Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 2:38 am

Leon_Professional je napisao/la:
Don Juan je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Mirso bacio rukavicu insajderima u lice.. :palacgore: Sutra cemo sve vidjeti, tj. danas :karanje: :karanje:
brateee .. en vidio si da sam ti send ono nemam logike da lazem :zeljeznicar1:
Da razjasnimo, Mirso ne laze, ja sam se uvjerio. Jedino izvor moze lagati, ali jak je izvor tako da su greske minimalne. Sutra ujutro ce se dog. oko ugovora i onda momak mora otici u Hrvatsku po papire i da raskine ugovor.
Hvala tebra moj. ama nemam namjere da lazem , al et bio je on u igri burek al hajd , dobar igrac brz :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 2:45 am

Leon_Professional je napisao/la:
Don Juan je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Mirso bacio rukavicu insajderima u lice.. :palacgore: Sutra cemo sve vidjeti, tj. danas :karanje: :karanje:
brateee .. en vidio si da sam ti send ono nemam logike da lazem :zeljeznicar1:
Da razjasnimo, Mirso ne laze, ja sam se uvjerio. Jedino izvor moze lagati, ali jak je izvor tako da su greske minimalne. Sutra ujutro ce se dog. oko ugovora i onda momak mora otici u Hrvatsku po papire i da raskine ugovor.
Da ne bude da je laž,nije.
I meni je poslao pm,ako je najveći mogući izvor od Bevaba slagao da sutra potpisuje pa da putuje za Zagreb,onda je i Mirso,a i mi sa njim.
Bez zajeb.ancije, stavljajte ga u sastav :DD:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 2:48 am

Kakav je Dino nakon povrede?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 2:49 am

slika
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 2:58 am

Ovo mirso baca bombe za avaz
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:01 am

Nije bomba,ja od sad samo Mirsi vjerujem,svoj vi poso.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:11 am

Vrag je napisao/la:Ovo mirso baca bombe za avaz
ne ne , vidli su dokazzz , koji necu ovde iznjet zna moderator larrson to je to :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:12 am

Vrag je napisao/la:Ovo mirso baca bombe za avaz
Da potvrdim mirsine riječi, zna njega nekad prenijet al fin je on :pljesak:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:13 am

Ja ti od Subic nevjerujem nista
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:14 am

LARS1921 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Ovo mirso baca bombe za avaz
Da potvrdim mirsine riječi, zna njega nekad prenijet al fin je on :pljesak:
hvala brate moj :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:15 am

Andrijaaaaaaa :klanjase2: :klanjase2:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
seha
Postovi: 74
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 3:34 am

Omar500 je napisao/la:


slika
Kako mocnije izgleda teren nego inace kad su mu dali ove sire linije kako se kosi trava... I jesu li radili sta sto se tice samo kvaliteta ???

Citam dosta forum i svi hvalite Husica al nisam upratio ko je sta igra odakle je doso koliko god ima ???


Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 4:04 am

Ima li ista novo za istok???

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 7:56 am

seha je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:


slika
Kako mocnije izgleda teren nego inace kad su mu dali ove sire linije kako se kosi trava... I jesu li radili sta sto se tice samo kvaliteta ???

Citam dosta forum i svi hvalite Husica al nisam upratio ko je sta igra odakle je doso koliko god ima ???


Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
Da hoce reflektore malo srediti...sva cetiri u plavu boju izgledao bi stadion mocnije.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 8:34 am

Dino Kebab.. 8-)
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 8:39 am

Fakat, šta je sa urbanističkom za istok?
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 8:43 am

neroazzuro je napisao/la:Fakat, šta je sa urbanističkom za istok?

I mene interesuje najavljivali su neki da ce to biti gotovo za koji dan, al se oduzi. Sigurno nacelnik i sd i dalje pritisak vrse.
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 9:23 am

bek rijesen idemo dalje
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 9:26 am

super1 je napisao/la:bek rijesen idemo dalje
Ako je lijevi bek, koliko ih to imamo u p.m.?
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 9:28 am

Nije ispravno postavljati tezu tipa:koji bi igrač iz ovog ili onog kluba imao mjesta kod nas...a u cilju dokazivanja kako neko nije bolji od nas ili kako smo mi bolji od nekog.
Bolji je onaj ko ima bolji TIM.
Za naše konkurente otprilike možemo znati sa kakvim timovima će ući sezonu. Za nas ne znamo.
U ovom momentu znamo da imamo dobrih igrača,znamo da imamo dosta novih igrača koji će sigurno igrati ali ne znamo kakvi su igrači. Znamo da imamo novi stručni štab. Realno je procjenjivati da je bolji od predhodnog,ali ne možemo znati da li će to tako i biti.
Dakle,nije priča da li smo mi bolji ili lošiji nego smo bili predhodnu sezonu...
Takodje nije priča da li smo bolji ili lošiji od konkurenata.
Priča je da mi sa ove pozicije ne možemo realno procjeniti kakvi ćemo biti i koliko možemo.
Ako je to tako a evidentno jeste,onda je neozbiljno reći da smo glavni favoriti za titulu,da nas ništa drugo ne interesuje i da je sve osim titule katastrofa.
Jako podcjenjujemo neke faktore koji su važni za rezultat...
Psihologija...mi smo skloni reci:mi smo Željo,kakav pritisak,ko nije spreman na pritisak nije za Zelju,i sl...Šta to uopće znači?Imaš u po godine dvadeset igrača koji su došli. Razumiju li oni tu priču:mi smo Željo...itd. Naravno da ne razumiju i naravno da će podleći pritisku ako je on svuda oko njih. A mi smo tu u nepovoljnijoj poziciji od konkurenata. Imali su bolju predhodnu sezonu od nas.
Tim...
Potenciram to stalno. Mi gledamo u pojedince,u ime i prezime igrača,uporedjujemo igrače s glave na glavu...
Nije to to. Nije Zrinjski imao najbolje igrače prošle sezone,nije ni one 13/14 kad je bio prvak,nismo ni mi 12/13. Timovi i psihologija su uzeli nabrojane titule.
Vidite na primjeru FKS da vam dobri pojedinci,bez tima i čiste glave, ne mogu donijeti titulu. Imali su u sezoni 14/15 sigurno najbolje pojedince i daleko najskuplji tim.
I da je odlučivao samo teren,ne bi osvojili titulu. Zato što nisu složili tim i zato što su bili pod ogromnim pritiskom da je moraju osvojiti.
Ovo su previše važne stvari da bi se zanemarile u analizama i profiliranje ciljeva.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], milanribar i 138 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija