Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

storm_raider
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 02, 2018 8:48 am

I kaze - placaj preplatu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

azbaha
Kontakt:

pon apr 02, 2018 8:59 am

Ma nebitno sad to.
Sto je bitnije, pogledajte ponovo ponisteni gol Zajmovica, kako je on to fantasticno uradio, signalizirao Voji(cini mi se) da mu probaci loptu, izbjegao offside i maestralno pogodio.
Stvarno mu je ovo bila najbolja utakmica kod nas(do sada) i bas napreduje.
Svidja mi se to, nije on ni toliko star, mozda je Adzem prepoznao njegov trud, ne znam kakav je na treningu, ali nek ovako nastavi, moze od njega biti nesto u ovoj ligi.
EDIT:
Govori mi stari jucer bas:"Jel moguce da je Zajmovic los zbog Adija", pa sam se i ja to poceo pitati, kako bi on izgledao da iza sebe ima Sinisu, ili evo ovakvog Hadzica, mislim da cemo to sve vidjeti u sljedecim utakmicama.
Kad ga malo zasteka ima Zec uvijek tu.

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:08 am

Prva stvar na koju bih se osvrnuo jesu prenosi utakmica. Proteklog vikenda se prenosi hercegovacki "derbi" na državnoj televiziji a uvjeren sam da niti jedan gledalac na stadionu ne placa pretplatu istoj toj televiziji. Prenos radi komentator koji takodje ne placa petplatu drzavnoj televiziji. Nasi sarajevski klubovi idu na MOJA TV, tj daj da "bošnjama" izvucemo koju marku a hercegovci ce utakmice gledati na drzavnoj televiziji. Druga stvar Telecom određuje termine utakmica i samim tim nanosi direktnu stetu nasem klubu. Termin u 16 sati je grozan jer dosta raje subotom radi da li do 16 ili 17 sati.

Mi pokusavamo na sve nacine dovesti raju na stadion ali nas ublehasi koji određuju termin ubise i na taj nacin nanose direktnu stetu nasem klubu.

Slijedeci vikend je derbi u Dolini cupova protiv Širokog brijega i ne bude li termin iza 17 sati nemojte ocekivati posjetu vecu od 5000, razlog sam naveo vec prije, jer ima dosta raje koja radi. Prvi ja koji posjeduje godisnju kartu sam vec ove sezone propustio 5 utakmica na Grbavici a sve zahvaljujuci debilnim terminima koje određuju debili iz Saveza. Moze se nekad ranije izaci s polsa ili nesto iskombinovati ali mislim da smo postali robovi Saveza sa ovim terminima i ako vec prodajemo TV prava Telecomu onda to treba da bude cifra koja ce nadomjestiti svakog navijaca koji nece biti u prilici doci na neku od utakmica.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

LARSSON
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:10 am

@cipiripi

Protiv Širokog u 16:30 :D

Jebli oni mater svoju, ponavljam opet, makedonski savez je na svoju stranicu stavio prenose SVIH mečeva BESPLATNO, u spaceshuttle kvaliteti u odnosu na mojatv-bht. Ok, ne morate sve, stavite ove što ne idu na mojatv ili bht, stavi jednu jebenu kameru, ne moraju biti ponovljeni snimci niti komentator
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

mula
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:11 am

Odlična igra Željeznicara, ja sam prezadovoljan. Ovo je onaj stari Željo koji igra atraktivno, brzo , ofanzivno. Gdje na utakmici možemo vidjeti spoj mladosti,talenta, igrače iz omladinskog pogona, ali i iskustvakao što je Vranješ,Graovac, Bogičević. Vranjes je odličan igrač, nevjerovatno inteligentno igra, sve zna s loptom a uz to je ja mislim jedan od najspremnijih igrača. Ono što me raduje jeste svakako i sirina u igračkom kadru, gdje u slucaju kada nam standardni, a možemo reči i nezamjnjivi igrači ne igraju dodu dvojica koja ih zamjene još bolje. Upravo ovo ce aBd rezultirati na kraju titulom, jer stvarno po igri koju pruzamo to i zasluzujemo. Nakon onakvog meča u Mostaru momci su se vratili i pokazali da imaju muda i onako hrabro usli u utakmicu. Svaka čast, kapa do poda. :zeljeznicar1: :palacgore: :titula:
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

alombardo
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:24 am

Hadžić sjajno odreagovao u 92 minuti, gužva u 16. vuna, voda u ušima, umjsto starta koji bie nedo bog mogao biti penal, on samo stao i loptu uzeo, ruke na leđima, vrlo inteligentno.

ChWilla
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:28 am

momak je cijelu utakmicu odlično odigrao. kako rekoh, ne može ipak lik koji je standardno igrao i bio kapiten u ipak dosta boljoj ligi biti totalni levat ovdje. ne mora biti ni prevaga, i to smo se uvjerili više puta. iako su neki dolazili i iz druge hnl pa ovdje bili među najboljim igračima, kao petrak i crnov dok je bio zdrav. ali eksperti nakon jedne tekme kažu promašaj.
gradi željo boli te *****

bistrikboy
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:45 am

Iskreno ja sam bas zadovoljan igrom u ovoj polusezoni,jedino mi se ne svidja kako branimo prekide. Protiv Sirokog ocekujem slicnu utakmicu kao i protiv Radnika,kvalitetom su oni tu negdje
1921-1987-2007

Plava Porodica
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:53 am

Ali isto tako bolje i reagujemo na ofanzivne prekide. Dva smo već dali ove polusezone, što je prije bilo skoro pa nemoguće. Uz to sve imali smo i još par šansi.
Naravno, kad je Vranješ preuzeo kormilo, a ne Zeba sa svojim balonima :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

LARSSON
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:55 am

Ali stvarno Vranješ ima fantastične prekide, ja ne viđoh protiv Radnika da je ijedan loše izveo, koliko se sjećam :D

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:57 am

Larsone pripremi se da sjeces
Željezničar ante portas !

LARSSON
Kontakt:

pon apr 02, 2018 9:58 am

AsharaK je napisao/la:
pon apr 02, 2018 9:57 am
Larsone pripremi se da sjeces
Ma lagano 3-0, Todorović, Cirjak, Grzan

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 02, 2018 10:00 am

Ma Hadzic je prvi mec odigrao brutalno lose i to stoji. To ne moze niko osporit i zbog tog je i kritikovan.
Ni jedan centarsut nije pogodio u sesnaesterac, vracao se nazad s zeljom kao da ide streljanje...

Vec na stoperu je dobro odigrao. U subotu opet dobro na lijevom beku.

Mene vise brine sto nam evo drugu sezonu desni bek igra lijevog.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Plava Porodica
Kontakt:

pon apr 02, 2018 10:00 am

Ma kako se klupirao Zeba i Ćelo je izvodio solidne prekide.. Pošalje oštru i kud i kamo opasnije je odmah.. Dok je ovo sad već nivo više.
Eeh da je tu još jablan ko Vukota :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon apr 02, 2018 10:01 am

Samo Krupu izbjeci u kupu, tacno bi mi pozlilo da moram opet gore ici..

Plava Porodica
Kontakt:

pon apr 02, 2018 10:02 am

Minjore je napisao/la:
pon apr 02, 2018 10:01 am
Samo Krupu izbjeci u kupu, tacno bi mi pozlilo da moram opet gore ici..
Ma mr.ubleha nas čeka i tu nam je ende :cigara:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Leon_Professional
Kontakt:

pon apr 02, 2018 10:07 am

Slavko se samo moze saget velikom Zelji i cestitati na pobjedi.

Nek dodje Zvijezda da bude "laksi" mec prije derbija, jedino radi tog, a ko god dodje proci cemo kakva Krupa, Sloboda i pm.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

alombardo
Kontakt:

pon apr 02, 2018 10:13 am

Dobra bi bila krupa u finalu

LARSSON
Kontakt:

pon apr 02, 2018 10:15 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon apr 02, 2018 10:07 am
Slavko se samo moze saget velikom Zelji i cestitati na pobjedi.

Nek dodje Zvijezda da bude "laksi" mec prije derbija, jedino radi tog, a ko god dodje proci cemo kakva Krupa, Sloboda i pm.
Bolje da mi pilamo naopako, za sad nam uspjeva :D

ispadamo ko god da nam dođe

Pompey
Kontakt:

pon apr 02, 2018 10:16 am

Ma imamo bas dobrih izvodjaca i ljevaka i desnjaka. Tu je Blagi, Zakaric, Stojan, Zeba, Kajkut, pa cak i Bogi :D

U slucaju da je neko zaboravio... "u stilu Ronalda, Pjanica i slicnih :kafa: ...
phpBB [video]
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

Trenutno korisnika/ca: Bozidar Radosevic, Dr. Adzem, Google [Bot], Mamba1921, neroazzuro, teteac8684 i 29 gostiju.

Prijava  •  Registracija