Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

FKZ1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 1:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:Ja samo kazem da su nam Stilic i Agim nedostizni a kamoli Salihovic, jer za jednu Sejinu platu mogu igrati ova dvojica i jos ostane za ratu prema poreznoj :ganja:

@Lars, hoce li biti prenos tekmi od ovih nasih predstavnika u Evropi?

@FKZ1921, a sta su to Radnik i Zagreb bolji klubovi od Zelje pa Secerovic, Lazic i Bevab nisu isli istim putem kao i Radinovic?! Nesto se u tome s tobom ne bi slozio, al eto..
Vidi,Radnik i Zagreb nisu bolji klubovi od Želje,ni po čemu.
Secerovic...iz Živin ića 2008.g otišao u Holandiju. Pa ga nakon godinu vratili u Živin ičega na posudbu,pa se vratio ponovo u Holandiju,vrtio se par godina po Holandiju,pa 2014.dosao u Slobodu,kratko,pa otišao u drugu Austrijsku ligu,pa prošle sezone došao u Radnik i potom kod nas. Momak se vrti,pokušava,nije on loš igrač,možda nam i bude valja,zdrav je...Ali realno,nema normalan razvoj.
Lazic...tog igrača stvarno ne znam. Ali i kod njega nešta fali. Pauzirao je pola godine zbog teške povrede i u fazi je vraćanja ozbiljnom nogometu.
Treba li nam to sa igračem koji nije aman,zaman...Gledao sam ga dva poluvremena,zna on nešta,ali ne puno više od,recimo Midzica...Moje mišljenje.
Bevab...Zagreb nije veći klub od Želje,ali je HNL bolja liga od naše,nesrazmjerno bolja. Posebno za razvoj igrača,napredak u karijeri,tržište....Jasno je da nam ni Bevab nije došao normalnim putem. Normalnim u razvoju jednog igrača.

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:31 pm

Ok, ali onda ni Radinovic nije dosao nekim putem, sezonu 2010/11 nije nigdje igrao, po TMu koliko vidim, kao ni 2013/14 bez nastupa
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

1921.ba
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:33 pm

GRBAVICA ŠKOLA FUDBALA: Eso Ibrahimović trener golmana
"Ah šta mi predstavlja grb Željezničara... Predstavlja mi sve, čitav moj život."
http://1921.ba/grbavica-skola-fudbala-e ... lmana-2445" target="_blank
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Jaozinho22

čet jul 07, 2016 1:33 pm

FKZ1921 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Ja samo kazem da su nam Stilic i Agim nedostizni a kamoli Salihovic, jer za jednu Sejinu platu mogu igrati ova dvojica i jos ostane za ratu prema poreznoj :ganja:

@Lars, hoce li biti prenos tekmi od ovih nasih predstavnika u Evropi?

@FKZ1921, a sta su to Radnik i Zagreb bolji klubovi od Zelje pa Secerovic, Lazic i Bevab nisu isli istim putem kao i Radinovic?! Nesto se u tome s tobom ne bi slozio, al eto..
Vidi,Radnik i Zagreb nisu bolji klubovi od Želje,ni po čemu.
Secerovic...iz Živin ića 2008.g otišao u Holandiju. Pa ga nakon godinu vratili u Živin ičega na posudbu,pa se vratio ponovo u Holandiju,vrtio se par godina po Holandiju,pa 2014.dosao u Slobodu,kratko,pa otišao u drugu Austrijsku ligu,pa prošle sezone došao u Radnik i potom kod nas. Momak se vrti,pokušava,nije on loš igrač,možda nam i bude valja,zdrav je...Ali realno,nema normalan razvoj.
Lazic...tog igrača stvarno ne znam. Ali i kod njega nešta fali. Pauzirao je pola godine zbog teške povrede i u fazi je vraćanja ozbiljnom nogometu.
Treba li nam to sa igračem koji nije aman,zaman...Gledao sam ga dva poluvremena,zna on nešta,ali ne puno više od,recimo Midzica...Moje mišljenje.
Bevab...Zagreb nije veći klub od Želje,ali je HNL bolja liga od naše,nesrazmjerno bolja. Posebno za razvoj igrača,napredak u karijeri,tržište....Jasno je da nam ni Bevab nije došao normalnim putem. Normalnim u razvoju jednog igrača.
@FKZ1921 kako sam te razumio,želiš nam reci da trebamo pokupiti sve sto valja po ligi i ima potencijal i da je to pravi put uz dodatak naših juniora i ponekog kapitalca koji izleti. Nesto slično je Amar pričao u ova dva gostovanja sto sam gledao vezano i za nas i za repku. Po nama ako igrač dolazi iz inostranstva (nebitno ima li nas pasoš ili ne) automatski je bolji od ovih ovdje bez obzira da li je tamo igrao ili bio na tribinama.Tu možda i griješimo.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

ublehas
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:34 pm

FKZ1921 je napisao/la:Razumijem da ima puno mladjih navijača na forumu i jasno mi je to pa nekako gutam te bumove i tu furku...
Brine me što imam dojam da ponekad i oni koji se bave transfer politikom u klubu,razmišljaju kao mladi navijači. Pa činjenica da je neko recimo iz Španjolske,postane bitan faktor u odluci da li ga dovesti ili ne. Ili činjenica da je neko nekada bio dobar u Želji,osvajao trofeje...prelomi odluku. Ili činjenica da je neko nekada igrao za reprezentaciju,bio odličan,osvajao trofeje i sa Željom,iako sad ima punih 35,iako je nedavno imao operaciju meniskusa i neizvjesno je kad će biti potpuno spreman za igru,dovede se sad kad ti odmah i nužno treba normalan stoper...
Nedavno sam napisao da smo doveli puno igrača koji trenutno voze u rikverc u svojim karijerama.
Od svih dovedenih sad (Pozder,Spanac,Husic,Radinovic,Secerovic,Bevab,Lazic,Grk,Talijan...),jedino je Radinovic dosao normalnim putem. Normalnim u smislu igračkom razvoja. I vjerujem da će se pokazati kao najbolje pojačanje od svih. Takvih dovodjenja nam treba puno više. Dakle da Zeljo, igraču koji dolazi bude stepenica više u njegovoj karijeri. Da je dovoljno mlad da ima ambicije napraviti sljedeći korak prema većem i boljem klubu od Želje.
Ovo ustvari treba biti princip pri dovodjenje. Od principa ćeš odstupiti iznimno,kad ti naleti pik u liku Mice ili Lendrica...Ili kad ti naleti neko ko ce ti marketinški biti isplativ. Ali znaš da si ga zbog toga doveo i ne gradiš taktiku i igru na njemu.
Nadam se da ćemo što prije profilirati strategiju u skauting i transfer politici kluba i improvizaciju u ovoj oblasti svesti na minimum.
Inače se većinom slažem sa tvojim opaskama, ali u ovom ne. I Lendrić i Miroslav su došli u Želju dobro zaobilaznim putem, i nije bilo logike očekivati da će se bolje pokazati od Zahirovića, Bevaba, Husića ili Kramarića. Desilo se što se desilo. Jedni se dobro pokazali, drugi nisu, treći tek treba da se pokažu. Vidjećemo. Istina i ja više volim kada dovedemo igrače poput Radinovića, pa i alzićai Šećerovića nego neke Špance, Talijane ili Grke koji se u zadnje vrijeme i nisu naigrali, ali nekad se mora i rizikovati sa igračima. Svjestan sam i ja da će bar 3-4 igrača koji su došli biti promašaj, ali se nadam da će se i 2-3 pokazati kao prava pojačanja, i još 3-4 da se na njih može ozbiljno računati. Ako uz to dodamo ovih 5-6 koji su tu već malo duže, i uz jedno ili dva ciljana pojačanja možemo imati odličnu ekipu.

crnamamba96
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:38 pm

LARS1921 je napisao/la:Ok, ali onda ni Radinovic nije dosao nekim putem, sezonu 2010/11 nije nigdje igrao, po TMu koliko vidim, kao ni 2013/14 bez nastupa

Ja ne znam o čemu ti pričaš zaista, Radinović je odigrao 26 utakmica u sezoni 12/13 za Bezaniju, a u toj sezoni koju spomines 10/11 on je imao 17 godina tako da ne znam šta si očekivao koliko da igra? :palacgore:

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:39 pm

Ma vrtio se i Ugljesa po Ceskoj i Srpskoj ligi koje su bolje od nase i to bas u istim godinama kao i Secerovic. Po mom nekom misljenju Bevab je veci potencijal i bolji igrac i od Adnana i od Ugljese, ali vidjet cemo jer bilo je i boljih igraca od njih pa nisu se pokazali. A ako pricamo o napredku u karijeri Lazic je pravi primjer, iz Rudara u Radnik, pa u Zelju, korak po korak i svaki put napredak, a to da li je neko tokom 2 poluvremena vidio da li je on igrac dobar ili nije to je vec subjektivno misljenje. Ne zelim da tebi sta nabacujem, ali samo kazem, mada i ja sam medju prvim izrazio nezadovoljstvo kad smo doveli Lazica.
Sretno njima svima, daBogda oni bili svi kao Blagojevic. :DD:

@crnamamba i Secerovic je u tim godinama bio u Rodi ;)
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u čet jul 07, 2016 1:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:42 pm

crnamamba96 je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Ok, ali onda ni Radinovic nije dosao nekim putem, sezonu 2010/11 nije nigdje igrao, po TMu koliko vidim, kao ni 2013/14 bez nastupa

Ja ne znam o čemu ti pričaš zaista, Radinović je odigrao 26 utakmica u sezoni 12/13 za Bezaniju, a u toj sezoni koju spomines 10/11 on je imao 17 godina tako da ne znam šta si očekivao koliko da igra? :palacgore:

Ko spominje 12/13 ? Samo ti kazem da nije igrao, a ovo za 17 godina mogu ti reci nesto, ali onda ce me napasti neki tako da ostajem samo na ovome

Omar500
Moderator
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:42 pm

Sto se tice nase legende Bukala, ja sam za to da se izdvoji dobar dio novca od derbija i proslijedi njegovoj porodici. Koliko sam procitao u onom intervjuu s njegovom porodicom, posjecuje ga cesto klub i pomazu koliko mogu, tako da su ove Sinanove neistine samo jos jedan od jadnih pokusaja da se ocrni ova garnitura ljudi. Nisam puno upucen u slucaj, ali puno mi govori sto se nasi ne zele da se afirmisu na bolesnom covjeku, legendi, nego pomazu mu zato sto zele, iz srca. Sad, ne znam opet ni ja puno, pa necu da govorim, ali jadno je da novinar ne moze normalno nesto napisati, a da ne napada odmah nekog zato sto ima naredbu. Mada, Sinan i novinarstvo :rofl: :rofl:
Sto se tice silnih pojacanja, Salihovica i sl...pa vidite, ja mislim da bi nama trebali biti ciljevi sljedeci(za sljedecih par godina): stabilizacija kluba, izgradnja stadiona do te mjere da ispunjavamo trecu kategoriju, redovnost u euro takmicenjima svake godine uz ponekad prolazak nekog pretkola. I nakon toga, pocetak dominacije u ligi. To bi trebalo ici jednim zdravim tokom, prema naprijed, ako se ovako nastavi. Nama bi nevjerovatno dobro dosla titula na kraju ove godine iz vise razloga: prvo nakon dugo vremena bi dosla, druga stvar je da bi dosla s trenerom koji nije Amar Osim, i dobili bi trenera za bar jos dvije sezone. Osvajanje titule bi podrazumijevalo da ne trohnemo poslije toga samo tako u svakom segmentu, a nasi ljudi pametno rade, iako se uporedo pravi stadion sto je ogromno opterecenje; opet sportski dio ne osjeca toliko posljedice. Mogli smo mi sad svakoga dovesti umjesto istocne tribine, onako bez ikakvog plana, uzet na ho-ruk titulu, dodje drugo pretkolo, neki drama zajeban protivnik, nama odlicna ekipa ali izgubimo i eto, kraj europe, jer nismo imali plan, koeficijent se nije gradio. A ovako, redovnost u euro takmicenjima, fina ekipa, gradi se stadion, postepeno se penjes, bez kobnog preskakanja stepenica, pa poslije past samo tako. Mi smo koeficijent pravo napucali i bili bi ove godine nositelji, cak i u drugom pretkolu, ali jbg sada. Idemo opet, polako, ostaju nam neki rezultati, ovaj proslogodisnji, pa dvaput LP, ali ovaj je nula nazalost i dugo cemo ga vuci za sobom.
Ja mislim da Kostic radi dobar posao, da spremamo pravo finu ekipu i da cemo krenuti fino i polako u sezonu. Iako je najavio na pocetku titulu, poslije toga je maksimalno oprezan, profesionalan, bez ikakvih pompeznih najava i izjava. Odmjeren je, stoji cvrsto na zemlji, sto mi se uzasno dopada.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

crnamamba96
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:47 pm

LARS1921 je napisao/la:
crnamamba96 je napisao/la:

Ko spominje 12/13 ? Samo ti kazem da nije igrao, a ovo za 17 godina mogu ti reci nesto, ali onda ce me napasti neki tako da ostajem samo na ovome

Moja greška, u sezoni 13/14 je nastupao za Rad u prvom dijelu sezone i odigrao 12 utakmica, pa prešao u Rudar gdje nije dobio priliku za igru i uz sve to ima 10 nastupa za U17 reprezentaciju Srbije, sve u svemu odličan CV za jednog 22-godišnjaka

rios
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:49 pm

Velika vecina,ako ne i svi igraci,koji su u Zelji trenutno imaju ambiciju da odu stepenicu vise u odnosu na Zelju,tj. u inostranstvo vjerovatno.S te strane ambicije i zelje za dokazivanjem ne bi trebalo faliti nikome.Cisto sumnjam da iko od njih zeli provesti ovdje citavu karijeru,izuzev Bekrica mozda koji je dosao da ovdje zavrsi karijeru,pa mozda i Sanel sad..Ostali igraci mislim da razmisljaju da je Zeljo odlicna,sudeci po proslosti,i najbolja odskocna daska igracima iz ove lige prema ino ligama i klubovima.
Malo boli,tako da kazem,ta cinjenica da mi kvalitetnim igracima koji voze u rikverc sa karijerama kako kaze @FKZ1921 sluzimo za ozivljavanje karijera,podizanje forme i sl.,ali mozemo li bolje? Ne mozemo,nije to samo ni do nas,tj. do jednog kluba,ima tu dosta i do lige i njenog kvaliteta,infrastrukture,kurentnosti u Evropi,itd..Dok ne dodju bolja vremena tako nam je kako nam je,podnosljivo je sve dok ti igraci Zelji donose rezultat,odnosno da izadju na teren da donesu pobjedu Zelji,da mu donesu rezultat,pa da i oni kroz taj rezultat ostvare neku licnu ambiciju.
Trenutno se jedino za Hervasa i Pozdera,pa i Bevaba donekle,moze reci da idu nazad sa karijerama.Ostali su cijele karijere tu negdje u rangu sa Zeljom,neki i ispod tog ranga ( govorim o ovom transfer roku ).Ako imamo u vidu da npr. Toskas iz druge lige Grcke,ili Talijan sa Krkom,ili Radinovic iz ovakvog Borca,pa i Lazic i Secerovic iz Radnika do utakmica u Evropi i trofeja su mogli puno teze nego sad,onda je Zeljo poprilican napredak u karijeri.
Naravno,sve je do njih.Ako budu isli putem Miroslava i Lendrica onda cemo i mi i oni biti na dobitku,ako budu pokazivali nezainteresovanost i letargiju ne treba se dugo s njima baviti niti ih nesto cekati,bolje gurnuti mladog igraca pa da bar znas da ima smisla to cekanje.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:57 pm

komentar sa drugog foruma za igrače
Spoiler:
U Slo sam na službenom putu ovih dana pa sam pogledao utakmicu sa Železničarom...ako neko želi objektivno mišljenje neka pročita ;)

Ćeman - solidan, nije imao previše intervencija osim jedne gdje je počistio loptu sa naših 16 m.

Husić - jako dobar bek, brz, pokretljiv..jedini minus koji vidim je da previše ide unutra, napada gol dok nama trebaju centaršutevi na tandem Nikolić-Lendrić za kojeg sam uvjeren da počinju protiv kona.

M.Stevanović - komentar nije potreban. Odskače od svih.

Osmanković - dobar, nije puno griješio osim par situacija gdje se vidi nedostatak iskustva (predviđanje igre).

Boccaccini - odličan, pametno igra bez previše kompliciranja. Jako dobar u ofenzivnom dijelu, napada 2 stativu (tako je i postigao gol). Mislim da u ovom trenutku nemamo štopera koji zna napasti kod prekida kao što je on u par navrata.

Memija - konstantan, čitavu utakmicu je pokrivao 90% desne strane, defanzivno i ofanzivno. Mislim da je i on siguran na tom mjestu i da će S. Stevanović završiti na klupi, sa iznimkom prvog kola gdje je sasvim moguće da bi on igrao ispred S. Stevanovića jer M. Stevanovića nema.

Šečerović - odličan u def. dijelu pogotovo kod kupljenja ispucanih lopti, odnosno svih mrtvih lopti. Mislim da je i on starter protiv Sarajeva.

Hervas - u odnosno na utakmicu sa Olimpikom 2,3x bolji. Mislim da se još treba priviknuti na način igre u BiH, puno više ga je bilo u duelu u odnosu na utakmicu sa Olimpikom. Igra jako inteligentno i nisam upratio da je napravio jednu jedinu grešku. Dobar u prekidima, fali nam jedan izraziti lijevak kao on. Moguć je problem u komunikaciji jer sam primjetio da Kostić non stop daje instrukcije na bosanskom pa šalta na engleski.

Halvadžić - loš, puno grešaka u prvom dodiru sa loptom. Kretanje bez lopte, uvijek je bio na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme.

Mujagić - bori se ko lav..uprkos tome što je dao 2 gola fali mu puno stvari. Fizički je korpulentan ali gubi duele, visok je ali ne može da skoči. Dosta problema u samoj motorici, kretanju, reakciji...po mom je on zadnji izbor kad je u pitanju napad.

Pozder - ništa posebno, sličan slučaj kao Mujagić.

Toskas - jak ko zemlja, vidi se iskustvo...ali u pojedinim situacijama je griješi, vjerovatno povodom nespremnosti/neigranja. Skoro sam siguran da je on u paru sa Kosorićem do 3,4 kola.

Radinović - niti smrdi niti miriše. Imao je par šuteva sa nekih 20 m, tu bi mogao biti koristan.

Bevab - najlošiji od bekova. bez komentara.

Žerić - joker sigurno...kako ga uklopiti to je veliko pitanje.

Duraković - višak, ne treba nam.

Blagojević - komentar nije potreban.

Lazić, Beganović - ništa specialno.

Sve u svemu, mislim da nam je odbrana slatka muka, vezni red je velika dilema jer nam fali jedan klasični zadnji vezni koji bi uvezao sve linije. Po mom je to Jahić (kada bude spreman), on je na toj poziciji odigrao dosta dobrih utakmica. Lendrić i Nikolić su po mom sigurni starteri, obzirom na ovo što su pružili Mujagić, Pozder itd.

Ostaje nam da pričekamo 23.7.
sad ako je neko gledao neka vidi jel tacno, ili barem ipe nek se javi

Hurmasica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:58 pm

1921.ba je napisao/la:GRBAVICA ŠKOLA FUDBALA: Eso Ibrahimović trener golmana
"Ah šta mi predstavlja grb Željezničara... Predstavlja mi sve, čitav moj život."

:zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Omar500
Moderator
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:58 pm

1921.ba je napisao/la:GRBAVICA ŠKOLA FUDBALA: Eso Ibrahimović trener golmana
Jao kakav intervju, svaka vam cast. Milina je slusati ovu legendu, za cas mi je proslo ovo vrijeme. Preporucujem svima da pogledaju video.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

1921.ba
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:59 pm

Čas historije i ljubavi. Hvala. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

ž'21
Kontakt:

čet jul 07, 2016 2:04 pm

Ja sam jednom slušao razgovor Ese Ibrahimovića, mislim da sam tad, u tih sahatak vremena, više naučio o fudbalu nego za prethodnih 25 godina. Kakva veličina.

tm8782
Kontakt:

čet jul 07, 2016 2:17 pm

ž'21 je napisao/la:Ja sam jednom slušao razgovor Ese Ibrahimovića, mislim da sam tad, u tih sahatak vremena, više naučio o fudbalu nego za prethodnih 25 godina. Kakva veličina.
Eh ako si slusao tih shatak onda i krava je bila tema sigurno i bjezanje preko ograde od starog. :D
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

FaraonTM
Kontakt:

čet jul 07, 2016 2:18 pm

delinjo je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Ma vala nisam ni ja za Salihovića pa čak i pod uslovom da ga možemo priuštiti u ovom trenutku (a sumnjam da možemo sa finansijske strane) opet ne bih bio za njegovo dovođenje.

On jeste brand i sigurno bi ako ništa na ime privukao publiku na stadion i ostalo. Al' zato bi ga morali dobro keširati plus što ja ne vjerujem da on može napraviti toliko razliku u našoj ligi, ne zato jer nema kvaliteta već zato što je ovdje teško igrati fudbal. Džaba nama njegova tehnika, udarac i sve ostalo kad se ovdje pola sezone haman igra po blatu i tu ti više vrijedi 1 fajter nego 11 Salihovića.

Nekada kada naši klubovi infrastrukturno napreduju i kada se fudbal bude igrao tokom čitave sezone e onda se može dovođenje Salihovića i sličnih smatrati odličnim potezom.
Ima logike to sto pises ali te moram napomenuti da smo mi fudbalski klub prije svega.... Fudbalski klub najvise zavisi od rezultata i sporskog segmenta... Svi bi mi da uletimo u grupe u evropi ali da nam igraci igraju za dvije milje... E nemoze to tako drug... Nikada nece moci... Samo par drzava u evropi do sada nije uspjelo u tome da njihov klub igra grupe... Pogadjaj ko je medju tih par drzava??
Slažem se ja al' to što ćeš ti dovesti Salihovića uopšte ne znači da ćeš izboriti Europu jer kad se utakmice igraju po onom blatu od terena džaba ti i da ti igra prva ekipa Barcelone ako ne mogu sastaviti dva pasa na onakvim "terenima". Nekada kada se infrastruktura digne na veći nivo onda nam može očekivanje biti ulazak u grupnu fazu nekog Euro takmičenja a samim tim ćeš imati rezona dovesti jednog Salihovića u ekipu a da to nije onako čisto marketinški potez.

I za ovo gore napisano naravno da ne mislim samo na Želju (mi smo još i dobri kakvi su ostali klubovi) nego na sve klubove iz naše lige.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

ž'21
Kontakt:

čet jul 07, 2016 2:19 pm

tm8782 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Ja sam jednom slušao razgovor Ese Ibrahimovića, mislim da sam tad, u tih sahatak vremena, više naučio o fudbalu nego za prethodnih 25 godina. Kakva veličina.
Eh ako si slusao tih shatak onda i krava je bila tema sigurno i bjezanje preko ograde od starog. :D
Ma jok, prilikom juniorskog derbija posljednjeg na Grbavici komentarisao igrače, golmane i utakmicu, vidi se da ima fudbal u malom prstu. Ljudina fkt :D

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 2:22 pm

tm8782 je napisao/la:
Jel to kao i Nikić? :D

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 38 gostiju.

Prijava  •  Registracija