Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

delinjo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 20, 2016 4:59 pm

sta kazes Zola otjeran hahah....**** majku kakvi komentari danas ...Dado nas bas zaduzio 15 strana o njemu....ostavio dubok trag :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

LARSSON
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:01 pm

delinjo je napisao/la:sta kazes Zola otjeran hahah....**** majku kakvi komentari danas ...Dado nas bas zaduzio 15 strana o njemu....ostavio dubok trag :ganja:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=F47DbxLr_Lc[/video]
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Model1964

pon jun 20, 2016 5:02 pm

Jel ovo zvanicna na godisnjem :r .
Ni mu ni be
Đe su dresevi đe Toskić :mrgreen:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 20, 2016 5:04 pm

Ajzea je napisao/la:
boja mora je napisao/la:Ma nek me napada ko hoče ali meni je ovo več previše. Bogdanović, Zolotić, Zahirović, D Sadiković Stanić svi mogli ostati a otjerani. A od ovih što su došli ne vidim ni jedno pravo pojačanje. Vjerovatno če neki to i biti samo se bolim da nas glava ne zaboli.
Da si ziv i zdrav hiljadu godina, Zolotic je na posudbi bio. Cuj Zolotic otjeran, Boze sacuvaj.
Upravo zbog ovoga napisah ne treba zauzimati strane u ovom slucaju jer nemamo cinjenica. A da ne pricam o poluinformacijama i o onom dijelu price o kojem ne znamo pozadinu. Zato ovakve stvari moramo uzeti zdravo za gotovo kao dio procesa koji je neizostavan. A u narednom periodu ce se.pokazati sta i kako i pitari su mislili da Jesic kasap radi pravu stvar dok im nije pokazao zasto mu je nadimak kasap ali tad im je bilo kasno kostao ih milione. Usporedjujem jer su oni njemu morali bezuslovno vjerovati kao prvom covjeku struke kao sto mi moramo Kosti. Na zalost i Edis nije napravio pravu selekciju o tome vec mozemo pricati nije probao igrace tipa Halvadzic pa bi se sad jasno znalo jel ga treba cuvati a ne ulazimo opet u sezonu bez da znamo sta ocekivati od njega.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Hurmasica
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:05 pm

Model1964 je napisao/la:Jel ovo zvanicna na godisnjem :r .
Ni mu ni be
Đe su dresevi đe Toskić :mrgreen:
Grk je tu a biće navodno sutra predstavljen kao i 2 juniora koja će potpisati ugovore sa prvim timom (izvor sinanov tariguz tako da uzmi sa rezervom) :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

mkulaglic
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:06 pm

Oprema za igrače je maloprije stigla, Dado će najvjerovatnije na posudbu, a ovi ostali dobiće odrijesene ruke. Sto se nas tiče za desetak dana doći će dresovi i biće u prodaji.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Neandertalac

pon jun 20, 2016 5:11 pm

salle86 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la: Sto se tice toga da ja kazem kako Misimovic i Nikolic dovode igrace, evo recimo da ja nisam u pravu, ko to onda potpusuje sa njima.
Lendric, Stevanovic 1 / 2, Zahirovic, Pozder, Husic, Hervas, Secer, Ugljesa, grk, talijan, itd. Nisam bas siguran da su ih doveli treneri. Pogotovu ne sve nabrojane. Ko je strucan gledao te igrace, procijenio da je bas to sto trebamo?
Ovo je drug moj Bosna. Nije engleska, nije Španija. Nemamo mi mrežu skauta pa da po njihovim izvještajima dovodimo igrače. Od 95-e dovodimo ono što možemo (za džabe) i ono što MISLIMO da je valja. Dobrog igrača teško ćeš dovesti džaba ako mu još nudiš uz to (gotovo) ništa.
Tako da se nikako ne mogu složiti sa tobom u vezi ovoga.

Kad je riječ o Dadi, tu bih se složio. Nikako ne smijemo tjerati igrače od kojih više možemo imati koristi nego štete. Na koncu, nek presjedi na klupi još godinu, ne znam kolika mu je plata ali neće nas koštati više od 30 hiljada. To je po meni minimalno ulaganje u odnosu na to šta možemo dobiti (bilo kroz transfer bilo kroz njegov kakav takav doprinos na terenu, pa makar i kroz to da Bekrić zna da ako bude loš da ima eto taj Dado na klupi negdje).

Puna podrška upravi, nikakve sumnje u njih ne smije biti. TO SU DOKAZALI.
Podrška treneru ali podrška, ne povjerenje. To mora steći. Nije došao sa opasnim CVijem pa da se može reći da zna šta radi. Još se on uči, barem meni tako izgleda, ili pokušava hajmo ljepše reći, da uspostavi sistem. Svoj sistem. Niko ne može garantovati da ga sutra nećemo sa noge na nogu šutati, ali i da ga nećemo slaviti. Zato za sad samo podrška za rad.
Kod mene mu je (ako se to tako može nazvati) za sad minus ta obećana titula. Lično meni je draže "samo" europa sa nekim izgrađenim stilom i sistemom nego ho-ruk titula. Ali kasno je sad.
Sa ovim drastičnim potezima još više nameće pritisak, nek uveže 3 loša rezultata je.baće mu mater i govoriti kako nam je rastjerao pola ekipe a nigdje rezultata. Nezahvalna situacija koju je sam tražio.
Naravno postoji i druga opcija da se dogodine ovo sve spominje kao vrhunski posao.

Nama je Željo svetinja, nemamo drugi klub pa da možemo mirno gledati na sve okolo njega šta se dešava. Svi mu želimo samo najbolje. A ko će znati šta nosi novi dan...

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Posteno, malo izvuceno iz konteksta ali ok sagledavanje situacije. U nekim se stvarima slazemo u boldiranom ne.

Da pojasnim zasto.
Prvo odgovor na pitanje, Dadi je 1300 plata.
Tu lezi i odgovor na boldirano.
Da ne baratamo sada ciframa svih dovedenih, za neke znam, za neke ne, ali uzimajuci u obzir Dadina primanja ili evo Memijina npr sa primanjima novopridoslih evidentno je da postoji ogromna razlika.
Tolika, da bi dosta raje na forumu stala pa se zapitala, uh pa je li ovo moguce.
Pa onda, evo opet bicu konkretan, nisu svi dzaba, moras nesto i platiti.
Je li moguce da su ovi toliko bolji? Bas za toliko para bolji?
A nismo u situaciji da se mozemo razbacivati ko npr pitari dok ne pogodimo.

Evo ti dokaz cisti u Djermanovicu ( Mujagic/ Beganovic ), Zahirovicu ( Zatrokiro sam kako nam se zove onaj malac, dm igra) Stevanovic bek ( Memija) Bekric ( Dado ).
Samo to sto smo vidjeli, za novopridosle necemo, ne znamo kako ce se pokazati.
Egzaktan dokaz da se pitaju ljudi koji ne znaju. Amateri. Kako drugacije objasniti da npr samo Bekric ima skoro duplo vise para od svih nasih mladih koje sam nabrojao.
A plus, niko od ovih skupih vise nema mjesto u timu, sve fule.
Pa cemo sada opet ovu sezonu uloziti u te nove, zvucne, bolje od ovih sto imamo i dati podrsku, cekati rezultat.

Dalje, da odgovorim Hadzialagicu@ a nadovezejem se i na odgovor Saletu@.

Nemam pojma ko bi mogao biti taj Sd, iskreno.
Sigurno je samo da mora biti nas covjek, iz kluba tj da se preko kluba afirmisao i stekao ime, da je skolovan dovoljno i da mu se moze vjerovati.
Nema takvih bas na hiljade ali nemoguce i da pored toliko legendi mi bas nemamo niti jednog.
Cak stavise, nakon najnovijih desavanja sto posto sam siguran.

I da, fino si to rekao, podrska da, povjerenje moras zasluziti.
Željeznicar za život cijeli!

Ajzea
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:12 pm

pile87 je napisao/la: Upravo zbog ovoga napisah ne treba zauzimati strane u ovom slucaju jer nemamo cinjenica. A da ne pricam o poluinformacijama i o onom dijelu price o kojem ne znamo pozadinu. Zato ovakve stvari moramo uzeti zdravo za gotovo kao dio procesa koji je neizostavan. A u narednom periodu ce se.pokazati sta i kako i pitari su mislili da Jesic kasap radi pravu stvar dok im nije pokazao zasto mu je nadimak kasap ali tad im je bilo kasno kostao ih milione. Usporedjujem jer su oni njemu morali bezuslovno vjerovati kao prvom covjeku struke kao sto mi moramo Kosti. Na zalost i Edis nije napravio pravu selekciju o tome vec mozemo pricati nije probao igrace tipa Halvadzic pa bi se sad jasno znalo jel ga treba cuvati a ne ulazimo opet u sezonu bez da znamo sta ocekivati od njega.
Ma sutim, citam.. Nemam vise snage ulaziti u ovaj vid rasprava, napisao sam sta mislim za vid eventualnih odlazak, ali sam se osjecao kad da mi je neko samar opalio kada sam procitao da smo otjerali Zolotica. To, na kraju krajeva, nije napisano jednom vec u par navrata !
Sto se ostalih tice, sem Dade naravno, a nalaze se na tom gore spisku ne znaju i ne mogu igrati u Zelji. Veze oni sa zivotom nemaju, kada me tjerate da ovako pisem.. Zaha nema pojma, Stanic nema pojma, Enis nema pojma, Bogdanovic sam nije produziti. Zivo me zaboli sto idu, neka idu i treba da idu. Ako ce se oni ponasati indolentno na terenu, mogu i ja reci sta mislim o njima i njihovim nastupima, a ne pisem ovo jednom..
Sto se Dade tice, tu bih se tacno umijesao u rad struke i ne bih dopustio da mu se daju slobodni papiri. Ako nista, poslati ga na sestomjesecnu posudbu i nadati se najboljem, tj. povratku forme.

krajisnik87
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:13 pm

WTF ??
slikaslika
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

tm8782
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:14 pm

Eh mnogo toga si rekao i slažem se sa nekim a sa nekim ne. Neću analizirati ali uvijek možeš napisati ovakav post. Bar je malo blaži nego tvoji inače, na horuk. @Neandertalac

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

fanaticZeljin
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:14 pm

Sto ne mogu ovih humanista sto zale Dadu, pa nismo merhamet, nudi mu se pozajmnica, odes pokazes da struka grijesi i vratis se na velika vrata i cista obraza,jel Dado zalio nas kad je uslov za svoj potpis trazio da mu i buraz Enis potpise... NIJE...Ne budimo smijesni, Dado nije Zeljo... I dajte vise zavrsite prici oko toga... Sto stranica o Dadi( Pajeu)Sadikovicu
Srcu draga, boja PLAVA !

Ajzea
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:15 pm

krajisnik87 je napisao/la:WTF ??
slikaslika
Ja bih rekao da se gore radi o zayebanciji, a dole o dukserici Radinovica. Nije provjerena informacija, sacekajmo zvanicnu. :mrgreen:
Slijedeci put razmisli malo. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pon jun 20, 2016 5:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Hurmasica
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:16 pm

Ma zajebancija šta vam je :mrgreen:

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Ajzea
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:19 pm

Hurmasica je napisao/la:Ma zajebancija šta vam je :mrgreen:
Uskoro na zvanicnoj: "Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, po već ranije definisanoj proceduri rada dogovorili su dolazak novog fudbalera, a radi se o dobro poznatom Zomli."

Hurmasica
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:19 pm

Ajzea je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Ma zajebancija šta vam je :mrgreen:
Uskoro na zvanicnoj: "Predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar, Senad Misimović i član Upravnog odbora FK Željezničar, Dejan Nikolić, po već ranije definisanoj proceduri rada dogovorili su dolazak novog fudbalera, a radi se o dobro poznatom Zomli."
Zomla razbijač :ganja:

Neandertalac

pon jun 20, 2016 5:20 pm

tm8782 je napisao/la:Eh mnogo toga si rekao i slažem se sa nekim a sa nekim ne. Neću analizirati ali uvijek možeš napisati ovakav post. Bar je malo blaži nego tvoji inače, na horuk. @Neandertalac

Uvijek tako i pisem, to sto neki ne vide ono sto pisem vec sa predrasudama citaju, pa me onda ne citiraju diskusije radi vec da bi me diskreditirali govori vise o njima a ne o meni.

Nije ok povuci se tek tako iz zapocete razmjene misljenja, ali ok, tvoja volja.
Sacekaj onda neki post na koji mozes odgovoriti, tj reci; puse vjetar, placenik, itd.

Sve najbolje.
Željeznicar za život cijeli!

ž'21
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:24 pm

@Neandertalac pogledaj video Misimovica gdje kaže da je dolazak Lendrica bio poslovna odluka. Nije se trener pitao a tako je vjerujem i sa mnogim igracima koji su dovedeni kao 'poslovna odluka' od strane ljudi u klubu.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

tm8782
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:26 pm

Neandertalac je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:Eh mnogo toga si rekao i slažem se sa nekim a sa nekim ne. Neću analizirati ali uvijek možeš napisati ovakav post. Bar je malo blaži nego tvoji inače, na horuk. @Neandertalac

Uvijek tako i pisem, to sto neki ne vide ono sto pisem vec sa predrasudama citaju, pa me onda ne citiraju diskusije radi vec da bi me diskreditirali govori vise o njima a ne o meni.

Nije ok povuci se tek tako iz zapocete razmjene misljenja, ali ok, tvoja volja.
Sacekaj onda neki post na koji mozes odgovoriti, tj reci; puse vjetar, placenik, itd.

Sve najbolje.
Ne povlačim se nego sam došao s posla i fkt nemam snage da pišem. Težak dan, toplo... ako razumiješ sta hoću da kažem.

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

salle86
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:29 pm

@Neandertalac
Mislim da se svi možemo složiti da vršimo previše rokada u timu kad je igrački dio u pitanju. Vjerujem da uprava pokušava nešto drugo, drugačije. Idu sistemom sve što je dobro i košta. Treba biti iskren pa reći da niko od nas pred početak sezone nebi odbio Zahirovića, Tuceta, Zolu, pa ni ove ostale. Druga je stvar što neki nisu zadovoljili, neki su onako i jesu i nisu ali zbog velike plate višak, neke nisu mogao ni zadržati, možda nisi ni želio, nebitno.
Slažem se da treba kostur ekipe konačno imati, slažem se da Memija, Dženis, Mujaga, Žera, Dado... Ako ne da igraju onda da budu prva zamjena. Nije nam trebao Đermanović pored Mujage i Đenisa ali mišljenja sam da je doveden u paketu sa Lendrićem sa vizijom da moraju ubosti makar sa jednim. Itd itd.
Druga je stvar što su neki igrači MORALI dobijati više prilike.

Kad je riječ o platama, i tu imaju dvije strane medalje. Klub nudi, igrač prihvata.
Da je ok nije sigurno, da recimo Kramarić ima duplo veću platu od Memije jer to ne pokazuje na terenu. Ali Kramarić je taj ugovor potpisao prije pola godine sa već izgrađenim imenom, Memija još kad je bio niko...imena su samo primjer .
Sad je druga stvar što klub može ako misli da treba i ima sredstva da poveća platu ovom drugom, ako on to "zahtjeva" itd itd.
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon jun 20, 2016 5:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

plavi kanarinac
Kontakt:

pon jun 20, 2016 5:33 pm

Sto ste mi merhametli, siroke ruke, nemoj ovoga tjerati, nemoj onoga tjerati a do prije mjesec najomrazeniji likovi bili, ali hajde...dobro se sjecam kako se Stanicu psovala majka jer se vuce ko metilj po terenu, ljudi o cemu pricamo nije ovo termin pa da mozes da se zajebajes ovo je profesionalni klub koji zahtjeva profesionalne fudbalere nema vise zajebancije.
Enis, sretno sve najbolje u nastavku karijere.
Dado, čekali smo ga evo druga godina on sve nešto te povreda te ne može se dokazati ovako onako. Nije kvalitet za Želju, recite sta hocete i osporavajte me, sve jeste i talenat(bio) i igra za repku ali dzaba kad kod nas se povlaci ko sjena po terenu. Pa ne mozemo do 27 ga cekati i govoriti on je talenat igrao je za mladu reprezentaciju. Da ima nešto da pokaže pokazao bi to na treningu i na onoj utakmici, a ne bio nezainteresiran za igru, sve nešto preko k.
Hvala im svima na partijama, pogotovo Stani koji je bio Zeljin ratnik kad je najviše trebalo, i gdje god je trebalo, hvala mu za ovih 200 utakmica i za trud i zalaganje koje je pokazao. Enisu također hvala, ali i njemu i bratu mu čista obraza treba dati papire, pozeliti srecu i okrenuti se dalje.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Faca Sa Ulica, Google [Bot] i 24 gosta.

Prijava  •  Registracija