Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

shzna
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 1:27 pm

cikazubo je napisao/la:
sub jul 28, 2018 12:20 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 28, 2018 11:52 am
Šta je ovo sad fazon pljuvati krčmarevića i svaku rečenicu izjave mu ismijavati u novom postu sa hiljadu i jednim smajlijem šatro..
vala baš odvratno.
Treba bit saljiv, a moze i ona "igrajte za slavu ili za zivu glavu" :D
E ako ce im on glave skidat dovoljno je da malo brze hodaju 50tak metara i na sigurnom su, al hajd neka ih, furka neka valjda...
:D
1987

djoxxx1921
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:30 pm

Nisam fino vidio s tribine ove golove i evo tek se usudio da pogledam. Sta nam uradi kapiten... Popisa se po nama. A znas picko mahalat? Pa svaku drugu utakmicu nas zakolje levat, jel vise vakat da malo sjede na klupu?

amar92
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:32 pm

exbabilon je napisao/la:Nista od Jazvica sutra, papiri stigli al kasno. Sad malo s treninga. Sto sam uspio vidjeti Krpic gore, sredina Blagojevic, Vranjes i Curjuric, a nazad Pavic, Bakrac, Kemo i Rodin. U po frke Zajmovic ostro u skoku isao na Bakraca pa ga je Krcmarevic poslo da trci krugove. Na krilima su se svi izrotirali, od Sehica, Zeca, Veselog i Zajmovica do tog ispada...tako da tu blage veze nemam.ko igra.
Totalno bezveze.
Odmarati Arezinu sad, znaci igrat ce sa Apollonom a vidjeli smo da nema
koristi od njega protiv onakvog protivnika. Isto tako, Cuki nam je potreban svjez tamo pa bi sad trebao odmoriti. Zatim, Hajdarevic bi morao igrati ovu tekmu.
Sto se odbrane tice, opet Rodin na beku. Kad ce Sehic mali dobiti priliku ako ne protiv raspalog Celika? Lose, lose.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Morzhy
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:34 pm

Na desnog beka treba ići desni bek,tako da je vrijeme za Šehu. Rodin ako mora igrati po ugovoru onda neka igra svoju prirodnu poziciju

storm_raider
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:36 pm

I ja se nadam Sehi vala. Vrijeme je da onim nogama uzore teren. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:38 pm

Morzhy je napisao/la:
sub jul 28, 2018 1:34 pm
Na desnog beka treba ići desni bek,tako da je vrijeme za Šehu. Rodin ako mora igrati po ugovoru onda neka igra svoju prirodnu poziciju
Kod nas svi po ugovoru moraju igrati hahahah
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Eric Cantona
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:38 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jul 28, 2018 12:41 pm
Nista od Jazvica sutra, papiri stigli al kasno. Sad malo s treninga. Sto sam uspio vidjeti Krpic gore, sredina Blagojevic, Vranjes i Curjuric, a nazad Pavic, Bakrac, Kemo i Rodin. U po frke Zajmovic ostro u skoku isao na Bakraca pa ga je Krcmarevic poslo da trci krugove. Na krilima su se svi izrotirali, od Sehica, Zeca, Veselog i Zajmovica do tog ispada...tako da tu blage veze nemam.ko igra.
Kakav je David Seaman bio na golu? Jeli odbio koju loptu u gol?
Kada galebovi prate brod koji plovi, to rade zato što misle da će neko baciti sardine u more.

alombardo
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:47 pm

Ja apsolutno vise nemam povjerenja u kjosevskog ni da profesionalne ni ljudske strane, a bgm. i zbog nekih drugih stvari

LARSSON
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:50 pm

Raspored do polusezone

29. juli - Čelik vs Željezničar ;________________Zrinjski vs GOŠK;________________Sarajevo vs Mladost DK ; ________________ Krupa vs Široki Brijeg
4. august - Željezničar vs Zrinjski ;________________ Sloboda vs Sarajevo ; ________________Široki Brijeg vs Čelik
11. august - Zvijezda 09 vs Željezničar ; ________________Čelik vs Zrinjski ; ________________Sarajevo vs GOŠK ;________________ Široki Brijeg vs Radnik
15. august - Željezničar vs Sarajevo ; ________________Zrinjski vs Zvijezda 09 ;________________ Mladost DK vs Široki Brijeg
18. august - Tuzla City vs Željezničar ;________________ Sarajevo vs Zrinjski ; ________________Široki Brijeg vs Sloboda
25. august - Željezničar vs Krupa ;________________ Zrinjski vs Tuzla City ;________________ Zvijezda 09 vs Sarajevo ; ________________GOŠK vs Široki Brijeg
1. septembar - Široki Brijeg vs Željezničar ;________________ Krupa vs Zrinjski ; ________________Čelik vs Sarajevo

3. septembar - 11. septembar - REPREZENTATIVNA PAUZA

15. septembar - Željezničar vs Radnik ;________________ Zrinjski vs Široki Brijeg ;________________ Sarajevo vs Tuzla City
19. septembar - Utakmica 1/16 finala kupa BiH
22. septembar - Mladost DK vs Željezničar ;________________ Radnik vs Zrinjski ; ________________Krupa vs Sarajevo ; ________________Široki Brijeg vs Zvijezda 09
26. septembar - Željezničar vs Sloboda ; ________________Zrinjski vs Mladost DK ;________________ Sarajevo vs Široki Brijeg
29. septembar - Željezničar vs GOŠK ;________________ Zrinjski vs Sloboda ;________________ Sarajevo vs Radnik ; ________________Tuzla City vs Široki Brijeg
3. oktobar - Utakmica 1/8 finala kupa BiH
6. oktobar - Željezničar vs Čelik ; ________________GOŠK vs Zrinjski ;________________ Mladost DK vs Sarajevo ; ________________Široki Brijeg vs Krupa

8. oktobar - 16. oktobar - REPREZENTATIVNA PAUZA

20. oktobar - Zrinjski vs Željezničar ;________________ Sarajevo vs Sloboda ; ________________Čelik vs Široki Brijeg
27. oktobar - Željezničar vs Zvijezda 09 ; ________________Zrinjski vs Čelik ; ________________GOŠK vs Sarajevo ; ________________Radnik vs Široki Brijeg
3. novembar - Sarajevo vs Željezničar ;________________ Zvijezda 09 vs Zrinjski ; ________________Široki Brijeg vs Mladost DK
10. novembar - Željezničar vs Tuzla City ; ________________Zrinjski vs Sarajevo ; ________________Sloboda vs Široki Brijeg

12. novembar - 20. novembar - REPREZENTATIVNA PAUZA

24. novembar - Krupa vs Željezničar ; ________________Tuzla City vs Zrinjski ; ________________Sarajevo vs Zvijezda 09 ;________________ Široki Brijeg vs GOŠK
1. decembar - Željezničar vs Široki Brijeg ;________________ Zrinjski vs Krupa ; ________________Sarajevo vs Čelik
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Leon_Professional
Kontakt:

sub jul 28, 2018 1:50 pm

amar92 je napisao/la:
sub jul 28, 2018 1:32 pm
exbabilon je napisao/la:Nista od Jazvica sutra, papiri stigli al kasno. Sad malo s treninga. Sto sam uspio vidjeti Krpic gore, sredina Blagojevic, Vranjes i Curjuric, a nazad Pavic, Bakrac, Kemo i Rodin. U po frke Zajmovic ostro u skoku isao na Bakraca pa ga je Krcmarevic poslo da trci krugove. Na krilima su se svi izrotirali, od Sehica, Zeca, Veselog i Zajmovica do tog ispada...tako da tu blage veze nemam.ko igra.
Totalno bezveze.
Odmarati Arezinu sad, znaci igrat ce sa Apollonom a vidjeli smo da nema
koristi od njega protiv onakvog protivnika. Isto tako, Cuki nam je potreban svjez tamo pa bi sad trebao odmoriti. Zatim, Hajdarevic bi morao igrati ovu tekmu.
Sto se odbrane tice, opet Rodin na beku. Kad ce Sehic mali dobiti priliku ako ne protiv raspalog Celika? Lose, lose.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako Slobo bude dosljedan, Arezina je na klupi ubuduce.
Nije ga on ni doveo. Vjerovatno mu je dao dovoljno sansi da se pokaze, a ovaj se nije pokazao i nicim nije zasluzio prvu postavu. Osim mozda u ovim slabijim mecevima i mecevima kupa u pocetku.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

19tm87
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:08 pm

Ma Arezina moze igrati samo protiv sporijih ekipa...

vinston.cercil
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:09 pm

19tm87 je napisao/la:
Ne moze Arezina ni termin igrati.

Leon_Professional
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:20 pm

S cim ovaj Celik raspolaze je li ih ko upratio :D

Vidim da naprijed i nije lose toliko. Sve su to prekaljeni PL igraci koji znaju " podivljat " protiv nas, Sveko, Dilaver, Fenan, Sisic, Livaja :ganja: .
Vezni red Jamak, Grahovac. Nazad su ipak bas losi.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

exdomorocki
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:22 pm

vinston.cercil je napisao/la:
19tm87 je napisao/la:
Ne moze Arezina ni termin igrati.
[/autor]

Može može
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

storm_raider
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:28 pm

Kako bi dobro bilo zabiti 2 gola u prvom, pa odmoriti Curjurica...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

exbabilon
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:28 pm

Ma i oni su puni dizelasa na sredini, ne bi se nas umor trebao osjetiti. Odbrana im je tanka pa bi mi trebali bar jednom poentirati.

ChWilla
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:29 pm

a jesu li konačno dva krila ili je jedno i dalje "lažno"?
gradi željo boli te *****

AdmirA
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:40 pm

Samo 2 krila i brza sredina i sutra i sa Apollonom.
Klasa radnička!

exbabilon
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:45 pm

ChWilla je napisao/la:
Na prvo pitanje ne mogu dati odgovor, jer prvo pitanje je veoma cudnovato. Obzirom da su 3 veznjaka igrali na sredini, a po stranama ovi koji su kao prava krila, mislim da nema vise laznih krila.

Mirek11
Kontakt:

sub jul 28, 2018 2:46 pm

ChWilla je napisao/la:
Ja ne znam sto Veseli ne bi mogao odigrati desno krilo, odgovoran je u defanzivi za pomoci Sehicu.
Lijevo Zec, Zajmovic neka odmori pa moze ako bude pozitivan rezultat zamjeniti Krpica.
Ivana bi odmarao ili eventualno jedno poluvrijeme a Rodin obavezno na stopera.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 42 gosta.

Prijava  •  Registracija