Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 2:54 am

GoodisonPark je napisao/la:Eto otvorena je tema, možemo se malo igrati u ovoj pauzi, a možda ne bi bilo loše recimo 7 dana pred početak prvenstva organizovati i neku nagradnu igru i tada prognozirati?
Bila je i tada slicna "akcija", ali pobjednik (cini mi se leon ili jaozinho) je dobio šarenu lažu :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 2:55 am

:rofl1: Nagradna otimanja :mrgreen:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 2:58 am

GoodisonPark je napisao/la::rofl1: Nagradna otimanja :mrgreen:
Momir Peh uzima bez problema.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 3:00 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la::rofl1: Nagradna otimanja :mrgreen:
Momir Peh uzima bez problema.
:rofl1: :rofl1:

Todor i Anđa Zijan :mrgreen:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 3:30 am

Citajuci kako je Subic preskup za nas i ako bi se morali bas nategnuti da ga dovedemo nezz sto bismo to radili. Momak jeste jeo u ovoj ligi al u partizanu je u drugom planu i nedjeluje mi kao neko na koga treba dati velik novac radije usmjeriti novac pa produziti sa Ivanom i Miroslavom da nam ne odu dzaba iduce ljeto ako Bog da. Sto se tice ekipe fino smo poslozeni i ako Bog da bice to dobro, jedino mi je ovo malo oko stopera jer jako je bitno da se uigraju kako treba.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 7:04 am

MrRiccoli je napisao/la:Citajuci kako je Subic preskup za nas i ako bi se morali bas nategnuti da ga dovedemo nezz sto bismo to radili. Momak jeste jeo u ovoj ligi al u partizanu je u drugom planu i nedjeluje mi kao neko na koga treba dati velik novac radije usmjeriti novac pa produziti sa Ivanom i Miroslavom da nam ne odu dzaba iduce ljeto ako Bog da. Sto se tice ekipe fino smo poslozeni i ako Bog da bice to dobro, jedino mi je ovo malo oko stopera jer jako je bitno da se uigraju kako treba.
Sent from my C5303 using Tapatalk
Gledam slike po fb, bogdanovic po teretani trenira. Sreta sto se nisu mogli dogovorit, kako bi sad legao uh.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 8:19 am

GoodisonPark je napisao/la:Ova nova formacija sa mogućom višestrukom rotacijom igrača u svim linijama će biti nepoznanica za mnoge klubove.. Sa pokretljivim štoperima, bekovima trkačima, sa jakom motorikom u sredini i napadu...

Bit će problema u "poluvremenu" da Jagodić sve pofata i objasni šta i kako :shisha:

:mrgreen:
Da, da
O tome ja trubim vec dugo :) :)
Ako ovo legne naša je dupla :titula: :titula:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 8:21 am

delinjo je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
znam da ce mnogi sad drvlje i kamenje na mene ali i ja to mislim ...
necemo moci zaspat haha
uz komentar neka prilozi licencu :rofl:
aco kad kiksa to je go, najcesce..
ma ja to ovako vidim ...obojica su slican profil igraca podjednako spori ....znaju kiksati ...Aco je malo jaci u delu od Bogija ali mi je Bogi puno inteligentniji i puno bolje se postavlja ...
po ko zna koji put pisem, protivnicki treneri su vecinom svoje najbolje igrace slali na Acu (Hadzic, Benko, Spalevic, Krpic...) i to ti sve govori..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 8:34 am

Naši imaju jedan veliki problem, koji se nadam se da lako ispraviti. SŠ je to uocio prije nego što je preuzeo ekipu. Naš igrac pocne misliti tek kad dobije loptu. SŠ sada radi na tome da svaki igrac nonstop prati igru i da predpostavi dva riješenja kome i kako dati loptu ako ova dođe do njega. Ako se na tom planu uspije naša igra ce se popraviti tri puta. Do sada smo previše meljali loptu dok ne skontaju sta i kome. Sad to mora brzo i tacno da se radi.
Gledam ove slike sa Kupresa i vidim niko se ne smije :lol: i to me raduje :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 8:50 am

@model to mi se svidja. TO bi trebalo ubrzati igru dosta.

Svašta ste ispisali zadnjih dana. Svi mi ljudi mamo nekoga svog koga gotivimo i koga bi doveli. Evo meni se sviđa i ovaj Ćerimagić volio bi da i on dođe. Jovičić isto, kad mi već MIću nisu doveli. Međutim, ja jesam dosadan, ali vi nekako toliko tvrdo branite te svoje stavove za nekoga i toliko razočarenja osjetim u tome što je neko otišao ili što nije došao da je to meni nepojmljivo.

Ne mogu svi igrači igrati. Ne mžemo imati 50 igrača u rosteru. Ovi mladi Midžić i kompanija. Što će u Želji ako trener ne vidi da im u narednih godinu neće moći pružiti šansu. Propast će bezvezze. Plus toga koliko ja znam niko od njih nema profi ugovor jer se trebala platiti naknada bivšim timovima nego im se produžavalo svake ogdine. Mislim da je Alihodžić jedini izuzetak. O Dadi sam mnogo rekao pa neću ponovo. Ali može se i on svrstati pod ovo gore što sam napisao za mjesto u ekipi. Sjećam se jednog intervjua sa Djelmićem kad je tek došao. Kaže Amar mi je mnogo pomogao što me nije uzeo kad sam prvi put u Želju dolazio na probu. Rekao mi je sine idi negdje gdje ćeš igrati. SAd nisi taj kapacitet da igraš a treba ti tekmi.
Različiti profili igrača odgovaraju različitim zamislima trenera i obratno. Mnogo je primjera u svrhunskim klubovima gdje jedan igrač veze nema pa u drugom klubu proigra. TO je do sistema igre, pozicije, uloge u timu i sl.

Isto tako morate biti svjesni da ako želimo da idemo naprijed neki igrači neće moći igrati za Želju bez obzira koliko oni prije toga dali za tog Želju. Oni se ne zaboravljaju na druge načine, ali ako nema mjesta u ekipi nema mjesta i gotovo. Profesionalizam. Mi sve vrijeme pričamo kako nećemo štela ovih onih, a hoćemo da plaćamo Stanu npr eto nako. Frajer ne treba realno. IMaš po dva tri rješenja na svakoj bočnoj i krilnoj poziciji, a Stana i nije za krila realno, pogotovo kad smo mi bolja ekipa od protivnika, a takvih tekmi bi trebalo biti puno. VOlim i ja Stanu majke mi, ali volim Želju više. Znači dok god dolaze bolji ne žalim nikoga. TO znači da idmeo naprijed.

I još jedna stvar, a spominjao sam je sto puta, mi ovdje nagađamo što je neko otišao. Evo ja npr na potezima Jadranka (ako je tačno što ssu oni iz gg.ba pisali) i Edisa npr vidim da nisu ni baš dobri u glavu. Šta hoću reći? U sitnicama se krije možda nešto zbog čega bi se i mi odlučili da raskinemo sa nekim saradnju taman on bio i bolji od ovih što ostaju, a ovdje bar po meni nije tako tj nisu bolji. Moje mišljenje.

Eto molim vas da prije nego napišete neki oštar tekst razmislite o ovome što sam napisao, a bit će tih slučajeva u budućnosti ako budemo rasli, a hoćemo aBd.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 8:56 am

Imam info za subica da bi htio doci i da bi se moglo dogovorit finansijski ali mu agent odugovlaci, zeli da ga gurne u neku bolju ligu, ponudio ga je neki slovenskim hrvatskim i izraelskim prvoligasima, znat ce se sve vjerovatno za dan dva, mozda i odustanu nasi ako budu odugovlacili jer smo i bevaba sad doveli
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 9:04 am

ponosannavas je napisao/la:@model to mi se svidja. TO bi trebalo ubrzati igru dosta.

Svašta ste ispisali zadnjih dana. Svi mi ljudi mamo nekoga svog koga gotivimo i koga bi doveli. Evo meni se sviđa i ovaj Ćerimagić volio bi da i on dođe. Jovičić isto, kad mi već MIću nisu doveli. Međutim, ja jesam dosadan, ali vi nekako toliko tvrdo branite te svoje stavove za nekoga i toliko razočarenja osjetim u tome što je neko otišao ili što nije došao da je to meni nepojmljivo.

Ne mogu svi igrači igrati. Ne mžemo imati 50 igrača u rosteru. Ovi mladi Midžić i kompanija. Što će u Želji ako trener ne vidi da im u narednih godinu neće moći pružiti šansu. Propast će bezvezze. Plus toga koliko ja znam niko od njih nema profi ugovor jer se trebala platiti naknada bivšim timovima nego im se produžavalo svake ogdine. Mislim da je Alihodžić jedini izuzetak. O Dadi sam mnogo rekao pa neću ponovo. Ali može se i on svrstati pod ovo gore što sam napisao za mjesto u ekipi. Sjećam se jednog intervjua sa Djelmićem kad je tek došao. Kaže Amar mi je mnogo pomogao što me nije uzeo kad sam prvi put u Želju dolazio na probu. Rekao mi je sine idi negdje gdje ćeš igrati. SAd nisi taj kapacitet da igraš a treba ti tekmi.
Različiti profili igrača odgovaraju različitim zamislima trenera i obratno. Mnogo je primjera u svrhunskim klubovima gdje jedan igrač veze nema pa u drugom klubu proigra. TO je do sistema igre, pozicije, uloge u timu i sl.

Isto tako morate biti svjesni da ako želimo da idemo naprijed neki igrači neće moći igrati za Želju bez obzira koliko oni prije toga dali za tog Želju. Oni se ne zaboravljaju na druge načine, ali ako nema mjesta u ekipi nema mjesta i gotovo. Profesionalizam. Mi sve vrijeme pričamo kako nećemo štela ovih onih, a hoćemo da plaćamo Stanu npr eto nako. Frajer ne treba realno. IMaš po dva tri rješenja na svakoj bočnoj i krilnoj poziciji, a Stana i nije za krila realno, pogotovo kad smo mi bolja ekipa od protivnika, a takvih tekmi bi trebalo biti puno. VOlim i ja Stanu majke mi, ali volim Želju više. Znači dok god dolaze bolji ne žalim nikoga. TO znači da idmeo naprijed.

I još jedna stvar, a spominjao sam je sto puta, mi ovdje nagađamo što je neko otišao. Evo ja npr na potezima Jadranka (ako je tačno što ssu oni iz gg.ba pisali) i Edisa npr vidim da nisu ni baš dobri u glavu. Šta hoću reći? U sitnicama se krije možda nešto zbog čega bi se i mi odlučili da raskinemo sa nekim saradnju taman on bio i bolji od ovih što ostaju, a ovdje bar po meni nije tako tj nisu bolji. Moje mišljenje.

Eto molim vas da prije nego napišete neki oštar tekst razmislite o ovome što sam napisao, a bit će tih slučajeva u budućnosti ako budemo rasli, a hoćemo aBd.

Ja nemam oštar komentar na ovo što si napisao, mora se raditi dosta profesionalnije, i zbog toga mi je drago što je došao Kostić na mjesto glavnog trenera, znači čovjek pravi ekipu onako kako on to vidi, nema jaranstva, nema poznanstva od prije, oduvijek sam želio da igraju po zaslugama, pa nek se bore za svoju poziciju u timu, želim da nema nezamjenjivih.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 9:18 am

Veca---Memija,Aco,Grk,Husic---Miroslav,Blagoja,Hervas,Halvadzic---Pozder,Lendrić
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 9:25 am

1 kolo

Veca...Memija,Aco,Toskas,Husić...M.Stevanović, Bekrić,Hervas, Bevab... Lendrić,Pozder

Pa nek izginemo :karanje:
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 9:31 am

Veca-Memija,Aco,Osmankovic,Husic-M.Stevanovic,Blagoja,Šećer,Bevab-Lendric,Pozder
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 9:31 am

Veca ne moze prvo kolo nikako [WHITE SMILING FACE]
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 9:33 am

Blueworld21 je napisao/la:Veca ne moze prvo kolo nikako [WHITE SMILING FACE]
heheh
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 9:48 am

Fejzić...Memija,Aco,Osmanković,Husić...M.Stevanović, Uglješa,Hervas, Bevab... Lendrić,Pozder
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 9:58 am

Danas bi trebalo biti predstavljanje bevaba i nikolica.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:04 am

Ko mi izbaci prvih 11 za prvo kolo ima janje od mene. Vidim da NIkolića stavljate kao backup, ne bih se složio. U formaciji 4 4 2 njega vidim tamo gdje mu je i mjesto.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 222 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija