Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

mula
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 12:32 pm

Jeste DA
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 07, 2016 12:33 pm

Treba malo radi kurcenja :ganja:

Za te pare mozemo dovesti Stilica i Ibraimija i biti mnogo bolji nego kad bi samo Sejo dosao. Ma cisto gubljenje vremena pricati o tome uopce ali eto...

Hajde Memiš zabij vcrs autogol pa šarni za nas. :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

FaraonTM
Kontakt:

čet jul 07, 2016 12:38 pm

Ma vala nisam ni ja za Salihovića pa čak i pod uslovom da ga možemo priuštiti u ovom trenutku (a sumnjam da možemo sa finansijske strane) opet ne bih bio za njegovo dovođenje.

On jeste brand i sigurno bi ako ništa na ime privukao publiku na stadion i ostalo. Al' zato bi ga morali dobro keširati plus što ja ne vjerujem da on može napraviti toliko razliku u našoj ligi, ne zato jer nema kvaliteta već zato što je ovdje teško igrati fudbal. Džaba nama njegova tehnika, udarac i sve ostalo kad se ovdje pola sezone haman igra po blatu i tu ti više vrijedi 1 fajter nego 11 Salihovića.

Nekada kada naši klubovi infrastrukturno napreduju i kada se fudbal bude igrao tokom čitave sezone e onda se može dovođenje Salihovića i sličnih smatrati odličnim potezom.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 12:52 pm

Pa baš ako se treba dovesti onda radi brenda, doci ce raje, a jedan slobodnjak i odluči meč :D

al neka sad dobro je i ovako nama :D
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Izlija
Moderator
Kontakt:

čet jul 07, 2016 12:54 pm

Sejo može u Želju samo ako pristane na neku humanitarnu misiju. Nisam siguran da je realno očekivati takav kalibar igrača još 2-3 sezone ako kub nastavi ovakvom uzlaznom putanjom. Sa izgradnjom stadiona ili barem njegovog većeg dijela ( sjever, istok, jug ) mnoge opcije bi trebal biti dostupnije a do tada probati baciti karte na rekonstrukciji omladinskog pogona iz kojeg bi mogao da izvučeš nekoliko juniora u pravom trenutku.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

cikazubo
Kontakt:

čet jul 07, 2016 12:55 pm

Ma Sejo je realno naucna fantastika za nas u ovom trenutku, al govorit da nam nebi toliko valjao je smijesno, bolji je od Ibraimija, Cvijanovica i slicnih zajedno, doktor fudbala, pokriva vise pozicija, to su profesionalci ljudi dragi eto vam Miće Stevanovića najbolji primjer s tim sto je Sejo uspio igrati i ostaviti trag u jednoj od najboljih liga na svijetu, a i kad bi kojim ludilom dosao (sanjam) to sigurno nebi bilo zbog para jer moze sad otic u skoro svaki klub npr Belgijske, Austrijske, Švicarske lige i slicno..

Jaozinho22

čet jul 07, 2016 12:58 pm

Kad je ono prijateljska s Metalegheom?
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 12:58 pm

Gdje ne bi valjao, pa makar i polusezona. Liga za prvaka, 6 ekipa, ako je ocekivati, imas grbavicu,koševo, bijeli brijeg koji su u solidnom stanju, ove ostale ne znam kakvi su.

Al da ne peglamo, Arsenal danas igra prijateljsku pa ce valjda biti izvjestaj

delinjo
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:00 pm

FaraonTM je napisao/la:Ma vala nisam ni ja za Salihovića pa čak i pod uslovom da ga možemo priuštiti u ovom trenutku (a sumnjam da možemo sa finansijske strane) opet ne bih bio za njegovo dovođenje.

On jeste brand i sigurno bi ako ništa na ime privukao publiku na stadion i ostalo. Al' zato bi ga morali dobro keširati plus što ja ne vjerujem da on može napraviti toliko razliku u našoj ligi, ne zato jer nema kvaliteta već zato što je ovdje teško igrati fudbal. Džaba nama njegova tehnika, udarac i sve ostalo kad se ovdje pola sezone haman igra po blatu i tu ti više vrijedi 1 fajter nego 11 Salihovića.

Nekada kada naši klubovi infrastrukturno napreduju i kada se fudbal bude igrao tokom čitave sezone e onda se može dovođenje Salihovića i sličnih smatrati odličnim potezom.
Ima logike to sto pises ali te moram napomenuti da smo mi fudbalski klub prije svega.... Fudbalski klub najvise zavisi od rezultata i sporskog segmenta... Svi bi mi da uletimo u grupe u evropi ali da nam igraci igraju za dvije milje... E nemoze to tako drug... Nikada nece moci... Samo par drzava u evropi do sada nije uspjelo u tome da njihov klub igra grupe... Pogadjaj ko je medju tih par drzava??
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

FKZ1921
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:04 pm

Razumijem da ima puno mladjih navijača na forumu i jasno mi je to pa nekako gutam te bumove i tu furku...
Brine me što imam dojam da ponekad i oni koji se bave transfer politikom u klubu,razmišljaju kao mladi navijači. Pa činjenica da je neko recimo iz Španjolske,postane bitan faktor u odluci da li ga dovesti ili ne. Ili činjenica da je neko nekada bio dobar u Želji,osvajao trofeje...prelomi odluku. Ili činjenica da je neko nekada igrao za reprezentaciju,bio odličan,osvajao trofeje i sa Željom,iako sad ima punih 35,iako je nedavno imao operaciju meniskusa i neizvjesno je kad će biti potpuno spreman za igru,dovede se sad kad ti odmah i nužno treba normalan stoper...
Nedavno sam napisao da smo doveli puno igrača koji trenutno voze u rikverc u svojim karijerama.
Od svih dovedenih sad (Pozder,Spanac,Husic,Radinovic,Secerovic,Bevab,Lazic,Grk,Talijan...),jedino je Radinovic dosao normalnim putem. Normalnim u smislu igračkom razvoja. I vjerujem da će se pokazati kao najbolje pojačanje od svih. Takvih dovodjenja nam treba puno više. Dakle da Zeljo, igraču koji dolazi bude stepenica više u njegovoj karijeri. Da je dovoljno mlad da ima ambicije napraviti sljedeći korak prema većem i boljem klubu od Želje.
Ovo ustvari treba biti princip pri dovodjenje. Od principa ćeš odstupiti iznimno,kad ti naleti pik u liku Mice ili Lendrica...Ili kad ti naleti neko ko ce ti marketinški biti isplativ. Ali znaš da si ga zbog toga doveo i ne gradiš taktiku i igru na njemu.
Nadam se da ćemo što prije profilirati strategiju u skauting i transfer politici kluba i improvizaciju u ovoj oblasti svesti na minimum.

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:04 pm

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:06 pm

Ja samo kazem da su nam Stilic i Agim nedostizni a kamoli Salihovic, jer za jednu Sejinu platu mogu igrati ova dvojica i jos ostane za ratu prema poreznoj :ganja:

@Lars, hoce li biti prenos tekmi od ovih nasih predstavnika u Evropi?

@FKZ1921, a sta su to Radnik i Zagreb bolji klubovi od Zelje pa Secerovic, Lazic i Bevab nisu isli istim putem kao i Radinovic?! Nesto se u tome s tobom ne bi slozio, al eto..
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u čet jul 07, 2016 1:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

teteac8684
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:07 pm

Minjore je napisao/la:On this day..
http://fkzeljeznicar.ba/foto-joco-stoki ... ara/15227/" target="_blank
Jedan jedini number 14!!!

sajo10
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:11 pm

Maltene svaki drugi forumas pise "naucna fantastika za Seju", "ma nema sanse", ovo ono, a svi nastavljaju tipkati dalje recenice...Braco pustite vise to. Ja sam se vec posle Jahica pomirio sa prelaznim rokom. Ovo je to to, i imamo dosta respektabilan tim. Mi MORAMO izaci u Europu iduce sezone. Osim Sarajeva i Zrinjskog ja ne vidim tima koji nam na papiru moze konkurisati. Ali fudbal se igra na zelenom travnjaku (zavisi kako kud) a Sloboda nek nam bude lekcija iz prosle sezone. Dakle ovo sto imamo je itekako dovoljno. Ne trebamo pretjeravati... Ja sam prvi put u mnogo, mnogo godina napokon zadovoljan prelaznim rokom i igracima koje smo doveli i iskreno od vecine ovdje ocekujem puno stvari. Prozivati opet imena poput Seje, Stile, Bube itd je bezmisleno i nema potrebe za tome. Cak i Memisevica sam prekrizio jer stvarno ne vidim zasto nam on treba ako vec imamo Grka, Talijana i Kemala vec tu. Naravno da mi nebi bilo krivo da ga dovedemo jer bi to bila jaka izjava da je Zeljo ponovo broj 1, jer jer doveo najboljeg stopera i defanzivca lige. :)

Jedva cekam derbiiii i pocetak sezoneee! :D

sofronije
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:12 pm

@Leon_Professional , imas na RTRS-u Radnik.
Ev Lars ti je odg :)
Zadnja izmjena: sofronije, dana/u čet jul 07, 2016 1:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
:zeljeznicar1:

LARSSON
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:12 pm

Leon_Professional je napisao/la:Ja samo kazem da su nam Stilic i Agim nedostizni a kamoli Salihovic, jer za jednu Sejinu platu mogu igrati ova dvojica i jos ostane za ratu prema poreznoj :ganja:

@Lars, hoce li biti prenos tekmi od ovih nasih predstavnika u Evropi?

@FKZ1921, a sta su to Radnik i Zagreb bolji klubovi od Zelje pa Secerovic, Lazic i Bevab nisu isli istim putem kao i Radinovic?! Nesto se u tome s tobom ne bi slozio, al eto..
Biće Radnik na RTRS običnom, sloboda valjda stream.

Ne kontam te FKZ al nikako? Pričaš o nekim izuzecima, zar nije španac izuzetak, ima odličan CV za našu ligu, ne vidim da je Lendrićev CV bolji pa da kazes lendric izletio, ali ovaj nije mogao izletit, nego doveden bog zna kako

Whisperer

čet jul 07, 2016 1:15 pm

Leon_Professional je napisao/la:Treba malo radi kurcenja :ganja:

Za te pare mozemo dovesti Stilica i Ibraimija i biti mnogo bolji nego kad bi samo Sejo dosao. Ma cisto gubljenje vremena pricati o tome uopce ali eto...

Hajde Memiš zabij vcrs autogol pa šarni za nas. :kafa:
Leonco brt sam. Opusteno, hajde pon :DD:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:16 pm

@sofronije i @LArs , hvala :palacgore:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Grbavica
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:20 pm

Minjore je napisao/la:On this day..
http://fkzeljeznicar.ba/foto-joco-stoki ... ara/15227/" target="_blank
Na ovaj dan Željo ne smije više nikada dovesti igrača. Da Ronaldo potpiše na dan kad i Joco, stiglo bi ga Jocino prokletstvo, nakon po' godine bi dobio papire :mrgreen:
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

mkulaglic
Kontakt:

čet jul 07, 2016 1:20 pm

Jel danas zadnji dan za dostavu ponuda za izgradnju istoka

Sent from my C5303 using Tapatalk

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], KogaBrigaZaNick i 17 gostiju.

Prijava  •  Registracija