dobro razmislite prije nego što napadnete nekog na forumu samo zato što mislite drugačije, možda ni jedan od vas nije u pravu.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Prijava  •  Registracija