Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

SIMA_SIMAU
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 20, 2016 8:36 pm

LARS1921 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:Imam osjecaj da ce biti predstavljanje skroz nekoga koga mi nismo ocekivali.

slika
:rofl:
Bit ce to lijepa prica :pljesak:
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:36 pm

LARS1921 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:Imam osjecaj da ce biti predstavljanje skroz nekoga koga mi nismo ocekivali.

slika
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

fk1921

pon jun 20, 2016 8:37 pm

ChWilla je napisao/la:
fk1921 je napisao/la: Ne bih se slozio za hervasa i grka, nebitno sto al pustit cemo ih da se adaptiraju. Sto nije bilo Husica?
pa bitno je nama što nismo bili što...
Danas trening kakav je bio takav da Hervas nista apsolutno nije mogao da uradi jer je stajao na centru gdje je njegova strana ekipe igrala odbranu. Jedino sto je mogao da proslijedi loptu naprijed i nista specijalno. Imao je par dobrih pasova, puno raja trazi od njeg sad neku carlamu da napravi da se svi sjebemo a covjekov posao jeste dobru loptu plasirat u napad i dobar centarsut imat. Grk je ko od brda odvaljen, brzi je uglavnom od bogicevica znatno brzi, fino ga je opisao @salemprolic ali vidi se da se mora adaptirati jer i on nabija duge lopte ko sto smo radili sa mulalicem dok slucaj kod osmankovica i ace nije takav, od nioge do noge su igrali. Pustite Javiera i Grka neko vrijeme, nezz za grka kakav ce biti a za Javiera ja vidim da ce biti dobar. Ko je god gledao trening nek ne hvali puno Sadikovica, imao je dobrih i losih pasova, pustite i njeg. Zeric je masina, mali za svoje godine pravo fino igra i pohvalio bih jos Lazica, a dok za Pozdera, ako ne bude drugi Lendric pljunite me :D za ostale ne mogu nista reci jer nisam puno obracao paznju.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

fanaticZeljin
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:38 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:

slika
Subic :?:
Srcu draga, boja PLAVA !

iggy2377

pon jun 20, 2016 8:38 pm

Djulaga_ je napisao/la:I ja sam danas malo pratio trening.
Spanac uopce nece biti pojacanje.
Ja se samo nadam da ne izdvajamo puno love za njega, jer to bi bilo cisto bacanje.
Ako igra za nesto malo love, moze biti na klupi..
Drug sta ti ocekujes nakon 7 dana da on leti i sam daje golove???Stani malo covjek nezna beknut bosanskog pusti ga na miru do kraja priprema pa onda ga razguli ovo isto vazi i za grka

brile
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:39 pm

Plava Porodica je napisao/la:Evo upravo sa treninga.
Nisam snimio halalite,ali eto pokušat ću dočarati.
Broj igrača srozan na neka 22-23 + 4 golmana s tim da je Husić falio.Opravdano danas nije trenirao,peh ga zadesio jedan.
Prvi dio treninga podijelili napadače i krilne igrače,bekove u dvije grupe.Postavili im plastične igrače i dodava na maximalno dva dodira i to baš ako se mora,oko tih igrača i upućivanje zadnjeg pasa ka napadačima koji pucaju na mali gol.U prvoj grupi pucali Mujaga i Pozder,u drugoj Lendra i Dženis.Uglavnom Kostić se baš izgalamio na Mujagu,i jutros i sada.
Treća grupa su bili veznjaci koji su se dodavali iza šipki na jedan dodir,duple pasove,kada odigraš pas trčiš iza leđa onom što si odigrao etc.
Četvrta grupa su bili golmani,oni su radili sa preponama.Jednu preskočiš,ispod druge se sagneš,i onda šut u ćošak od strane trenera.
Poslije su se podijelili u dvije grupe formacija 4-4-2 na obje strane,što će definitivno i biti igrana.Postavili su golove na 20 metara sa obje strane, imali su za igru nekih 60-65 metara terena,a njih ko kineza.Ala su igrali,da su ovako prošlu polusezonu makar 15 minuta od cijele utakmice,potopili bi sve hladno.
Za plave su igrali:Sinisa-Aco-Kemo-Dino koji je igrao lijevog beka,vezni red Uglješa,Blagoje,i pazi sad DADO ispred njih na svojoj prirodnoj poziciji,Bekrić na lijevom krilu,i desno Žera,napad Pozder i Beganović.
Je li mi se cini ili ovdje ima igrac viska?

Hurmasica
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:39 pm

Kome ba oni da se prilagođavaju? :ganja: , zezam se, naravno da im treba malo vremena da se prilagode, prije svega na okolinu, suigrače i trenerove zamisli, polako ;)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Hurmasica
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:40 pm

brile je napisao/la:
Broj igrača srozan na neka 22-23 + 4 golmana s tim da je Husić falio.Opravdano danas nije trenirao,peh ga zadesio jedan.
Prvi dio treninga podijelili napadače i krilne igrače,bekove u dvije grupe.Postavili im plastične igrače i dodava na maximalno dva dodira i to baš ako se mora,oko tih igrača i upućivanje zadnjeg pasa ka napadačima koji pucaju na mali gol.U prvoj grupi pucali Mujaga i Pozder,u drugoj Lendra i Dženis.Uglavnom Kostić se baš izgalamio na Mujagu,i jutros i sada.
Treća grupa su bili veznjaci koji su se dodavali iza šipki na jedan dodir,duple pasove,kada odigraš pas trčiš iza leđa onom što si odigrao etc.
Četvrta grupa su bili golmani,oni su radili sa preponama.Jednu preskočiš,ispod druge se sagneš,i onda šut u ćošak od strane trenera.
Poslije su se podijelili u dvije grupe formacija 4-4-2 na obje strane,što će definitivno i biti igrana.Postavili su golove na 20 metara sa obje strane, imali su za igru nekih 60-65 metara terena,a njih ko kineza.Ala su igrali,da su ovako prošlu polusezonu makar 15 minuta od cijele utakmice,potopili bi sve hladno.
Za plave su igrali:Sinisa-Aco-Kemo-Dino koji je igrao lijevog beka,vezni red Uglješa,Blagoje,i pazi sad DADO ispred njih na svojoj prirodnoj poziciji,Bekrić na lijevom krilu,i desno Žera,napad Pozder i Beganović.
Ne čini, igrali su tako :)

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Blueworld21
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:41 pm

Ma Grk potpisuje nema ko drugi.

Blueworld21
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:43 pm

Halvadzic i Dado bili džokeri ko ima loptu s njima igraju

Plava Porodica
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:44 pm

Hurmasica je napisao/la:
brile je napisao/la:
Ne čini, igrali su tako :)
12 na 11 su igrali..toliko nas je bilo,plus dva golmana što su posebno radila dok su ovi igrali.
I to ti je to husić 22 igrač, 4 golmana,znači još 2-3 pojačanja da očekujemo i to će biti zacrtanih 24-25 igrača.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:45 pm

Jel Lazic bio tu, ne vidim da je spomenut?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Eisenbahner1921
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:48 pm

@rios da započnem :D
Prva utakmica mi je bila s 3 godine, tako mi je stari rekao. Ne sjećam se s kim je bila, bolje rečeno ne sjećam se ničega. Znam da mi je stari govorio da sam kao mali bio pravo ratoboran. Tako kad se "prijateljski" zakuha malo između našeg sjevera i Red Army ili Robijaša da znao otrčati među naše prve redove,jedva me izvlačio :D Specijalan, jedinstven, neopisiv je osjećaj kad se trolom spuštaš pored Plavog oka i ugledaš naš hram, osjećaš određenu dozu treme, a kad uđeš na tribinu i vidiš plave momke na zelenom terenu kako igraju, znaš da će ti to ostati u DNK šta god se desilo.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Hurmasica
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:49 pm

Omar500 je napisao/la:Jel Lazic bio tu, ne vidim da je spomenut?
Jeste,.fino je igrao.

Model1964

pon jun 20, 2016 8:51 pm

Evo malo doušnickih informacija iz dežele :D
Nisam mogao ni sanjati da cu ko udoda Derviša Sušića ispitivati Slovence o Želji :lol:
Ja se malo hinjski uvalio kod prijatelja i kolege od Ljeljka :) . Znao od prije da su dobri pa ono, kafica, kako djeca kako švalerka :)
Pa malo o nogometu dok nisam okolo kole došo do Želje :D . Navukao sam :D ga da mi kaže šta mu je Ljeljak reko.
Skontali da nam je liga spora, vecina stopera u ligi ko Bogi, vezni igraci nemaju kuveta. Cilj, namjera je ubrzati igru što se da više, ko kad LP ubrzaš, na neznam više koliko obrtaja :lol: Veznjaci nece moci pratiti, stoperi ce ispadati ko iz kobija za Hrid :) Zato valjda na teninzima insistira na dva dodira i okomiti na go. Puno polažu na Sefera i njegovo vracanje svježine ekipi jer ce Kupres biti ko za drugog rata :) Tehnicno i imagitivno su naši vrh, takticno i fizicno truba. OP je jako slabo radio da individualnom umještanju pojedinca u kolekti i njegovom usmjeravanju.Neki mladi stoper :) (Osmankovic, nisam siguran ako smijem ovo napisati) ako bude radio, stoper svjetskih kvaliteta. Izuzeto inteligentan, što ga može ispaliti u orbitu ali i ukopati.
Sada mišljenje ovog njegovog kolege.
Stalna promjena ritma, trka i samo trka. Ko bude meljo i peglo štokrlja. Preambiciozni su da bi dozvolili luksuz :) da podbace. Zbog ega i zbog para. Posebno zbog imena u SLO. Na pocetku bice jako teško... ako i kad odcepi :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

fk1921

pon jun 20, 2016 8:53 pm

Model1964 je napisao/la:Evo malo doušnickih informacija iz dežele :D
Nisam mogao ni sanjati da cu ko udoda Derviša Sušića ispitivati Slovence o Želji :lol:
Ja se malo hinjski uvalio kod prijatelja i kolege od Ljeljka :) . Znao od prije da su dobri pa ono, kafica, kako djeca kako švalerka :)
Pa malo o nogometu dok nisam okolo kole došo do Želje :D . Navukao sam :D ga da mi kaže šta mu je Ljeljak reko.
Skontali da nam je liga spora, vecina stopera u ligi ko Bogi, vezni igraci nemaju kuveta. Cilj, namjera je ubrzati igru što se da više, ko kad LP ubrzaš, na neznam više koliko obrtaja :lol: Veznjaci nece moci pratiti, stoperi ce ispadati ko iz kobija za Hrid :) Zato valjda na teninzima insistira na dva dodira i okomiti na go. Puno polažu na Sefera i njegovo vracanje svježine ekipi jer ce Kupres biti ko za drugog rata :) Tehnicno i imagitivno su naši vrh, takticno i fizicno truba. OP je jako slabo radio da individualnom umještanju pojedinca u kolekti i njegovom usmjeravanju.Neki mladi stoper :) (Osmankovic, nisam siguran ako smijem ovo napisati) ako bude radio, stoper svjetskih kvaliteta. Izuzeto inteligentan, što ga može ispaliti u orbitu ali i ukopati.
Sada mišljenje ovog njegovog kolege.
Stalna promjena ritma, trka i samo trka. Ko bude meljo i peglo štokrlja. Preambiciozni su da bi dozvolili luksuz :) da podbace. Zbog ega i zbog para. Posebno zbog imena u SLO. Na pocetku bice jako teško... ako i kad odcepi :)
Osmankovica je hvalio par puta. Brza igra im je itekako, ne mogu ni sekunde predahnuti sve dodir dva
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Model1964

pon jun 20, 2016 8:57 pm

Vidiš kako znam :)
Do Osmankovića je.
Što se Kupresa tice
KO PREŽIVI PRICACE :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Elegant
Kontakt:

pon jun 20, 2016 8:58 pm

Hoce li ih to Milos slomiti na Kupresu, a u Sloveniju na zavrsne.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

fk1921

pon jun 20, 2016 9:00 pm

Elegant je napisao/la:Hoce li ih to Milos slomiti na Kupresu, a u Sloveniju na zavrsne.
Kupres kondicija, Slovenija taktika
04.03.2015

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon jun 20, 2016 9:00 pm

Grbavica je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Konferencija za novinare FK Željezničar održat će se sutra, u utorak, 21. juna 2016. godine u Plavom salonu Stadiona Grbavica sa početkom u 12 sati.
Ovom prilikom, FK Željezničar će zvanično predstaviti novo igračko pojačanje, te produžiti ugovore sa dva perspektivna juniora.

Pored pomenutog sadržaja, FK Željezničar će javnosti predstaviti i nove dresove.
Zna li neko ko su? :)
Kemo ima ugovor do januara 2017., mali Duraković i Ćutahija isto tako, Mujagić ima ugovor još godinu, Žerić još dvije. Neko od njih petorice je tu sigurno.
Zeric i Mujagic. Ostalu su ja mislim izasli iz juniora tj nemaju vise pravo nastupa za juniore :palacgore:
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u pon jun 20, 2016 9:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dulinho1987, gavran, Google [Bot], neroazzuro, pintol_TM87 i 49 gostiju.

Prijava  •  Registracija