Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 8:35 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 9:07 am

Minjore je napisao/la:
pet jul 27, 2018 2:01 pm
bianco blu je napisao/la:
pet jul 27, 2018 1:54 pm
KRČMAREVIĆU IZBACI BOGIČEVIĆA, DA NE BI TI BIO IZBAČEN DO OKTOBRA
Celo bajramovic sta ima
Hhahahahahahahahaha
Hajde Lendricu !
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 9:33 am

Nakon pregledanog snimka, moje misljenje da I nismo bill toliko losi (ako izuzmemo golmana). Nedostajala su probijanja po bokovima jer su I Zajm I Zec odigrali slabo. Jasno je da nam nedostaju krila. Trcali smo dobro, Ali je to izgledalo sporo zbog Arezine I donekle Stojana. Stojan je odigrao pristojnu partiju. Mislim da mozemo napraviti iznenadjenje I proci ovo. Steta sto nije Jazvic dobio papirem Po meni najlosiji je bio Arezina, ako izuzmemo Vedrana. Najbolji su bili Anel I Bakrac. Nije mi jasno zasto see ljude Po Anelu, momak je najvise pretrcao, osvojio najvise lopti. Napravio maksimalno 3,4 greske . Proslijedio najvise pravovremenih I tacnih pasova. Nedostajala je zavrsnica, Ali najvise zbog neucinkovite igre Po bokovima. Mislim da podrska ne smije izostati, nakon poraza od realno boljeg protivnika. Nadam se 3 boda iz Zenice . Volio bih vidjeti sastav u Zenici:
Golmani
Sehic Rodin Bakrac Pavic-
Jazvic jovan Anel Sehic
Curjuric
Krpic
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 9:35 am

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 28, 2018 1:51 am
Jug je jucer bio dobar. Ja zadovoljan navijanjem.
Odavno nismo poceli tekmu sa "Volim te Zeljo" i bas sam se najezio kad sam vidio ruke na jugu.

Bila je raja generalno nalozena, svi su htjeli navijat, pritisak napraviti ali jednostavno od prve minute ljudi su zagospodarili terenom i pritisak rjesavali lako, nekad sretno a vecinom mirno i spretno.
Pa se pitas kako svaka lopta njima dodje. Jbg krecu se ljudi, ne moze cijeli mec bit da sretno dodje do njihovog igraca.
Znam da nije tema ali navijanje je bilo dobro jer je vodio momak koji zna sta je sipka i furanje raje pa i cijelog stadiona, u drugom poluvremenu je navijanje bilo slabije jer je vodio znate vec svi ko, ono jaukanje i deranje me na koridu podsjeca, momak je "rodjen" na tribini ali nije nikako za sipke, bas preofirno slusat na izvjestaju i tv-u njegovo "sviiiiiiiiii, hajmoooooo" ko da Zdravko Mamic vodi.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 9:44 am

cikazubo je napisao/la:
sub jul 28, 2018 9:35 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 28, 2018 1:51 am
Jug je jucer bio dobar. Ja zadovoljan navijanjem.
Odavno nismo poceli tekmu sa "Volim te Zeljo" i bas sam se najezio kad sam vidio ruke na jugu.

Bila je raja generalno nalozena, svi su htjeli navijat, pritisak napraviti ali jednostavno od prve minute ljudi su zagospodarili terenom i pritisak rjesavali lako, nekad sretno a vecinom mirno i spretno.
Pa se pitas kako svaka lopta njima dodje. Jbg krecu se ljudi, ne moze cijeli mec bit da sretno dodje do njihovog igraca.
Znam da nije tema ali navijanje je bilo dobro jer je vodio momak koji zna sta je sipka i furanje raje pa i cijelog stadiona, u drugom poluvremenu je navijanje bilo slabije jer je vodio znate vec svi ko, ono jaukanje i deranje me na koridu podsjeca, momak je "rodjen" na tribini ali nije nikako za sipke, bas preofirno slusat na izvjestaju i tv-u njegovo "sviiiiiiiiii, hajmoooooo" ko da Zdravko Mamic vodi.
sve si u pravu 1/1..
valjda sam skonta ubrzo da nije za toga i neka prepusti nekome..
ufati se bubnja i lupaj..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 9:56 am

otprilike.

treba sutra malo izmiješati i pobijediti. treba šehić debitovati uz par bakrač - rodin. odbrana 24-26-22-19 godina, moderna, laka na nogama.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:11 am

Anketa Zenica ovo ono.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:22 am

Vranjes igra solidno i vidi se da se trudi i zalaze. Problem je sto su od kako je dosao od njega velika ocekivanja pa neki nisu zadovoljni. Medjutim on je takav tip igraca da nece u svakom mecu uraditi nesti da prelomi rezultat. Jak je u duelu, ima odlicnu tehniku, dobro se snalazi na malom prostoru, ima siguran pas gdje rijetko pogrijesi. Pohledajte u koliko je duela bio protiv Apolona i koliko ih je dobio. Koliko je imao klizecih startova. Vise ima defanzivnih karakteristika nego ofanzivnih. Njemu je potreban igrac u vezi koji je vise ofanzivni orjentisan i koji ce povuci loptu prema naprijed. To bi trebao biti blagojevic jer cini mi se kada god jento uradio imao je priliku da postigne gol a ima sut kojim to moze da uradi. Ipak u sredini su jos Anel i Hare koji takodjer moraju da igraju pa je njih cetvoricu tesko i uigrati jer se mijenjaju iz meca u mec. Bilo bi dobro ako nista uigravati njih u paru pa da se nadje dobitna kombinacija. Time bi sigurno dobili i na svjezini.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1269
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:27 am

U Zenici očekujem da vidim mnogo bolju igru, bez obzira ko ce izaći na teren. Čelik neće igrati bunker a nemaju bas neku opasnu ekipu i to treba iskoristiti maximalno. Vjerujem u naše, i to da ce izaći maximalno motivisani da nam donesu jako bitna 3 boda.
Država Željo
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:33 am

@PP

Dobro kazes za Lendrica, mislio sam da sam jedini koji ga trenutno ne bi volio u klubu. Jeste ubica za nasu ligu, ali on i Krpa ne bi mogli zajedno a klupirati jednog od njih bi bio grijeh a i problem za svlacionicu. Nama treba neki napadac koji ce tu i tamo uskociti umjesto Krpe kad bude potreba da se ovaj odmori u nekim slabijim tekmama, ili u slucaju neke ne daj Boze ozljede. To moze biti neki mladi potencijal koji ce cekati priliku a za godinu dvije i biti prva opcija, ili neki stari koji iskustvom moze odraditi tu ulogu dvije sezone.

Inace, imamo bas sirok roster pa i da ne dodje napadac mozemo to krpiti Zajmovicem i Zecom npr.

@bogi

A Jazvic? Mislim da bi on mogao biti prvi izbor za desnog wing backa u formaciji 352. S tim, da bi nama sa ovim rosterom legla i 361 sa npr Ivanom i Sinanom iza Krpica. Ofanzivnih veznih imamo i previse, a napadaca samo Krpic i Zajmovic.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:34 am

Jazvić ako je registrovan do četvrtka 17 sati može igrati. Ako nije ne može
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:36 am

U Zenici moraju izaci trenutno NAJBOLJI igraci u ekipi.
Sanse za prolaz u Evropi su male. Ja se nadam, ne bi navijao da se ne nadam. Ali sanse su male.
I ne bi bilo logicno da sad izvodimo rezervnu ekipu. Ovo je liga, ovo nam je na kraju i bitnije. Moramo startati dobro i sa 6 bodova docekati Zrinjskog.

Eno i kod njih skandiraju da trener ode. Kako li ce oni rijesiti ovaj problem? Dolaze nama, ne mogu nas kupiti i ugasiti pozar kao inace kad upadnu u neke krize.
Treba ih uzdrmati jos, nisu bas ocekivano krenuli. Lose igraju.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:41 am

primarni cilj je prvenstvo i sto bolji rezultati. Evropu ne trebamo prekriziti ali mislim da se ne trebamo ni previse njome okupirati.
prvo Celik, i ono jos vaznije nakon toga, Zrinjski. sa devet boba u tri utakmice mogli bi reci da smo napravili dobar start i uvertiru za jednu uspjesnu ligasku sezonu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:43 am

kako će riješiti, pa vrlo jednostavno, smijeniće trenera. jer nema ko i nikoga ne interesuje da to preispituje. i novinari će to nazvati greškom uviđenom i ispravljenom na vrijeme, a ne lutanjem.
gradi željo boli te *****
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:49 am

Gdje nam je brat Bokačini sad, gdje igra, to mi je najomiljiniji italijanski fudbaler svih vremena :rofl:
 
Avatar
samo_kulturica
Postovi: 163
Pridružen/a: sri jul 11, 2018 3:14 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:55 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub jul 28, 2018 9:44 am
cikazubo je napisao/la:
sub jul 28, 2018 9:35 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 28, 2018 1:51 am
Jug je jucer bio dobar. Ja zadovoljan navijanjem.
Odavno nismo poceli tekmu sa "Volim te Zeljo" i bas sam se najezio kad sam vidio ruke na jugu.

Bila je raja generalno nalozena, svi su htjeli navijat, pritisak napraviti ali jednostavno od prve minute ljudi su zagospodarili terenom i pritisak rjesavali lako, nekad sretno a vecinom mirno i spretno.
Pa se pitas kako svaka lopta njima dodje. Jbg krecu se ljudi, ne moze cijeli mec bit da sretno dodje do njihovog igraca.
Znam da nije tema ali navijanje je bilo dobro jer je vodio momak koji zna sta je sipka i furanje raje pa i cijelog stadiona, u drugom poluvremenu je navijanje bilo slabije jer je vodio znate vec svi ko, ono jaukanje i deranje me na koridu podsjeca, momak je "rodjen" na tribini ali nije nikako za sipke, bas preofirno slusat na izvjestaju i tv-u njegovo "sviiiiiiiiii, hajmoooooo" ko da Zdravko Mamic vodi.
sve si u pravu 1/1..
valjda sam skonta ubrzo da nije za toga i neka prepusti nekome..
ufati se bubnja i lupaj..
Navijanje jeste bilo dobro u smislu da je znacajan dio juga pratio sve sto je zadavano sa sipke. Kako moze biti dobro 2x15min (dakle pola sata) onog debilnog "jbm te apolon" i paranoje sta je vama... baceno vrijeme i energija uvijek - nit zvuci dobro, nit pomaze Zelji, nit teoretski moze smetati kipranima jer je pjevusenje nista tu ne grmi nit im se mogu noge odsjeci.

I ponavljam se vec, momci gledaju samo tribinu, a ne utakmicu i uopce nemaju osjecaj kad je trenutak za koju pjesmu. Ako su nam ljudi pred golom konstantno 5-6min i mi konstantno pjevamo "hajde zabij gol" dok izvode kornere nesto nam nije dobro s glavama. Utroseno nevjerovatno puno energije, a osnovni cilj nije ispunjen - nisu se prepali osim mozda par puta kad je islo samo "Zeljo" pa mrtva tisina...
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

sub jul 28, 2018 10:57 am

Leon_Professional je napisao/la:U Zenici moraju izaci trenutno NAJBOLJI igraci u ekipi.
Sanse za prolaz u Evropi su male. Ja se nadam, ne bi navijao da se ne nadam. Ali sanse su male.
I ne bi bilo logicno da sad izvodimo rezervnu ekipu. Ovo je liga, ovo nam je na kraju i bitnije. Moramo startati dobro i sa 6 bodova docekati Zrinjskog.

Eno i kod njih skandiraju da trener ode. Kako li ce oni rijesiti ovaj problem? Dolaze nama, ne mogu nas kupiti i ugasiti pozar kao inace kad upadnu u neke krize.
Treba ih uzdrmati jos, nisu bas ocekivano krenuli. Lose igraju.
Iako ovdje neki ocekuju laganu pobjedu u Zenici, ja bas mislim da ce biti guravo. Losi su ali na atmosferu nas mogu i uzeti. Pogotovo jer su nasi umorni, a i tesko se motivisati protiv Celika nakon Apollona. Sto se tice rotacija, ja bi ih napravio taman onoliko da nas poguraju a ne da sputavaju kao Dinamo jucer. Rotirati neke igrace gdje imamo kvalitetom podjednake, i promijeniti formaciju da igramo sa dva krila. Jedina “rizicna” rotacija koju bi poduzeo bio bi Sehic na desnom beku. Tu jos rotirati Harisa za Anela, i Veseli/Zec/Jazvic umjesto Ivana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 11:05 am

Ma upravo @amare, najviše bih rotirao radi motivacije, nego radi umora. ako ne mogu odigrati dvije utakmice u sedam dana bar 75% prvog tima, nek se bave pikadom.
ali motivacija je fakat upitna. kako ćeš ih nakon utakmice pred 10 000 ljudi, pred raznoraznim svijetom, protiv jake ekipe, sad naložiti da igraju sa ekipom koja je ispala iz lige.
volio bih vidjeti oba šehića, možda i dacića, jazvića, zeca.. njima bi stalo da se dokažu. a sad kolika je razlika u kvaliteti njih i prvotimaca, ne znam. moje je mišljenje da je to u par deka i da će sigurno ovi, bar u ovoj situaciji, bolje odigrati od prvotimaca.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 11:15 am

Veca
Sehic Rodin Bakrac Pavic
Hajdarevic Jovan/Vranjes
Jazvic/Veseli Arezina Zec
Krpic

Kasnije ako rezultat bude dozvoljavao uvesti Eldara umjesto Pavica, Dacica umjesto Arezine, i Zajmovica umjesto Krpica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 28, 2018 11:16 am

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot], igla, Ujko i 164 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija