Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 8:59 pm

Hurmasica je napisao/la:Samo mi je ovo malo zasmetalo...

Vidi se da su neki momci radili tokom pauze, neki su radili malo manje, dok se na nekima vidi da nisu radili ništa

E da mi je znati ko je ovo, čuj ništa nisu radili :evil:
Ah .. Ja mogu predpostaviti i siguran sam 80% ali ne treba nikog okivljivati bez dokaza..

Znaci sljedecih dana cemo padati u nesvijest od odlazaka i dolazaka, nadam se vise od dolazaka :shisha:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Hurmasica
Kontakt:
Status: Offline

čet jun 16, 2016 9:00 pm

Leon_Professional je napisao/la:

Vidi se da su neki momci radili tokom pauze, neki su radili malo manje, dok se na nekima vidi da nisu radili ništa

Ah .. Ja mogu predpostaviti i siguran sam 80% ali ne treba nikog okivljivati bez dokaza..

Znaci sljedecih dana cemo padati u nesvijest od odlazaka i dolazaka, nadam se vise od dolazaka :shisha:
Ma ne mogu shvatiti ovo nikako, profesionalni fudbaler, hljeb zarađuješ od šutanja lopte, dobiješ plan šta da radiš preko pauze i ti se toga ne pridržavaš...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

fk1921

čet jun 16, 2016 9:01 pm

nikad_izvini je napisao/la:
Lampard je napisao/la:
nikad_izvini je napisao/la:
Degeneriče, ja mislim da samo laješ i provociraš ili imaš halucinacije.

Ti krao baklje prije 20 godina, pa u kopu si od prve utakmice ove sezone, pa imaš kafanu, pa Manijaci 2013, haluciniraš moronu.

Ti si moj *****, a ne navijač Željezničara.
Jesam to nesto nepovezano rekao, da imam restoran, da u kopu sam pratio tekme, da nova garnituta manijaka je kari*a. Da li je ovdje tebi nesto cudno ili ti je jednostvno ego uzdrman pa si odmah presao na vrijedjanje jer argumenata nemas?
Napisati danas, tačno 14 mjeseci od ubistva Raleta, da se ubijamo radi ega ( a očito veze nemaš šta se dešavalo ), može samo degenerik i debil.

Volio bih da mi to kažeš u lice, ali avaj. Uzalud se nadam. Debilčino.
Bez vrijedjanja drug
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Model1964

čet jun 16, 2016 9:01 pm

Sad cu gledati Švabe i Poljake da vidim imali materijala za nas :D . Ako ima omah :lol: zovem Cenana da javi Haretu a on Deji koji ce sve ispricati Misketu. Tako to hoda u razvijenim zemljama i boljim klubovima :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

pile87
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 9:08 pm

Hurmasica je napisao/la:

Ma ne mogu shvatiti ovo nikako, profesionalni fudbaler, hljeb zarađuješ od šutanja lopte, dobiješ plan šta da radiš preko pauze i ti se toga ne pridržavaš...
Nije im imao ko.dati plan kondicioni je otjeran prije kraja sezone. Sto ih opet ne amnestira od toga da.su sami trebali odrzati fizicku spremu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Leon_Professional
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:10 pm

Hurmasica je napisao/la:

Ni ja, al to su ti nasa posla.. Da se radilo ikako do sad gdje bi nam kraj bio. Pravi dokaz Slovenci
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

ChWilla
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:13 pm

pile87 je napisao/la: Nije im imao ko.dati plan kondicioni je otjeran prije kraja sezone. Sto ih opet ne amnestira od toga da.su sami trebali odrzati fizicku spremu.
niti znači da bi ispoštovali plan da su ga dobili... :? :rofl:
gradi željo boli te *****

irfo

čet jun 16, 2016 9:15 pm

valjalo je ici na shishe i bacat fotkice na instagram ,a fizicka sprema boze moj .....

Rodom s mejtaša
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:20 pm

starigrad je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Cime se bavio Cenan nakon igracke karijere zna li ko ?
imao je one neke prodavnice garderobe, ne mogu sjetiti brenda (ako se uopste moze zvati brendom). imao je prodavnice u ferhadiji, u blizini ginisa i na obali, preko puta stare visoko kafane (sad nesto pendzer, kako li zove). sada drzi onaj restorancic na tranzitu, tu mu je neposredno i kuca u kojoj se rodio.
Exit

Drag je meni Čeno, znam ga dugo, ali ovo je baš iznenađenje. Učestvao je i kod dovođenja Zahe. Ne znam, bojim se da to nije to, ali ne mogu na jarana.

fanaticZeljin
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:24 pm

Eto i Ibricic, naso klub... Danas uspjesan dan na poslovnom planu, ajde Zeljo i ti me obraduj :lol:
Srcu draga, boja PLAVA !

Plava Porodica
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:36 pm

Ove što pišu protiv grupe,odma kutarisati sa foruma.
Ovo nije navijački forum,a svašta bih ti imao za reći.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:41 pm

Molim vas da ne pričamo više o tim stvarima

salle86
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:49 pm

ChWilla je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Nije im imao ko.dati plan kondicioni je otjeran prije kraja sezone. Sto ih opet ne amnestira od toga da.su sami trebali odrzati fizicku spremu.
niti znači da bi ispoštovali plan da su ga dobili... :? :rofl:
Realno, više su sebi naštetili nego nama, klubu. Ko god da je.
U trenutnoj situaciji u a hvala Bogu pa je tako, niko nije nezamjenjiv, i niko nije zapušten bolji nego njegova rezerva koja grize.
Ono što je pod moranje je da se uvedu nagrada odnosno kazne za doprinos. Pa onda kad te po džepu udare jednom nećeš dopustiti sebi luksuz da im to opet pružiš.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Dolina
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:50 pm

Sad sam vidio ovo za Čenana, možda po meni najveće iznenađenje....Ko fudbaler nešto nije bio ali eto ko zna.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

storm_raider
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:50 pm

@nikad_izvini i @Lampard ce odmarati od foruma 24 sata. Cestitam, ovo je prvi put da sam banovao nekoga od ove normalne raje. Postujte jedni druge, uvazavajte misljenja i komentarisite stavove, a ne forumase.

Hvala

Sto se tice Lendrica i Stevanovica nije istina. To pisu cisto da nas poremete. Lendra dobija nase papire.

Danas sam odgledao prvo poluvrijeme Maribor - Zeljo. Desni bek je fantastican igrac, nevjerovatne fizicke predispozicije, izgledom podsjeca na Bogdanovica.

Violina isto nesto gradi, izlio plocu. Bezveze onom covjeku srusise restoran...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Ajzea
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:52 pm

Evo, dopustite mu par dana da vidimo da li ce se obistiniti ovo za Lendrica i Stevanovica. Dajmo mu sansu.. Ako se ne obistini, banujte mu IP.

Hurmasica
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:54 pm

storm_raider je napisao/la:@nikad_izvini i @Lampard ce odmarati od foruma 24 sata. Cestitam, ovo je prvi put da sam banovao nekoga od ove normalne raje. Postujte jedni druge, uvazavajte misljenja i komentarisite stavove, a ne forumase.

Hvala

Sto se tice Lendrica i Stevanovica nije istina. To pisu cisto da nas poremete. Lendra dobija nase papire.

Danas sam odgledao prvo poluvrijeme Maribor - Zeljo. Desni bek je fantastican igrac, nevjerovatne fizicke predispozicije, izgledom podsjeca na Bogdanovica.

Taman manje "stranac" u ekipi :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

diego1921
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:54 pm

Ajzea je napisao/la:Evo, dopustite mu par dana da vidimo da li ce se obistiniti ovo za Lendrica i Stevanovica. Dajmo mu sansu.. Ako se ne obistini, banujte mu IP.
+1 ! I tako svakog ko iznese neku neprovjerenu informaciju,vise puta smo sjebali temu zbog idiota !!

Leon_Professional
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:56 pm

storm_raider je napisao/la:@nikad_izvini i @Lampard ce odmarati od foruma 24 sata. Cestitam, ovo je prvi put da sam banovao nekoga od ove normalne raje. Postujte jedni druge, uvazavajte misljenja i komentarisite stavove, a ne forumase.

Hvala

Storme htio bih pitati ako znas da li se razmislja oko produzenja ugovora njima dvojici i da li je ista pokrenuto po tom pitanju?! :)
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

storm_raider
Kontakt:

čet jun 16, 2016 9:57 pm

Ne volim komentarisati nikoga, ali moram. Na danasnji se nacin nasli svadjati oko navijaca i Juga... danas smo svi narocito osjetljivi.

Inace, ove neprovjerene informacije ce se morati sankcionisati. Ako iznosite neko nagadjanje, navedite izvor, pa ce raja na osnovu izvora odrediti da li da vjeruje ili ne. Bez toga rizikujete ban.

@Leone, koliko znam Ivanu je ili ponudjen ili ce biti ponudjen ovih dana ugovor. Neka me ispravi neko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Prijava  •  Registracija