Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:27 am

Dimitrije113 je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:14 am
ChWilla je napisao/la:
čet jul 26, 2018 9:30 am
azbaha je napisao/la:
čet jul 26, 2018 9:28 am
@Dimitrije svjestan si da Blagojevic igra od 2014. skoro svaku utakmicu, to znaci ako ne igra sutra ima DOBAR razlog sto ne igra. Pa nismo dzaba molili boga svi da on potpise na jos jednu godinu.
ma daj ba pusti više šuplju frajer navija za želju k'o ja za bežaniju...
Tebe niko nista nije pitao niti sam te pomenuo negde. I bas zato sto navijam kazem da ce duvati kroz sredinu i da su to neki drugi interesi a ne fudbalski. I kazem da je momak zdrav i da se ne treba vaditi na to i da teba preuzeti odgovornost. Samo to. Ne znam sto ti to smeta i kako si to zakljucio da ja ne navijam za Zelju! Pozz
ne znam da li navijas za Zelju, ali je sigurno da navijas za Blagojevica. nije problem navijati samo za Celu ako ne insuiniras neke "talove" i "skrivene interese" a na stetu atmosfere i kluba. problem je kad to fakat radis bez ikakvog dokaza, argumenta. svaki od nas zna koliko je Blagoje dobar fudbaler. gledamo ga vec pet godina u nasem dresu. ne treba nam niko otvarati oci. ako danas i ne zaigra, sigurno postoji neki razlog. fudbalski ili ne fudbalski, potpuno je svejedno.
niko nece protiv kluba i dobrog rezultata danas a posebno Zeba koji je u ovom klubu pruzio ono sto Blagojevic nece ni za dodatnih pet godina uz svo duzno postovanje prema Celi kojeg izuzetno cijenim i volim.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:28 am

hajd' još malo, baš te krenulo.
gradi željo boli te *****
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:28 am

A koliki jad moras biti da bas danas, pred ovako bitnu utakmicu, kad je raja nalozena, objavis clanak od prosle godine “Uprava Zeljeznicara podnosi ostavku?”
Gade mi se pojedini navijaci i stvarno rade veliku stetu.
Nas cetvoricu nece to poljuljati, nama nece biti mrsko proputovati 350 kilometara, ali ima naroda kojima ce se smuciti put od Hrasnog do Grbavice
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:29 am

Rod rodjeni :D
Željezničar ante portas !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:29 am

E da ostase Graovac i Zakaric...
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:31 am

Eric Cantona je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:21 am
Blagojevića čuva za teško gostovanje u Zenici.
Hahaha. Ludilo mozga
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:31 am

Ma na ovom forumu redakcija i Hrasno dolaze kako hoce i prave cirkus svako malo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:32 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:31 am
Ma na ovom forumu redakcija i Hrasno dolaze kako hoce i prave cirkus svako malo.
Ma jok, ovo je neki rodjak :D
Željezničar ante portas !
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:35 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:27 am
Dimitrije113 je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:14 am
ChWilla je napisao/la:
čet jul 26, 2018 9:30 am


ma daj ba pusti više šuplju frajer navija za želju k'o ja za bežaniju...
Tebe niko nista nije pitao niti sam te pomenuo negde. I bas zato sto navijam kazem da ce duvati kroz sredinu i da su to neki drugi interesi a ne fudbalski. I kazem da je momak zdrav i da se ne treba vaditi na to i da teba preuzeti odgovornost. Samo to. Ne znam sto ti to smeta i kako si to zakljucio da ja ne navijam za Zelju! Pozz
ne znam da li navijas za Zelju, ali je sigurno da navijas za Blagojevica. nije problem navijati samo za Celu ako ne insuiniras neke "talove" i "skrivene interese" a na stetu atmosfere i kluba. problem je kad to fakat radis bez ikakvog dokaza, argumenta. svaki od nas zna koliko je Blagoje dobar fudbaler. gledamo ga vec pet godina u nasem dresu. ne treba nam niko otvarati oci. ako danas i ne zaigra, sigurno postoji neki razlog. fudbalski ili ne fudbalski, potpuno je svejedno.
niko nece protiv kluba i dobrog rezultata danas a posebno Zeba koji je u ovom klubu pruzio ono sto Blagojevic nece ni za dodatnih pet godina uz svo duzno postovanje prema Celi kojeg izuzetno cijenim i volim.
Vidim da si ti obavesten,samo argumenti pljuste. Lol.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:36 am

Evo tebi ban, ohladi
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:36 am

Ma platio mu Jovan kafu :D
Ipak ekavica :rofl: :rofl: :rofl:
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:38 am

Blagojevic je jedan od preko dvadeset igraca Zelje i ima isti status kao i svi ostali igraci. Kada ce on igrati a kada nece stvar je samo struke i nikoga vise. Bez veze mi je prica da mi sada igramo evropsku utakmicu protiv zaista jakog protivnika i ako ne bude igrao Blagojevic izgubicemo, a da je igrao maltene bi dobili tri razlike. To je glupost. Zeljo ce na terenu izgledati kao sto ce izgledati, bitno je da svi igraci koji budu igrali daju sve od sebe i da doprinose koliko god mogu svojim trudom i znanjem.
Ja mislim da bi bilo posteno da mi svi skupa navijamo za Zelju, a ne za pojedince. Pa kako god ispadne, neka bude tako,ali da ne odvajamo igrace po zaslugama jer to nijedan od njih za sada nije zasluzio. Izgubili smo dvije titule pod veznim redom u kojem je ordinirao Blagojevic. Pa mu je produzen ugovor i to znaci da je u klubu cijenjen. I sada,sa novom sezonom je odigrao sve utakmice. Cemu uopste rasprava o njemu i njegovom statusu ? Frajer igra konstantno. I bez obzira da li je imao neko zatezanje lože zbog novog terena koji je brz, gdje ce inace biti sasvim sigurno jako veliki broj tih sitnih povreda kod mnogih igraca, on je danas zdrav i u konkurenciji je za sastav. Stvar je trenerovog stava, da li je Blagojevic spreman potpuno za veceras ili to nije, mozda je neka takticka varijanta. Potpuno nebitno, jer je danas igra i hrabrost Zelje kao ekipe vazna. Uvijek cu se sloziti da svi mi imamo svoje ljubimce, da volimo nekog igraca malo vise od ostalih, ali se nikada necu sloziti da se to potencira preko imena kluba, jer cim je u rezervi onda nesto nije u redu , maltretira ga trener, a frajer odigrao sve utakmice.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:41 am

:palacgore:
slika
:zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:41 am

čemu rasprava? pa istom čemu i svaka druga izmišljena rasprava i fabricirani problem, kraj toliko pravih...
gradi željo boli te *****
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:44 am

Ma jasno mi je.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:44 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:31 am
Ma na ovom forumu redakcija i Hrasno dolaze kako hoce i prave cirkus svako malo.
Tesko da mogu prici. Dimitrije samo malo vise voli Jovana, nista strasno. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:48 am

ja volim asima zeca jer će zec danas zabiti dva gola
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:49 am

Jos jednom bih zamolio ako neko ima blizak osobi koja pusta muziku sa razglasa da danas vec od 19.30 krene sa pustanjem navijačkih pjesam kako bi sto vise "nalozio" raju da navija u toku utakmice.

Idemo danas svi ko jedan, danas moramo biti slozni, danas se moramo Makijavelski postaviti jer cilj opravdava sredstvo, dakle grla i dlanove ne stedite jer danas igra nas Zeljo i neka slika najboljih navijaca obidje cijelu Evropu
Alea iacta est!
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:50 am

boccaccio je napisao/la:
čet jul 26, 2018 10:38 am
Blagojevic je jedan od preko dvadeset igraca Zelje i ima isti status kao i svi ostali igraci. Kada ce on igrati a kada nece stvar je samo struke i nikoga vise. Bez veze mi je prica da mi sada igramo evropsku utakmicu protiv zaista jakog protivnika i ako ne bude igrao Blagojevic izgubicemo, a da je igrao maltene bi dobili tri razlike. To je glupost. Zeljo ce na terenu izgledati kao sto ce izgledati, bitno je da svi igraci koji budu igrali daju sve od sebe i da doprinose koliko god mogu svojim trudom i znanjem.
Ja mislim da bi bilo posteno da mi svi skupa navijamo za Zelju, a ne za pojedince. Pa kako god ispadne, neka bude tako,ali da ne odvajamo igrace po zaslugama jer to nijedan od njih za sada nije zasluzio. Izgubili smo dvije titule pod veznim redom u kojem je ordinirao Blagojevic. Pa mu je produzen ugovor i to znaci da je u klubu cijenjen. I sada,sa novom sezonom je odigrao sve utakmice. Cemu uopste rasprava o njemu i njegovom statusu ? Frajer igra konstantno. I bez obzira da li je imao neko zatezanje lože zbog novog terena koji je brz, gdje ce inace biti sasvim sigurno jako veliki broj tih sitnih povreda kod mnogih igraca, on je danas zdrav i u konkurenciji je za sastav. Stvar je trenerovog stava, da li je Blagojevic spreman potpuno za veceras ili to nije, mozda je neka takticka varijanta. Potpuno nebitno, jer je danas igra i hrabrost Zelje kao ekipe vazna. Uvijek cu se sloziti da svi mi imamo svoje ljubimce, da volimo nekog igraca malo vise od ostalih, ali se nikada necu sloziti da se to potencira preko imena kluba, jer cim je u rezervi onda nesto nije u redu , maltretira ga trener, a frajer odigrao sve utakmice.
Rekli su da ga se čuva za večerašnju utakmicu pa nije igrao u Gabeli. Zato je možda ljudima čudno, problem bi bio ako ne igra u Zenici a da nisu to zdravstveni problemi. Vjerovatno bi to bilo pravilo o 4 stranca onda.
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 10:55 am

Hoce li me pustit sad da udjem na Grbavicu ? :D HAJDE ŽELJOOO

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SIMA_SIMAU i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija