Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ellaxaz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 24, 2018 7:11 pm

Rutinski 8-)
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

PlaviVlak
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:23 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:28 pm
dell21 je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:24 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:12 pm
Todorovića će sanjati Mehremić.
Ja šta mu je frajer radio Allahu dragi
A sta mu je radio ??? Imo je par greski a ona prilika na kraju nije njegova nego zebina zeba pustio igraca mehremic je bio na drugom igracu ispred jos se zeba buni na njega. Ima odlican centarsut, na njemu prekrsaj kod gola.
Silovo ga. Eto šta.
Sve što su nam napravili u drugom je bilo preko te strane. Ispadao na duple, nije kvalitetno pokrivao, srećom par puta Hajdarević + Bogi krpili njegovu rupu. Razbio ga Todorović.
Što se tiče ofanzivnog dijela, sa svojim centaršutom, dugom loptom, snagom i prodornošću ubjedljivo najbolji bek nakon Kvese u tom pravcu..
Ali, nazad mora bolje se postavljati i izlaziti na vakat.
Mehremić je prvih 20ak minuta u oba pravca izgledao dobro, poslije par losih gradjenja, par losih postavljanja, ali mislim da se unervozio i da je to jos vise uticalo. Previse je reci da ga je Todorovic silov'o, jer onaj ne moze silovati nikog ima brzinu, ali mozga vrlo malo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

fcz
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:24 pm

Strahovito vazna pobjeda. Ovo je jedna od onih tegobnih "malih" utakmica na kojima se uzimaju titule. Nekako vjerujem da ce nam u Mostaru biti lakse nego danas.

Ipak, ne treba bjezati od cinjenice da je igra bila losa, posebno u defanzivi cemu su doprinijeli Mehremic i danas neprepoznatljivi Veca. Zna se da se protiv Slobode obicno igraju tvrde utakmice i da je tesko stvoriti 15 zicera, ali da im dopustis onoliko komocije u napadu je nedopustivo i vjerujem da ce Adzem na tome poraditi. Ofanzivni dio je relativno dobro odigrao, posebno drugo poluvrijeme - izuzev, naravno, veoma lose zavrsnice.

Bolji od ostalih Graovac, Blagi (muka mi je kad cujem da bi ga neki tjerali), Haris i Vojo, iako je imao par uzasnih reakcija u zavrsnici.

Sve u svemu, jedan neminovan pad u igri koji svakome dodje; bitno je da smo i uprkos tome dobili ovu tekmu. Sad idemo kompletni u Mostar, vjerujem da igracima nece faliti motiva nece faliti da izadju maksimalno nabrijani.

Sve pohvale za ove tri i kusur hiljade brace i sestara a velika pusa za sve one velike Zeljovce koji ne rade i zdravi su ali im je, jebiga, bilo malo hladno za Grbavicu danas.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

PlaviVlak
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:26 pm

Minjore je napisao/la:
sub feb 24, 2018 6:35 pm
omare nisi upravu za bogija. dobro je odigrao. Po meni je najvise Veca podbacio, njegova najlosija utakmica na golu Zelje.
dabogda da taj stana zaigra do aprila uopste ;)
Slažem se da je Veca baš podbacio, krene pa stane ili ne krene nikako, a sve oko peterca gdje on mora da kupi lopte. Naravno, na sjeveru uvijek ima onih sto pljuju nenormalno pa kazu da je Veca najgori golman Zelje ikad i govore da je bolje da smo Bobica ostavili..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Pompey
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:32 pm

U srijedu opet usljivaTV?
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

LARSSON
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:34 pm

Pompey je napisao/la:
MojaTV spremila novi način praćenja utakmica Premijer lige BiH

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/moja ... bih/110587
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:37 pm

BIlo mi je u neku ruku ocekivano da cemo u ovim kolima pred ligu 6 imati probleme sa igrom. Pisao sam prije pocetka prvenstva o tome kako mislim da nas zalet u smislu neke bolje igre moze da se ocekuje u tim utakmicama koje tek slijede. Naravno,treba biti apsolutno zadovoljan sa osvojenim bodovima i kako god se okrene,ispunjen je plan da se skupljaju ti bodovi.
Mi smo kao ekipa imali dosta problema u ovom mecu, ali uspjeli smo spretno i sretno da sacuvamo svoj,a postignemo gol Slobodi. Realno dosta losa utakmica sa nase strane gdje je bar polovina igraca igralo ispod nekog ocekivanog prosjeka.
Dobra igra Sinise ,Graovca i Voje koji je za mene bio apsolutni igrac utakmice, toliko trke, borbe i rada za cijelu ekipu, milina gledati jednog takvog porfesionalca na nasem terenu. Ostali manje vise tu negdje, sa greskama i oscilacijama u toku cijele utakmice. Zadovoljan sam i sa Blagojevicem relativno, ostali su bili onako. Ali dobro, ovo sve je tek pocelo, zagrijavanje pred deset najvaznijih utakmica, s tim da sakupljanje ovih bodova znaci korak prema tituli.
Ako smo u Krupi odigrali sasvim korektno i dobili zasluzeno, ovde smo odigrali mnogo manje korektno, a opet dobili, to ipak nesto znaci. Tri ekipe se trenutno izdvajaju, imaju puni ucinak i bice stvarno zanimljivo do samog kraja.
Nadam se da ce vjerna publika prepoznati potrebu da u vecem broju da podrsku nasoj ekipi, mogu da razumijem i hladnocu i mogucnost da iz svoje sobe uz tv navijaju na sav glas u ovom trenutku, ali doci ce utakmice gdje ce znacaj publike stvarno doci do izrazaja, jer nam slijede sve sama finala.
A Sloboda je odigrala i vise nego korektno. Mislim da su dali maksimum u ovom trenutku i da ih je Slavko dobro postavio, bili su otvoreniji nego sto sam ocekivao i gledajuci mogucnost da odigramo sa slobodom i dvije utakmice kupa, nece biti lagan zadatak, te bi trebali razviti igru na jedan visi nivo, jer sam siguran da mi to mozemo, dok mi se cini da je ovo to sto sloboda moze uraditi kao neki maksimum.

Ja cestitam cijeloj ekipi i strucnom stabu na ove dvije utakmice i na maksimalnom broju bodova, to je ono sto je jako potrebno, a slijedi utakmica koja nas ocekuje i u ligi 6, dobra provjera za vidjeti kakve su nase mogucnosti u odnosu na glavnog konkurenta za titulu. Nema veze sto igramo u gostima, ne mislim da je to neka mana, ako budemo dali sve od sebe,imacemo sansu da u direktnom okrsaju postignemo nesto sto je dobro za daljnji nastavak.
Idemo dalje.

fcz
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:38 pm

LARS1921 je napisao/la:
Pompey je napisao/la:

Kakva revolucija, pretpostavljam da je njihov tim inzinjera barem dvije godine danonocno radio na jednom ovakvom gigantskom projektu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Pompey
Kontakt:

LARS1921 je napisao/la:
Pompey je napisao/la:

Nije fer kako BHT1 uvijek prenosi derbi kola, a na mojojTV stalno budu bezvezne utakmice :(
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

LARSSON
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:41 pm

fcz je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
Pompey je napisao/la:

Kakva revolucija, pretpostavljam da je njihov tim inzinjera barem dvije godine danonocno radio na jednom ovakvom gigantskom projektu.
:baklja: :baklja: :baklja: :D :D

phpBB [video]
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:49 pm

Jedva sastave dvije kamere i dva normalna komentatora, a hoce dva kanala...

Pompey
Kontakt:

sub feb 24, 2018 7:53 pm

Pa sa vise kamera rade 1921TV na tekmama, a oni(mojatv) se hvale kako imaju 3 kamere na utakmici.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

lav77
Kontakt:

sub feb 24, 2018 8:03 pm

Ipak smo mi navijaci danas najvise zakazali.ocekivao sam barem 5-6 hiljada...

Southboy
Kontakt:

sub feb 24, 2018 8:11 pm

Adzem:
46 utakmica
30 pobjeda

:shisha: :palacgore:

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub feb 24, 2018 8:20 pm

Trebala nam je ovakva pobjeda. Tacno da nam pokaze neke nase mane i da nam otvori oci. U srijedu ce ovo biti druga prica vec, idemo po bod dole.
Svaka cast za Todorovica, mali je stroj.

barbarez
Kontakt:

sub feb 24, 2018 8:23 pm

Jako bitna pobjeda danas,po jako teskom terenu,protivnik koji je bio spreman na sve,uz veliki pritisak da se mora pobijediti.
Danas niko nesto specijalno nije bio dobar niti los. Jednostavno takva je tekma bila.
Mi smo skloni da pretjeramo a jako me pogadja to neko potenciranje kako je Hajdarevic bio los. Po cemu je bio los. Mozda jednom dva puta da je ispao. Pokrivao je mnogo trcao mnogo. Cak je presjekao mnogo akcija i mnogo puta organizovao dobte napade,davao lopte,e sad sto to danas trojka u napadu nije dobro ispratila to je drugi par rukava.
Nekom je Adi odlican a nekom los. Istina je negdije na sredini. Imao par intervencija blago receno smijesnih,pa onda odradi naprijed par super stvari. Pa onda nazad ok,pa naprijed nidje veze. Ali mi ga pretjerujemo. Odradi jedan vrhunski potez i centarsut odmah pravio dar mar,ili hvata covjeka rukama ,imacemo problema sa njim.
Polako ba ,takva utakmica,tezak teren,hladno ,imas protiv sebe seljacki nasponovanu ekipu . Mi jesmo kraljevi sljake ,ali igrao si danas sa igracima kojim je ispred kuce blato a kamoli sta drugo.
Idemo sad dobit ili ne izgubit od onih lopova dole. Bice tesko,ali idemo dobit lopove

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub feb 24, 2018 8:25 pm

Hajdarevic im je pravio dosta problema kod prekida, to je bilo interesantno vidjeti, jer vecinom je na 16-17 metara kupio odbijene lopte, te sutirao ili dalje distribuirao loptu. Momak se jednostavno umorio pred kraj utakmice, sto nije nista cudno. Inace smo se pogubili malo pred kraj, mozda i zbog cudnih izmjena koje nisam bas najbolje shvatio.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

sub feb 24, 2018 8:41 pm

Hajdarevic je po mom misljenju sasvim solidan bio. Nije se isticao ali dobro je uradio svoj posao. Nadam se samo da mu se nece ljestvica ocekivanja povecavati kako je krenulo, jer mu to samo moze odmoci.

Blagojevic - odlican, ako je ovo rezultat konkurencije a ne samo nalet, svaka cast Papcu.

Graovac iz kola u kolo odusevljava.

Ramovic mi je isto pristojan bio.
Vedran jos uvijek nesiguran pri istrcavanju. Bit ce sad da sam pljuvac jer vec treci put pisem o njemu, ali stvarno ne znam na sta treninge trose. Godine prolaze, red je da pocnes pokazivati da si gazda svog peterca, ili bar pokazes neki napredak.
Mehremic nit smrdi nit mirise, sacekao bih jos par kola pa donio zakljucak.
Napad zakazao, ali razumljivo je s obzirom na igru protivnika. Pokusavali su i trudili se ali nije prolazilo.

Hurmasica
Kontakt:

sub feb 24, 2018 9:24 pm

anketa: viewtopic.php?f=73&t=660

Vranješ bi, kao i Žerić, trebao od ponedjeljka početi sa treninzima. Tako barem Raif reče na onom videu.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub feb 24, 2018 9:42 pm

Hurmasica je napisao/la:
sub feb 24, 2018 9:24 pm
anketa: viewtopic.php?f=73&t=660

Vranješ bi, kao i Žerić, trebao od ponedjeljka početi sa treninzima. Tako barem Raif reče na onom videu.
Odlicno, nisam to upratio :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], Qooler i 62 gosta.

Prijava  •  Registracija