Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:09 pm

meni se svidio mali Hasanović kad je ušao. brz, rastrčan, borben...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:09 pm

Mozda nije vrijeme jer ce neko pomisliti da kvarim atmoseru ali zanima me,
jel neko zna sto su se ova dvojica vratili u Slaviju? Njihova zelja ili nesto drugo? Kovacevic i Mitric.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:17 pm

Lijepa atmosfera na Grbavici, trebalo je samo dozivjeti ono Goooooool, Zeljeznicar-Atletiko Madrid 1:0. Nema smisla prigovoriti bilo sta bilo kome, ljudi su bolji i kompletniji od nase djece i to je to. Sta bi bilo kad bi bilo... Kontra na 1:0, penal na 1:2, ali u sustini to je to. Cestitke protivniku, nasi nek rade dalje. Puno potencijala je bilo veceras u plavim dresovima, ali dug je put do izgradjenih igraca. Na momcima je hoce li krenuti stopama Bajica i Hadziahmetovica, biti prosjecni igraci premijer lige ili ce se morati prihvatiti knjige kroz koju godinu. Kako bilo, ucinili su nas ponosnim, hvala im do neba.

VTZ!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:20 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri feb 07, 2018 9:08 pm
1-0 vodimo , nestvarno izgledalo i previse dobro . Da mi od pomisli da ce tako zavrsiti srce preskace, suze oci od silnog ponosa. Zeljeznicar vodi protiv Atletika iz Madrida . Brzo nas je to sve vratilo u realnost , onaj osjecaj je nezaboravan .

Sto se tice utakmice , momci su se borli strasno . Zeric i Zilic(potpisat ugovor obavezno) za mene bili najbolji . Hajdarevic i Sabanadzovi odma iza,Sehic desni bek , ma svi su uglavnom dal maksimum .
Svaka vam cast momci ! Hvala vam !
Kazu mi danas da je potpisao prije 15-ak dana.

@Grbavica, taj mali uvjek daje 150% od sebe. Njemu je ovaj teren vise odgovarao jer je nizak i brz. Moglo se mozda ranije probat s njim ali da i Mujaga ostane. S dva napadaca ih napast :D
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:27 pm

Svaka cast ekipi, izgarali su svi do jednog! Posjeta fenomenalna. Generalno, velika utakmica. Teren nam je postao rak rana
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:28 pm

Imam potrebu da opisem vecerasnju situaciju iz tramvaja i mangupluk popularnih "hordi zla" pickica mrtvih davno dokazanih u tom smislu. Izasao sam s dva havera 5 minuta prije kraja utakmice kako bi izbjegli guzve, ulazimo u prvi tramvaj , koji je bio poluprazan , vecinom ljudi, zene , djeca iz skole , samo nekoliko navijaca i to rijetko ko sa obilježjima. Kod radon plaze staje tramvaj na stanici, na srednja i zadnja vrata upada 10 ak pitarcica sa fantomkama i prekrivenim facama i odmah vade palice i specijalke, bukvalno udaraju sve sto se nalazi u tramvaju , računajući i zene i djecu, Sjedio sam i drug je stajao iznad mene , u momentu upadanja primio je dva puta specijalku jednu u vrat od pozadi drugu u plecku i naslonio se na mene, ustanem pogledam mudonje na kraju tramvaja , i haman svi putnici istrcali iz tramvaja , zatim i te picke izlijecu i pretrcavaju ulicu. Prije par minuta upravo drug mi se javlja da je otisao u hitnu jer ga boli glava i mjesta gdje su ga udarili i da se ne sjeca kako je kuci uopste dosao i sta se desilo. Jel toliko hrabar cin i navijacki upasti u tramvaj i udarati ljude s posla koji idu ili djecu iz škole , neduzne ljude, Pa budite mudonje udarite na koga treba i stanite jednom na crtu, a ne svetit se nekome ko veze s tim nema svak vas yebo retardirane. ***** ste bili , ***** i ostali !
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:38 pm

Lendric Ivan je napisao/la:
sri feb 07, 2018 9:28 pm
Imam potrebu da opisem vecerasnju situaciju iz tramvaja i mangupluk popularnih "hordi zla" pickica mrtvih davno dokazanih u tom smislu. Izasao sam s dva havera 5 minuta prije kraja utakmice kako bi izbjegli guzve, ulazimo u prvi tramvaj , koji je bio poluprazan , vecinom ljudi, zene , djeca iz skole , samo nekoliko navijaca i to rijetko ko sa obilježjima. Kod radon plaze staje tramvaj na stanici, na srednja i zadnja vrata upada 10 ak pitarcica sa fantomkama i prekrivenim facama i odmah vade palice i specijalke, bukvalno udaraju sve sto se nalazi u tramvaju , računajući i zene i djecu, Sjedio sam i drug je stajao iznad mene , u momentu upadanja primio je dva puta specijalku jednu u vrat od pozadi drugu u plecku i naslonio se na mene, ustanem pogledam mudonje na kraju tramvaja , i haman svi putnici istrcali iz tramvaja , zatim i te picke izlijecu i pretrcavaju ulicu. Prije par minuta upravo drug mi se javlja da je otisao u hitnu jer ga boli glava i mjesta gdje su ga udarili i da se ne sjeca kako je kuci uopste dosao i sta se desilo. Jel toliko hrabar cin i navijacki upasti u tramvaj i udarati ljude s posla koji idu ili djecu iz škole , neduzne ljude, Pa budite mudonje udarite na koga treba i stanite jednom na crtu, a ne svetit se nekome ko veze s tim nema svak vas yebo retardirane. ***** ste bili , ***** i ostali !
Nisam nikad za nasilje, ali treba im ***** mamicu. Kukat ce poslije kada zaplate, a sigurno ce zaplatiti. Samo je problem sto ce ovo ici dok neko ne zagine, a tada ce se tek ukljuciti svi i pricati o ovoj problematici. Kad ces o ovome procitati na jednom klixu ili drugom mediju da se desilo nesto od ovoga? Cekaju da padne mrtva glava. Totalna medijska blokada, da ne idem sad u politiku, ali zna se zasto se to radi. Morao sam se i ja oglasiti, dok ne ode predaleko. Uzas. Glupo je sto uopste moram o ovome pricati nakon danasnje predivne predstave, ali ne smije se sutiti o ovome.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:38 pm

Yebem li im majku majčinu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:41 pm

Ma vazda su pickice bili samo mi je krivo sto normalan narod ispasta. Zaplatice oni dobro za ovo sto rade u to ne sumnjajte, a onda ce da bude kuknjave i placa
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:41 pm

Odlicna utakmica, žao mi što nismo dali još jedan gol imali smo prilika. Odlična posjeta po onakvom vremenu. Teren i krov su prioritet veći od juga , realno.
Što se tiče ovih pickica sa kobilje glave. To radi gripa 20 tak , dogovore se ne na istim mjestima tako da se misli da su svuda po gradu. Mislim da se zna kosu i stvarno mislim da je vrijeme da stanemo u kraj na njihov način.
 
George Orwell
Postovi: 79
Pridružen/a: ned mar 12, 2017 5:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:41 pm

Nekako su mi pomiješani osjećaji. Ponosan sam na naše momke, ali mislim da su neki možda malo i izgorili u silnoj želji. Da je Atletiko bolja ekipa, jeste. Međutim, stičem utisak da nismo pokazali sav svoj arsenal. Da li zbog kiše i travnjaka, ili atmosfere, ne znam...Možda koja zamjerka Joldiću na nekim taktičkim zamislima, gdje izlazimo dosta puta visoko, a nasi stoperi bvisoki, spori, a oni brze gonazelese imaju, ali...Gotovo je sad. Najlakse je pametovati na kraju.

Lijepa noć na Grbavici. Ovo im je veliko iskustvo i nadam se da će neki od njih napraviti super karijere i krenuti stopama Dzeke, Bajica, Hadiahmetovica....

Volim te Zeljooo
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:42 pm

Bravo djeco nasa! Atletico je sila u svakom pogledu a vi ste im dobro pokazali zube.

Bilo je nekih gresaka, znam da ce oni na tome raditi, ali bezobrazno bi bilo ikoga kritikovati veceras. Trebamo biti ponosni na svoju djecurliju, na sve do jednog!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:42 pm

Te stvari ne znam kako , ali moraju prestat.
Ne treba nam smrtni slucaj , znam za te njihove napade u zadnjih dvije tri godine , a i nase kontre.
Sad vise prelazi granicu , vodje sa jedne druge strane, murija, vlast , svi da to ludilo prestane .
Ovo je Sarajevo , idite u pm u Beograd , Split jebalo vas huliganstvo .
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:44 pm

Ovo će se samo širiti.. Nema zdravog razuma..
Yebala ih braća!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:45 pm

Sto je najgore, ako se nesto desi ne daj Boze, pa kad se budu trazili krivci bit ce krivi su svi, kriva je cijela navijacka scena, kriv je svaki covjek u BiH a ni dijasporce nece zapostaviti. Krivac je uvijek iskljucivo onaj koji to radi, osim u BiH...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:46 pm

Lendric Ivan je napisao/la:
sri feb 07, 2018 9:28 pm
Imam potrebu da opisem vecerasnju situaciju iz tramvaja i mangupluk popularnih "hordi zla" pickica mrtvih davno dokazanih u tom smislu. Izasao sam s dva havera 5 minuta prije kraja utakmice kako bi izbjegli guzve, ulazimo u prvi tramvaj , koji je bio poluprazan , vecinom ljudi, zene , djeca iz skole , samo nekoliko navijaca i to rijetko ko sa obilježjima. Kod radon plaze staje tramvaj na stanici, na srednja i zadnja vrata upada 10 ak pitarcica sa fantomkama i prekrivenim facama i odmah vade palice i specijalke, bukvalno udaraju sve sto se nalazi u tramvaju , računajući i zene i djecu, Sjedio sam i drug je stajao iznad mene , u momentu upadanja primio je dva puta specijalku jednu u vrat od pozadi drugu u plecku i naslonio se na mene, ustanem pogledam mudonje na kraju tramvaja , i haman svi putnici istrcali iz tramvaja , zatim i te picke izlijecu i pretrcavaju ulicu. Prije par minuta upravo drug mi se javlja da je otisao u hitnu jer ga boli glava i mjesta gdje su ga udarili i da se ne sjeca kako je kuci uopste dosao i sta se desilo. Jel toliko hrabar cin i navijacki upasti u tramvaj i udarati ljude s posla koji idu ili djecu iz škole , neduzne ljude, Pa budite mudonje udarite na koga treba i stanite jednom na crtu, a ne svetit se nekome ko veze s tim nema svak vas yebo retardirane. ***** ste bili , ***** i ostali !
S njima ni u dzamiju.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:51 pm

Konobar, ponesi nam ovo da nas asocira na hrabrost komsija.
Spoiler:
slika
slika
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:57 pm

E sad naša uprava koju inače podržavam a neke i lično znam treba da se oglase prema mupu i politici ako treba jer nadležni ako hoče mogu ovo riješiti. Nije ovo neki slučaj sukoba između navijačkih grupa več organizovan napad na obične građane koji idu na fudbalske utakmice i iza toga stoji UDRUŽENA KRIMINALNA ORGANIZOVANA GRUPA i ne može me niko ubjediti da se ne mogu nači oni koji su ovo organizovali.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 9:58 pm

Vazda smo jaci bili. Dok me furka ta drzala krili su se ko misevi, ima ih malo na cwili LSa sugavog i to ko misevi i malo na stupu balavurdije. Kad se vracaju sa utakmica reko bi normalan dan brze brze ko misevi utabanim rutama..

Reputacija – šmekeri, provjereno dobri hakeri , vole pozirati u fantomci, svima poznati Indijanci!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2018 10:06 pm

ja bih sad napisao da to neće prestati dok neko ne izgubi glavu. ali po više desetina primjera iz komšiluka-znamo da neće ni tad...grafiti, parole i nakon pet dana opet po novu glavu.

što se utakmice tiče, teško je biti nezadovoljan. otprilike je to taj omjer kako jeste. uz malo više sreće je moglo biti još bolje, ali to se za svaku situaciju u životu može reći.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant i 246 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija