Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 9:58 pm

Tipovanje 4. kolo

Zapad - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=79&t=683
Istok - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=79&t=684



Rezultati za 2. i 3. kolo će biti postavljeni u toku noći
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:02 pm

Samo jedan gol moze promjenit sve, sve do kraja Zeljo nema predaje

Sent from my LG-M160 using Tapatalk

ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:12 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 7:42 pm
Djeca ga mogu isčupat jedino.
Ti kvalitetne izmjene na klupi nemaš.
Imaš Šabana van forme, imaš Žeru van forme, imaš Kemu koji je juče odigrao fenomenalno i imaš Modića koji je tek debitovao. Ove ostale ne računam jer nisu dostojni našeg dresa.
Priključiti Šehiće, Dacića i Velića za početak. Proširiti kadar, dati im priliku, pa makar sa klupe na početku i mijenjati igrače.
Konkurencija je ključ uspjeha. 11.stalnih prvotimaca to nije. Ponavljat ću ovo sve dok idiot ne utuvi to sebi u glavu jer će završit na birou a nama će bakije plaćati.
Nema potrebe pretjerivati sada sa djecom, nisu ni oni svemoguci. Potrebe za Velicem trenutno nema, strasno mi je drago sto je dobio ove sezone sansu, neka zavrsi ovu sezonu sada sa juniorima. Od stopera imam i Cubaru i jos Dzindu koji vrijedno trenira, da bude full spreman za sljedecu sezonu. A uopste kod nas nije problem sa stoperima, da je barem to.

Mogli bi se prikljuciti Dacic i E.Sehic, ali to se ranije trebalo uraditi, po mom skromnom misljenju. U kupu nam treba jedan gol, ali ako se nasi budu time vodili, bit ce tesko. Vratiti pobjednicki mentalitet, da ne razmisljaju previse sta nam treba za prolaz.

Volim te Zeljo!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:28 pm

I ja sam za djecu, ali ne mozemo sad ocekivat novajlije, da bi oni bili na psiho-fizickom nivou za seniroski fudbal njima trebaju jedne pripreme, i postepeno ubacivanje u igru kad nema nekog pritiska.
Sad da ubacis Sehica ili Dacica mozes samo psihicki a i fizicki unistiti dijete, nemaju nikakvog dodira sa seniorskim fudnalom osim treninga s prvim timom, nisu ni 5 prijateljskih odigrali kako treba s B timom.
Tako da zaboravite na te kombinacije, nit imaju smisla nit ce se desiti ove polusezone.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:29 pm

 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:35 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon apr 16, 2018 8:12 pm
E vala je i igra Zrinjskog goli qrac.. Nista bolja od nase.. Njihovi igraju pod manjim pritiskom i od navijaca a i od rezultata jer su vec uzeli par titula zaredom i nebi im bila neka tragedija da ovu ne uzmu.. A pored toga ne libe se i da zavrse utakmicu ako im zapne pa i to skine odredjenu dozu pritiska sa igraca..
Mene jedino malo i tješi sto je i Zrinjski bezveze totalno. Mislim da nikad slabija liga nije bila
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:38 pm

A i o Zecu koliko svi komplet kenjamo ja sam mišljenja od početka da čovjek nije kalibar za Želju. Glupa su poređenja ali na njegovoj poziciji je Kokot dao 7 puta više i bio korisniji i to mi je svako mjerilo. Jos kakav nas prelazni rok čeka ako ništa biće ludnica
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:43 pm

Jedan je Koka. :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:44 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:43 pm
Jedan je Koka. :D
Kad smo kod Kokota, njegov higlight video
Spoiler:
phpBB [video]
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:45 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:44 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:43 pm
Jedan je Koka. :D
Kad smo kod Kokota, njegov higlight video
Spoiler:
phpBB [video]
I kaže ne može gore, može ba vazda nego raja zaboravi :rofl1: :rofl1:

Dobro me podsjeti da ovo opet pregledam, da me iz ovog sad crnjaka izvuče.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:49 pm

Jos prizivate idiota Zeca,zasluzene suspenzije i on i Crnov zbog svojih postupaka..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:51 pm

Vidim Projica prizivate, ako kojim slucajem odigra jednu utakmicu, necete ga vise prizivati. Doduse, moze jednu odigrati solidno protiv osrednje Slobode, na svjezinu, vec drugu ga nema na mapi. Zapamtite.
Isto kao kod Hadzica, zakrpio lijevi bok protiv Radnika solidno, sljedecu smjesan.
Iako pojedini napisase da nije slucajno bio kapiten Viteza u Hrvatskoj. Valjda vidjeli na video klipu od 8 minuta.

Smatram da Mehremic nije odigrao toliko losu utakmicu koliko se proziva. Istina, imao je dva nepotrebna kornera, ali je imao mnogo presjecenih lopti, kao i ono sto su lafo trazili penal a on cisto po lopti intervenise veoma dobro. Treba spomenuti njegov trk sredinom prvog poluvremena, kada je Vranjes imao cistu situaciju da mu gurne loptu, te ga gurne u sto posto sansu, on na silu trazi Zakarica.

Nije mi jasno sto se najvise proziva Mehremic, jer ako cemo objektivno, trebamo prozivati ovim redom za derbi: Kajkut, Vranjes, Zakaric, Ubipitar pa tek onda Mehremic. Ustvari jasno mi je, forumska posla.

Sto se tice Jusufija, gledao sam uzivo pripremnu utakmicu Bosna V - Zeljo, i nakon te utakmice sam napisao da Crnov nije za ozbiljnog fudbala. Jusufi na toj utakmici igrao 20 minuta i mnogo vise napravio od Crnova. Crnov je smjesan igrac kao i Kajkut. Adzem zna sto Jusufi ne dobija sansu, u trenutku kad mu, po njegovoj izjavi, fali brzine.
Adzem je corav!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:53 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:45 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:44 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:43 pm
Jedan je Koka. :D
Kad smo kod Kokota, njegov higlight video
Spoiler:
phpBB [video]
I kaže ne može gore, može ba vazda nego raja zaboravi :rofl1: :rofl1:

Dobro me podsjeti da ovo opet pregledam, da me iz ovog sad crnjaka izvuče.
Otac

phpBB [video]
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:53 pm

Vijest o suspenzijama je usputna, reda radi, najmanji moguci kvadratic u novinama. Glavna vijest je da mi nismo napravili smislenu akciju 3 utakmice u nizu. Kakvo prizivanje Zeca, prizivam titulu!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:54 pm

Koki Quaresma :doktor: :violina:
Ovaj video protiv Slavije i iz Prijedora kada je Pujdo napravio invaziju dokazano skraćuju život
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 10:55 pm

Simply Blue je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:54 pm
Koki Quaresma :doktor: :violina:
Ovaj video protiv Slavije i iz Prijedora kada je Pujdo napravio invaziju dokazano skraćuju život
Zaboravio si još jedan klasik. Tzv. trojna terapija :D
Spoiler:
phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:00 pm

Hurmasica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:55 pm
Simply Blue je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:54 pm
Koki Quaresma :doktor: :violina:
Ovaj video protiv Slavije i iz Prijedora kada je Pujdo napravio invaziju dokazano skraćuju život
Zaboravio si još jedan klasik. Tzv. trojna terapija :D
Spoiler:
phpBB [video]

Ko je ova 15ka što povede igrače Krupe :kafa:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:00 pm

Kad Zec ili Crnov u nasem dresu odigraju jednu tekmu kao Kokot one evropske ili derbije protiv malezijaca kad su bili najjaci, nek mi otpadne sto bi jedan forumas napisao :D
Kokot jest smijesan, ali je ljudina, borac a za ove i majstor fudbala, koliko god to bilo smijesno. A valjo nam je vise nego ova dvojica zajedno + svi ljevaci koji su prosli kroz klub zadnje 3 4 godine.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:04 pm

IvanOsim je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:51 pm
Vidim Projica prizivate, ako kojim slucajem odigra jednu utakmicu, necete ga vise prizivati. Doduse, moze jednu odigrati solidno protiv osrednje Slobode, na svjezinu, vec drugu ga nema na mapi. Zapamtite.
Isto kao kod Hadzica, zakrpio lijevi bok protiv Radnika solidno, sljedecu smjesan.
Iako pojedini napisase da nije slucajno bio kapiten Viteza u Hrvatskoj. Valjda vidjeli na video klipu od 8 minuta.

Smatram da Mehremic nije odigrao toliko losu utakmicu koliko se proziva. Istina, imao je dva nepotrebna kornera, ali je imao mnogo presjecenih lopti, kao i ono sto su lafo trazili penal a on cisto po lopti intervenise veoma dobro. Treba spomenuti njegov trk sredinom prvog poluvremena, kada je Vranjes imao cistu situaciju da mu gurne loptu, te ga gurne u sto posto sansu, on na silu trazi Zakarica.

Nije mi jasno sto se najvise proziva Mehremic, jer ako cemo objektivno, trebamo prozivati ovim redom za derbi: Kajkut, Vranjes, Zakaric, Ubipitar pa tek onda Mehremic. Ustvari jasno mi je, forumska posla.

Sto se tice Jusufija, gledao sam uzivo pripremnu utakmicu Bosna V - Zeljo, i nakon te utakmice sam napisao da Crnov nije za ozbiljnog fudbala. Jusufi na toj utakmici igrao 20 minuta i mnogo vise napravio od Crnova. Crnov je smjesan igrac kao i Kajkut. Adzem zna sto Jusufi ne dobija sansu, u trenutku kad mu, po njegovoj izjavi, fali brzine.
Adzem je corav!
Projic na klupi trune, neiskoristen, normalno da mu treba dati minutazu. Ne treba nam se ponavljati prosla sezona, moramo imati svjeze igrace za sljedece okrsaje. A svi su redom kritikovali i Vranjesa i Zakaru i Ubiparipa za igru na derbiju, tako da ti ta nije na mjestu. Mehremic je kriminalno odigrao sve utakmice kod nas osim prve protiv Krupe, i normalno je ako takve partije pruza, da ga barem za kup treba klupirati.

Da smo mozda malo drugacije koristili neke igrace i da znamo sta od nekih moze ocekivati, mogli bi eksperimentisati malo i izbaciti nesto slicno ovakvom sastavu:

Kjosevski - Hadzic, Graovac, Osmankovic, Projic - Modic, Sabanadzovic, Zeric, Zakaric, Jusufi - Zajmovic.

Sada, nije realno ocekivati ovakav sastav, to je sigurno, ali barem je na prvu simpaticno. Ne znam koliko ce Adzem rotirati, ali morat ce malo. Za ovakav sastav, imati sa klupe Vranjesa, Blagojevica, Ubiparipa bi bilo odlicno, ali nas zadatak gore mora biti postizanje gola sto je prije moguce, a ne da oni diktiraju igru, tako da ce vjerovatno jos neko iz prve postave igrati. A i nerealno je ocekivati Jusufija u prvoj postavi, jer ja prvi pojma nemam kakav je momak. Zera ne smije igrati desno, bolje bi se i na poziciji desetke puno snasao, mada bi trebao dva dobra trkaca iza sebe. Lijevo je dobar sa svojim izvlacenjem prema unutra, ima dobar dribling. Ali, nema ni on utakmica u nogama, i kao kompletna ekipa je bez samopouzdanja, a dobro bi nam sad dosao njegov hladnokrvan pristup
Ni sam ne vjerujem u neku igru i promjene, ali iskreno se nadam prolazu protiv Slobode, pa da onda idemo dalje na krupu, sa oporavljenim Ramovicem.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 16, 2018 11:07 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:53 pm
Hurmasica je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:45 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon apr 16, 2018 10:44 pm


Kad smo kod Kokota, njegov higlight video
Spoiler:
phpBB [video]
I kaže ne može gore, može ba vazda nego raja zaboravi :rofl1: :rofl1:

Dobro me podsjeti da ovo opet pregledam, da me iz ovog sad crnjaka izvuče.
Otac

phpBB [video]
Ahahhahahahahahahahaha babuka

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 265 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija