Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

delinjo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 10:31 pm

GoodisonPark je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Znači Bekrić nema pojma, reko Model... e kako ću vam vaditi ove postove kad krene sezona, samo polako :mrgreen:
ma nije on rekao da nema pojma nego da jednostavno vise ne moze frajer,a i to smo sami vidjeli proslu polusezonu,i evo nakon 4 prijateljske po izvjestajima nista se nije promjenilo ....
To je izvještaj jednog čovjeka, koji je više subjektivan nego objektivan.

Bekrić je ostao svih 90 minuta zato što je bio tako loš a mi kao proigrali kad su ušli Šećer, Blagi, Miro i još neki... Da nije možda bio problem u igračima koji su izašli iz igre?
ama ja ti pricam o igrama u prosloj polusezoni ....i bile su 4 prijateljske i niko nije ni jednu pohvalnu rijec za njegovu igru rekao osim da je smrsao....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

vrbanjusa
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:32 pm

Ja ne kontam kako neko moze mrziti nekog igraca Zelje. U redu je kritiku uputiti i reci da ti se neko ne svidja kao igrac ali neki tako mrze odredjene igrace da ce cir dobiti. Meni je ovo strasno majke mi.
21 10 4

Petrović Slavko

blueheart
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:33 pm

Ma naša će najveća prednost biti širina klupe, sada imamo dosta dobro pokrivene pozicije i trener će zaista moći koristiti dosta vise igrača. Ja se iskreno nadam da ce koristiti one koji su u datom trenutku spremniji od drugih na svojim pozicijama. Posebno mi je drago sto ce konačno igrati neka druga formacija jer je ona 4231 postala monotona i ne efikasna posebno kada se neko disciplinovano brani pa uvijek 2 stopera satrase napadaca.
Drzava Zeljo

GoodisonPark
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:35 pm

mirzza je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Znači Bekrić nema pojma, reko Model... e kako ću vam vaditi ove postove kad krene sezona, samo polako :mrgreen:
I mi ćemo tvoje o velikom vodji Bekricu, sminkeru koji je treći najspremniji igrač.
Nema mu više havera Sablje da može biti kauboj na terenu i otimati lopte kod slobodnjaka.
Slobodno ti vadi moje postove nije problem, ako Bekrić ne bude onaj pravi ja ću prvi reći da to nije to. Nemam ja nikakav problem sa tim, ali naravno tek kad svojim očima vidim tako nešto jer i sam znaš da nas ovdje 100 komentariše poslije neke utakmice i desi se da neki igrač u tim komentarima bude po jedan od najboljih a nekima bude među lošijim.

Delinjo daj te izvještaje za 4 prijateljske u kojima se kaže da je Bekrić bio loš...
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

JoseMourinho
Kontakt:

Znaci sad je bekric na tapeti :D
Zadnja izmjena: JoseMourinho, dana/u sri jul 06, 2016 10:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.

ChWilla
Kontakt:

delinjo je napisao/la:
ama ja ti pricam o igrama u prosloj polusezoni ....i bile su 4 prijateljske i niko nije ni jednu pohvalnu rijec za njegovu igru rekao osim da je smrsao....
s tim da dvije nije ni igrao, ali eto.

najvažnije od svega je da se usvaja formacija i pravi tim. i da stvarno ne bude povlaštenih. a individualnog kvaliteta je dovoljno da neko mora zasijati. mislim da mi više boljih igrača na papiru nismo imali iza rata.
gradi željo boli te *****

delinjo
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:36 pm

vrbanjusa je napisao/la:Ja ne kontam kako neko moze mrziti nekog igraca Zelje. U redu je kritiku uputiti i reci da ti se neko ne svidja kao igrac ali neki tako mrze odredjene igrace da ce cir dobiti. Meni je ovo strasno majke mi.
ne mrzim majke mi ....samo mi se ne svidja ono sto covjek radi na terenu....i to kritikujem
GOO ROGER!!!
peRFect!!

vrbanjusa
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 06, 2016 10:37 pm

delinjo je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Ja ne kontam kako neko moze mrziti nekog igraca Zelje. U redu je kritiku uputiti i reci da ti se neko ne svidja kao igrac ali neki tako mrze odredjene igrace da ce cir dobiti. Meni je ovo strasno majke mi.
ne mrzim majke mi ....samo mi se ne svidja ono sto covjek radi na terenu....i to kritikujem
Nisam na tebe mislio. Kritika ok, treba je biti kad je opravdana.
21 10 4

Petrović Slavko

GoodisonPark
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:42 pm

Svi smo se složili da Bekrić nije bio na nivou prošle polusezone ali bilo je još takvih sigurno.

Delinjo znači ti i dalje kritikuješ na osnovu prošle polusezone? Dvije prijateljske nije ni igrao a ove dvije što je igrao nisi ni gledao.
Željo samo Željo!!!

delinjo
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:45 pm

joj ne budi ters :ganja: :ganja:

kritikujem ono sto asm vidio i samo to imam pravo kritikovati ....i moje kritike stoje....nego ti govorim da momci koji su gledali prijateljske napisali da nije svoju igru podigao na veci nivo u odnosu na proslu polusezonu....razumijes ??
GOO ROGER!!!
peRFect!!

diego1921
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:48 pm

Mozemo li sacekati da odigramo par tekmi ,pa da onda komentarisemo Bekrica i ostale ! Stvara se beze neka rasprava na osnovu komentara Modela ,a niko od nas nije pogledao danasnju tekmu i svako od nas drugacije posmatra utakmicu.Ja sam skeptican u vezi ove formacije 4-4-2,ne znam kako ce to kod nas izgledati ! Nadam se da cemo slaviti na kraju sezone !

Jaozinho22

sri jul 06, 2016 10:49 pm

@1921.ba Po onom što sam gledao Hervas je klasični centralni igrač a ne zadnji vezni i od njega očekujem kreaciju i lepršavost na sredini,ne znam odakle ti da je zadnje vezni ili možda ja griješim ?
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

GoodisonPark
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:57 pm

delinjo je napisao/la:joj ne budi ters :ganja: :ganja:

kritikujem ono sto asm vidio i samo to imam pravo kritikovati ....i moje kritike stoje....nego ti govorim da momci koji su gledali prijateljske napisali da nije svoju igru podigao na veci nivo u odnosu na proslu polusezonu....razumijes ??
Evo šta je napisao momak koji je gledao utakmicu protiv Mladosti
Bekric- sta god da napisem bit ce replika, za mene uvijek dobar, kad igra on igraju svi..imao par dugih lopti , i par losih primanja..kao i uvijek trci ganja kao i svi..
diego1921 je napisao/la:Mozemo li sacekati da odigramo par tekmi ,pa da onda komentarisemo Bekrica i ostale ! Stvara se beze neka rasprava na osnovu komentara Modela ,a niko od nas nije pogledao danasnju tekmu i svako od nas drugacije posmatra utakmicu.Ja sam skeptican u vezi ove formacije 4-4-2,ne znam kako ce to kod nas izgledati ! Nadam se da cemo slaviti na kraju sezone !
Ovo je jako fino napisano, komentariše se nešto a niko nije ni gledao.. Sačekat ćemo par utakmica koje ćemo moći gledati pa onda možemo dati neki svoj komentar o svim igračima pojedinačno kao i o samoj igri.
Željo samo Željo!!!

Plava Porodica
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:57 pm

Koga sutra kritikujemo?
Ko je na redu?
Ako ne bude takvih,onda se vraćamo na priču o Dadi :shisha:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

psihopata
Kontakt:

sri jul 06, 2016 10:58 pm

GoodisonPark je napisao/la:Svi smo se složili da Bekrić nije bio na nivou prošle polusezone ali bilo je još takvih sigurno.
jeste,ali ni jedan nije doveden da bude vodja i pokretačka snaga ekipe,a bekrić,sa idiotskim ugovorom do penzije,jeste.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

Hurmasica
Kontakt:

Plava Porodica je napisao/la:Koga sutra kritikujemo?
Ko je na redu?
Ako ne bude takvih,onda se vraćamo na priču o Dadi :shisha:
:kafa: :rofl1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

LAPAZ
Kontakt:

Na hehe igre mladih BiH u Konjicu, mališani su imali zadatak napisati na papir šta za njih predstavlja sreću. Jedan učesnik je jednostavno napisao da je za njega sreća navijati za Želju!
slika

cikazubo
Kontakt:

sri jul 06, 2016 11:00 pm

Samo da ne bude joj Bekric se nije digao, joj spanac promasaj, a Dadu poslali na posudbu.. Doduse ne mozemo zasnivati nista na osnovu misljenja jednog forumasa koji je pogledao tu utakmicu, mozda bi neki drugi forumas imao drugacije vidjenje utakmice, sacekajmo jos malo.
Zna li neko hocel utakmica sa Metalegheom biti zatvorenog tipa ? Mislim da nebi bilo dobro pustit da se to gleda, sakriti sve karte pitama, pa nek iznenade i njih a i nas.

Plava Porodica
Kontakt:

sri jul 06, 2016 11:03 pm

A kakva bi tek kuknjava nastala da ne dobijemo metaledž :rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

sri jul 06, 2016 11:04 pm

Ide jedan boom uskoro, nije zajebancija
Željezničar ante portas !

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], mavi, MU'MIN T.M., neroazzuro i 49 gostiju.

Prijava  •  Registracija