Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Model1964
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:55 pm

Hurmasica je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Haj' nek nam neko definiše prvo koje su mu funkcije pa ćemo pričati može li ili ne :mrgreen:
Pa valja da prati i dojavljuje o mladim i za Želju zanimljivim igracima.
A šta da ti kažem, po nekoj logici, bavio se fudbalom trebao bi da zna prepoznati talenat u nekim dječacima. E sad njegovo je da pripremi teren za to, javi dalje Alihodžiću, Lešniku, Kostiću ili kome već da bi oni aminovali za eventualnu probu, dolazak itd.. barem ja to tako kontam :)
Ma i ovo je napredak. Morali bi napraviti mrežu po cijeloj BIH i dijaspori :)
Ima oko mene more Bosančića večinom iz krajne :) porjeklom. Skoro svi treniraju nogomet i kad pričaš sa njima samo Željo od BH klubova :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Whisperer

čet jun 16, 2016 7:55 pm

starigrad je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Cime se bavio Cenan nakon igracke karijere zna li ko ?
imao je one neke prodavnice garderobe, ne mogu sjetiti brenda (ako se uopste moze zvati brendom). imao je prodavnice u ferhadiji, u blizini ginisa i na obali, preko puta stare visoko kafane (sad nesto pendzer, kako li zove). sada drzi onaj restorancic na tranzitu, tu mu je neposredno i kuca u kojoj se rodio.
Liberty se zove :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Model1964

čet jun 16, 2016 7:57 pm

Neandertalac je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:

Interesantno.

Kada se napise jedan normalan post sa solidnom idejom, lako izvodivom, nista novo, inovativno tek osvrt na mogucnosti, samo jedan forumas ga prepozna i pokusa na tu temu razgovarati.
Sa druge strane na neke `teske` teme skoro automatski, po defaultu zakaci se deset, dvadeset korisnika, jako naostrenih za žučnu raspravu.
I onda kasnije kazu ja agresivan, ti isti.
Stani malo ;) ;)
Evo ja sam prepoznao, samo sam morao prije mladog gospodina naružiti :lol: jer ne priliči to akademskom građaninu.
Super dva posta i upravo sam se pitao *Đta bi cojku? :)
Za sve pozitivne stvari treba vrijeme. Vjerujem da se ova tvoja ideja, i druge slične bilježe kao korisne za klub.
Upravo to ti pricam. Vidis ti sam si sada egzaktan primjer.
Prevashodno, zanilmljivije ti nekog`naruziti`, na bilo koju temu, nego se upustiti u zdravu dikusiju koja moze rezultirat nečim pozitivnim.
To nam govori puno i o bazi samih korisnika foruma, njihovim kapacitetima, te levelu zrelosti i pravcu razmisljanjima.
Drustvena rak rana, ljudi se zabavljaju konfliktima.
Veči si ters od mene. Ja to prikrivam zajebancijom i ironijom :)

Hurmasica
Kontakt:

čet jun 16, 2016 7:58 pm

Model1964 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
Model1964 je napisao/la: Pa valja da prati i dojavljuje o mladim i za Želju zanimljivim igracima.
A šta da ti kažem, po nekoj logici, bavio se fudbalom trebao bi da zna prepoznati talenat u nekim dječacima. E sad njegovo je da pripremi teren za to, javi dalje Alihodžiću, Lešniku, Kostiću ili kome već da bi oni aminovali za eventualnu probu, dolazak itd.. barem ja to tako kontam :)
Ma i ovo je napredak. Morali bi napraviti mrežu po cijeloj BIH i dijaspori :)
Ima oko mene more Bosančića večinom iz krajne :) porjeklom. Skoro svi treniraju nogomet i kad pričaš sa njima samo Željo od BH klubova :)
Naravno, svaka funkcija koja će olakšati posao struci trebala bi biti napredak. Treba i neka radilica na terenu da bude, da gleda malo te mlađe igrače jer se vrlo lako može desiti da zbog nedostatka vremena isti struci promaknu. :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

irfo

salemprolic je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:Jel Cenan ucestvovao u dovodjenju Secerovica ili sam ja to nesto pogresno cuo/procitao? Lijepo je da smo dobili i ovu funkciju u klubu. Aldin je bivsi fudbaler, redovan je na nasim utakmicama, prati ligu sigurno, mogao bi valjati. Sretno mu svakako!
Šećerović je rekao da su mu on i Rahimić savjetovali da pređe u Želju.
Da, da, dobro si...znam da se nesto pominjao u vezi Secerovica, al nisam znao sta tacno.
Cenan je ucestvovao ako se ne varam u transferu Zahirovica, a on je vec dugo tu oko kluba, pa je ovo samo formalno da se ozvanici, inace znam da je covjek posten i zeli da radi, pa cemo vidjeti a ima velika poznanstva i poznaje taj posao

avlami97
Kontakt:

Neandertalac je napisao/la:Smijem li ja malo pozitvno ;)

Mi u iducoj sezoni.

Gledacu samo dobre stvari koje nam se mogu desiti.
Stize novi trener, zeljan rada, zeljan dokazivanja, iza njega je period u zivotu kada je uglavnom radio kao pomocnik i sada pokusava da izdradi sopstveni reputaciju.
Dolazi u njemu relativno poznatu ligu, ima nekih informacija osnovnih a na prvi kontakt sa nama pocinje se detaljnije upoznavati.
Stize u klub koji je velikan u nasoj zemlji, koja istini za volju ne kotira u europi ali i koji sad za prvi cilj ima domaci trofej tako da to i nije toliko bitno.
Uopznava se prvo sa ljudima koji vode klub a onda i ingrastrikturom a posle i sa navijacima. Dobija prve utiske i konacno jednu siru sliku.
Sa dosta autonomije krece u rad. Odmah na staru namece autorite i jedan novi, strozili, inovativniji rad na treninzima. Ima tim dosta jak za zajednicki cilj a sa malo ulaganja na prava mjesta, t koji ce dobiti kompaktnost i snagu za njegove vizije. Mislim da je bezralozan strah za njegovu adaptaciju i reakciju na eventualne pritiske, jer kao covjek sa misijom nece tome pridavati puno paznje. Podrsku ima.
Za vrhunse rezultate taj tim ne smije imati slabih tacki, mora biti jako uigran, fizicki dominantan i `strasno nilosrdan`, sklon brutalnom demoliranju protivnika. Demonstracije sile. Potrebno je da tim radi kao jedan, da igraca na klupi koji adekvatno odgovaraju ocekivanjima i zadatcima, te sa dvije klase zbog kojih ce drhtati protivnicke odbrane.
Jedan od kojig ocekujem `boom` je Hervas a drugog mozemo potraziti, po meni u nekom nasem mladom igracu, koji ce dostojno predstaviti i nasu skolu, rad, znanje.
Necu se baviti sa prvih jedanaest, ne znamo kostur jos uvijek.
Neki moj scenario za potrebni uspjeh
Sretno nam.
:palacgore:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

mula
Kontakt:

čet jun 16, 2016 7:59 pm

Lendric i Stevanovic odlaze iz Želje
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Model1964

čet jun 16, 2016 8:00 pm

irfo je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
Šećerović je rekao da su mu on i Rahimić savjetovali da pređe u Želju.
Da, da, dobro si...znam da se nesto pominjao u vezi Secerovica, al nisam znao sta tacno.
Cenan je ucestvovao ako se ne varam u transferu Zahirovica, a on je vec dugo tu oko kluba, pa je ovo samo formalno da se ozvanici, inace znam da je covjek posten i zeli da radi, pa cemo vidjeti a ima velika poznanstva i poznaje taj posao
Da na hajr izađe, i nama i njemu :)

Model1964

čet jun 16, 2016 8:01 pm

mula je napisao/la:Lendric i Stevanovic odlaze iz Želje
???????????????????????????????

Djulaga_
Kontakt:

čet jun 16, 2016 8:02 pm

Cenan drzao Exit, poslije toga otvorio kafanu, pa sad restoran. Kakve on ima veze s fudbalom kad u istom nije 10 godina?
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

irfo

čet jun 16, 2016 8:04 pm

Nego ovo sa Cenanom me podsjeti na Pelaka, imali su slicne puteve :ganja: , sta je sa njim danas sta radi, osto mi je u lijepom sjecanju

fk1921

čet jun 16, 2016 8:05 pm

?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Hurmasica
Kontakt:

čet jun 16, 2016 8:05 pm

starigrad je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
ako ovo bude, onda ga hebi.
Nemojte se sa živcima igrati, i ovako su mi tanki :ne:

Mislim mogu ići al' za jedno 4 miliona
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

Neandertalac

čet jun 16, 2016 8:07 pm

starigrad je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:

A sada pripremite kokice i uzivajte u; insajderima, pitanjima, teorijama, zakljucima, analizama, od kojih ce samo mali dio biti koristan i smislen, a ostatak spam, svadja, prepirke, naguravanje...

Neka igre pocnu :roll:
Željeznicar za život cijeli!

Model1964

čet jun 16, 2016 8:07 pm

Imali ko da ovo demantuje ili da kolektivno padamo u depresiju

dell21
Kontakt:

čet jun 16, 2016 8:09 pm

Ovaj je ili licno vijolina ili koldžo. :ganja:

irfo

Model1964 je napisao/la:Imali ko da ovo demantuje ili da kolektivno padamo u depresiju
[video]https://www.youtube.com/watch?v=XIcmdCfXkGM[/video]
:shisha: , ne sekiraj se

Model1964

starigrad je napisao/la:
Model1964 je napisao/la: ???????????????????????????????

A sada pripremite kokice i uzivajte u; insajderima, pitanjima, teorijama, zakljucima, analizama, od kojih ce samo mali dio biti koristan i smislen, a ostatak spam, svadja, prepirke, naguravanje...

Neka igre pocnu :roll:
Imaš ego ko katedrala :r
Jel ti do drago ili se meni cini?

fk1921

čet jun 16, 2016 8:10 pm

Troller neki usao na forum napisao i izasao sa foruma xd
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

ChWilla
Kontakt:

čet jun 16, 2016 8:10 pm

i odmah se izlogovao.
gradi željo boli te *****

Prijava  •  Registracija