Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Hadzijalagic
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 3:56 pm

Greske ce se praviti sve dok ne budemo u mogucnosti placati nekoliko stotina hiljada eura obestecenja za igrace.. Bice ih i tada ali puno manje.. Mi trenutno nismo u situaciji da mozemo platiti ni puno manji iznoz pa izbjegavamo kupovine mladjih igraca koji nastupaju u u21 ili u19 reprezentacijama jer i za njih treba platiti naknade maticnim klubovima.. Mi bi izgleda da se dovode neki super igraci al da u isto vrijeme dodju dzaba i igraju za par hiljada eura plate.. Svi sto se vracaju u ovu ligu ili dzaba prelaze iz kluba u klub su mačci u vreci i u takvim okolnostima greske su neizbjezne i uvijek ce se desavati da od desetorice nekolicina njih opravda epitet pojacanja..

Ono sto uprava treba potencirati je dovodjenje mladjih talentovanih igraca.. za takve se najcesce moraju dati i neke pare ali bez toga nema profita.. Skautirati sirom drzave i dovoditi sto valja..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u čet jul 07, 2016 4:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

cikazubo
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:01 pm

zubanovic89 je napisao/la:Konkretan plan, kako rijesiti problem vas cini kompetentnim da pricate o njemu. Ako nemate rjesenje vec samo upucujete kritike znaci da niste upuceni u problematiku. Hinjski govorit kako su napravljene greske i kako se nadate da se takve greske u buducnosti nece desavat inace ce bit problema je blago receno bezobrazno. To pogotovo mislim na @neandertalca koji je jak na rijecima i ovdje nam otvara oci al nisam vidio ni jedan konkretan prijedlog kako da se taj problem rijesi. Npr dovest 2 covjeka (ime i prezime) koji ce biti zaduzeni za taj i taj posao i to ce nam garantovati u narednih x mjeseci toliku i toliku dobit. To ce nas kostati toliko i toliko medjutim sa tim cemo osvojiti kup i prvenstvo igrati 4 pretkola europe i vraticemo XY maraka koje smo ulozili. Jel ima neko od vas da moze napraviti ovakav plan i garantovati da ce on uspjeti? Ako ima odete u upravu uclanite se i uradite ovo. Al ja sumnjam da iko od vas to ovdje zna, stavise siguran sam da ne zna, jer da zna zvao bi vas neko iz Zelje da pomognete. Tipicni bosnjo uvijek najpametniji i voli da se trpa svugdje.
:pljesak: :palacgore:

mula
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:03 pm

Najvaznije je imati uigranu ekipu "da se poznaje u dušu" , a to se postize kada je okosnica ekipe duzi period na okupu to jest kljucni igraci da zajedno igraju minimalno 4 ili 5 sezona. Npr. Bekric, Lendric, Kosoric,Blagojevic,Bevab,Jahic,Stvevanovic(oba). S vremena na vrijeme ekipu osvjeziti sa jednim ili dva igraca koja su prijeko potrebna. Eh tako nesta kada bi se postiglo, onda mozemo ocekivati i lijepu igru kao i rezultate kako na domaćoj tako i na evropskoj sceni. Mišljena sam da su nam važniji igrači koji su slabijeg individualnog kvaliteta, ali uigraniji, nego igrači koji su "zvijezde" ali dodu na jednu ili čak pola sezone.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

pile87
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:10 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Greske ce se praviti sve dok ne budemo u mogucnosti placati nekoliko stotina hiljada eura obestecenja za igrace.. Bice ih i tada ali puno manje.. Mi trenutno nismo u situaciji da mozemo platiti ni puno manji iznoz pa izbjegavamo kupovine mladjih igraca koji nastupaju u u21 ili u19 reprezentacijama jer i za njih treba platiti naknade maticnim klubovima.. Mi bi izgleda da se dovode neki super igraci al da u isto vrijeme dodju dzaba i igraju za par hiljada eura plate.. Svi sto se vracaju u ovu ligu ili dzaba prelaze iz kluba u klub su mačci u vreci i u takvim okolnostima greske su neizbjezne i uvijek ce se desavati da od desetorice nekolicina njih opravda epitet pojacanja..

Ono sto uprava treba potencirati je dovodjenje mladjih talentovanih igraca.. za takve se najcesce moraju dati i neke pare ali bez toga nema profita.. Skautirati sirom drzave i dovoditi sto valja..
Za sve je potrebno vrijeme, pogotovo za stvari o kojima pricamo. Mi moramo praviti u ekipi prostor za mlade igrace iz nase skole da bi dobili sansu ali za to moraju postojati ulazni podaci od tog mladog igraca prema prvom timu sa njegovim mogunostima, karakteristikama itd, zato sam stavio reorganizaciju omladinskog pogona prije toga necega cemu mi tezimo i o cemu pricamo.
Drugo moramo biti finansiski jaki da jednom godisnje mozemo rizikovati sa karikiram 100 000 Eura i kupimo par mladih igraca koji nesto obecavaju a neko bi morao pratiti te igrace zajedno sa strukom.
Ovo su samo dva nacina kako bi klub trebao raditi i od toga zivjeti, jer Zeljo mora proizvoditi igrace. Zato sam i spomenuo maloprije i stavio na prvo mjesto dobar rad na treningu, da bi ovakvi igraci napredovali i da bi ih mogao prodati oni moraju kvalitetno trenirati. Ako i kada dodjemo na ovaj nivo onda ces i dici ljestvicu za koju prodajes igrace. Na kraju krajeva to se zove sistem a za ovo treba opet ici stepenicu po stepenicu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

mula
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:11 pm

cikazubo je napisao/la:
zubanovic89 je napisao/la:Konkretan plan, kako rijesiti problem vas cini kompetentnim da pricate o njemu. Ako nemate rjesenje vec samo upucujete kritike znaci da niste upuceni u problematiku. Hinjski govorit kako su napravljene greske i kako se nadate da se takve greske u buducnosti nece desavat inace ce bit problema je blago receno bezobrazno. To pogotovo mislim na @neandertalca koji je jak na rijecima i ovdje nam otvara oci al nisam vidio ni jedan konkretan prijedlog kako da se taj problem rijesi. Npr dovest 2 covjeka (ime i prezime) koji ce biti zaduzeni za taj i taj posao i to ce nam garantovati u narednih x mjeseci toliku i toliku dobit. To ce nas kostati toliko i toliko medjutim sa tim cemo osvojiti kup i prvenstvo igrati 4 pretkola europe i vraticemo XY maraka koje smo ulozili. Jel ima neko od vas da moze napraviti ovakav plan i garantovati da ce on uspjeti? Ako ima odete u upravu uclanite se i uradite ovo. Al ja sumnjam da iko od vas to ovdje zna, stavise siguran sam da ne zna, jer da zna zvao bi vas neko iz Zelje da pomognete. Tipicni bosnjo uvijek najpametniji i voli da se trpa svugdje.
:pljesak: :palacgore:
Glupo je iznositi misljenje o ekonomskim stvarima u klubu, jer realno to je svima nama nepoznanica, iz više razloga, bez obzira da li bili ekonomisti ili ne.
Nemamo uvid u stvarno financijsko stanje kluba to jest da vidimo platnu listu igrača, trenera i svih ostalih, i mnogo toga drugog. Takoder ne znamo sta ko obavlja i kako obavlja neku funkciju u klubu, od marketinga do menađerske funkcije, sve ono što spominjemo nekog čovjeka i blatimo samo su nagađanja i pretopstavke.
Mislim da jedini kritički osvrt koji trebamo uputiti jeste igra na terenu, to jest da poslije svake utakmice, treninga i sl. damo neko svoje laičko mišljenje. Svaka druga kritika na račun rada kluba je bezveze i ne treba je čitati jer je nije činjenično utemeljena.

Neandertalac

čet jul 07, 2016 4:11 pm

Da, slazem se Zubanovicu@ bas tako, tipicni Bosnjo. Samo sto ja `serem` o tome jer sam takav, a neko jer je takav pravi to o cemu ja serem.
Bas o njima i pricamo, Bosnje. Upravo takav jedan profil homosapiensa ,ili vise njih kroje taj dio kluba. Trpaju ljudi nos gdje mu nije mjesto.
U tome i jeste problem.

A sto se tice tog da ja nesto predlazem, odem u upravu itd.
Ja nikada ne bih mogao ni pomisliti da mogu obavljati nesto sto nije moja djelatnost u klubu koji volim, jer bih sa tim samo mogao nastetiti svome klubu uz sav trud koji bi ulozio i zelju koju bih imao.

A meni su od naseg kova gori takvi kao ti, klimaci glavom zbog kojih nam je drzava i cijeli sistem poremecen i jadan.
Samo klimaj glavom pa makar hljeba nemao jesti.
Željeznicar za život cijeli!

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:15 pm

Nemas ti veze, eto oni ne znaju da grijese, oni kontaju sve savrseno, al zato imaju tebe da im ukazes
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:15 pm

Previše mo dižemo u zvijezde neke igrače.
Ok,odradili su sezonu,neki polusezonu vrhunski.Odlično,individualno odlično,timski nula bodova,rezultat-pratimo Radnik u EL.
A šta ako neko od tih naših zvjezdica,u te ubrajam sve u koje se kunemo, budu tarabe sljedeće sezone.Ko može garantovat da će i sljedeće godine biti top i da ćemo imati neke timske igre i da će se sve to fino uklopiti.
Da je lično Messi ako se ne uklapa u igru,vozdra.
Idi igraj 1na1 futsala pa se dokazuj.
Meni su svi sad nepoznanice od Miroslava,Lendrića pa do Bevaba.
Niko nije nezamjenjiv,i slabo ko od njih je imao konstantan uspijeh.Sve nešto polovično,na frku trku i tu su.Odlični su bili,a da li će i dalje vidjećemo.Ja se nadam najboljem :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

neroazzuro
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:17 pm

Neandertalac je napisao/la:Da, slazem se Zubanovicu@ bas tako, tipicni Bosnjo. Samo sto ja `serem` o tome jer sam takav, a neko jer je takav pravi to o cemu ja serem.
Bas o njima i pricamo, Bosnje. Upravo takav jedan profil homosapiensa ,ili vise njih kroje taj dio kluba. Trpaju ljudi nos gdje mu nije mjesto.
U tome i jeste problem.

Ja nikada ne bih mogao ni pomisliti da mogu obavljati nesto sto nije moja djelatnost u klubu koji volim, jer bih sa tim samo mogao nastetiti svome klubu uz sav trud koji bi ulozio i zelju koju bih imao.

A meni su od naseg kova gori takvi kao ti, klimaci glavom zbog kojih nam je drzava i cijeli sistem poremecen i jadan.
Pa pita te čovjek lijepo (isto kao i ja neki dan kad, kao, nisi vidio pitanje) ko je po tvom mišljenju taj kome bi ti smio povjerit taj segment? Imenom i prezimenom.

mula
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:20 pm

Plava Porodica je napisao/la:Previše mo dižemo u zvijezde neke igrače.
Ok,odradili su sezonu,neki polusezonu vrhunski.Odlično,individualno odlično,timski nula bodova,rezultat-pratimo Radnik u EL.
A šta ako neko od tih naših zvjezdica,u te ubrajam sve u koje se kunemo, budu tarabe sljedeće sezone.Ko može garantovat da će i sljedeće godine biti top i da ćemo imati neke timske igre i da će se sve to fino uklopiti.
Da je lično Messi ako se ne uklapa u igru,vozdra.
Idi igraj 1na1 futsala pa se dokazuj.
Meni su svi sad nepoznanice od Miroslava,Lendrića pa do Bevaba.
Niko nije nezamjenjiv,i slabo ko od njih je imao konstantan uspijeh.Sve nešto polovično,na frku trku i tu su.Odlični su bili,a da li će i dalje vidjećemo.Ja se nadam najboljem :)
Iskreno ja sam vidio kvalitet jedino kod trojice igrača iz prošle sezone: Blagojević, Lendrić i Stevanović. Volio bih da se varam pa da je taj broj veći.

FKZ1921
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:22 pm

Previse smo postali muhanati...A ne vidim razloga za to. Ok,jeste duga pauza,jesmo svi pomalo nervozni i nemirni pred nastavak prvenstva,ali opet ne vidim razloga da se ne treba iznjeti ono sto nije dobro ili neko misli da mije dobro.
Dakle stvar je u tome da li uopce trebamo nesta kritikovati ili ne trebamo. Kao sto sam znao kritikovati igru nakon nekih pobjeda,pami se prigovaralo da pilim naopako,kao sto sam kritikovao neke kad sam osjetio da ascare pljuju nekoga pa mi se prigovaralo kako je kod mene sve med imlijeko...tako sam sad kritikovao nesta sto satram da je za kritiku. I ne vidim potrebu da se neko bas posebno sekira zbog toga.
Naprosto,ne mogu reci ok je kad mislim da nije...Ustvari cinjenice kazu da nije,nemam sta ja misliti ili ne misliti.
Ne radi se ovdje o tome da li uprava zeli ovaj segment popravljati i raditi bolje. Naravno da zeli,ustvari uvjerujen sam da zeli.
Ne treba takodje pricu stavljati u kontekst za i protiv. To je neozbiljno.

vrbanjusa
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:23 pm

Nije mi cilj da nekom nešto dokazujem ali čisto informativno da svi vidimo koliko smo šta dovodili posljednjih godina.

Ponavljam, nije mi cilj da nekom nešto dokazujem, samo da vidimo kako se sve kretalo zadnjih godina. Svako od nas miože ocjeniti koji je igrač bio pojačanje a koji nije.

Izvor: Transfermarket

2016/2017
Došli

1. Javi Hervas Brisbane Roar
2. Dimitrios Toskas PAS Lamia
3. Stevo Nikolić Zrinjski Mostar
4. Milivoje Lazić Radnik Bijeljina
5. Uglješa Radinović Borac BL
6. Denis Pozder FC Den Bosch
7. Sanel Jahić APO Levadiakos
8. Dino Bevab NK Zagreb
9. Senad Husić

Otišli

1. Emir Hodžurda
2. Tiago Faria
3. Srđan Stanić (nije još poznat dogovor sa klubom)
4. Mirko Kramarić
5. Enis Sadiković
6. Dejan Đermanović
7. Nedo Turković
8. Mailson
9. Muris Midžić
10. Adnan Alihodžić
11. Benjamin Šehić
12. Amer Hiroš
13. Adnan Zahirović
14. Jadranko Bogičević
15. Damir Sadiković (nije još poznat dogovor sa klubom)

2015/2016

Došli

1. Mirko Kramarić
2. Joco Stokić
3. Dušan Mladenović
4. Emir Hodžurda
5. Ivan Livaja
6. Secuba Diatta
7. Adnan Zahirović
8. Jadranko Bogičević
9. Samir Bekrić
10. Mailson
11. Irfan Fejzić
12. Ivan lendrić
13. Siniša Stevanović
14. Mirza Halvadžić
15. Dejan Đermanović
16. Miroslav Stevanović
17. Nermin Zolotić
18. Srđan Stanić
19. Tiago Faria

Otišli

1. Riad Bajić
2. Amir Hadžiahmetović
3. Josip Kvesić
4. Srđan Stanić
5. Benjamin Čolić
6. Mladen Zeljković
7. Juan Manuel Varea
8. Anes Nuspahić
9. Dino Hasković
10. Senad Kašić
11. Nedim Mekić
12. Tomislav Tomić
13. Joco Stokić
14. Zoran Kokot
15. Marijan Antolović
16. Secuba Diatta
17. Ognjen Đelmić
18. Ivan Livaja
19. Dejan Uzelac
20. Dušan Mladenović
21. Sead Bučan
22. Eldar Hasanović
23. Jasmin Bogdanović

2014/2015

Došli
1. Nedo Turković
2. Dejan Uzelac
3. Juan Manuel Varea
4. Aleksandar Kosorić
5. Anes Nuspahić
6. Edi Baša
7. Zoran Kokot
8. Ognjen Đelmić
9. 9 igrača iz oml. Pogona

Otišli

1. Nermin Zolotić
2. Nermin Jamak
3. Filip Lončarić
4. Faris Fejzić
5. Mirsad Ramić
6. Anel Alibašić
7. Vernes Selimović
8. Elvir Čolić
9. Semir Kerla
10. Emrah Hasanhodžić
11. Danijal Brković
12. Edi Baša
13. Josip Grebenar
14. Nenad Dedić
15. Muamer Svraka

2013/2014
Došli:
1. Mladen Zeljković
2. Adnan Hadžić
3. Anel Alibašić
4. Enis Sadiković
5. Jasmin Bogdanović
6. Faris Fejzić
7. Armin Hodžić
8. Filip Lončarić
9. Asim Škaljić
10. Sead Bučan
11. Nenad Dedić
12. Marijan Antolović
13. 5 igrača iz oml.pogona

Otišli
1. Semir Bukvić
2. Yani Urdinov
3. Šaban Pehilj
4. Aleksandar Nikolić
5. Samir Bekrić
6. Jadranko Bogičević
7. Eishun Yoshida
8. Sulejman Smajić
9. Adnan Hadžić
10. Asim Škaljić
11. Velibor Vasilić
12. Eldin Adilović
13. Josip Ćutuk

2012/2013

Došli:

1. Danijal Brković
2. Tomislav Tomić
3. Marijan Antolović
4. Eishun Yoshida
5. Yani Urdinov
6. Eldar Hasanović

Otišli:

1. Omar Baljić
2. Goran Marković
3. Amar Prutina
4. Patrick Gerhardt Nyema
5. Zajko Zeba
6. Perica Stančeski

2011/2012
Došli:
1. Semir Bukvić
2. Semir Kerla
3. Josip Kvesić
4. Sulejman Smajić
5. Vernes Selimović
6. Eldin Adilović
7. Samir Bekrić
8. Dejan Drakul
9. Josip Ćutuk

Otišli
1. Edin Višća
2. Ibrahim Šehić
3. Milan Ćulum
4. Lazar Popović
5. Bajro Spahić
6. Elvis Mešić
7. Emir Alić
8. Damir Rovčanin
9. Goran Gančev
10. Goran Perak
11. Srđan Savić
12. Dejan Drakul
13. Mirko Radovanović

2010/2011
Došli:
1. Nermin Jamak
2. Anton Kolobov
3. Elvir Čolić
4. Emir Alić
5. Srđan Savić
6. Zajko Zeba
7. Goran Gančev
8. Goran Marković
9. Elvis Karić
10. Patrick Gerhardt Nyema
11. Perica Stančeski
12. Aleksandar Nikolić
13. Omar Baljić
14. Velibor Vasilić
Otišli:
1. Samir Bekrić
2. Marko Farić
3. Slaven Kovačević
4. Denis Selimović
5. Semir Mujkanović
6. Semir Kerla
7. Sead Bučan
8. Predrag Šimić
9. Anton Kolobov
10. Haris Bešlija
11. Nedžad Serdarević
12. Delimir Bajić
13. Alen Mešanović
21 10 4

Petrović Slavko

cikazubo
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:26 pm

Neandertalac je napisao/la:Da, slazem se Zubanovicu@ bas tako, tipicni Bosnjo. Samo sto ja `serem` o tome jer sam takav, a neko jer je takav pravi to o cemu ja serem.
U tome i jeste problem.

Bgti spusti loptu, kako ti zakljuci da on samo klima glavom, i ko su kako ti kazes homosapiensi za koje ti smatas da im nije mjesto u klubu, bila je skupstina, preko 30 ljudi je sjedilo nasuprot Misketu kad je covjek zamolio da neko iznese neki prijedlog, strategiju i slicno za sportski segment u koji je i on razocaran, dal se iko javio, naravno da nije. Kazes ne mijesas se u stvari kojima ne vladas, ti si u zadnjem periodu se samo ovdje na forumu isprovaljivao nekoliko puta te Amar dolazi te Miske odlazi, prekjuce Husejinovicu otislo koljeno, al i dalje nastavljas s tim svojim informacijama iz nova i glumis nekog insajdera..
Moje misljenje sto se tice igrakog kadra je da stojimo bolje nego s Edisom zimus, imamo kostur koji cine Kjosevski, Aco, Sinisa, Miroslav, Blagojevic, Lendric i Bekric, tu su uvijek negdje Memija i Beganovic na rubu prvih 11, tako da imamo odredjen broj top igraca za ovu ligu koji su odradili vec polusezonu zajedno.

Elegant
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:28 pm

Ova prica oko dovođenja - odlazaka igraca, onih koji su podbacili ili pokazali se moze da ide beskonacno u krug.

Dok nas klub ne stane na noge i bude u mogunosti da plati igraca 100.000 KM ili vise, da mu dadne mjesecnu platu 10.000 KM ili vise, i ono najvaznije kada na okupu zadrzimo jedno 14-16 igraca barem 2-3 godine onda mozemo ocekivati iskorak u ligi a i u europi. Znaci da se neki kontinuitet napravi a za sve to je potreban jak klub, jaka uprava, sponzori i puno rada, kao i infrastruktura - a mi smo na pocetku te price.

Svejedno i kada imas para i sve ove nabrojane uslove uvjek ce biti promasenih igraca, losih rezulata, loseg rada u klubu.

Imate puno primjera u europi, klubovi imaju stotine miliona buđeta pa opet ne ide.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u čet jul 07, 2016 4:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

mali plavisa
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:30 pm

Stana,Dado i Bogi treniraju,jos uvijek su igraci naseg kluba!

Elegant
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:31 pm

mali plavisa je napisao/la:Stana,Dado i Bogi treniraju,jos uvijek su igraci naseg kluba!
Ja danas vidio Stanica u BBI sa zenom i joj nekim momkom kako rucaju.

zubanovic89
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:32 pm

1. Emir Hodžurda - Rezerva
2. Tiago Faria - Rezerva
3. Srđan Stanić - Prvka ekipa
4. Mirko Kramarić - rezerva
5. Enis Sadiković - rezerva
6. Dejan Đermanović - rezerva
7. Nedo Turković - rezerva
8. Mailson - rezerva
9. Muris Midžić - rezerva
10. Adnan Alihodžić - rezerva
11. Benjamin Šehić - rezerva
12. Amer Hiroš - rezerva
13. Adnan Zahirović - prva ekipa
14. Jadranko Bogičević - prva ekipa
15. Damir Sadiković - rezerva

I nek mi neko kaze da okosnica ekipe nije ostala ista. Pored toga neka mi neko kaze ko je od ovih igraca zasluzio da ostane u zelji. Jarani Srdjana Stanica i Damira Sadikovica nemaju pravo glasa, s tim da ovaj drugi nije otisao iz kluba neko na posudbu. Doveo se bolji stoper, bolji bek i bolji zadnji vezni. Dovele su se 10 puta bolje rezerve i unaprijedili smo ekipu. Samo onaj ko misli lose ce reci da to nije tako. Otpustili smo vise igraca nego sto smo doveli znaci da smo oslobodili dio budzeta. Doveli smo trenera ciji mentailtet i pristup radu obecavaju i koji nam daju nadu da cemo gledati bolji fudbal. Sta su ovdje greske? Pogledajte malo ovaj spisak vidjecete da samo 1 godine za vrijeme Amara nismo imali prometan prelazni rok. Dakle 1 u zadnjih 5. I neki bas sad nasli kritikovati kako se dovodi puno igraca. Ne sjecam se da je bilo tako za vrijeme Amara koji je dovodio puno vece anonimuse i kad je znalo bit po 30 igraca na treningu. Tad nam je sportski segment bio super. Sexy pojacanja Jamak i Stanceski VS Adnan Zahirovic, Miroslav Stevanovic i Sanel Jahic.
Zadnja izmjena: zubanovic89, dana/u čet jul 07, 2016 4:38 pm, ukupno mijenjano 3 puta.

Jaozinho22

čet jul 07, 2016 4:32 pm

Elegant je napisao/la:
mali plavisa je napisao/la:Stana,Dado i Bogi treniraju,jos uvijek su igraci naseg kluba!
Da nije Dino Hasanović ? :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Plava Porodica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:33 pm

Tačno ovaj post @vrbanjuse treba nakačiti na vrh svake stranice.
Nismo mi za naprijed,nama je najbolje sve vratiti na staro,da možemo sve redok pljuvat,tad smo najrahatniji.
A mnogima je i guzica zinula
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Elegant
Kontakt:

čet jul 07, 2016 4:34 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Da nije Dino Hasanović ? :kafa:
Ne znam nisam obracao paznju na drugog lika.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.

Prijava  •  Registracija