Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Okolele
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 3:36 pm

Mnogo dobrih vijesti iz kluba dolazi i sad se ljudi kace za svaku "negativnu" sitnicu da izbrisu ono dobro..Izgleda da su ovisni o negativi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Neandertalac

pet jul 08, 2016 3:38 pm

Vrbanjusa@ Pojasni mi ovo; imaju neki interes, posto se poznajemo. Ima li mene u tim navedenim, po tvom misljenju?
Željeznicar za život cijeli!

fk1921

pet jul 08, 2016 3:38 pm

ja da sam Misimovic, jedino sto bi vi imali na raspolaganju jeste uvid na poslovanje kluba, transfer politika i koji igraci bi nam mogli doci trener i slicno NE. Puno raja ovdje sere, a iskreno sto su duzi postovi manje i znace, znaci kroz 1001 recenicu vi zelite nam nesto objasnit a to se moze itekako kroz par recenica reci sta kako. Ljudi, nase mjesto je na tribini, da podrzimo nas klub i da ga podrzimo, iskazat nezadovoljstvo mozemo tek nakon par kola, kritikovati a srat prije utakmica mi ne ulazi u glavu kako to mozete radit, srat da ne valjaju pojedina pojacanja a ni pogledali tekmu nisu a SLUSALI druge forumase koji jesu pogledali PIPREMNU utakmicu mi ne ulazi nikako u glavu....volite vi svi Zelju, nestrpljivi svi pred sezonu, pred derbi al hajte se malo zabavite svojim privatnim zivotima a manje palamudite na forumu, bice vremena za tog kad krenu tekme. Meni je draze 100x da imamo upravu koja se ne bavi lopovlukom nego upravu koja se bavi a titule nam donose. Titule ce doci al trebaju se ispravit greske iz proslosti.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

fk1921

pet jul 08, 2016 3:41 pm

Neandertalac je napisao/la:Vrbanjusa@ Pojasni mi ovo; imaju neki interes, posto se poznajemo. Ima li mene u tim navedenim, po tvom misljenju?
Ako te nije spomenuo onda nemas, jedino da se ti nisi slucajno pronasao u njegovom postu :rofl: :rofl:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

LARSSON
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:42 pm

Trebaju odjebat sve, dovest kakve džeke, faće da nam kroje sudbinu, onda bar znamo da neće biti problema na forumu
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Hurmasica
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:43 pm

Svaka čast Manijaci Austrija za onu milju :palacgore: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

vrbanjusa
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:44 pm

Neandertalac je napisao/la:Vrbanjusa@ Pojasni mi ovo; imaju neki interes, posto se poznajemo. Ima li mene u tim navedenim, po tvom misljenju?
Naravno da imaš interes. Samo tvoj nije finansijske prirode. Tvoj jedini interes je da Amar ponovo bude šef :mrgreen:

Ti si bar dosljedan svojoj priči koliko god nekad fulao i koliko god nekad nisi u pravu :ganja:

Šalu na stranu, ne mora interes biti finansijske prirode, može biti da ljudi žele biti obavješteni, da se uvaži njihovo mišljenje, žele uvaliti svog igrača, svog sina u juniore itd itd.
21 10 4

Petrović Slavko

Elegant
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:49 pm

Da se Amar vrati da bude šef, ko to garantuje da bi on doveo bolje igrace od ovh sto su sad dovedeni ? Nisu mnute odigrali a vec ih neki osuđuju. Također ko garantuje da bi Amar imao dobar odnos sa ovom upravo obzirom da on zeli da bude bog i batina, da se za sve pita ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

boju dao si nebu...
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:51 pm

rios je napisao/la:
Derbi nam je pred vratima,za 15 dana..Daj da pricamo o tome..Kakvo je Sarajevo,kakvu ce formaicju igrati,da li je bolje da Duljevica ( ako ostane ) cuva Memija ili Sinisa,da li u generalci protiv Metalenge otkriti ili sakriti karte,itd..Izgubili su dva derbija,bice pod pritiskom da ne izgube i treci zaredom,da li nam je to prednost ili hendikep?

Ispisali smo puno toga u ovoj pauzi,pisat cemo jos dok ne pocne i neka cemo,zato i jesmo tu.

Cini mi se da je Sinisa bolja opcija...Duljevic ima nevjerovatan prvi korak, explozivnost mu je jaca strana, a tu Sinisa ima vece izglede da ga zaustavi. Ima nize teziste i startniji je od Memije, bar se meni tako cini...Memija ima veci kapacitet pluca, duze sprinteve moze da izgura bez problema...ovo je samo moje skromno misljenje na osnovu onoga sto sam gledao na terenu.

Vjerujem da ce Hurtic i Kostic do derbija imati sve potrebne informacije, prvenstveno jer ce "snimati" jedan drugog u prijateljskim koje se igraju u Slo. Ne vjerujem da ce biti nekog "sakrivanja karata" jer je derbi samo jedna utakmica, a ekipa se mora uigrati kako god.
Sto se tice komsija, nemam pojma na sta lice i koju formaciju guraju...pritisak je na obje ekipe, mi smo domacini, oni imaju dosta turbulencija u i oko kluba...
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Okolele
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:52 pm

Ma hajmo mi ovo sve preventivno popljuvati..

Smirite se i uzivajte,brojite dane do derbija,pustite klipove na YouTube odvrni do daske nek se ori komsiluk..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Neandertalac

pet jul 08, 2016 3:52 pm

vrbanjusa je napisao/la:
Naravno da imaš interes. Samo tvoj nije finansijske prirode. Tvoj jedini interes je da Amar ponovo bude šef :mrgreen:

Ti si bar dosljedan svojoj priči koliko god nekad fulao i koliko god nekad nisi u pravu :ganja:

Šalu na stranu, ne mora interes biti finansijske prirode, može biti da ljudi žele biti obavješteni, da se uvaži njihovo mišljenje, žele uvaliti svog igrača, svog sina u juniore itd itd.
Ne moras demagoski, mozes direktan biti, slobodno.
Smatras li da ja imam neki drugi interes osim jakog Zelje?

Kratko, jasno.
Željeznicar za život cijeli!

Hurmasica
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:53 pm

Nego hoće li se igrači slikati za zvaničnu stranicu? :D

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

LARSSON
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:54 pm

Imaš. Sad ti nama odgovori koga bi ti stavio na funkciju SDa a da je dostupan i da on hoće
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Okolele
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:54 pm

Naš klub danas je dobio 4000-tog člana! Radi se o dječaku Ajdinu Ćosiću koji je unuk bivšeg fudbalera našeg kluba, Edina Bahtića- Fiće.

slika

vrbanjusa
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:55 pm

Neandertalac je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:

Kratko, jasno.
Nije demagogija šta ti je. Fino sam ti napisao.
Ali evo ako već nisam bio jasan. Znam (obzirom da se lično znamo) da nemaš nikavih interesa u i oko kluba.
Osim da Amar opet bude šef :mrgreen:
21 10 4

Petrović Slavko

Hurmasica
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:55 pm

Eh eto i 4000 članova :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

pet jul 08, 2016 3:58 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
rios je napisao/la:
Derbi nam je pred vratima,za 15 dana..Daj da pricamo o tome..Kakvo je Sarajevo,kakvu ce formaicju igrati,da li je bolje da Duljevica ( ako ostane ) cuva Memija ili Sinisa,da li u generalci protiv Metalenge otkriti ili sakriti karte,itd..Izgubili su dva derbija,bice pod pritiskom da ne izgube i treci zaredom,da li nam je to prednost ili hendikep?

Ispisali smo puno toga u ovoj pauzi,pisat cemo jos dok ne pocne i neka cemo,zato i jesmo tu.

Cini mi se da je Sinisa bolja opcija...Duljevic ima nevjerovatan prvi korak, explozivnost mu je jaca strana, a tu Sinisa ima vece izglede da ga zaustavi. Ima nize teziste i startniji je od Memije, bar se meni tako cini...Memija ima veci kapacitet pluca, duze sprinteve moze da izgura bez problema...ovo je samo moje skromno misljenje na osnovu onoga sto sam gledao na terenu.

Vjerujem da ce Hurtic i Kostic do derbija imati sve potrebne informacije, prvenstveno jer ce "snimati" jedan drugog u prijateljskim koje se igraju u Slo. Ne vjerujem da ce biti nekog "sakrivanja karata" jer je derbi samo jedna utakmica, a ekipa se mora uigrati kako god.
Sto se tice komsija, nemam pojma na sta lice i koju formaciju guraju...pritisak je na obje ekipe, mi smo domacini, oni imaju dosta turbulencija u i oko kluba...
Dulja mozda ide, zadnje 2 tekme su igrali bez Dulje i Benke, tj. ulazili su u 2. poluvremenu. Vidjet cemo, Crnkic protiv Bosne Visocke je bio los, nista nije uradio. Onaj sto im je na probi u toj tekmi je dobar bio. Sarajevo sigurno izlazzi sa istom formacijom kao i zadnji derbi, sa zadnjim veznim.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Whisperer

Neandertalac je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:

Kratko, jasno.
Niko ne spori da zelis kao i svi mi jakog zelju, napiises ti dosta pametnih stvari, ja ti samo zamjeram sto omolozavas nekad rad ove uprave koja je uradila vise nego sto je ikad i jedna uradila.igral said ? Ti rece krizni
Zadnja izmjena: Whisperer, dana/u pet jul 08, 2016 3:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Omar500
Moderator
Kontakt:

UDRUŽENJE 1921: Posjeta porodici Kasapović

http://1921.ba/udruzenje-1921-posjeta-p ... povic-2458" target="_blank

Respect!
I lijepo, 4 hiljade clanova, jos Fićin unuk :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pet jul 08, 2016 4:01 pm

Hurmasica je napisao/la:Nego hoće li se igrači slikati za zvaničnu stranicu? :D
Ja bi im samo profilne sa drustvenih mreza prebacio na zvanicnu. Dobro izgledaju :ganja:

Trenutno korisnika/ca: amelaga, BHDragons, Bing [Bot], blueboy, Google [Bot], MU'MIN T.M., Refa1921, samo_plavo, South, Zaki87, zuka i 50 gostiju.

Prijava  •  Registracija