Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 10:44 am

Remorker je napisao/la:
pon jul 30, 2018 10:40 am
Dajte čovjeku priliku, barem do zimske pauze pa onda donosite neki sud o njemu i njegovim kvalitetima. Nije vas razočarao on, Krčmarević, nego su vas razočarala vaša očekivanja i ubjeđenje (kao i pred svaku sezonu) da ćemo odjednom početi igrati kao Barcelona u najbolje dane i da ćemo izdominirati ovu jadnu ligu.

Ono sinoć je bilo mučno, bolno i, što je najgore, žalosno. Kaže Andrić da je čovjeku najteže kada sam nad sobom osjeti samilost, zato je sinoć bilo teško zaspati...
Ali to je samo jedna utakmica, jedan test koji smo pali. Idemo dalje. Budimo zreli i gledajmo malo dalje, ne dozvolimo da nam se desi da ne vidimo šumu od drveća.

Mi smo Željo i idemo po duplu.
Nema od te ljubavi ništa, kakvo strpljenje...kakvi smo postali, otjerali bi 6 trenera po sezoni...Loše je bilo, sve ok, ali ovakvu histeriju nisam odavno doživio...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 10:45 am

Remorker je napisao/la:
pon jul 30, 2018 10:40 am
Dajte čovjeku priliku, barem do zimske pauze pa onda donosite neki sud o njemu i njegovim kvalitetima. Nije vas razočarao on, Krčmarević, nego su vas razočarala vaša očekivanja i ubjeđenje (kao i pred svaku sezonu) da ćemo odjednom početi igrati kao Barcelona u najbolje dane i da ćemo izdominirati ovu jadnu ligu.

Ono sinoć je bilo mučno, bolno i, što je najgore, žalosno. Kaže Andrić da je čovjeku najteže kada sam nad sobom osjeti samilost, zato je sinoć bilo teško zaspati...
Ali to je samo jedna utakmica, jedan test koji smo pali. Idemo dalje. Budimo zreli i gledajmo malo dalje, ne dozvolimo da nam se desi da ne vidimo šumu od drveća.

Mi smo Željo i idemo po duplu.
Eto mu prilika za 10 da se iskupe svi sada protiv Zrinjskog...da vidimo jesu li sta shvatili ili ne. Mene najvise boli kurcobolja Blagojevica, imam osjecaj da on preko neke stvari igra. A tek da ne govorim od Vranjesu, Zajmovicu i Arezini.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 10:53 am

Nisu ovi iz Apollona svjesni sta ce ih zadesiti u cetvrtak. Sad se budi balkanski inat. Idemoooo

Malo pozitive, idemo jako!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 10:55 am

Mi da uzmemo titulu trebamo biti jaci 20 % od konkurenata po rijecima Misimovica ali i moje neko razmisljanje,trenutno to nismo niti cemo biti uskoro.Titule sam halalio ali onu antipropagandu fudbala nikad necu,volio bi da neko broji pogresne pasove nase ekipe gdje svake godine prednjaci Jovan, to su pogresni pasovi na metar od saigraca pa sta trenirate citav zivot ociju vam.Celik nam sakrio loptu,uzeli nam ljudi sredinu sta ocekivati od Zrinjskog.
Krcmar ako izvede ovakav neki cirkus i sljedece kolo momentalno mu se najebati
Majke pa nek ide trenirati surdulicu.
Kakva je logika imati 10 veznih na klupi bez napadaca,bez krila bekova. Kakva je logika kriviti dijete za poraz koje se naslo tu tvojom krivicom i dobilo sansu silom prilika,protiv Narve si imao priliku dati malcu sansu a ne u onakvom trenutku gdje ganjas rezultat u onoj krkanskoj atmosferi.Sto je najgore nije mali glavni krivac za go vec onaj koji ostavi samog strijelca gola.
Nadam se da ce nauciti iz svojih gresaka i da ce nam svima zacepiti usta.
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 10:58 am

treba Uprava sad otjerati trenera i ne dovesti nikog, pa da na forumu se glasa za formaciju i početnih 11... de nek neko im predloži
PODRŠKA!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:00 am

ne bi stavili kemu na beka ako ništa.

što je najgore, nazad se solidno snašao. ali ne možeš ti očekivati da on probije i ubaci sa te pozicije. i tu gubiš igrača u napadu odmah u startu.
gradi željo boli te *****
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:01 am

Ono je katastrofalno sinoć izgledalo, da je onaj majmun Zajmović dva puta dodao loptu, vodili bi 2-0 u 30. minuti, ali glumi Ronaldinja majmun. Veza katastrofalna, ne znam šta se tu dešava, prije smo tu najjači bili, sad najgori, jebale ga rotacije više, Bakrač-Rodin perverzija tandem, u ligi najjači hladno, Veca odličan sinoć, ostalo žali Bože šta sam gledao, sad slijedi poraz od Apolona, samo da nas ne nakantaju ljudi, pa će biti guravo sa Zrnjiskim, vidjećemo tog Jazvića u nedjelju

Zajmoviću mora neko reći da je ovo timski sport, da on kao krilo mora dodati napadaču kad je sam u šesnaest, kao Krpić sinoć, kreten sebični
 
Remorker
Postovi: 24
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 10:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:03 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 30, 2018 10:45 am

Eto mu prilika za 10 da se iskupe svi sada protiv Zrinjskog...da vidimo jesu li sta shvatili ili ne. Mene najvise boli kurcobolja Blagojevica, imam osjecaj da on preko neke stvari igra. A tek da ne govorim od Vranjesu, Zajmovicu i Arezini.
Šta će biti ako ne pobijedimo Zrinjski? Ili ako ih dobijemo nekim nafakaškim golom uz kriminalnu igru? Gore od ovoga što sada čitamo/slušamo?

Polahko ljudi, tek nekoliko utakmica smo odigrali. Niko nije instant rješenje. Pogotovo ne ovdje, u ovakvom okruženju i uz ovaj ambijent. Ona nemoć protiv Apollona i ovo sinoć su dva bolna šamara, razumijem, ali ne može svaki dan perspektiva mijenjati boju iz crne u bijelu i obratno.
Smirite doživljaj, shvatite da je i ovo, kao i sve u životu, proces kojem treba malo više vremena. Da li će biti uspješan to niko od nas ne može znati, pogotovo ne mi ovako nestručni koji loptu šutamo samo na terminima.

Volimo svi svoje djevojke, supruge, djecu, roditelje itd. I prelazimo im preko bezbroj mana, jer je to porodica, ljubav. I Željo je dio porodice, Željo je ljubav pa se malo i prema njemu tako ponašajmo. Niko ne traži razvod nakon što mu žena jednom presoli supu. Naprotiv, većina se pošuti i ne želi/smije ni prigovoriti, samo smo na forumu svi bučni, svi ponosno iznosimo svoje mišljenje i pravimo se pametniji od ljudi koji mjesečno zarade više nego mi za godinu.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:23 am

Baš iz krajnosti u krajnost, Zajim bio naš ronaldo, najbolji igrač ekipe, največi boom, evo sad bi ga za muda objesili. Najjači vezni red imali, danas tjeramo sve do jednog, preko noći postaše invalidi. Jovan najveće pojačanje nakon što je produžio ugovor, danas najveća ubleha. Krčma trener koji zna, ko je god bio na treningu vidio da čovjek ima fudbal u malom prstu, danas ga nabijate na ****c i tjerate u pm.
2 kola prošla u prvenstvu, hej 2 kola, neki već uručuju pehar Zrinjskom a neki Sarajevu. Wtf???
De se skontajte je li trebate uopšte pratiti Želju kao klub, očigledno ne ispunjava vaše kriterije i očekivanja, zašto se onda sikirate? Prestanite gledati i skratite sebi muke.
Nemam nikakva očekivanja od ove sezone, realno se nadam Evropi, a možda se i iznenadim nečim boljim, duga sezona. Zato jedva čekam da odem protiv Zrinjskog pa makar izgubili 0:5, baš me briga, meni je gušt sjesti na istok, biti na grbavici, otpjevati grbavicu, znam čemu pripadam i znam da drugog kluba osim Želje nema sa kojim se mogu poistovjetiti. Porazi bole, ali valjda je fudbal sport, igra, i to je sastavni dio igre, nemojte poraz shvatiti lično, bit će vam lakše. Kakvi god da su, naši su, i moju podršku imaju uvijek bez obzira na stanje na tabeli. Željo je bio velik u uvijek će biti najveći zbog nas koji smo uvijek tu bez obzira na sve, i što ni od čega napravimo nešto. Nemojte da to prestane biti praksa!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:30 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 11:23 am
Baš iz krajnosti u krajnost, Zajim bio naš ronaldo, najbolji igrač ekipe, največi boom, evo sad bi ga za muda objesili. Najjači vezni red imali, danas tjeramo sve do jednog, preko noći postaše invalidi. Jovan najveće pojačanje nakon što je produžio ugovor, danas najveća ubleha. Krčma trener koji zna, ko je god bio na treningu vidio da čovjek ima fudbal u malom prstu, danas ga nabijate na ****c i tjerate u pm.
2 kola prošla u prvenstvu, hej 2 kola, neki već uručuju pehar Zrinjskom a neki Sarajevu. Wtf???
De se skontajte je li trebate uopšte pratiti Želju kao klub, očigledno ne ispunjava vaše kriterije i očekivanja, zašto se onda sikirate? Prestanite gledati i skratite sebi muke.
Nemam nikakva očekivanja od ove sezone, realno se nadam Evropi, a možda se i iznenadim nečim boljim, duga sezona. Zato jedva čekam da odem protiv Zrinjskog pa makar izgubili 0:5, baš me briga, meni je gušt sjesti na istok, biti na grbavici, otpjevati grbavicu, znam čemu pripadam i znam da drugog kluba osim Želje nema sa kojim se mogu poistovjetiti. Porazi bole, ali valjda je fudbal sport, igra, i to je sastavni dio igre, nemojte poraz shvatiti lično, bit će vam lakše. Kakvi god da su, naši su, i moju podršku imaju uvijek bez obzira na stanje na tabeli. Željo je bio velik u uvijek će biti najveći zbog nas koji smo uvijek tu bez obzira na sve, i što ni od čega napravimo nešto. Nemojte da to prestane biti praksa!
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:34 am

teteac8684 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 11:30 am
Ch.Willa1986 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 11:23 am
Baš iz krajnosti u krajnost, Zajim bio naš ronaldo, najbolji igrač ekipe, največi boom, evo sad bi ga za muda objesili. Najjači vezni red imali, danas tjeramo sve do jednog, preko noći postaše invalidi. Jovan najveće pojačanje nakon što je produžio ugovor, danas najveća ubleha. Krčma trener koji zna, ko je god bio na treningu vidio da čovjek ima fudbal u malom prstu, danas ga nabijate na ****c i tjerate u pm.
2 kola prošla u prvenstvu, hej 2 kola, neki već uručuju pehar Zrinjskom a neki Sarajevu. Wtf???
De se skontajte je li trebate uopšte pratiti Želju kao klub, očigledno ne ispunjava vaše kriterije i očekivanja, zašto se onda sikirate? Prestanite gledati i skratite sebi muke.
Nemam nikakva očekivanja od ove sezone, realno se nadam Evropi, a možda se i iznenadim nečim boljim, duga sezona. Zato jedva čekam da odem protiv Zrinjskog pa makar izgubili 0:5, baš me briga, meni je gušt sjesti na istok, biti na grbavici, otpjevati grbavicu, znam čemu pripadam i znam da drugog kluba osim Želje nema sa kojim se mogu poistovjetiti. Porazi bole, ali valjda je fudbal sport, igra, i to je sastavni dio igre, nemojte poraz shvatiti lično, bit će vam lakše. Kakvi god da su, naši su, i moju podršku imaju uvijek bez obzira na stanje na tabeli. Željo je bio velik u uvijek će biti najveći zbog nas koji smo uvijek tu bez obzira na sve, i što ni od čega napravimo nešto. Nemojte da to prestane biti praksa!
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Bravo za tekst. Nisam htio ni citati ni pisati od sinoc znam sta me cekalo.

Sto te vise lome, ja te vise volim!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:36 am

U ovoj ligi, bez želje, volje i maksimalnog zalaganja niko nikoga ne može dobiti. Ovi naši, što prije to shvate lakše će im biti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:39 am

ja se sekiram baš zato što me niko ne može ubijediti da igrači ne valjaju i da nemamo za klasu bolji roster od čelika. a izgledalo je obratno. iako su i oni skupljeni sa koca i konopca i u većoj mjeri.
gradi željo boli te *****
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:41 am

Normalno da je i uprava kriva za trenutno stanje sto se tice igre i rezultata, jer ona bira ko ce donijeti sportske rezultate. Isto smatram da ne smije biti tabu tema reci da je i uprava kriva. Ali gledajuci u globalu, projekti vezani za infrastrukturu su od velikog znacaja i dok to ide pravim tokom, imaju normalno moju podrsku. Ja ne vidim trenutno alternativu. Fakticki odstupanje od ove uprave trenutno bi bilo katastrofalno na duze staze. Kad se ti projekti zavrse onda je mozda i dobro pokusati sa drugim ljudima, mozda oni budu blize sportskom dijelu i donesu rezultate.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:45 am

Remorker je napisao/la:
pon jul 30, 2018 11:03 am

Volimo svi svoje djevojke...
Jeste, ali imaš djevojku ku.rvu, jednom je uhvatiš u prevari plače moli kaže neće više nikad. Pa je opet uhvatiš ista priča, ti opet nasjedeš.
Pa za 5 dana opet je vidiš na kafi sa nekim likom, ali sabur moja je djevojka treba joj praštati, valjda će jednom stati sa tim.
A ovamo još troši tvoje pare na solarije pič.ke materine, bazene, nokte, umetke... a kad je ti pitaš da je poj.ebeš kaže haj sutra boli me sad glava.
E to je ta situacija sad otprilike. Podrška DA, ljubav DA ali zasluži nečim na terenu...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:52 am

ChWilla je napisao/la:
pon jul 30, 2018 11:39 am
ja se sekiram baš zato što me niko ne može ubijediti da igrači ne valjaju i da nemamo za klasu bolji roster od čelika. a izgledalo je obratno. iako su i oni skupljeni sa koca i konopca i u većoj mjeri.
Pa valjda si bar ti više naučio da to u ovakvim utakmicama nije presudno, 100 puta si to mogao vidjeti. Sjeti se pitara sa najačeom ekipom prije 4 godine svaki put su pušili u zenici, amar isto u prvom mandatu, bod bio ko kuća.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:53 am

VIDEO/ FOTO: NK Čelik – FK Željezničar 1:0

http://1921.ba/video-foto-nk-celik-fk-z ... -10-2-4891
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:54 am

Toliko smo loši da su nas i pitari počeli zayebavati
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 11:55 am

hahah jebali vas pitari pa oni i ne postoje
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 12:00 pm

Ja to gledam ovako, šta ja kao navijač, pojedinac mogu uraditi? Mogu doći na svaku domaću utakmicu, platiti ulaznicu, biti podrška sa tribine, učestvovati u svakoj akciji da se pomognu projekti koje klub radi, i na kraju ni na koji način ne odmagati klubu, stručnom štabu, upravi, administraciji i bilo kome ko je uposlenik Želje u ovom trenutku. Šta još mogu uraditi, mogu biti strpljiv, jer vidim da strpljenja treba. Zašto? Zato što se rade neki dugoročni projekti, zato što kao klub imamo dugove koji su dugoročni. Nema ništa kratkog roka, i meni je to sasvim jasno i to prihvatam tako. Sve dok se projekti ne završe i dug ne sanira ja ništa spektakularno ne očekujem. Sve što uradimo na sportskom planu pored svih silnih obaveza je bonus. Treba biti pošten i realno sagledati stanje. Ovaj put se kuća pravi od temelja a temelji su nam dobri. Moja vizija je da će na kraju "kuća" biti vrhunska i dugoročna jer je na zdravim nogama napravljena, a ne obratno. Kad se sve to završi i klub ne bude imao nikakvih drugih obaveza osim finansiranja i uređenja prvog tima, tada ću očekivati puno jer će tada biti realno da to očekujem.
Kada se svi budu bavili dugovima, uredjenjem infrastrukture, terenom, tribinama i šta ti ja znam, mi ćemo biti 5 koraka ispred i baviti se samo sa prvih 11. Ja to tako gledam, i imam nadanja i viziju da ću to gledati do 100. rodjendana kluba.
Ponosan sam što nismo dio politike, ponosan što imamo svoj dom, svoj, i kao takvi smo jedinstveni. Ne samo da ga imamo nego će biti najljepši u ovom dijelu evrope. Zrinjski osvoji tri titule na onom ubogom stadionu koji zjapi poluprazan u pretkolu lige prvaka. Osvoje tri titule i koga boli k. za to. Mi napravimo tribinu cijeli svijet piše o tome, cijeli svijet piše o nama, Željinim navijačima koji su jedinstveni, posebni i zbog kojih je Željo to što jeste. Shvate li na šta mi ličimo sa ovim pitarlukom, pljuvanjem, tjeranjem i sa svom ovom negativom? Udaljavamo se od onoga što je Željo. Nikad nijedan klub neće na ovim prostorima biti ono što jesmo mi, đaba sve titule. To neka bude svima jasno. Može Željo gubiti titule, utakmice, ali nemojte da Željo izgubi ono što ga čini Željom!
Bolan u inat svima, nek bude puna grbavica, nek se prolama sve bez obzira na rezultat, nek odjekuje pjesma i inat, pokažimo svima po hiljaditi put zašto smo najveći i drugačiji od ostalih!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 263 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija