Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Djulaga_
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:15 pm

I da nije trebao biti otjeran, na kraju.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

SarajlijaTM
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:16 pm

Djulaga_ je napisao/la:Da se razumijemo, ako trener misli da Damir nije za prvog tima, to nema veze.
Ali je Damir sigurno za klupe i da prode pripreme, ako nista drugo.
Damir je nas navijace zaduzio s jako puno bitnih golova, posebno u evropi.
Nije smio biti otjeran.
Damir je bio vjeciti talenat,koji vise nije ni to. Ufurana glava,manjak treninha i povreda su ga unazadili od igraca koji je obecavao.
Ono sto sam vidio od njega je sakrivanje od lopte i gomila pogresnih predaja.
Sveukupno je dao 8 golova,jedan u kupu,jedan u evropi i 6 u pl.
I 9 ass. Odigrao je 80tak tekmi,sveukupno.
Realno,niti je neka impresivna statistika,ni priblizno,niti je neki igrac odluke. Vise je jeo zivce nama standardnima nego sto je bilo sta drugo radio...
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!

Djulaga_
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:17 pm

Ima bolju statisiku od svakog igraca koji je dosao kao pojacanje u proslosti.
To je cinjenica jbga/.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Whisperer

sri jun 22, 2016 3:18 pm

Brkoo je napisao/la:Koliko ima istine u tome da nas pojacava Bevab i da li njegov eventualni dolazak znaci odlazak Kramarica?
Dino je odlican potencijal bio i da nije bilo povrede napravio bi dobar transfer, mislim da bi nam bio pojacanje..
Nas je Dinoo 100% samo ostale su par stvari da se rijese i prikljucice se nasem timu cak mozda na Kupresu :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Kapiten
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:18 pm

Hurmasica je napisao/la:
dell21 je napisao/la:
KeepTheBlueFlag je napisao/la:http://faktor.ba/razocaravajuca-transfe ... a-stanica/
Eldar Hasanovic-glavni urednik a Adnan Pločo-novinar.Drugovi iz mira :guz:
Načelnikov portal odnosno novine od SD-A. Ponovo izgleda krece hajka nakon sto je prosla skupstina.
Ma nije hajka nego je ovaj novinar jednostavno površan, a i dobar je jaran sa nekim našim bivšim igračima pa malo to subjektivno sve posmatra. Pa isti on je pisao kako je upitno da li igrači dovedeni na zimu mogu opravdati epitet pojačanja jer su igrali malo sezonu ranije...
To onaj sto se šlepo uz Bogdanovica ? I u Budimpestu je isao i na ostala euro gostovanja koliko se sjecam :) bio je vazda na slikama iz aviona...

Eto sad nas Dado zaduzio...
Boli Kostica ***** kakve je on golove davao prije dvije-tri godine. Ne uklapa se u sistem, u ono sto je on zamislio i vozdra. Sretno mu negdje drugo, da Bog da napravio karijeru ko Edin Dzeko ali nista od toga nema.
Zar niste svi (velika vecina) vi ovdje pisali kako zelite trenera koji nece gledati ni stare zasluge ni jaranstvo i da ce igrati i u ekipi biti samo oni koji zasluze na treninzima ? Nevjerovatno sta se ovdje sve pise.

mirzza
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:19 pm

SarajlijaTM je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Da se razumijemo, ako trener misli da Damir nije za prvog tima, to nema veze.
Ali je Damir sigurno za klupe i da prode pripreme, ako nista drugo.
Damir je nas navijace zaduzio s jako puno bitnih golova, posebno u evropi.
Nije smio biti otjeran.
Damir je bio vjeciti talenat,koji vise nije ni to. Ufurana glava,manjak treninha i povreda su ga unazadili od igraca koji je obecavao.
Ono sto sam vidio od njega je sakrivanje od lopte i gomila pogresnih predaja.
Sveukupno je dao 8 golova,jedan u kupu,jedan u evropi i 6 u pl.
I 9 ass. Odigrao je 80tak tekmi,sveukupno.
Realno,niti je neka impresivna statistika,ni priblizno,niti je neki igrac odluke. Vise je jeo zivce nama standardnima nego sto je bilo sta drugo radio...
Ne valja ti statistika, dao je Crnogoricma 2014 godine i Maltezanima 2015 na Kosevu.

Djulaga_
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:21 pm

Selimovica smo svi zvali slina a imao je bolju statistiku od puno boljih igraca.

Brkoo
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:22 pm

Don Juan je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Koliko ima istine u tome da nas pojacava Bevab i da li njegov eventualni dolazak znaci odlazak Kramarica?
Dino je odlican potencijal bio i da nije bilo povrede napravio bi dobar transfer, mislim da bi nam bio pojacanje..
Nas je Dinoo 100% samo ostale su par stvari da se rijese i prikljucice se nasem timu cak mozda na Kupresu :)
Tooooooo Mirsoooooo familijooooooo :zeljeznicar1:
Suska se nesto da i sa nekim napadacem pregovaramo, znas li nesto vise o tome?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Hurmasica
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:23 pm

Kapiten je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
dell21 je napisao/la:
Načelnikov portal odnosno novine od SD-A. Ponovo izgleda krece hajka nakon sto je prosla skupstina.
Ma nije hajka nego je ovaj novinar jednostavno površan, a i dobar je jaran sa nekim našim bivšim igračima pa malo to subjektivno sve posmatra. Pa isti on je pisao kako je upitno da li igrači dovedeni na zimu mogu opravdati epitet pojačanja jer su igrali malo sezonu ranije...
To onaj sto se šlepo uz Bogdanovica ? I u Budimpestu je isao i na ostala euro gostovanja koliko se sjecam :) bio je vazda na slikama iz aviona...

Eto sad nas Dado zaduzio...
Boli Kostica ***** kakve je on golove davao prije dvije-tri godine. Ne uklapa se u sistem, u ono sto je on zamislio i vozdra. Sretno mu negdje drugo, da Bog da napravio karijeru ko Edin Dzeko ali nista od toga nema.
Zar niste svi (velika vecina) vi ovdje pisali kako zelite trenera koji nece gledati ni stare zasluge ni jaranstvo i da ce igrati i u ekipi biti samo oni koji zasluze na treninzima ? Nevjerovatno sta se ovdje sve pise.
Ma taj je.... generalno ove naše "novinare" najviše zeza to što su jarani sa nekim igračima, svakodnevno se druže i onda kada se nešto desi u klubu napišu članak koji je sve samo ne objektivan. Umjesto da isključe tokom svog rada sve prijateljsko i navijačko što imaju u sebi oni često rade upravo suprotno. Iako im možda nije cilj da naruše atmosferu ili blate klub, upravo iz gore navedenih razloga u 90 % slučajeva tako i bude, možda i nesvjesno ali jbg, javna riječ...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

LARSSON
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:24 pm

Zanemarite ovu pedersku muziku :D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=l13IIueLsoQ[/video]
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

diego1921
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:25 pm

Niste razmisljali da mozda njegovi menadzeri ne zele da on sjedi na klupi ili ne zele da ide na posudbu ? Mozda ti menadzeri spadaju medju one koji ne zele da rade s klubom, sto ih je Miske spominjao ! Ljudi popustite malo s Dadom,volio bi da mu se dala jos jedna sansa al ako on hoce da ide,sretno mu !U fudbalu nema emocija,fudbal je biznis.Ako klub ima svoj interes bices tu,ako nema dobit ces nogu , ne vidim problem.Mnogo je takvih primjera u svijetu,Raul ,Casilas,Del Piero i td..Glupa je usporedba al je tako ! Nase je da podrzimo klub,tek poslije prvog djela znat cemo na cemu smo ! Miske je rekao ko misli da moze bolje,bujrum.Vi sto to mislite, idite pomozite klubu,naravno bez dinara kao sto rade vecina u klubu ! :zeljeznicar1:

Kapiten
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:29 pm

LARS1921 je napisao/la:Zanemarite ovu pedersku muziku :D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=l13IIueLsoQ[/video]
pa je li gotovo to ? Da se ne isfuras s ovim klipom :mrgreen:

Whisperer

sri jun 22, 2016 3:29 pm

Brkoo je napisao/la:
Don Juan je napisao/la:
Tooooooo Mirsoooooo familijooooooo :zeljeznicar1:
Suska se nesto da i sa nekim napadacem pregovaramo, znas li nesto vise o tome?
Ma brate za dinuu znam sigurno , strasan je mali igrac i brz i prorodan , njegov najblizi izvor sinoc mi et rece da je nas, stosu vidjela nekolicina forumasa, za tog spica moze jedino ti @Super1 rec , ili dal je blizu itd :)

LARSSON
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:30 pm

Kapiten je napisao/la: pa je li gotovo to ? Da se ne isfuras s ovim klipom :mrgreen:
A bogati kako da se isfuram kad nisam u naslovu stavio FK Željezničar, napravio klip za momka, a ovdje malo reklamiram :D

avlami97
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:30 pm

Vidim raspredate o Dadi, pa da i ja koju bacim :mrgreen:

Nigdje nisam pročitao da je sa Dadom raskinuta saradnja, ali svi znamo da je Miloš Kostić došao u Želju pod jednim uslovom, a taj je da ima potpunu autonomiju vezano za ekipu i rad sa istom. Zbog toga je odbio i Olimpiju iz Ljubljane. Čovjek ima svoj stav i drži ga se. Za sve pozitivno i negativno, vezano za rezultate ekipe, Kostić će biti odgovoran. On je procijenio da Dadu ne vodi na pripreme i to znamo. Da li računa ili ne na njega to ćemo saznati u narednom periodu. Pretpostavljam da računa i da će D. Sadiković biti posuđen nekom klubu bar do zimske pauze.

Volio bih da Dado ode kod Ćele u Bijeljinu, jer se radi o dobrom treneru, koji ga poslije teške povrede može vratiti na pravi kolosjek, a nakon toga se vratiti na Grbavicu u formi i kao bolji igrač. Zaboravljamo da je Svraka, nakon pozajmice dogurao do repke.

Šta god da se desi, Dadi želim puno sreće.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Djulaga_
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:35 pm

Nije nigdje napisano da su raskinuti s Djermanovice, Stanicem, a bice, kao s Dadom.

Kapiten
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:39 pm

LARS1921 je napisao/la:
Kapiten je napisao/la: pa je li gotovo to ? Da se ne isfuras s ovim klipom :mrgreen:
A bogati kako da se isfuram kad nisam u naslovu stavio FK Željezničar, napravio klip za momka, a ovdje malo reklamiram :D
dobro, izvini

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

sri jun 22, 2016 3:40 pm

Mirsoni, nemoj vjere za tribinu :palacgore:
Željezničar ante portas !

Ajzea
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:43 pm

Jurisicduska je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Mi jos uvijek nismo u stanju da dovedemo 11 provjerenih igraca. Daleko smo od toga, pomirite se sa tim. Ne mi, nego kompletna liga koja je zadnja rupa na svirali te koja je zadnja opcija igracima. Promasi se sa igracima koji se placaju po 70 miliona, a ne sa igracima koje dovodis dzaba i dajes mu platu u iznosu od 2000KM. Ne gubite dodir sa realnoscu, ostavite se komsiluka..
Mi imamo dosta odlicnih individua, ali nemamo tim. Prednost je sto ga niko drugi, bar jos uvijek nema te sto su nama bar neke konture prvog tima sa polusezone ipak zadrzane. Eto, primjera radi, komsijama nisu.

Ne govori ti to momak on o Zadru ti O Šibeniku. Ono što ti je momak rekao je da ne možeš govoriti o jačini ekipe u kojoj je 5-6 igrača nepoznanica kako će se pokazati, jednom rečenicom. Dakle 5-6 novih fudbalera, od kojih ako 5 budu top favoriti ste, ako 3 ili manje budu top onda baš i niste. Ne može se predvidjeti kako će odigrati Pozder, Hervas, Husić i ti od kojih najviše očekujete.

Drugo okosnica tima ili imamo kostur, to bi značilo 80% prve postave da igra dvije godine i da se nadogradi sa dva igrača za prve postave. Kad promijeniš 6 igrača u prvoj ekipi nemaš kostur.

Komšije su zadržale isto ko i vi, Pavlović, Mihojević, Kovačević, Almir Bekić Rustemović, Duljević, Benko Amer Bekić . Otprilike igrači koji su igrali prošlu sezonu kao i kod vas Aco/Kovačević Rustemović /Blagojević Stevanović/Duljević Lendrić/Benko. Tako da o kosturu se ne može pričati. Ne može se također pričati o favoritima, moramo svi skupa vidjeti kakvi će biti novi igrači svih timova.

Možda propali Mahir Karić bude bolji od Lendrića I Benke. Možda njima dvojici ne legnu novi saigrači a onom legnu. Hiljadu je varijacija. Najave su marketing, ne treba najavljivati ništa.
Sada tek vidim, izvinjavam se, moja greska sto posto. :palacgore:
Kazem samo da ocigledno niko nije u stanju da zadrzi kostur ekipe dvije sezone, odnosno tih 80% igraca. Ja bih to vise volio nego da svaki prelazni rok dovedemo pet zvucnih pojacanja. Ono sto sa sigurnoscu jedino mogu tvrditi jeste da smo jaci na lijevom beku, obzirom da je to igrao Stanic ili nekada Kramaric koji je ipak, za razliku od ovog prvog, znao uraditi nesto po toj strani te na lijevom krilu ali samo iz razloga jer smo tu poziciju krpili sa desnim bekom. Ja sam ocekivao vise, odnosno, provjerenog stopera i lijevo krilo.. Zasto? Jer smo upravo na tim pozicijama bili losi, i preko te lijeve strane smo uradili nesto iskljucivo u situacijama kada Kramaric centrira. Sto se lijevog krila iz prethodne sezone tice, odnosno Memije, Lazic je bolji od njega sto posto obzirom da je ovaj i igrao tu poziciju. Da li je on daleko bolji od Memije i ono cemu sam se nadao, tj. da ce nam obje strane biti ubojite? Dabogda, ali skeptican sam po tom pitanju. Dakle, lijeva strana jeste jaca u odnosu na prethodnu sezonu, ali da li ce razlika biti ogromna? Ne vjerujem..
Sto se stopera tice, ne znam sta da kazem, iskreno govoreci. Mislim da cemo vec na pauzi novog stopera traziti, sem ako Kemo trafika ne udje i ne eksplodira kao sto su Amir ili Memija u prvoj utakmici.. Sto se veznog reda tice, tu smo sigurno jaci..

LARSSON
Kontakt:

sri jun 22, 2016 3:49 pm

Pazite sta pisete o privatnim stvarima i sl, jer ne odgovaramo mi za to.

@kapiten oprosteno :rofl: :ganja:

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], DUNDO, Google [Bot], Haklapuc, Mamba1921, teteac8684 i 13 gostiju.

Prijava  •  Registracija