Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Qwerty_1987
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 7:58 pm

Kazanova je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:@kazanova

Jel za bugare navijamo???? :D :rofl: :rofl:
Obavezno bruda hh.neg mogli bi svi uskoro na aparate :lol:
Kad se zvanicno spajamo na aparate ? slika

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

ChWilla
Kontakt:

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 7:59 pm

meni se kemo pravo sviđa, pisao sam naročito o tome nakon salzburga ovdje kako je jedini izgledao da pripada u tu veću i jaču priču, ali ne možemo tako pričati u situaciji gdje on nema još ni šaku seniorskih minuta. je li ih možda mogao dobiti - sigurno da jeste, ali nije.

tačno je i da svake godine ima par tih igrača za kojima nastane masovna iracionalna pomama, koja nekad bude opravdana, a nekad i ne. ali kemo jednostavno nije ni krenuo igrati za seniore kako treba, a ovaj je bar kod nas dokazao da može i da je dobar.
gradi željo boli te *****

kalechw
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:02 pm

samo bi mi ovog beitara izbacili sad lakše nego balzan prošle godine...

Blueworld21
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 8:03 pm

nemojbabopujdu je napisao/la:Čitam ovaj forum svaki dan, ali rijetko šta napišem. Sad me je ponukalo da napišem naše svršavanje na Memiševića iz Radnika. Mi ovdje onanišemo već par mjeseci na ovog prosječnog štopera koji nije niti za promil bolji od Osmankovića. Momak je danas na utakmici protiv bugarskog Kaknja kiksao strašno 4 puta. Podrška za našu djecu i manje svršavanja na sve što dolazi iz tuđe bašče.
Isto sam se pitao, al hajd nisam neki stručnjak pa kontam jbg zna ostala raja bolje...

Jaozinho22

čet jul 07, 2016 8:06 pm

To su jednostavno blic igrači. Nedavno sam napisao da od Memisevica pravimo Puyola. Frajer je dobar štoper ove lige za kojeg je Aco doktor u najmanju ruku.
Bacali smo drkicu i na ovog Petrovića čovjek poslije dvije njegove izmjene hladno dobi 2 komada odakle je izvukao zadnjeg veznog,rupa nastala i to poluozbiljne ekipe kazne.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

ChWilla
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:08 pm

bog ga kaznio što je jocu izvukao :ganja: :rofl:

a ona jedna izgleda da je bila iznuđena...

Hadzijalagic
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:09 pm

ChWilla je napisao/la:meni se kemo pravo sviđa, pisao sam naročito o tome nakon salzburga ovdje kako je jedini izgledao da pripada u tu veću i jaču priču, ali ne možemo tako pričati u situaciji gdje on nema još ni šaku seniorskih minuta. je li ih možda mogao dobiti - sigurno da jeste, ali nije.

tačno je i da svake godine ima par tih igrača za kojima nastane masovna iracionalna pomama, koja nekad bude opravdana, a nekad i ne. ali kemo jednostavno nije ni krenuo igrati za seniore kako treba, a ovaj je bar kod nas dokazao da može i da je dobar.
Kemo ce propasti ako ne pocne dobijati konkretne minute.. On je sazrio kao igrac i trebalo ga je u ovoj nadolazecoj sezoni gurnuti u prvi plan.. Izgleda da se bas i nema hrabrosti za takve poteze..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

ChWilla
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:11 pm

a kad je bilo? bilo je silom prilika, kad je moralo. a kad je bilo "iskusnih" niko nije gurao djecu pa makar ti iskusni bili stokić, kokot, bogičević od 33 godine, stana poslije povrede...

bianco blu
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:15 pm

vala i nije nešto ovaj Memišević, ali eto
Navijač Željezničara, a ne Misimovića i Amara!

Željezničar nije na prodaju!

avlami97
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:22 pm

FKZ1921 je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Pričamo...
Ključ je u strategiji i struci...U svakom segmentu pa i segmentu skautinga i transfera.
I što prije se na taj način organizujemo,biće manje fula.
Ne trebamo se sad fatati pojedinačnih slučajeva pa na njima dokazivati kako nešta nije tako kako je neko napisao. Naravno da u svemu ima izuzetaka. Ali kod nas je problem što su ispravni transferi postali izuzeci. Imaš situaciju da od 13 igrača sa polusezone,tri se vrte u i oko prvog tima. Znaci oni su izuzeci. Normalno bi bilo da je obrnuto.Da su trojica od 13 ofulana.
To znači da nemaš strategije i struke u tom segmentu.
Ok,dao si treneru da odlučuje...Ali ne može ti trener okretati klub naglavačke. I tako svaki put .
Sa trenerom zajedno se profitiraju ciljevi,zajedno se radi procjena situacije oko tima,zajedno se pravi matematika i provjeri tri puta i onda se dovode igrači u okviru procjena,ciljeva i matematike.
Nema ozbiljnog kluba u koji dodje novi trener i okreće sve naglavačke. A kod nas se to događa evo dva prelazni roka zaredom. Znaci li to da će se isto dešavati u budućnosti. Nadam se da ne. Nadam se da će se, kao u normalnim klubovima,trenerima postavljati ciljevi i okviri u kojima će se kretati,da će klub uspostaviti stručnu i konzistentnu skauting i transfer politiku...
Da ćemo bazu tima imati od najboljih mladjih igrača iz BiH,naših omladinaca i određenog broja iskusnih i kvalitetnih igrača. Kako klub bude jačao,moći će se povremeno posegnuti za pravim kapitalnim...Ali put do toga vodi stepenicu po stepenicu...Pokušaji da se preskaču stepenice uglavnom ne završe dobro.
A ne vidim ni jednog razloga da se žuri i forsira u ovom segmentu...
Po meni,treba povući ručnu i u budućnosti minimalno i selektivno nadograđivati tim isključivo na bazi stručnog skautinga...kako god bude s trenerima.
Očito si neke stvari pogrešno čuo, izvodiš pogrešne "zaključke" ili je u pitanju nešto treće. Meni je nakon obraćanja Predsjednika NO sve jasno.
Posebno bi moglo biti zanimljivo ovo... ili da je u pitanju nesta trece. Sta li bi to moglo biti?
[video]https://youtu.be/bu13hGpfi84[/video]
Cijenim tvoje postove i većinom sam saglasan sa sagledavanjem situacije u i oko Kluba, kao i analize odgledanih utakmica.

Kompletan ovaj post, ti je pun indicija i na osnovu njih, u celofan umotavaš konstatacije tipa "Ključ je u strategiji i struci...U svakom segmentu pa i segmentu skautinga i transfera". "To znači da nemaš strategije i struke u tom segmentu", ili " Nadam se da će se, kao u normalnim klubovima,trenerima postavljati ciljevi i okviri u kojima će se kretati,da će klub uspostaviti stručnu i konzistentnu skauting i transfer politiku..." itd. itd.

Pročitaj ponovo što si napisao. Ispade da se ništa od navedenog ne radi, jer ti konstatuješ. A na to treće bi ti trebao znati odgovor, jer odgovor na tvoj post je dao Misimović.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

ChWilla
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:23 pm

da je visok, jak, jak u duelu, da umije i iznijeti i predriblatu za tu visinu, brz za tu visinu - sve tačno i sve stoji. s druge strane, imao je bukvalno jednu dobru sezonu, u timu koji je generalno bio mnogo više od zbira pojedinaca. i treba biti oprezan, baš oprezan da se na osnovu jedne sezone pod trenerom koji je napravio timsko čudo ne precijeni neko kao pojedinac.

ChWilla
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:26 pm

npr. šećerović ima dvije dobre sezone u drugoj holandskoj gdje je stalno igrao, za uspjeh radnika je isto podosta zaslužan...tu sigurno ima bolji CV od memiševića, a samo je godinu stariji.

ja sam lično naprosto na prvu u njemu vidio nešto posebno protiv olimpica, k'o drugovi za miću kuzmanovića, ili jovičića :rofl: ne bi bio ni prvi ni zadnji put da se zajebem, ali dečko jednostavno djeluje gladan igre, dokazivanja, napretka, uspjeha...i k'o da voli igru i da neće sam sebi dati da zabušava. a mnogi su u želji u zadnje vrijeme pokazivali manje nego što znaju. i neko ko možda zna malo manje, a hoće može ih vrlo lako ostaviti u prašini...s tim on meni djeluje k'o da i zna. vidi se to vrijeme provedeno u pravoj sredini, pa makar i drugoj ligi.

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:28 pm

Postoji li jutjub link fufara?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:30 pm

ChWilla je napisao/la:npr. šećerović ima dvije dobre sezone u drugoj holandskoj gdje je stalno igrao, za uspjeh radnika je isto podosta zaslužan...tu sigurno ima bolji CV od memiševića, a samo je godinu stariji.

ja sam lično naprosto na prvu u njemu vidio nešto posebno protiv olimpica, k'o drugovi za miću kuzmanovića, ili jovičića :rofl: ne bi bio ni prvi ni zadnji put da se zajebem, ali dečko jednostavno djeluje gladan igre, dokazivanja, napretka, uspjeha...i k'o da voli igru i da neće sam sebi dati da zabušava. a mnogi su u želji u zadnje vrijeme pokazivali manje nego što znaju. i neko ko možda zna malo manje, a hoće može ih vrlo lako ostaviti u prašini...s tim on meni djeluje k'o da i zna. vidi se to vrijeme provedeno u pravoj sredini, pa makar i drugoj ligi.
Ma ja sam prezadovoljan dovođenjem njega.Ne pišem eto onako,nego sam fakat pratio Radnik i nije bilo utakmice da nije bio upečatljiv.
Ako bude kao u prošlosezonskom Radniku,a ne vidim što ne bi, definitivno je top pojačanje :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

ChWilla
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:33 pm

ja iskreno kažem da nisam (finale kupa, sa nama, i pola tekme s komšijama na koševu) i da je riječ o ličnom iracionalnom utisku nakon 45 minuta trening utakmice :ganja:

FKZ1921
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:33 pm

Nema tu nikakvih indicija niti umotavanja u celofan. Ekplicitno sam napisao da u klubu ne postoji strategija u skauting i transfer politika. Tako ja vidim te stvari i tako mislim. Da ne ponavljam ono sto sam danas pisao...To je po meni tako...da nije tako,danas ne bi gledali evropsku ligu na radio televiziji republike srpske.

hardwell
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:38 pm

Dobra stvar je što su se ove sezone naši klubovi pokazali u Evropi toliko da će nas sljedeće godine priželjkivati i klubovi sa Gibraltara i Farskih Ostrva
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:39 pm

Meni se čini da u klubu nikad nije bila transfer politika na nekom nivou, ali smo igrali europu
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

ChWilla
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:40 pm

jel ti to nešto na račun onog sporazuma o stabilizaciji, ha? što nismo mogli proći i mi i predstavnik republike srpske? ha? HA?

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 8:41 pm

Meni se čini da nam državni koeficijent ode u ku.rac.
:cigara:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bozidar Radosevic, DobojskiManijak, neroazzuro i 53 gosta.

Prijava  •  Registracija