Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 8:44 pm

ne volim ih, ali nije bio penal i odlični su im dresovi, font je baš kul.
gradi željo boli te *****

cikazubo
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:46 pm

ChWilla je napisao/la:ne volim ih, ali nije bio penal i odlični su im dresovi, font je baš kul.
Dresovi isti nasi u Mariboru samo su slim fit.

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:48 pm

Da je bilo pravde oni bi ovdje dosli cisto rekreativno.

Gledaj craciovie kako im dialiba ode, gube od ovih pekara
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:48 pm

ChWilla je napisao/la:ne volim ih, ali nije bio penal i odlični su im dresovi, font je baš kul.
Dresovi su im beton.
Penal manje-više, kompenzacija za gol u Zenici :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Kapiten
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:52 pm

Vidim niko ne spominje to da je Balzan umalo izbacio azerbejdzanski Neftchim, a mi se lagano obracunasmo s njima prosle godine.

BHDragons
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:53 pm

Bitno je da su im dobri dresovi! : :palacgore: :palacgore:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

delinjo
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:54 pm

slika i prilika nase lige...jedina sreca sto su Zeljo i Sarajevo puno veci klubovi od ostalih iz lige pa na neku euforiju mozemo proci neko kolo....nece nas grupe jos za 50 godina vidjeti...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:57 pm

delinjo je napisao/la:slika i prilika nase lige...jedina sreca sto su Zeljo i Sarajevo puno veci klubovi od ostalih iz lige pa na neku euforiju mozemo proci neko kolo....nece nas grupe jos za 50 godina vidjeti...
Tužna realnost :cry:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

avlami97
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:59 pm

FKZ1921 je napisao/la:Nema tu nikakvih indicija niti umotavanja u celofan. Ekplicitno sam napisao da u klubu ne postoji strategija u skauting i transfer politika. Tako ja vidim te stvari i tako mislim. Da ne ponavljam ono sto sam danas pisao...To je po meni tako...da nije tako,danas ne bi gledali evropsku ligu na radio televiziji republike srpske.
Mislio sam da su saburli osoba. Ipak se radi o samo jednoj sezoni. I svi smo rekli, hajde da se nešto pokrene sa mrtve tačke i halalićemo sezonu, bar neka to bude - transparentnost, sanacija dugova, infrastruktura, OP, ljudski resurasi, stadion...i sve je krenulo dolaskom Almira Gredića na čelo Kluba, a taj put su nastavili ljudi koji su bili sa njim i rade ovo što rade. Ja ne želim titule ili Evropu, koje će nas sutra dovesti na vrata bankrota (ne daj Bože ...Velež, Borac, Čelik...).
Da ne ulazim u detalje. Željo je iznad svakog pojedinca, zvao se on Joško Domorocki, Ivica/Amar Osim, Meša Baždarević, Edin Džeko, Edis Mulalić, Miloš Kostič, Senad Misimović, bilo ko...
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 9:00 pm

delinjo ovo ti nije trebalo

uefa champions league 2017-18

Štilić+Zec+Ibraimi+Medunjanin+Salihovic

Grupna Faza, treći na tabeli, idemo u europsku ligu
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Izlija
Moderator
Kontakt:

čet jul 07, 2016 9:35 pm

Vidim Larssone da ti ide taj menager :rofl:
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Jaozinho22

čet jul 07, 2016 9:37 pm

LARS1921 je napisao/la:delinjo ovo ti nije trebalo

Fulao si temu brate ovo je FK Željezničar a ne Zeljo na FM-u :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 9:51 pm

Jaozinho22 je napisao/la:

Fulao si temu brate ovo je FK Željezničar a ne Zeljo na FM-u :kafa:
:rofl1: :rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

delinjo
Kontakt:

čet jul 07, 2016 9:51 pm

pa eto rekose neki na forumu na trebaju nam takvi igraci ....i ne mozemo ih priustiti i takodjer ne mozemo ni prismrditi grupama :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 9:58 pm

Ništa bez Saše Kajkuta!!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Rodom s mejtaša
Kontakt:

čet jul 07, 2016 10:04 pm

Sudanikos majstore, svaka čast za onaj post sa 1413. stranice.

FKZ1921
Kontakt:

čet jul 07, 2016 10:07 pm

avlami97 je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Nema tu nikakvih indicija niti umotavanja u celofan. Ekplicitno sam napisao da u klubu ne postoji strategija u skauting i transfer politika. Tako ja vidim te stvari i tako mislim. Da ne ponavljam ono sto sam danas pisao...To je po meni tako...da nije tako,danas ne bi gledali evropsku ligu na radio televiziji republike srpske.
Mislio sam da su saburli osoba. Ipak se radi o samo jednoj sezoni. I svi smo rekli, hajde da se nešto pokrene sa mrtve tačke i halalićemo sezonu, bar neka to bude - transparentnost, sanacija dugova, infrastruktura, OP, ljudski resurasi, stadion...i sve je krenulo dolaskom Almira Gredića na čelo Kluba, a taj put su nastavili ljudi koji su bili sa njim i rade ovo što rade. Ja ne želim titule ili Evropu, koje će nas sutra dovesti na vrata bankrota (ne daj Bože ...Velež, Borac, Čelik...).
Da ne ulazim u detalje. Željo je iznad svakog pojedinca, zvao se on Joško Domorocki, Ivica/Amar Osim, Meša Baždarević, Edin Džeko, Edis Mulalić, Miloš Kostič, Senad Misimović, bilo ko...
Sta znaci to saburli osoba? Da nastavim na sva usta hvaliti i podrzavati sve ono za sta mislim i znam da je dobro,a sto godinama radim,a da iz nekog razloga ne kazem da nije dobro ono za sta vidim i mislim da nije dobro. Zasto? U cemu je problem?
I o cemu ti uopce pises ovdje? Sta je smisao ovog sta si napisao. Hoces me necemu nauciti,poduciti me,informisati me o necemu...ne razumijem?

Rodom s mejtaša
Kontakt:

čet jul 07, 2016 10:20 pm

avlami97 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Kako rekoh, sezona je pred nama. Ona ce nam pokazati sve nase dobre strane i sve slabosti.
Ne zelim u diskusije jer se pretvaraju u svadje, pogotovo jer nastupate kao rulja. Nema tu zdravog razuma onda, ugusi se svaka konstruktivna misao.

Imam osjecaj kao da cekate da kazem neko ime, pa da vi i neki od vas kontate i skontate odakle vjetar puse ili nesto slicno.
Jako paranoicno i smijesno.

Nije bitno ko su ljudi, ili `homosapiens`, vec da im je to struka. To sam htip reci.

Jos jednom se pokazuje da uopste ne citate sta pisem i ne pokusavate shvatiti nego samo pp defaultu replicirate.
Dobro si rekao sezona je pred nama. Nadam se da će to biti sezona u punom smislu te riječi, a ne 4-5 kola i ne daj Bože slabijih rezultata, nakon čega će pljuvači doći na svoje, a neki i jedva dočekati. Sezona je 32 kola.

Intelekt mi ne dopušta da opserviram rad stručnog štaba i igrače, a nije odigrana ni jedna prvenstvena utakmica. Šupljira se o lošoj transfer politici, komentarišu se igrači i rad stručnog štaba, skauting i tako u nedogled..., a temelja za takvo što ni na vidiku, u stvari početak vidika je tek 23./24. jula tekuće godine. Imam osjećaj, da su neki počeli oštriti belegije, onako za svaki slučaj, eto, ako ne daj Bože kola krenu nizbrdo, da budu spremni i da svoj ego, odnosno vlastitu sujetu izbace u prvi plan.

Tamo neki Ligata piskara, kao Miloš Kostič pravi ekipu, kao da sa njom namjerava ostati duži period. Nikada u svom, ne tako kratkom životu nisam pročitao stupidniju priču. Šta bi trebao? Graditi ekipu za 4-5 kola? Ne kontam?, kao što ne kontam ni ove "pripreme" pojedinaca za eventualni neuspjeh i orkestrirano pljuvanje ili što bi takvi rekli konstruktivnu kritiku, a za argument bi koristili...eh kada sam ja o tome govorio.

@neandertalac, tvoj post sam citirao, samo zbog ovoga "sezona je pred nama" i bilo kakva konotacija sem navedene bi bila pogrešna.
Upravo tako, oštre se belegije ako ne do Bog ne krene dobro. Kakvo će tek pljuvanje nastati, novi nick-ovi, pametnjakovići koji su znali da ništa ne valja, jadovi raznih fela itd. Već viđeno ranije. Sreća ima ovdje dosta stare provjerene raje, izdurat ćemo i ovo ako Bog da.

godrina
Kontakt:

čet jul 07, 2016 10:26 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ništa bez Saše Kajkuta!!!
jel moguce da ga do sada niko nije spomenuo cc
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

storm_raider
Kontakt:

čet jul 07, 2016 10:34 pm

Ako i dodje, ne daj Boze (kazem tako, jer bi to znacilo rezultatski kolaps), do nekog pljuvanja, odmah mozete zaboraviti da cete citati to. Kritike mogu biti, kao i pohvale, samo ako su opravdane. Pisanja o 7% i "laznom hadziji" ce biti banovana, iskljucivo zato sto su to zlonamjerne, mahalske gluposti. Ima gdje se to tolerise i odobrava samim tim, dok ovdje gdje nam je stalo do Zelje i zdrave diskusije, itekako nece.

Argumentovane rasprave, ne samo da su pozeljne, nego su i obavezne, to je valjda i smisao foruma. Dok god ne bude malicioznih stvari, sve je u redu.

Manijaci, drzite se zajedno i pamtite. Generalno, imamo veoma kratko pamcenje i to nas je mnogo puta kostalo. Samo jedan primjer: bila je prica danas o Bukalu, a ova Uprava je bila u posjeti njegovoj porodici i njegova zena je izrazila zahvalnost. Ne brine mene Violina, on je obican pijun, dok mene, a i sve nas bi moralo da zabrine pitanje - ko stoji iza toga svega? Ne moze Violina dobiti tek tako udarno vrijeme na FTV, i to ne jednom vec 2 puta.

Vidjet cemo, a ponovit cu: manijaci, drzite se zajedno i pamtite! Stanite uz svoga Zelju i podrzite ovu Upravu, jer mnogima ne odgovara ovo sto oni rade. Mnogima je Misimovic planove pokvario, mnogi su mislili "lako ce", jer je uvijek tako i bilo prije. E pa ovaj put nece moci, ovaj put Zeljo ima i glavu i rep!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Miso Ensar, samo_plavo i 15 gostiju.

Prijava  •  Registracija