Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

crnamamba96
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 1:51 pm

nikson je napisao/la:
Amerigo je napisao/la:
ellaxaz je napisao/la: Evo jednog igraca.

I još jednog ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk
One more :)

ima nas još, ako fali

blueheart
Kontakt:

pet jul 01, 2016 1:54 pm

1921.ba je napisao/la:
nikson je napisao/la:
One more :)
već si ubačen brate, u 4. diziviju :palacgore:
Imal jos mjesta za jednog
Drzava Zeljo

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

pet jul 01, 2016 1:55 pm

Neandertalac je napisao/la:Ma sta zna Amar, ko je on da prica tako?
Krivo mu sto je ova uprava uspjesna, sujetan.
Pobjegao i ostavio dugove.

Nevjerovatno. :rofl:

Ako se samo malo vratimo u proslost vidjecemo kako je bas Amar inicijator tog da se administrativni dio uredi. Njegovih par poteza je bilo baza za dalji rad.
Mene bi bilo stid staviti bilo koju njegovu izjavu pod lupu i ne shvatiti je kao dobronamjernu.
Ali eto, valjda ljubomoran na Kostica.

:rofl:
Nisam vidio nijedno pisanje ovde , kao analizu Amarovog govora a da je pomisao bila na njegovu zlonamjernost. Mozda ja nisam dobro vidio, mozda sam pisuci ovaj dugi post preskocio neke takve izjave ovde. I meni bi bilo nevjerovatno da bilo ko i pomisli da bi Amarova bilo koja kritika mogla biti zlonamjerna po klub i po ljude u klubu.

1921.ba
Kontakt:

pet jul 01, 2016 1:56 pm

obojica ste stavljeni na listu čekanja... :zeljeznicar1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Elegant
Kontakt:

pet jul 01, 2016 1:58 pm

Kad nasi stizu u Sloveniju (ako vec nisu) ? Nista nema na zvanicnoj ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:08 pm

Neandretalac, dobrodosao, ponovo ...

Samo jedno cu napisat, sto prije shvatite da nismo vise mahalski klub, bit ce svima bolje.
Željezničar ante portas !

Neandertalac

pet jul 01, 2016 2:11 pm

boccaccio je napisao/la:

Ako se samo malo vratimo u proslost vidjecemo kako je bas Amar inicijator tog da se administrativni dio uredi. Njegovih par poteza je bilo baza za dalji rad.
Mene bi bilo stid staviti bilo koju njegovu izjavu pod lupu i ne shvatiti je kao dobronamjernu.

Nisam vidio nijedno pisanje ovde , kao analizu Amarovog govora a da je pomisao bila na njegovu zlonamjernost. Mozda ja nisam dobro vidio, mozda sam pisuci ovaj dugi post preskocio neke takve izjave ovde. I meni bi bilo nevjerovatno da bilo ko i pomisli da bi Amarova bilo koja kritika mogla biti zlonamjerna po klub i po ljude u klubu.
Pa eto, pogledaj ponovo.

Da malo bacimo osvrt.

Amar je prvi mandat imao kao totalni autsajder pocetnik. I kao takav ostvario najvece uspjehe u posleratnoj istoriji. Ipak, zelen za raznorazne iskusne vukove sklone samopromociji i oparivanju sakrivenoj iza ljubavi prema klubu biva uklonjen mutnim radnjama. Malo stariji ce se sjetiti odredjenih igranki, karata od Njukastla, bojkota pojedinih igraca na nagovor odredjenih, vec navedenih tipova ljudi.

Drugi mandat zapocinje u klubu koji je izgubio skoro sve od starog sjaja. Grcevita borba za opstanak, 500 gledalaca na tribinama, u gostima nismo pobijedili godinama. Navijaci zeljni uspjeha, ljuti zbog srozavanja kluba, i ponovo isti taj Amar svojim znanjem, karizmom, drskoscu dize klub kao feniks koji ulazi u jedan slavan period dominacije ponovo postavljajuci neke od rekorda i istorijskih rezultata. IZBORA NIJE BILO, samo sportski dio je mogao vratiti stari sjaj.
U Europi mu u dva navrata sreca okrece ledja, STRASNI MARIBOR ( za nas) pa od 0_1 na poluvremenu mi gubimo 4_1 a golove primamo nakon katastrofalnih gresaka nasih NAJISKUSNIJIH igraca. Kasnije na Kosevu sudije uzimaju stvari u svoje ruke, ponistavaju cist go, ne sviraju penal, dijele zute i crvene kao novogodisnje poklone.
Malo kasnije STRASNI PLZEN biva skoro eliminisan ali ipak i sa igracem vise nismo uspjeli zabiti istorijski go.
Upravo zato jer smo losiji za deset klasa pa smo imali oshecaj da nas mogu dobiti kada pozele iako smo brojcano nadmocniji.
Eh da, negdje izmedju su Izraelci, najjaca ekipa u oba dijela zrijeba i nas zapadnu. Opet, na Kosevu, u prvom poluvremenu dominiramo i nedostaje hehe srece.

Tada, taj isti Amar uvidja da nesto ne stima u samoj strukturi kluba pa se pocinje baviti sa tim, povlaceci poteze koji malo po malo stabiliziraju klub. AMAR dovodi pojedine ljude u klub a nekima pokazuje vrata. AMAR postavlja omladinski pogon na zdrave noge kako bi od njega brali plodove.

Svi koji bi komentarisli ono sto kaze moraju retrospektivno sagledati cinjenice pa tek onda dati misljenje.
Prica o sujeti, njegovoj ljubomori, nakon na kraju krajeva njegovom svemu pozitivnom sto je uradio za klub apsolutno ne stoji.
Ako njega necemo shvatiti kao nekoga dobronamjernog, koga cemo?

Ps. Gle cuda, ja imam slicno misljenje, doduse on je malo veca legenda.

I jos da pohvalim za produzenje sa Lendricem. Jako dobar potez, odlican. Odusevljen sam.
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u pet jul 01, 2016 2:19 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Željeznicar za život cijeli!

mula
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:12 pm

plavi kanarinac je napisao/la:Ja bih opet izabrao Kostica prije Petrovica..
?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:19 pm

Neandertalac je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:

Pa eto, pogledaj ponovo.

Da malo bacimo osvrt.

Amar je prvi mandat imao kao totalni autsajder pocetnik. I kao takav ostvario najvece uspjehe u posleratnoj istoriji. Ipak, zelen za raznorazne iskusne vukove sklone samopromociji i oparivanju sakrivenoj iza ljubavi prema klubu biva uklonjen mutnim radnjama. Malo stariji ce se sjetiti odredjenih igranki, karata od Njukastla, bojkota pojedinih igraca na nagovor odredjenih, vec navedenih tipova ljudi.

Drugi mandat zapocinje u klubu koji je izgubio skoro sve od starog sjaja. Grcevita borba za opstanak, 500 gledalaca na tribinama, u gostima nismo pobijedili godinama. Navijaci zeljni uspjeha, ljuti zbog srozavanja kluba, i ponovo isti taj Amar svojim znanjem, karizmom, drskoscu dize klub kao feniks koji ulazi u jedan slavan period dominacije ponovo postavljajuci neke od rekorda i istorijskih rezultata. IZBORA NIJE BILO, samo sportski dio je mogao vratiti stari sjaj.
U Europi mu u dva navrata sreca okrece ledja, STRASNI MARIBOR ( za nas) pa od 0_1 na poluvremenu mi gubimo 4_1 a golove primamo nakon katastrofalnih gresaka nasih NAJISKUSNIJIH igraca. Kasnije na Kosevu sudije uzimaju stvari u svoje ruke, ponistavaju cist go, ne sviraju penal, dijele zute i crvene kao novogodisnje poklone.
Malo kasnije STRASNI PLZEN biva skoro eliminisan ali ipak i sa igracem vise nismo uspjeli zabiti istorijski go.
Upravo zato jer smo losiji za deset klasa pa smo imali oshecaj da nas mogu dobiti kada pozele iako smo brojcano nadmocniji.

Tada, taj isti Amar uvidja da nesto ne stima u samoj strukturi kluba pa se pocinje baviti sa tim, povlaceci poteze koji malo po malo stabiliziraju klub. AMAR dovodi pojedine ljude u klub a nekima pokazuje vrata. AMAR postavlja omladinski pogon na zdrave noge kako bi od njega brali plodove.

Svi koji bi komentarisli ono sto kaze moraju retrospektivno sagledati cinjenice pa tek onda dati misljenje.
Prica o sujeti, njegovoj ljubomori, nakon na kraju krajeva njegovom svemu pozitivnom sto je uradio za klub apsolutno ne stoji.

I jos da pohvalim za produzenje sa Lendricem. Jako dobar potez, odlican. Odusevljen sam.
Od A do Ž si sve apsolutno u pravu.

Grbavica
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:21 pm

boccaccio je napisao/la:

Pa eto, pogledaj ponovo.

Da malo bacimo osvrt.

Eh da, negdje izmedju su Izraelci, najjaca ekipa u oba dijela zrijeba i nas zapadnu. Opet, na Kosevu, u prvom poluvremenu dominiramo i nedostaje hehe srece.

:palacgore:
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

mkulaglic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 2:25 pm

boccaccio je napisao/la:

Pa eto, pogledaj ponovo.

Da malo bacimo osvrt.

Ma brate protiv Amara može biti samo dusman kluba, svaka njegova je na mjestu al on isti je odstupio od klupe iz razloga sto je tadašnji direktor 'legenda kluba' poslije plzena plate namjenjene igračima ( Amar je obećao igračima plate poslije revanša sa plzenom jer je vladala nevidjena euforija, znaci pare od ulaznica, godišnjih karata i clanarine) podijelio uposlenima umjesto igračima. Tada je rekao da on sidje medju igrače i kaze im da opet nema plate. Samo sam rekao ako nemaš dobru zaledjinu nemozes napraviti ni neki rezultat. A ako bi ista volio više od svega jeste da, ako ikad dočekamo grupne faze europskih takmičenja da to bude sa Amarom na čelu

Sent from my C5303 using Tapatalk

Hadzijalagic
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:27 pm

Ma Amar je jedina stavka koja trenutno fali nasem klubu da bi bili savrseni.. Ja sam skeptik kada su drugi treneri u pitanju pa taman da je o Murinju rijec.. Ono sto je Amar u ovoj ligi to nije niko a zadugo nece ni biti.. Na nasu zalost njegov trenutni izbor su arapi i uzimanje love..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

mkulaglic
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:30 pm

Vratiće se on kad tad :)

Sent from my C5303 using Tapatalk

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:30 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Ma Amar je jedina stavka koja trenutno fali nasem klubu da bi bili savrseni.. Ja sam skeptik kada su drugi treneri u pitanju pa taman da je o Murinju rijec.. Ono sto je Amar u ovoj ligi to nije niko a zadugo nece ni biti.. Na nasu zalost njegov trenutni izbor su arapi i uzimanje love..
kad bi kostic imao pozadinu u vidu amara, mi bi bili daleko uspjesniji sportski ali i finansijski... znaci da mu das funkciju bilo kakvu u klubu, to je plus u svakom slucaju za nas... :palacgore:
100/94/37/34 - i to je to!

SWRA_1921
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:32 pm

Niko normalan nije protiv Amara, kao sto niko normalan nije protiv ove uprave.

iggy2377

pet jul 01, 2016 2:32 pm

boccaccio je napisao/la:Ne mozes napraviti najbolje rezultate u sportskom segmentu ako po uspjehu ne izjednacis i sve ostale segmente. Odnosno moze, Amar je to uradio sa sportskim dijelom, ali onaj drugi dio je radio divlje i posljedica toga je da imas pehare, ali da si ostao gotovo bez kluba, i taj klub je imao ogromne dugove. Da se nije islo u pravcu podizanja ostalih segmenata na zdrave noge, pitanje je da li bi uopste pricali o sportskom segmentu danas, ili bi bili u situaciji da pisemo i pricamo o nekim stvarima koje se sada desavaju u Celiku nazalost.

Shvatam Amarov skepticizam. On je doduse uvijek bio oprezan i kriticki nastrojen, sto je zapravo cesto i dobro. Napomenuo je on da se administrativne stvari rade odlicno, mada je naglasio da je po njemu sportski segment ipak najvazniji. Najvazniji je dakako i za svakog navijaca. Svi hoce uspjeh i trofeje. Nema spora u tome.
Izmedju redova je po meni on skeptican i nezadovoljan samim nacinom izbora trenera, kako se to uradilo i na koji nacin i kao da izmedju redova govori da su nasi fascinirani onim dijelom kako stranci to bolje rade od domacih kadrova. Po tome zakljucujem da bi Amar sretniji bio izborom Dine Djurbuzovica npr. nego sto smo na ovaj nacin doveli nekog Kostica, koji zastupa bar po prici neke evropske metode rada u odnosu na nase trenere koji ipak poznaju nacin ove lige i sve njene marifetluke. Postujuci Amarov skepticizam i uvjerenje da bi mozda on to uradio drugacije, mislim da se ipak nekad moralo pokusati sa ovakvim nacinom gledanja na stvari kako ljudi u klubu trenutno gledaju na sportski segment. Normalno da je i ovim ljudima itekako bitno da se domognemo trofeja i da rade u najboljem interesu , jer to donosi osim sportskog uspjeha i dobar finansijski kolač, tako da moramo da vjerujemo da su ovaj put uradili dobar strucni izbor koji ce na terenu pokazati neki napredak u odnosu na niz trenera u proslosti.
Nisam zaista bio da se u klub zaposli trener koji je na bilo koji nacin vec bio povezan sa klubom ili sa ovom ligom, osim ako to nije licno Amar Osim. Ja bi jedino u njemu mogao vidjeti prilicno siguran nacin za iskorak u tom smislu, a nijednog drugog trenera nisam vidio kao takvog. Kada sam postavio primjer trenera Dine Djurbuzovica, ne znam kako bi on npr uspio donijeti neke novine, kada je vec nekoliko puta dobio otkaz u nasem klubu. Ne mislim da je tu sporno znanje doticnog trenera, vec je jednostavno bitan momenat pokusaja napretka u tom organizacionom smislu sportskog segmenta, koji bi ako bi dozivio uspjeh , umnogome primakao nas klub u tranziciji prema nekim evropskim okvirima ponasanja jedne ekipe, kako na terenu, tako i van njega. Tezak je to put, pretezak, ali ova uprava osim svih ostalih radnji koje su do sada uradili na svim drugim poljima, pokazala je hrabrost i odlucnost da se i sa ovim sportskim dijelom pokusa izboriti na jedan potpuno novi nacin , sa novim modelom razmisljanja u trenerskom osoblju i sa nekim organizacionim iskustvima u tom polju.

Jeste problem svima nama sto je to generalna nepoznanica. Ne znamo sta smo dobili i ne znamo da li je Kostic kvalitet koji bi nama sav taj napredak pruzio. Veliki je ovo rizik. Ali sam misljenja, kad vec sam Amar Osim nije ponovo sa nama kao sef struke, da je ovo ipak dobar pokusaj, a mozda se bude visestruko isplatio. Nama ostaje da to sve vidimo kako ce izgledati u narednom periodu. Ali postavljanje bilo kojeg drugog domaceg trenera a da to nije Amar Osim, vjerujem da ne bi donio neki poseban iskorak, osim mozda kao sto obicno biva neki pozitivan sok na pocetku, koji potraje nekoliko kola, a sve ostalo bude razmisljanje kako cemo dalje i kako se tog trenera rijesiti i kojeg ponovo domaceg trenera treba uzeti na to mjesto.

Svakako da je jasno kada Amar kaze da je nezadovoljan i da je protivnik velikih igrackih turbulencija koje se u zadnje vrijeme desavaju u Zelji. Realno je tu u pravu, ni za jedan klub to nije dobro. Bilo je neminovno napraviti veliki rez na prosloj polusezoni i uprava je to dobro odradila, medjutim ,velike su promjene nastale vec od tog perioda do danasnjeg dana. To nisam ovako vidio i nisam to ocekivao. Mi smo sada i sami za sebe jedna velika nepoznanica. Vjerujem da je i to bilo sada neophodno, ipak smo sada ,cini mi se, rijesili komplet lijevu stranu, koju nismo imali kako treba, doveli jednog sjajnog stopera, i dva stranca na to mjesto, za koje cemo vidjeti kakvi su, vezni red je maksimalno osvjezen i ostaje nam da vidimo kako ce funkcionisati, a napad je podebljan za nase uslove dobrim igracima. Pri tome, ovi glavni igraci nisu otisli iz kluba. Pa mi se cini da smo ipak sjajno prosli kroz ovaj prelazni rok. I samo se nadam da ce ovo biti posljednji prelazni rok sa ovoliko promjena. Bilo bi dobro da se sa tim zaustavimo i da naredne periode ojacavamo kroz dovodjenje jednog ili maksimalno dvojice igraca, da ostanemo stabilni kao igracka cjelina, a da jednom godisnje uspijemo dobro prodati jednog ili dva igraca. Tako bi se napravila jedna fina ravnoteza, balans izmedju kvaliteta i uigranosti, plus finansijska dobit kroz eventualnu prodaju ponekog igraca, gdje bi se rupe popunjavale dovodjenjem novog dobrog kvaliteta. E tek cemo onda uspjeti izbalansirati i sa sigurnoscu ocekivati trofeje. Sada je to jos daleko, jer , zaista je ovo tezak put koji trazi svoje neminovne procese, kao sto je bio tezak i administrativno za onaj period gdje se trazilo strpljenje navijaca da bi se klub oporavio i stao na svoje pravilne temelje. Kroz malo duzi period ljudi u klubu su uspjeli u tome, a navijaci su bili strpljivi. Dosli smo u situaciju da tako stabilni sada mozemo priustiti neke bolje igrace, sa boljim predispozicijama za uspjeh i na zelenom terenu. To nije moglo do prije godinu dana, jer su se ogromna sredstva trosila u rjesavanje raznih situacija vezano za mnoge dugove kluba prema institucijama i prema bivsim igracima i zaposlenicima, prema raznim saradnicima itd itd., Situacija je sada deset puta povoljnija i to ova imena koja su dosla u klub da igraju govore. Mozemo se dakle nadati jos vecem napretku po pitanju igraca u narednom periodu i to sve dovodi do potencijalno dobrog rezultata. Stvaraju se dobri uslovi da sistemski Zeljo dobro stoji i da kao stabilan klub pozitivno posluje , ulagajuci u infrastrukturu i u igracki kadar istovremeno, gdje se svi troskovi zavode i gdje se zna tacno u marku gdje je novac ulozen. To je stabilnost i garant za bolju buducnost.
Hoce li ta buducnost stici odmah po dolasku Kostica, ili cemo sacekati jos neko kratko vrijeme tih sportskih konsolidacija ostaje da vidimo.
Na kraju krajeva i Amar Osim je javno na skupstini dao svoj glas podrske ovoj upravi i to govori da je on svjestan da se generalno dobro radi u klubu, taj sportski segment moze zamjeriti bas svako, jer ipak nismo izborili evropu.
Drug ovo sve sto si napisao kapa do poda kuca se pravi od temelja a ne od krova, kod Amara je bilo sto je i on sam rekao OD KROVA (citaj sportski segment) ali su temelji bili u raspadu totalnom, da se nije stalo zavsili li bi mi jos prije dvije godine sa igranjem u PL, ovo sto se radi je odlicno,meni kao navijacu je draze i bolje se strpiti par sezona radi pehara, a kao ekonomisti draze mi je da je klub na zdravim temeljima i da mu neprjeti GASENJE itd (pogledaj ukrajinski prvoligaš Dnjipro prosle godine je igrao finale EL, ali zbog problema sa finansijama se gasi) to je taj sportski segment ljudi su ulozili velike novce u u to , a sada se gasi bankrot, cak i milioni od EL nemogu pomoci.
Sve je ovo odlicno a za nase prilike savrseno (nedaj boze sta je moglo biti) uprava balansira na svim mogucim nivoima svaka im cast na tome jer je u nasa vrijeme jako tesko dici neku kompaniju is bankrota a oni su to uspjeli,jos jednom SVAKA TI CAST NA NAPISANOM.

Jaozinho22

pet jul 01, 2016 2:33 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Niko normalan nije protiv Amara, kao sto niko normalan nije protiv ove uprave.
Sva suština je svedena na ovu rečenicu. KRATKO I JASNO. :palacgore:
@storme, izgleda da si spominjao produženje ugovora s Stevanovićem do 2018. ali se izgubilo u masi postova.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Omar500
Moderator
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:35 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Niko normalan nije protiv Amara, kao sto niko normalan nije protiv ove uprave.
Sva suština je svedena na ovu rečenicu. KRATKO I JASNO. :palacgore:
@storme, izgleda da si spominjao produženje ugovora s Stevanovićem do 2018. ali se izgubilo u masi postova.
Jeste, rekao je da je to sljedece na redu, nadamo se da ce biti okej :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Neandertalac

pet jul 01, 2016 2:47 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Ma Amar je jedina stavka koja trenutno fali nasem klubu da bi bili savrseni.. Ja sam skeptik kada su drugi treneri u pitanju pa taman da je o Murinju rijec.. Ono sto je Amar u ovoj ligi to nije niko a zadugo nece ni biti.. Na nasu zalost njegov trenutni izbor su arapi i uzimanje love..
kad bi kostic imao pozadinu u vidu amara, mi bi bili daleko uspjesniji sportski ali i finansijski... znaci da mu das funkciju bilo kakvu u klubu, to je plus u svakom slucaju za nas... :palacgore:
Ili, kada bi Kostic imao pozadinu kakvu je Amar imao mi bi imali novog Hotica.

Ne mislim zlonamjerno samo povlacim paralelu.
Ako ti nije mrsko @Maksimovicu, izbaci listu Amarovih trofeja, da nam bude jos jasnije o kome pricamo. Tebi vise vjerujem nego svojoj memoriji :-)
Željeznicar za život cijeli!

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pet jul 01, 2016 2:53 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
Ili, kada bi Kostic imao pozadinu kakvu je Amar imao mi bi imali novog Hotica.

Ne mislim zlonamjerno samo povlacim paralelu.
Ako ti nije mrsko @Maksimovicu, izbaci listu Amarovih trofeja, da nam bude jos jasnije o kome pricamo. Tebi vise vjerujem nego svojoj memoriji :-)
5 od 8 drzavnih titula (2001,2002,2010,2012,2013)
4 od 5 osvojenih kupova (2001,2003,2011,2012)
1 od 3 osvojena superkupa (2001)

ukupno 10 od 16 trofeja je osvojio amar...
100/94/37/34 - i to je to!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], DobojskiManijak, Faca Sa Ulica, Google [Bot], Mamba1921, PratimsamoPlave i 63 gosta.

Prijava  •  Registracija